Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) hmb válasza ollie (#199) üzenetére


hmb
aktív tag

Tul giccses nekem,tudomnhogy csak egy rohadt telefon, de egesz nap izlestelen pecsetnyomokat vesek a megrendelok kerese szerint, legalabb az engem korbevevo targyak ne legyenek giccshalmazok.kb ez a legfobb ok, a masik vegzek egy lg telot a pixel 2 xl kijelzohibai utan?

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#202) Csigger


Csigger
őstag

Látom elég megosztó lett itt a Oneplus 5t. Megmondom őszintén nekem mikor kijött az 5 akkor nem annyira tetszett, szerintem a 3/3t sokkal szebb designban, de értem, hogy ezt csak így lehetett megoldani.
Viszont most hogy sikerült eladni a Galaxy S7esem nagyon gondolkodom mi legyen helyette, és most nálam a Oneplus a lista elején áll.

Nagyon zárójelben jegyezném meg, hogy az összes Galaxy iszonyatosan értékvesztő cucc, 1,5 éves hibátlan telefont 80kért adtam el... És ez egy flagship volt, ami 240 körül kezdett a boltokban függetlenül, ehhez képest ha megnézem a Oneplusokat még tök jól tartják az árukat, és nem is 200 feletti árcédulával indulnak...

Apple and Android user

(#203) SteveJobs válasza Csigger (#202) üzenetére


SteveJobs
őstag

Totál ezt akartam le írni szóról szóra! :R
S7 Edge volt nekem is. :K

(#204) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Azt lehet tudni hogy milyen színben lehet majd megvenni a telefont? YouTube videókban láttam feketét; sötét szurket és arany színűt. Ezek lesznek?

(#205) TheZukker válasza SPeti1984 (#204) üzenetére


TheZukker
tag

Feketével nyitnak, a jövőről nem tudunk semmi biztosat.

(#206) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Számomra a legnagyobb visszalépés a OnePlus 5 után, hogy elvették a tele/portré kamerát. Nem tudom erre miért volt szükség... :(((

Most így van két tökugyanolyan látószögű kamera, hogy adjon egy kevéske előnyt a zajszűréshez, de az egyébként remek DOF szimulációnak pont alig lesz értelme széles látószög mellett. Inkább tettek volna a széles látószögű kamerába egy OIS-t, többet ér, mint bármilyen zajszűrő bűvészkedés. Tudom, mert a G4-em képstabilizátora egyszerűen bajnok, az 1/15 záridő még simán kitartható kézből, de kis odafigyeléssel az 1/8 sem lehetetlen. Próbáld ezt meg OIS nélküli kamerával...

Ez így könnyen lehet, hogy dealbreaker lesz nálam. :( A OnePlus 5 esetén még lemondtam volna az OIS-ról, cserébe a portré módért, amihez portréhoz ideális(abb) kamera is járt, most meg van itt egy olyan megoldás amivel a Huawei évek óta próbálkozik és szerintem tökéletesen értelmetlen és totális vakvágány ezen a vonalon dupla kamerás mobilt fejleszteni. Egyszerűen nem ad akkora előnyt, mint egy tele (vagy ultra wide) másodlagos kamera, amiből többet profitálsz. Én már a Huawei telefonok esetén sem látom low light teljesítményben azt az előnyt, amiért megérné lemondani az OIS-ról, meg aztán kétszer gyorsabban lemeríteni a telefont fotózgatás közben.

Szomorú, hogy pont a OnePlus ült fel ennek a marhaságnak. A OnePlus 5 portré módja simán felvette a versenyt a kortárs iPhone 7 Plus-al. Az új nem fogja, cserébe lehet majd szarrátorzítani az emberi arcokat széles látószöggel, ami látszik Instagramra feltöltve, ellenben egy hajszálnyival több képzaj leméretezve 1080x1080 felbontásra semennyire nem érzékelhető.

Vártam ezt a telefont, majdnem OnePlus 5 lett a G4-em utódja (öcsémnek is az van nulladik nap óta), de az ugye már nem lesz többé gyártva, az 5T pedig kamerában számomra értékelhetetlen irányba indult el.

(#207) TheZukker válasza Stauffenberg (#206) üzenetére


TheZukker
tag

Igen, a kamera nekem is sarkalatos pont, de a másik oldalon ott van, hogy nagyon már nem tudok várni, és többet se nagyon adnék ki telefonért (és főleg nem tudok). Megvárom a teszteket, aztán majd lesz valami, de mindenesetre aggasztó, amit írsz. :(

[ Szerkesztve ]

(#208) Stauffenberg válasza TheZukker (#207) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Bizonyára jó lesz így is a kamerája... de én akkor sem akarok már telefont venni OIS nélkül, csak ha tényleg valami olyat kapok cserébe ami kárpótol. Öcsém OnePlus 5-ösén tesztelgetve a portré módot, ez pont ilyen volt.

De még az LG által képviselt ultra széles látószögű vonal is belefért volna, azt is tudnám mire használni.

(#209) TheZukker válasza Stauffenberg (#208) üzenetére


TheZukker
tag

Nyilván, meg ennyi pénzért valószínűleg a legjobb is (szürkeimportos S8 még mindig nem játszik), csak nekem is fura ez a változtatás. Állítólag azért ezzel a felállással jön ki a telefon, mert a felhasználók nem veszik észre a digitális zoom és a telephoto lens zoomja közötti különbséget, ami azért kammantásnak tűnik. Ha nincs szignifikáns javulás, akkor ne változtassanak rajta. :U

[ Szerkesztve ]

(#210) MrPetya19 válasza Stauffenberg (#206) üzenetére


MrPetya19
addikt

Vagy raktak volna bele egy nagyon jó kamerát OIS-el.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#211) Menthirist


Menthirist
veterán

Ha jobb kamerája lesz mint a Nexus 5-ömnek, akkor már nem leszek bajban :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#212) szpali válasza Menthirist (#211) üzenetére


szpali
addikt

Amiatt ne aggódj :)
...N5->OP3->OP5 utat jártam eddig
Jobbak, mint az N5 ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#213) Menthirist válasza szpali (#212) üzenetére


Menthirist
veterán

El is várom :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#214) RetepNyaraB válasza Stauffenberg (#208) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Vannak már első fecske tesztek itt-ott, nagyítható képekkel és bizony eléggé mosott részletek vannak. Fél méterről, jó fényben nem kunszt villogni, de rosszabb körülmények között, jellemzően messzebbi objektum esetében már kilóg a lóláb. Hiába a 20MP méret, ha aztán nem tudsz kivágni a képből, annyira részlethiányos. 2017 végén egy 150-160 ezres géptől ez bizony kevés. Érthetetlen. Nem látják, hogy a nép nagy része a kamerára kattog, ott lehet és kell villantani? Samu levédte magának az S8 szenzorait, vagy mi a szar?
Buta egy tervezés.
10 év rootolt mobilozás után lassan ott vagyok inkább veszek valamit, amihez nem tudok hozzápiszkálni (pedig szeretek), de szóljon jól és lőjön 2017-ben elfogadható képeket.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#215) Edge


Edge
veterán

Van infó arról hogy magyar idő szerint holnap hány órakor kezdődik az értékesítés?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#216) #16820480 válasza Stauffenberg (#206) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az OP5 portré kamerájával az a gond, hogy nagyon sötét, és ezért ha úgy ítéli meg a telefon, hogy nincs elég fény, akkor nem azt használja, hanem a fő kamerát és digitális zoomot. Amivel a legnagyobb baj, hogy semmi visszajelzés nincs a felhasználó felé, csak azt látod, hogy az elkészült képek iszonyat minőségűek, még instára feltöltve is bőven kritikán aluliak. :U

(#217) zsolt320i válasza petipetya (#166) üzenetére


zsolt320i
senior tag

A G6 nincs ilyen jó? (Beleértve a kijelzőt is (IPS VS AMOLED))

(#218) kano válasza RetepNyaraB (#214) üzenetére


kano
nagyúr

Az a helyzet, hogy én is így vagyok vele. Nagyon kellene a jó kamera (S8), de a szabadon mókolhatóság is.
Így sajnos vagy Pixel 2 XL vagy OP. Samu nem játszik sajnos.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#219) brainticket válasza kano (#218) üzenetére


brainticket
aktív tag

a htc U11+ nem jön szóba? jó kamera, jó kijelző. most a héten 719 EUR a black friday előrendelős akcióban.

(#220) Stauffenberg válasza #16820480 (#216) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, erre az öcsém is panaszkodott. De most már mindkét kamera f/1.7 rekeszt tud, csak azt nem értem miért kellett elvenni a tele állást. Ostoba húzásnak tartom.

(#221) #16820480 válasza Stauffenberg (#220) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert teléből nem tudnak f1.7-et csinálni, gondolom azért. És mivel sokan panaszkodtak a sima 5 kamerájára, most próbálnak mást (vagy csak mert az R11s is ilyen kamera modult kapott...?).

(#222) Stauffenberg válasza #16820480 (#221) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez a baj az ilyen OnePlus-hoz hasonló gyártókkal, hogy kimennek a piacra és összeválogatják az éppen szezonális alkatrészeket, gyakorlatilag minimális a saját R&D. Nem gondolom áthidalhatatlannak, hogy vagy nagyobb fényerejű telét rakjanak bele, vagy optikai képstabilizátort. De gondolom ez volt a piacon, ezt kell szeretni.

(#223) #16820480 válasza Stauffenberg (#222) üzenetére


#16820480
törölt tag

Részben igaz, de azért azt is nézd, hogy az OP lényegében az Oppo nemzetközi side projectje, így nincs igazán önálló fejlesztésük, hanem csak kicsit átalakítanak aktuális Oppo telefonokat. Kb mint egy hivatalos tuning cég az autóknál. Kapsz kicsit nagyobb teljesítményt, pár extrát és egy másik emblémát.

(#224) sszemtelen


sszemtelen
őstag

(#225) TheZukker válasza RetepNyaraB (#214) üzenetére


TheZukker
tag

Hátha a software update segít rajta. :(

(#226) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Sziasztok!

Arról van valakinek tippje, infója, videója, bármi, hogy az eddig fizikai gombokhoz rendelt funkciókat, ezután hogy lehet majd előhívni?
Csak azért kérdezem, mert eddig az OP5-ömnél fel voltak konfigurálva a Vissza, Főmenü, és Alkamazásváltó gombok különböző műveletek elvégzésére (1 klikk, 2 klikk, hosszan nyomásra). Ezt most a virtuális gombokkal majd hogyan? Vagy mi lesz helyette? :F

mert kocsiban nagyon jó szolgálatot tett eddig ez a funkció :U

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#227) ollie válasza Kocsó (#226) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne lehetne virtuális gombokkal is megcsinálni ugyanezt?

***

(#228) Kocsó válasza ollie (#227) üzenetére


Kocsó
aktív tag

ha meglehet azzal is oldani, du.3-kor nyomom a Rendelés gombot :B

mondjuk ha nem, akkor is :U legfőbb majd az 5T-t adom el és nem az 5-öt :B

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#233) kano válasza Kocsó (#228) üzenetére


kano
nagyúr

És szerinted még el lehet árában adni?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#234) Kocsó válasza kano (#233) üzenetére


Kocsó
aktív tag

sajnos :( :( :(
nézegettem már jófogáson és hardveraprón de eléggé elszomorított az az összeg amennyiért el lehet most adni az OP5-t

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#235) kano válasza Kocsó (#234) üzenetére


kano
nagyúr

Az 5T-re gondoltam. Ha megrendelem és megint sz@r a kamerája, akkor el kellene adni gyorsan...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#236) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Azt nem tudjátok hogy a szállításnál csak a normálnál, vagy a priority-nél is ingyenes lesz? Kik szokták kihozni? Merjem kollégiumhoz rendelni? :U

(#237) kano válasza HUNgaroczel (#236) üzenetére


kano
nagyúr

Szokott akciós lenni a priority szállítás is az elején (ingyenes), de igazából semmivel sem gyorsabb minta normál.
UPS/DPD/DHL szokta szállítani.
Én koleszhoz nem rendelném....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#238) Kocsó válasza kano (#235) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Mondjuk eladni az 5T-t szerintem majd el lehet. Leginkább olyannak akinek nincs hitelkártyája, nem akar egy kínai cégnek megadni kártya adatokat, stb. Csak sajnos majd az ára lesz a kérdés. Ha az elején "hiánycikk" lesz mint az ájfón iksz, akkor talán még árában. Viszont ha nem lesz fennakadás az ellátási láncban, akkor gondolom csak "ár alatt" :(((

(#236) HUNgaroczel: koleszhoz én sem nagyon rendelném, mert némelyik futár odaadja az első 2 lábon járó élőlénynek. Aztán nyomozd ki, hogy ki vette át! :(((
kano-nak igaza van, nem sokat számít a priority, nekem eddig hozta már DHL (3 és 3T) és hozta UPS (5) is (mondjuk az Early Bird volt) :U

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#239) HUNgaroczel válasza kano (#237) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Valahogy nem lehet nekik jelezni hogy hívjanak fel ha ide érnek? Nem nagyon tudom máshova rendleni...

(#240) MrPetya19 válasza ollie (#227) üzenetére


MrPetya19
addikt

Passz, de 1+1 óta nem lehet tudtommal.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#241) Egzee válasza Kocsó (#234) üzenetére


Egzee
őstag

Mi is szomorít el? 150-ért vetted és 120-ért tudod eladni? Mi ebben a szomorú? Az viszont vicces, hogy az OP3-am 90-ért tudom eladni és 125-ért vettem és az már nem ma volt. :D

1,5 óra a rendelésig, 50%-os early bird bundle is van, nem tudom mit fog tartalmazni, de egy toknak és egy fülhallgatónak örülnék! Vagy egy dashes autóstöltőnek!
Szerk: Tok és üvegfólia van fél áron.

VALAKINEK VAN KUPONJA? :F

[ Szerkesztve ]

(#242) sszemtelen válasza Egzee (#241) üzenetére


sszemtelen
őstag

Early Bird:
"OnePlus 5T 3D Screen Protector + OnePlus 5T Protective Case: 50% off our OnePlus 5T Early Bird Bundle with the purchase of a OnePlus 5T"

[ Szerkesztve ]

(#243) bajaki válasza Egzee (#241) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem Student Beans-es, 10%-os. :P Remélem el is fogadja a rendelésnél.

Csak nem tudok dönteni, hogy Early Bird pakkot, vagy Karbon Bumper tokot rendeljek mellé. Sandstone tokot nem nagyon használnám szerintem, de a fólia jó lenne. A Karbon tok meg még jobb, de többe kerülne mint a Sandstone + fólia kombó. :D

(#244) Edge


Edge
veterán

Aztán csúszik több hetet a cucc mert a tokot még csak most varrja/faragja/kovácsolja vmi kínai szerzetes egy hegyen.
Én csak a telót rendelem most minden mást később :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#245) Kocsó válasza Egzee (#241) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Egzee (#241)
Küldtem neked PM-ben referral link-et! :U

Ha valakinek még kellene, szóljon! ;)

(#244) Edge: ugye egy átlátszó "gumibugyi" lesz a dobozban, így a szerzetes által kovácsolt tok megérkezéséig valahogy csak kihúzza a telefon :D

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#246) bajaki válasza Kocsó (#245) üzenetére


bajaki
őstag

A YouTube-os bemutatókhöz szánt pakk dobozában volt, viszont a honlapon a "What's in the box" szekciónál nincs említve. :F

(#247) hmb válasza Egzee (#241) üzenetére


hmb
aktív tag

Gyarilag van rajta egy folia, meg egy atlatszo tokot adnak, dash tolto, kabel,meg egy sim tu.fules nem tartozek

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#248) mbronze válasza Kocsó (#245) üzenetére


mbronze
csendes tag

Küldtem PÜ-t! Előre is köszi!

(#249) bajaki


bajaki
őstag

Hát, ha tutira jár hozzá a szilikon tok akkor nem rendelek hozzá pluszban.

Kocsó: Király. Akkor csak nem ovlastam el rendesen. :R

[ Szerkesztve ]

(#250) Kocsó válasza bajaki (#246) üzenetére


Kocsó
aktív tag

De van említve :K , a Specs menüpontban:

In the box

1x OnePlus 5T
1x Screen Protector (pre-applied)
1x Translucent Case
1x Dash Type-C Cable
1x Dash Power Adapter
1x SIM Tray Ejector
1x Quick Start Guide
1x Safety Information

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.