Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#676) Ance válasza a8l (#636) üzenetére


Ance
őstag

Visszakaptam a korábban írt Sandisk 64GB kártyát. Meglepetésszerűen 23.47-et produkált olvasásra, 9.942-őt írásra (másodok mérésre 23.41, 9.873). Olyan 10-re emlékeztem tényleg, szerintem annyi is volt, de már hallottam arról, hogy sokmindentől függ. Vagy az írási sebesség volt a fejemben. Most a gép bekapcsolása után mértem egyébként, ahogy betettem. Még az is lehet, hogy korábban talán NTFS-re volt formattálva, most meg exFAT-ra?

Megjöttek a fóliák is. Most egy ilyen van rajta a kapott 3 közül. A színek kicsit fakóbbak, de annyira nem vészes. Viszont viszlát tükröződés és ujjlenyomat!!! Főleg ez a második nem hiányzik nagyon. Nem tökéletesen méretpontos, egy kicsit kellett igazítanom rajta ollóval :D , ami az egyik hosszanti oldalon kb. fél milimétert jelentett. Mivel sok fóliát nem raktam még fel, ezért lehet, hogy a profibbak fel tudják rakni olló nélkül is, annyira kicsi a túlnyúlás.... Tartósnak tűnik, kb. 10-szer szedtem vissza az egyik felét az igazítás miatt, de nem lett baja.

Vettem egy ilyet is, de mostanában nem próbálom ki, annyit szenvedtem ezzel. Félek, hogy ez a másik gyűjtené az ujjlenyomatokat, engem meg az zavar a legjobban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.