Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Egon válasza satz18 (#750) üzenetére


Egon
nagyúr

Attól tartok, mire ideér, a HP lesz 150K (32 gigás verzióban, klavi nélkül), a Dell pedig 180-200K (32 illetve 64 gigás verziók). Az pedig már szvsz sok egy ilyen eszközért.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#752) zolchee16 válasza Egon (#751) üzenetére


zolchee16
csendes tag

Hali!

Erről, ha jól láttam nem beszélt senki: [Hp Pavilion x2 11]

Én ezt várom, hogy össze tudjam hasonlítani kínál-e annyival többet, mint amennyivel több lesz az ára. 600$-t kb. 180k-ra várnám, remélem ettől nem lesz drágább.

Üdv,
zolchee

(#753) User64476 válasza Egon (#746) üzenetére


User64476
őstag

Én is ezt mondom, ócska vacak, ki is dobom a kukába :))

(#754) User64476 válasza petlee23 (#747) üzenetére


User64476
őstag

Éjszakai áramszünet! :)

(#755) User64476 válasza Ance (#742) üzenetére


User64476
őstag

A widit még nem próbáltam ki, de nagyon rajta vagyok. Amúgy ha csak a TVre teszem a képet, nem remeg, az is lehet hogy a TVmmel van valami? Fene tudja.

(#756) lev@bps


lev@bps
csendes tag

Kis segítséget kérnék (általános Win8): frissíteném az egér driver-ét, leszedem a 2.2.27-et (2013. 11. 18.), elvileg frissítem is az illesztőprogramot, de utána verziószámban még mindig 3.0.0.13-at ír, 2013. 08. 31-i dátummal, a touchpad működése pedig talán jobb valamivel, de még mindig kicsit rapszodikus. Elvileg sikerült vajon a frissítés, vagy valamit nem jól csinálok?

Köszi!

www.budapestscenes.com

(#757) DarkGubi válasza lev@bps (#756) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Érdekes. Én is frissítettem és nekem most 3.0.0.17 (2013.10.31) a verzió.
Én úgy frissítettem, hogy előző ASUS Smart Gesture programot töröltem, majd újraindítás, majd az új csomagot felraktam (setup.exe-vel indítottam), megint újraindítás és kész.
Habár legelőször elindítottam az install.bat fájlt rendszergazdaként, de nem csinált (látszólag) semmit. Esetleg azt is futtasd le.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#758) Ace owner


Ace owner
addikt

Lenne par Kérdésem az asus t100rol. Először is lehet hozzá kapcsolni nyomtatót,egeret
meg mindent akar usb hubbal? Továbbá lehetne telefont is romolni? Játékok mennyire
futnak, gta San andreas szintű Játékok mar nem mennek el? Esetleg minecraft? Nagyon
gondolkozom rajta hogy a döglött laptopot egy ilyennel valtsam ki. Úgyis kell tab is es
akkor a 110ropi mar nem olyan sok..

eddig masoltam Általános tab topicbol. Azért tettem fel ilyen Hülye kérdéseket mert nekem meg fura ez a full win egy tabon.. Továbbá fogalmam sincs hogy ennek a mobil chipsetnek mik a grafikai határai. Starcraft akarhanyat nem ismerem.. Eddig sem játszottam gta sa-nal erősebb jatekkal Szóval nem halom bele ha nagyon nem szereti játékokat. Viszont most a szinten doglodo galaxy nexusom a pc-m es tabom egyben. MM-be 120k a legolcsóbb? múltkor 110-et olvastam valami laptop boltban. Minden esetre Köszi Előre is a válaszokat. Nem vagyok meg biztos hogy Nem -e jár ne K jobban egy droid t abba l 40k körül plusz a maradékbol egy asztalit össze dobni vagy egy xboxot venni.

Galaxy Fold 4

(#759) vlevi válasza Ace owner (#758) üzenetére


vlevi
nagyúr

MM-be 120k a legolcsóbb? múltkor 110-et olvastam valami laptop boltban.

A 64 gigás az mindenütt 120 ezer. A 32 gigás változat kerül egy tizessel kevesebbe, de a win telepítése után annyira kevés hely marad a 32-ből, hogy mindenképp érdemes a 64 gigásat venni. Esetleg, írta valaki, hogy ahol van cetelem hitelkártyás akció, ott a cetelem akció miatt mégolcsóbban hozzá lehet jutni.

Rádugni mindent rá lehet, mert normál usb portja van, és normális (nem RT) windows fut rajta. Amit az asztali gépeden meg tudsz csinálni, azt nagyjából itt is. A telefon romolás sem ettől a géptől függ, hanem, hogy a telefon driverét megcsinálták-e Windows 8.1-re. És itt lehet szívás, mert win7 alatt tudom babrálni az rk3188 procis kütyüimet, mert van driver, még win8-on is ment, de win8.1 alatt nem. Kínai barátaink még nem írtak win81 kompatibilis drivert a rockchip processzorokhoz.
Komolyabb játékra azonban biztosan nem ezt venném. Igaz, én maradi vagyok, játszani nem vennék semmilyen laptopot. De azért tényleg, ez nem játékra való.
Laptopnak meg kicsi.
Nekem (illetve, akinek vettem) viszont azért lesz jó, mert kicsi. MIndíg úgy volt vele, hogy a 3-4 kilós lapost nem szívesen hurcolta, de ezzel már nem lesz ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#760) savoo válasza Ace owner (#758) üzenetére


savoo
addikt

Mindenhol 119 ezer. 110ért a 32 gigás van.

(#761) Ace owner


Ace owner
addikt

Nekem nexuson is élmény sorozatot nézni Szóval a Méret nem Probléma. Es játszani sem gta v-tel szeretnék. Valószínű holnap elmegyek m ma be es megnézem. Melyikben van tuti kiállítva Pesten? Dunaplaza?

Galaxy Fold 4

(#762) DarkGubi válasza Ace owner (#758) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Én már rom(b)oltam Nexus 7-et a táblagéppel. (Táblagéppel frissítettem táblagépet).
Játékokról pedig találsz videókat a youtube-on.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#763) Egon


Egon
nagyúr

Voltam ma az Europarkban az MM-ben, és megnyomkodtam a T100-at (volt kirakva).
Vegyes benyomásaim voltak. Ami a minőséget, anyaghasználatot illeti, szerintem bőven a vállalható kategória, ezzel nem is volt bajom (volt helyette más).
Bekapcsoltam a tabletet (nem tudom, hogy készenlétben volt-e vagy teljesen kikapcsolt állapotban leledzett). A metró felületet lapozgattam picit, aztán átváltottam a Start menüs nézetre - egyből hibaüzenet fogadott, miszerint a memória fogytán, lőjek le pár alkalmazást... :F Ezek után megpróbáltam elindítani az Office-t a kint lévő ikonnal - csonttá fagyott a cucc, akármit is nyomkodtam, nem sikerült életet lehelnem bele... Úgy tűnt, a Win8 nem szeret engem... ;] Komolyra fordítva a szót, lehet hogy már mások összebarmolták a kiállított darabot, de ettől függetlenül is szvsz gáz volt ez a fagyás.
A billentyűzet szerintem csak a kifejezetten kis kézzel rendelkező júzerek részére alternatíva: normális 10 ujjas gépeléshez túl kicsi, nagyon közel vannak a gombok. Diplomamunkát nem írnék rajta, az tuti.
Summa summarum: az első jó benyomás, pozitív csalódás után (anyaghasználat), sikerült alaposan elbizonytalanodnom... Főleg a klavi mérete tűnik problémásnak (lehet hogy érdemes lenne megvárnom a 11 colos versenyzőket: elképzelhető, hogy pont annyival nagyobb a billentyűzetük, hogy már éppen nem érezném kényelmetlennek).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#764) zsola32 válasza Egon (#763) üzenetére


zsola32
őstag

nekem rendesen felmetek a programok, mármint a win+ office.
abban a fél órában még használtam, nem észleltem semmilyen gondot.

ami viszont baromi furcsa, az a win8.1
eddig win7-et használtam, ősrégi szövegszerkesztővel, úgy érzem újra kell tanulni az egész rendszet.

(#765) savoo válasza Egon (#763) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem a 11 colosoknak pont semmivel nem lesz nagyobb a billentyűzetük.

Nem tudom mit csináltál azzal a Win 8-al, de nekem még soha nem fagyott le, pedig 1 éve használom. ;]

(#766) petlee23 válasza zsola32 (#764) üzenetére


petlee23
csendes tag

"ami viszont baromi furcsa, az a win8.1
eddig win7-et használtam, ősrégi szövegszerkesztővel, úgy érzem újra kell tanulni az egész rendszet."

nálam is inkább ez probléma.

(#767) a8l


a8l
aktív tag

Én is voltam ma a Stopshopnál lévő MM-be de elfogyott a T100. (szerintük egyből elvitték azt a pár darabot ami érkezett)

(#768) savoo válasza petlee23 (#766) üzenetére


savoo
addikt

Olyan túl sokat nem kell tanulni. Baromira adja magát a dolog.

(#769) Ance válasza savoo (#768) üzenetére


Ance
őstag

Azért a word-ön van mit. :D Azt nagyon eltolták, legalábbis egyelőre nem látom értelmét a változtatásoknak. De hiányoznak a régi gyorsbillentyűk!!! :((

(#770) savoo válasza Ance (#769) üzenetére


savoo
addikt

Mennyire régi Office-t használtál? Szerintem baromi jó a ribbonos megoldás amit még a 2007-nél vezetett be a Microsoft. Sokkal gyorsabban lehet vele dolgozni.

(#771) Ance válasza savoo (#770) üzenetére


Ance
őstag

Megakadtam a 2003-masnál, pont az új verzió miatt anno. Nem volt időm átszokni rá, meg kedvem sem. Majd most kénytelen leszek...vagy felteszem erre is a 2003-mast. :)

(#772) Egon válasza savoo (#770) üzenetére


Egon
nagyúr

Kettő éve van az otthoni gépemen office 2010. A céges gépen szerencsére maradt a 2003-as. Még mindig gyorsabban dolgozom a régivel.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#773) vlevi válasza Egon (#772) üzenetére


vlevi
nagyúr

A ribbon tenyleg nem egy bevalt dolog. Alig fer ki valami a ribbonos menure, cserebe rengeteg helyet foglal, es amit ritkabban hasznalsz, azt szinte lehetetlen megtalalni benne. A 2007 utan a 2010-be vissza is hoztak a file menut, mert rajottek, hogy anelkul azert tenyleg hasznalhatatlan. :-)

[ Szerkesztve ]

(#774) Egon válasza vlevi (#773) üzenetére


Egon
nagyúr

Engem a legjobban a logikátlanság akasztott ki.
Amikor először használtam Office 2010-es Excel-t, valami egyszerű táblát kellett összedobnom benne 5 perc alatt. Elkezdtem bepötyögni az adatokat, kb. 4 oszlopba. Már a felével kész voltam, amikor rájöttem, hogy be kellene szúrni még egy 5. oszlopot is középre. Klikkelek a Beszúrás feliratra a szalagmenün, keresem mint állat a megfelelő gombot, nem lelem. Kínomban átmásoltam egy oszloppal odébb a fél táblázatot, megcsináltam, leadtam. Utána elkezdtem keresni a Help menüben a beszúrás parancsot. Kiderült (számomra), hogy gyárilag nem ám a Beszúrás menüben van a beszúrás menüpont (ugyan, miért is lenne ott?), hanem a Kezdőlap menüben... Pfff... :W
Az ilyenektől az életkedvem is elmegy.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#775) savoo válasza vlevi (#773) üzenetére


savoo
addikt

Nem tudom miről beszélsz, de nem hozták vissza a file menüt a 2010-ben sem.. Ugyan úgy Ribbonos az is.

(#776) savoo válasza Egon (#774) üzenetére


savoo
addikt

jobb klikk-beszúrás. ;) És azért van a kezdőlapon mert egy elég gyakran használt funkció. Egyébként meg létre hozhatsz saját ribbont is, és azt raksz rá amit akarsz.

(#777) vlevi válasza savoo (#775) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ribbonos, de legalább file menünek néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#778) savoo válasza vlevi (#777) üzenetére


savoo
addikt

Tehát nem hozták vissza a file menüt! :P

(#779) Egon válasza savoo (#776) üzenetére


Egon
nagyúr

Zömében inkább World-öt használok az Office csomagból. Ott jobb klikkre nincs beszúrás menüpont, ergo eszembe se jutott Excelben ez a megoldás. Ráadásul a 2010-es World-ben a Beszúrás menüpont, tényleg a beszúrásról szól... Ami a gyakran használt funkciókat illeti: egy csomó olyan funkció még véletlenül sincs a kezdőlapon, amit amúgy abszolút gyakran használtam (pl. a méret: ezt sikerült úgy eldugni, hogy azóta sem tudom hol van; egyik kollégám tippje szerint, azóta CTRL+görgővel állítom). Saját ribbon-t meg hozzon létre, akinek van erre fölös ideje és energiája - nekem nincs. Öreg vagyok én már az ilyenekhez: használni szeretném, a megszokott módon a cuccost.
Az MS ilyetén h*lyeségei pedig nem csak nálam verték ki a biztosítékot: nem véletlenül voltak kénytelenek visszahozni a Start Menü-t a 8.1-ben... Nincs gond az ilyen újításokkal - feltéve hogy valahol vissza lehet kapcsolni a régit, és mindenki azt használ amit szeretne (XP-ben és Win7 alatt is az első dolgom volt a Klasszikus stílus, Start Menü stb. előhozása).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#780) savoo válasza Egon (#779) üzenetére


savoo
addikt

Azért az erős túlzás, hogy visszahozták a start menüt... :)
Egyébként meg ilyen hozzáállással még mindig dost kellene használni...
Sokáig én is makacsan ragaszkodtam pl a Win7nél a régi felülethez vagy az office 2003-hoz, aztán szépen lassan azért rájöttem, hogy jobb az új. Nem hülyék dolgoznak a Microsoftnál hiába gondolják azt sokan.

[ Szerkesztve ]

(#781) Egon válasza savoo (#780) üzenetére


Egon
nagyúr

Valamit visszahoztak, ez a lényeg. Nem tudták a többség torkán lenyomni a használhtatatlan sz*rt.
LOL, DOS-t, mi? Mindig csak a végletek. Ha már nem akarom a legújabb bétát feltolni, akkor egyből legyen DOS, nem? Ez a szánalmas. Nem mellesleg kíváncsi lennék a sok Ultimate-verziós azonnalfrissítős huszárra, hogy hánynak van meg legálisan az adott oprendszer - nekem speciel legális a Win7, meg az Office 2010, és nem vagyok diák.
Amúgy teljesen jól ellennék XP-n akár (a cégnél is az van), ha lenne alá új DirectX, meg lennének driverek a hardvereimhez - de nincsenek. Win7 felhasználói szemmel - ahogy én használom - nem túl sokban különbözik az XP-től, a régi programjaim zöme fut rajta, DX 11 adott (ennél újabb kiterjesztést a vga-m sem támogat, ergo számomra felesleges), meg vagyok elégedve a stabilitásával, SSD-n kellően gyors is - mi a fenének váltanék? E-penis-növelésről már régesrég leszoktam.
A témát részemről lezártam: itt amúgy is off, értelme pedig nem sok van ezen vitatkozni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#782) savoo válasza Egon (#781) üzenetére


savoo
addikt

Vitatkozott a fene, de látom veled nem lehet kommunikálni, egyből nyomod a szánalmas személyeskedést.

(#783) NGA válasza Egon (#781) üzenetére


NGA
addikt

"Valamit visszahoztak, ez a lényeg. Nem tudták a többség torkán lenyomni a használhtatatlan sz*rt."

Én inkább azt látom:
- jaj, a Windows Phone-on nem lehet bezárni a programokat!
- mi legyen? Nem értik meg az emberek, hogy az nem task list, hanem egy history, itt nem fut a program.
- egyszerű, tegyünk oda egy x-et, és ez törli a history-ból
- Halleluja!

- jaj nincs start menü, a start gombra a Startlap jön be
- mi legyen? Az emberek nem értik, hogy elavult a start menü
- egyszerű, tegyünk be egy start gombot, ami a startlapra visz
- Halleluja!

(#784) smkb válasza NGA (#783) üzenetére


smkb
őstag

Az emberek a hülyék, az MS meg k.va jól tudja miért hülyék, és ezért le kell nyomni a torkukon egy csomó dolgot. Gratulálok a véleményért....

Az MS arrogáns. XBOX esetén a hülye ötleteit, azonnal leszavazta közösség, és mivel ott van kőkemény konkurrencia, a piaci igényihez kellett igazodnia, fealdva a téves elképzeléseit. Ha asztali OS esetén is lenne erős konkurrencia, akkor bizony ezeket a vacak ötleteit nem merné ilyen erővel juzerek torkán letolni. Nagy nagy szerencséje, hogy a boltokba kerülő pc-k zömén ott az előtelepített oem win8. Start menü/programok menü meg igen jó kézreálló és hatékon megoldás, főleg vállalati környezetben ahol ezermillió integrált vállalati alkalmazás/csomag van.

Nyilván a metro ui esetén is, a csempés üzemmódban futó alkalmazások esetén kizárólag full képernyős mód miatt is hülye a felhasználó. Mérnem jó mán neki az úgy... és duzzogva a 8.1 ben lehetővé tették a nyomiknak, hogy ne úgy nézzen már ki az OS, mintha 1991 ből valami DOS program futna... a juzer a hülye, nem az arrogáns os szállító...

(#785) NGA válasza smkb (#784) üzenetére


NGA
addikt

Én nem igy látom.
Mivel a 8.1 eleve beállitható úgy hogy desktopra bootolható, és a desktopra/taskbarra ki lehet rakni ikonokat, igy semmiben nem szenved hátrányt. Sőt lehet létrehozni az asztalon mappákat, amiben shortcutokat rakva simán inditható minden. De be lehet azt is állitani, hogy a start gombra ne a startlap, hanem az app lista jöjjön be, ahol csoportositva vannak az ikonok, és be lehet lőni úgy is, hogy azok az alkalmazások legyenek elöl, amiket gyakran futtat a páciens. Vagy használhatja a startlapot, ahova 3 méretben kirakhatja azokat a lapkákat, amiket használ.

(#786) vlevi válasza Egon (#779) üzenetére


vlevi
nagyúr

" feltéve hogy valahol vissza lehet kapcsolni a régit, "
Még az se kell, hogy vissza lehessen kapcsolni a régit. Mert hülyéskedtünk már ezen sokat, hogy akkor miért nem lehet visszakapcsolni a program managert a windows 3.0-ból?
Senkinek nem hiányzik a régi, hogyha az újban gyorsan meglátja az előrelépést. De a win8-as startképernyő nem tudja pótolni a win7-es start menü funkcióit. XP-n tényleg gyengusz volt, de vistán, hetesen sokat javult Van, aki nem használta a startmenüt win7 alatt eddig sem, neki nem hiányzik.
De nekem még mindíg szokatlan, hogy 22-24-27" méretű monitorok a 10-15 indító parancsikon a teljes képernőt elfoglalja. Pedig a megjelenése óta próbálkozok a win8 tesztverzióival. Szóval van az a startképernő, metros funkciókra biztos jó valamennyire, de programindító felületnek vacak. Próbáltak valamit tákolni rajta azzal, hogy van egy minden program része is mostmár a 8.1-ben, de az megint mégpluszegyhely, ahol valamit keresni kell. Ja, keresés. Ezekre a startmenüs témákra a win8 topicban mindíg az jön, hogy a kereséssel meg lehet találni. Ja, igen. De én nem billentyűzetről beírva keresve szeretnékmegtalálni dolgokat, hanem legyen ott.
Na, kimorogtam magam, megyek vissza csinálni valami értelmeset :)

(#787) pushalias válasza smkb (#784) üzenetére


pushalias
addikt

Imádom, amikor a hozzáértők megmondják a frankót. :)

„XBOX esetén a hülye ötleteit, azonnal leszavazta közösség”

csak egy példa: szívják is most a fogukat, mert a „szabadságért” cserébe a fizetős játékokban is szépen ott vannak az ingame pay opciók. Azzal, hogy nem adhatták volna el, buktak volna játékonként 5-10 dollárt, most ennek a többszörösét el fogják költeni ingame. Csak gratulálni tudok!

„a csempés üzemmódban futó alkalmazások esetén kizárólag full képernyős mód”

Ha valaki a megjelenést követő egy teljes év alatt sem képes felfedezni a split screent, arra ugyan, mit lehet mondani? Hogy érdemes rá figyelni, mert tudja, miről mond „szakvéleményt”?

(#786) vlevi „De nekem még mindíg szokatlan, hogy 22-24-27" méretű monitorok a 10-15 indító parancsikon a teljes képernőt elfoglalja. Pedig a megjelenése óta próbálkozok a win8 tesztverzióival.”

Akkor vagy 1280×1024-es felbontásban használod a monitort, és akkor mi értelme a 27"-nak, vagy azt sem tudod, miről beszélsz. Nekem 32 lapka látszik azonnal, úgy, hogy ebből 13 széles van, és két nagy méretű, tehát a rendelkezésre álló felület bő kétharmadát „elpazaroltam”. Arról már ne is beszéjünk, hogy szerinted a lapka/csempe „parancsikon”.

„Próbáltak valamit tákolni rajta azzal, hogy van egy minden program része is mostmár a 8.1-ben”

Természetesen ez is egy megjelenés óta létező fícsör, a 8.1 csak az elrendezés variálhatóságát adta hozzá, meg az elérés egyszerűsödött. Ami valóban rengeteget dob rajta, de ettől még eddig is létezett az, ami szerinted újdonság

Hát ja. Fikázni mindig sokkal egyszerűbb, mint megismerni. Hogy élő klasszikusunkat idézzem: „Senkinek nem hiányzik a régi, hogyha az újban gyorsan meglátja az előrelépést.”

Nehéz úgy meglátni az előrelépést, ha nem keressük, ha nem próbáljuk a meglevőt optimálisan használni, hanem helyette a régit sírjuk vissza, és csak annyi telik, hogy hát, de szar.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#788) NGA válasza pushalias (#787) üzenetére


NGA
addikt

+1

(#789) smkb válasza NGA (#785) üzenetére


smkb
őstag

Egyrészt a Win 8.1 lehetőségeit hozod fel, amiket már a "nyomi pórnép" sirámainak köszönhetünk :). Másrészt mivel pl egy Oracle csomag nálam 4 főcsoportból áll, amiken belül 2-6 csoport majd azalatt 3-8 program van, el nem tudok képzelni egy program menünél hatékonyabb, jobban kezelhető minimál megoldást. És akkor még nem beszéltem az MS, SAS és IBM megapakkjaimról... plusz még csillió más rendszer és fejlesztői alkalmazások. Ha lapkákat kellene kiraknom mér rég végem...

[ Szerkesztve ]

(#790) NGA válasza smkb (#789) üzenetére


NGA
addikt

Majd megszokod, vagy veszit az MS egy frissítő juzert. A kedvedért nem fogják visszarakni. És azért valjuk be, nem te vagy az átlagjuzer.
Egyébként nálam a startlapon 1 oszlopba 48 kis ikont lehet kirakni, és lehet külön csoportositani adott név alatt. 5 csoport lehet a képernyőn, azaz közel 250 ikont lehet kirakni. Az már sokmindenre elég.

[ Szerkesztve ]

(#791) pushalias válasza smkb (#789) üzenetére


pushalias
addikt

Nyilván te vagy az átlag felhasználó, tehát a MS majd direkt a te igényeidre fejleszt. 42" 16:9 megvan.

Mondjuk most már értem, miért vagy képtelen feldolgozni, hogy a dolgok megváltoznak.

Honor 9 / HP 8470P

(#792) lev@bps válasza DarkGubi (#757) üzenetére


lev@bps
csendes tag

Megvan! A metro-ban nem találta meg a programot, CCleaner-rel szedtem le, most ugyanazt a dátumot és verziószámot írja, mint neked és nagyon szépen működik.

Köszi!

www.budapestscenes.com

(#793) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Hát én közismerten rühellem a Microsoftot, meg a mostanában gyártott termékeiket, de ezen még én is elgondolkoztam. Használható sebességű az Office? Videólejátszás HDMI-n problémamentes?

x gon' give it to ya

(#794) satz18


satz18
őstag

Feltettem én is az új smart gesturet és hát a különbség döbbenetes. A touchpad baromi jó lett. Nagyon megéri letölteni a frissítést. Annyiaz egyedüli nehézség benne, hogy az előző verziót manuálisan kell leszedni és csak utána települ.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#795) Baroc válasza fordfairlane (#793) üzenetére


Baroc
tag

Igen es igen

(#796) maxmaky


maxmaky
csendes tag

Sziasztok!

ehhez mit szóltok?

http://www.hofer.at/at/html/offers/58_40961.htm

HTC U11 SAPPHIRE BLUE 6/128

(#797) smkb válasza maxmaky (#796) üzenetére


smkb
őstag

Ez itt offtopic, de azért egész impresszív. N2910 celeron 64gb+500gb hdd, dupla akku, full hd. Ez akár lehet itt is idővel az aldiban.

(#798) rmmm


rmmm
tag

a dokkoloban van hely masodik vinyonak?
azert kerdem csak, mert amazon.de olyan T100 verzio is van, amiben van egy plusz vinyo az adatoknak

(#799) rmmm válasza maxmaky (#796) üzenetére


rmmm
tag

egyertelmuen jobbnak tunik, fullhd kepernyo es plusz vinyo... szinten 120eFt
ha elviszik a samsung ativ smart 7emet, erre nevezek be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.