Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) MaCS_70 válasza pushalias (#1848) üzenetére


MaCS_70
félisten

A garancia nem vész el, csak a hibák azon körére, amiket a szoftvermódosítás okozhatott.

A programok jogtisztasága se vész el -- az adott gépen érvényes licensz van az adott program használatára. Bármikor újratelepíthető -- mi zárná ki?

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1852) MaCS_70 válasza Tomeeka28 (#1850) üzenetére


MaCS_70
félisten

???

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1853) Maxtreme válasza pushalias (#1632) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én egy ilyet ujítottam be hozzá.
Először féltem a kezelhetőségétől, de teljesen korrekt.

(#1854) Blyan válasza Maxtreme (#1853) üzenetére


Blyan
félisten

21ezerért legyen is korrekt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1855) Maxtreme válasza Blyan (#1854) üzenetére


Maxtreme
addikt

Annyit nem adtam érte. :D

(#1856) bounty123 válasza Maxtreme (#1853) üzenetére


bounty123
őstag

Én ilyet használok hozzá. Az egyetlen BT egér volt amit találtam, aminek oldalra is dönthető a görgetője + középső gombként is és van a hüvelykujjnál is gombja, nekem ezek megszokásból kellenek :)
Egyébként a logitech gyártja és a setpointtal teljesen testreszabható.

[ Szerkesztve ]

(#1857) pushalias válasza MaCS_70 (#1851) üzenetére


pushalias
addikt

"A garancia nem vész el, csak a hibák azon körére, amiket a szoftvermódosítás okozhatott."

Magyarul egy gumiszabálytól függ, hogy elfogadják-e a garancia igényedet. Jól hangzik. :D

Honor 9 / HP 8470P

(#1858) MaCS_70 válasza pushalias (#1857) üzenetére


MaCS_70
félisten

Miért, szerinted nem így helyes?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1859) gghrtz


gghrtz
őstag

OFF
Úúúgy várom már, hogy megvegyem... Ráadásul PH-n ezt reklámozzák folyamatosan, csak hogy jobban fájjon a szívem... :O :DDD

(#1860) bojan


bojan
tag

Most próbáltam pcsx2-vel a kingdom hearts 2t és nagy meglepetésemre jól megy, nagyrészt 90-100%on. Nem semmi

(#1861) policecars válasza MaCS_70 (#1803) üzenetére


policecars
csendes tag

Valahol a Gépházban van rá lehetőség, hogy bootos pendrive-ot csinálj a recovery partícióról, és utána fel is ajánlja a partíció felszabadítását.

(#1862) Maxtreme válasza policecars (#1861) üzenetére


Maxtreme
addikt

(#1863) MaCS_70 válasza Maxtreme (#1862) üzenetére


MaCS_70
félisten

Maxtreme, policecars -- nagyon köszönöm!

Üdv: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1864) Maxtreme válasza MaCS_70 (#1863) üzenetére


Maxtreme
addikt

:R
Most próbáltam amúgy ki, müxik jól :)

(#1865) Buster17


Buster17
addikt

Azt meglehet oldani hogy a Windows meg egy android egyideüleg legyen a gépen és manuálisan döntöm el,hl hogy most melyiket bootolja?

(#1866) gghrtz válasza Buster17 (#1865) üzenetére


gghrtz
őstag

[link]
Bár ez nem az amire te gondolsz meg nem tudom támogatja e a natív felbontást.

(#1867) Buster17 válasza gghrtz (#1866) üzenetére


Buster17
addikt

Rendes x86 ra gondoltam. Most a laptopomon van ilyen virtualboxba de egy rakat fos.

(#1868) Blyan válasza Buster17 (#1865) üzenetére


Blyan
félisten

Van android támogatása a Bail Trail atomnak? Tudtommal nincs. De erre vegyél egy célgépet 3x drágábban.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1869) Buster17 válasza Blyan (#1868) üzenetére


Buster17
addikt

hát a youtubon láttam videót igaz, hogy asus t100-at irtam a keresőbe és címbe csak simán asus transformer volt. Lehet másik transformerről mutatott videót.

(#1870) Blyan válasza Buster17 (#1869) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor biztos, mert az Asus Transformer Book Triok ilyenek. [link]

De úgy dual, hogy a Tablet az ARM és Android, a billentyűzet meg x86 meg Win8

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1871) Maxtreme válasza Buster17 (#1869) üzenetére


Maxtreme
addikt

az transformerpad lehetett, ami viszont androidos.

(#1872) Blyan válasza Maxtreme (#1871) üzenetére


Blyan
félisten

Van win8 + android kombós Transformer is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1873) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Az árát is nézd meg.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#1874) n42


n42
tag

Sziasztok, én is szeretnék venni egy ilyen kis masinát, de volna pár kérdésem.:)
Láttam videóban, hogy lehet egy ilyen asztali állványt is hozzá kapni, tehát, mintha monitor volna, ez esetleg benne van a dobozban?
a másik, hogy az asztali gép és e között szeretnék billentyűzetet és egeret, én valami vezeték nélkülire gondoltam, zsinórdugdosás nélkül, főleg, hogy a billentyű részét nem szeretném használni csak végső esetben. van olyan wifis, bluetoothos megoldás, ahol még adaptereket se kell bedugni? és aránylag könnyű két kép között váltani?

(#1875) Andyka0908


Andyka0908
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, max hány GB-os microSD-kártyát lehet beletenni? 64 GB-osat?

Köszi szépen! :)

Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

(#1876) Mikulásbá válasza Andyka0908 (#1875) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A 64-est kezeli.

(#1877) satz18 válasza n42 (#1874) üzenetére


satz18
őstag

Egeret billentyűzetet BT-n keresztül tudsz simán használni, ha USB-vel spórolni akarsz, monitort HDMI-n keresztül tudsz rákötni. Szóval olyan monitor kell, amin van HDMI. A tabon micro HDMI van, szóval olyan HDMI kábel kell hozzá, ami male micro HDMI to male HDMI, de érdemes venni hozzá, male micro HDMI to female normal HDMI adaptert is. Ebayről pár száz forintokért árulják.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#1878) gghrtz válasza satz18 (#1877) üzenetére


gghrtz
őstag

DVI bemenetes monitorba is belelehet dugni szerintem, csak kell hozzá egy átalakító.

[ Szerkesztve ]

(#1879) n42


n42
tag

A dugaszolós rész tiszta nekem, arra lennék kíváncsi, hogy van e hozzá állvány is: ilyen, mint ebben a videóban.

https://www.youtube.com/watch?v=MBZKlkI0R88

bt-s egér billentyűzet kombót nem találok.:(

(#1880) bacsig válasza Andyka0908 (#1875) üzenetére


bacsig
csendes tag

A 128-ast is kezeli :)

(#1881) pushalias


pushalias
addikt

Na, lekaptam egy VirtualBoxot, éppen egy W7-et simogatok felfelé.

Honor 9 / HP 8470P

(#1882) Blyan válasza pushalias (#1881) üzenetére


Blyan
félisten

Ennyire hiányzott?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1883) pushalias válasza Blyan (#1882) üzenetére


pushalias
addikt

Nem, ez most a feladatom. :) Egyébként elég kevés memóriát tudtam neki adni szóval nem száguld.

Honor 9 / HP 8470P

(#1884) Blyan válasza pushalias (#1883) üzenetére


Blyan
félisten

:D képzelem, 2 gigából elég nehéz kigazdálkodni a 7-es szükségest is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1885) The Exiled


The Exiled
tag

nektek normálisan működik a wifi? én ha lecsukom, otthagyom egy időre, majd újra felnyitom, csatlakozik a wifi-re de csak korlátozottan, magarán a hálózatot látja de netet már nem. Meg hálózat is csak látszik nem érek le belőle semmit. Utánaolvasgattam és kikapcsoltam a bluetooth collaborationt, de semmit nem ért. Ötlet?

(#1886) DEARevil


DEARevil
tag

kékfog kontrolert rá lehet erre kötni?

(#1887) pushalias válasza Blyan (#1884) üzenetére


pushalias
addikt

512 MB-tal azért elköhög a W7, sőt, meglepetésemre a teljes telepítési idő kábé teljesen normális volt, csak itt-ott akadt meg egy kicsit teljesen meglepő helyeken, mint pl. serial megadása. Egy boot pedig olyan 35-40 másodperc, ami szerintem nem egy szégyen.

Honor 9 / HP 8470P

(#1888) pushalias válasza The Exiled (#1885) üzenetére


pushalias
addikt

Kapcsold ki az energiaellátásnál, hogy a rendszer leállíthassa. És lőn csoda. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#1889) Ance válasza pushalias (#1887) üzenetére


Ance
őstag

Használd egészséggel :D Kb. mintha konyhakéssel nyírnál füvet a fűnyíró helyett, de te tudod.

The Exiled: Volt ilyen korábban, aztán jött egy wifi frissítés és azóta nincs. Nézd meg az összes frissítés fent van-e.

(#1890) The Exiled válasza Ance (#1889) üzenetére


The Exiled
tag

a legfrissebb van fenn mindenből
pushalias: és az nem fogja zabálni az aksit?

(#1891) pushalias válasza The Exiled (#1890) üzenetére


pushalias
addikt

Nem különösebben. Mint minden ilyen cucc estében a nagy fogyasztó a kijelző és a HDD.

(#1889) Ance Ez csak egy tesztfeladat, mindjárt kapom is le, mehet fel a Debian, aztán az is megy le és a virtualboxos kalandnak kábé egy életre vége. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#1892) bounty123 válasza DEARevil (#1886) üzenetére


bounty123
őstag

Persze, mindenféle bt eszközt kezel, épp úgy mint bármilyen asztali gép win8-al. Én egy bt egeret és billentyűt szoktam hozzá használni.

[ Szerkesztve ]

(#1893) zkiss0


zkiss0
tag

HI!

Most vettem egy Asus t100-ast, 64 GB-ost. Épp, hogy elkezdetm belakni.
Egy pár kérdés azért felmerült:
- kijelző védő fólia kell-e- rá? Ha igen milyen?
- milyen tokot, táskát vegyek (amilyet akarok tudom)? - azt értem ez alatt, hogy feküdjön, vagy oldalára állítva legyen benne hucolászás közben a gép, mikor a billentyűzettel együtt van. Mennyire stabil a csatlakozó, nem fog-e tartós oldalirányú erő (gravitáció?) hatására az egyik oldali zsanér meggyengülni, a csatlakozó kilötyögősödni?

Ti milyen tokban, táskában hordjátok?

Köszi! :R
zkiss

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#1894) LordRajZoL válasza zkiss0 (#1893) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Én nem használok fóliát

Egy Case Logic, tokba hordom összepatintva. 7 ezer volt a tok
Plusz kicsit nagyobb tokot vettem mert elsö tok passzos volt s mikor beraktam midnig kipantiotta memkártyát
Külsö zsebbe vannak a törlökendök :D

Nekem eddig egyszer lazult ki de lehet akkor is én voltam a hunyó

[ Szerkesztve ]

zZz

(#1895) Maxtreme válasza LordRajZoL (#1894) üzenetére


Maxtreme
addikt

basszus én mire találtam rá táskát. :Y
Konkrétan kb 8 boltot jártam végig, mire végre kaptam méretben erre valót.
A 10-10.1 colos tablettatyók kicsik voltak (a vastagság miatt) az ennél nagyobbakba meg elveszett a cucc.

Aztán végül is találtam egy ilyet:

Nem egy díjnyertes szépség, viszont szinte pont passzol a notira (A táska kicsit magasabb) és mindkét oldala szivacsos, tehát védi is.
Ja meg occsó. Valami 2200 t körül volt az ára.

(#1896) Blyan válasza Maxtreme (#1895) üzenetére


Blyan
félisten

Hol vetted?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1897) Maxtreme válasza Blyan (#1896) üzenetére


Maxtreme
addikt

szerintem a táskán levő felirat elég árulkodó. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1898) zkiss0


zkiss0
tag

HI!
Ezek szerint mindkettőtöknek a hosszú oldalára "lóg". Amit én kinéztem az ilyen:
http://www.hama.hu/go/reszlet/5092/171/PC_Notebook-Notebook_taska-aha/101384/aha_netbook_es_tablet_taska__allo__Hyde__31_cm/
Itt a rövid oldalra lóg: kicsit félek az aszimmetrikus zsanérterheléstől! Paranoia? :F

Kösz a válaszokat!
zikss

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#1899) Maxtreme válasza zkiss0 (#1898) üzenetére


Maxtreme
addikt

szerintem ehhez a cucchoz csak úgy érdemes táskát venni hogy előtte belepróbálod.
Számtalan olyannal találkoztam ami paraméterek szent megfelelt volna, sőt ránézésre is simán belefért, csak épp a gyakorlat mást mutatott.

szerk: Amit elfelejtettem. Az általam linkelt táskának egy hátránya van (de ez szerintem minden ilyesmi méretű táskának) mégpedig az hogy nem fér bele a töltő.
Ugyebár nekem nem magyar verzió van, és ehhez kicsit nagyobb átmérőjű (és amperszámú) töltőt adnak.

[ Szerkesztve ]

(#1900) Blyan válasza Maxtreme (#1897) üzenetére


Blyan
félisten

:W :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.