Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) vlevi válasza danih (#150) üzenetére


vlevi
nagyúr

Karácsony körül legyen belőle, ez a lényeg.
Szívás lenne, ha hiánycikk lenne :(

(#152) khaaos


khaaos
csendes tag

Szerintetek az normális, hogy az Asus magyarországi honlapján még említés sincs róla? (pedig a global oldalon már fenn van a magyar kézikönyv is)

(#153) FRENK1988 válasza khaaos (#152) üzenetére


FRENK1988
veterán

Lehet most fogják feltenni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#154) NGA


NGA
addikt

Még mindig semmi. Angliában kapni már?

(#155) pzstm válasza NGA (#154) üzenetére


pzstm
titán

sógoréknál november 7-re ígérik :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#156) satz18 válasza NGA (#154) üzenetére


satz18
őstag

Türelem, tornaterem. Ezt a pár hetet már csak kibírod a hőn szeretett Surfaceddel. :)

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#157) vlevi


vlevi
nagyúr

Ez már "perverz" : Még meg sem jelent, de már tönkrevágja :D

Booting Ubuntu on the Asus Transformer Book T100

[ Szerkesztve ]

(#158) satz18 válasza vlevi (#157) üzenetére


satz18
őstag

Nagy élmény lehet érintőképernyő és wifi nélkül 800*600-ba. Amúgy én is akarok rá valami dual bootos droidot hogy lehessen rajta játszani. A bay trail elvileg teljes támogatást nyújt androidra is.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#159) vlevi válasza satz18 (#158) üzenetére


vlevi
nagyúr

Főleg, hogy a 13.10-t nem tudta rárakni. És, hogy az Ubuntunak szerintem nincsenek érintőre optimalizált alkalmazásai. Sőt, szerintem, ha már a felbontást sem találta el, akkor driver sem. Márpedig ennek a Transformernek a fő előnye az, hogy lecsatolom a billentyűzetet, és tabletként, tisztán érintőképernyőt használva is tökéletesen tudom használni Win8.1 alatt.

(#160) tjb007 válasza satz18 (#158) üzenetére


tjb007
nagyúr

A játékok miatt felesleges a dual boot.
Feltelepíted a BlueStackset, és meg is van oldva a dolog.

(#161) danih válasza tjb007 (#160) üzenetére


danih
addikt

Ez sebességben hogyan viszonyul egy droidos app natív sebességéhez?

(#162) tjb007 válasza danih (#161) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanolyan, vagy akár még gyorsabb/folyamatosabb/gördülékenyebb is.
Dead Trigger 2-vel próbáltam, ami jóval gördülékenyebben futott így emulálva mint a tableten. Mondjuk ez várható is volt.

[ Szerkesztve ]

(#163) satz18 válasza tjb007 (#162) üzenetére


satz18
őstag

Ha hinni lehet a notebookcheknek és valóban a Z3770 CPU ban Snapdragon 800 körül van GPU ban pedig Snapdragon 600 azaz Adreno 320 körül van, akkor ez azt jelenti hogy simán vinni fog minden androidos játékot a cucc, arról nem is beszélve, hogy itt csak HD nyi pixelt kell megjeleníteni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#164) khaaos válasza satz18 (#163) üzenetére


khaaos
csendes tag

de ebben Z3740 van, nem?

(#165) tjb007 válasza khaaos (#164) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, az van benne, de a processzormagok órajelén kívül mindenben megegyeznek, ugyanolyan tulajdonságokkal bírnak.

(#166) khaaos válasza tjb007 (#165) üzenetére


khaaos
csendes tag

(#167) satz18 válasza khaaos (#166) üzenetére


satz18
őstag

Végülis náluk is a Bluestack volt a konklúzió. Sztem majd ha kijönnek a 2 magos Bay trailes androidos tabletek, sztem majd azt az android verziót már jobban működésre lehet majd bírni, végülis az már erre az architektúrára lesz optimalizálva.

BTW: örömteli, hogy az OTG működik rendesen a normál USB-vel párhuzamosan is, úgy néz ki nem hiába rendeltem kínából 3 OTG HUB-ot. ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#168) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez a Z3740 mennyivel jobb / másabb a Z3740D-nél?
Nem nagyon látom a különbséget... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#169) tjb007 válasza AxBattler (#168) üzenetére


tjb007
nagyúr

Minimálisan magasabb fogyasztás (2,2W vs. 2W), maximum 2GB RAM (3740 4GB), egycsatornás memóriavezérlő (3740 kétcsatornás), magasabb IGP turbó órajel (667 helyett 688MHz), maximális támogatott kijelzőfelbontás WQXGA (2560x1600) helyett "csak" WUXGA (1920x1200).

(#170) User64476 válasza pzstm (#155) üzenetére


User64476
őstag

Én már tényleg ájuldozok... Mikor lehet már végre megvenni nálunk? :)

(#171) Cassi válasza khaaos (#166) üzenetére


Cassi
senior tag

Aki Androidot akar, az a T100 buherálása helyett inkább vegye meg az új Transformer Book 701T-t (Tegra 4, 2560x1600, akku a billentyűzetben), még ha egy kicsit drágább is lesz. Az is "jön" státuszban van.

(#172) AxBattler válasza tjb007 (#169) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R
Akkor ez úgy tűnik, jobban meg fogja érni, mint a Toshiba Encore.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#173) savoo válasza AxBattler (#172) üzenetére


savoo
addikt

Nem értem, hogy mi alapján hasonlítod össze a kettőt, az encore csak 8 colos.

(#174) satz18 válasza AxBattler (#172) üzenetére


satz18
őstag

E mellet az szól, hogy játék közben is lehet tölteni. Nálam ez döntött. Mivel ugye az encoreon csak 1 OTG van tehát vagy töltöd vagy perifériát dugsz rá. Igaz vannak BT-s egerek és billentyűzetek, de jóval drágábbak és pl Az Xbox controller már nem játszik. Itt megvan az OTG, BT és dokkolós bill, ill USB lehetőség is.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#175) AxBattler válasza savoo (#173) üzenetére


AxBattler
félisten

De nagyjából egy árban vannak.
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a kétcsatornás memóriát lesz-e lehetőség a gyakorlatban használni, vagy itt is csak egy slot lesz - neagyisten az alaplapra forrasztják itt is a RAM-ot... :(((

(#174) satz18
Tényleg, erre nem is gondoltam - akkor nem is kérdés, hogy melyiket választanám!
Vajon Kabini-vel is jönnek hasonló gépek?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#176) danih válasza AxBattler (#175) üzenetére


danih
addikt

Nem lesz slot, nem lesz semmi. Tablet...
Kabini nem lenne rossz, de tabletnél álom marad. Sokat zabál a SoC.

[ Szerkesztve ]

(#177) AxBattler válasza danih (#176) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja oké, ez SoC. Akkor ilyenre nincs lehetőség.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#178) Cassi


Cassi
senior tag

Na és a hideg realitás: még az új 8.1-es gépek sem tudtak eddig nagy sikert elérni, Tajvanban 20-30%-kal a várt alatt vannak az eladások, és ebben már benne van a T100 is.

http://www.digitimes.com/news/a20131031PD209.html

(#179) AxBattler


AxBattler
félisten

ASUS Transformer Book T100 Review: Redefining the Entry-Level Windows Notebook
Itt elég jókat írtak róla, de a játékos teszteket én hiányolom.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#180) danih válasza AxBattler (#179) üzenetére


danih
addikt

Nem játékgép, max régebbi címek. De ha rákeresel a topicban a youtube szóra, lesz link egy srác oldalára.

[ Szerkesztve ]

(#181) satz18 válasza Cassi (#178) üzenetére


satz18
őstag

LOL

http://www.amazon.com/Transformer-T100TA-C1-GR-10-1-Inch-Convertible-Touchscreen/dp/B00FFJ0HUE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1383219870&sr=8-1&keywords=asus+transformer+book+t100
Temporarily out of stock

Olyan szar lett, hogy kb nem is lehet sehol kapni mert az összeset elkapkodták, emiatt sztem a MO-i megjelenés is csúszni fog mint állat.

#179
http://www.youtube.com/user/th3drow
http://www.youtube.com/watch?v=_TvIEVoykEo
http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-Bay-Trail.103037.0.html

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#182) AxBattler válasza danih (#180) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, már megtaláltam, de munkahelyen teljesen blokkolva van a youtube... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#183) matteo_szg válasza Cassi (#171) üzenetére


matteo_szg
őstag

Az már "van" státuszban van.

jupiiii

(#184) savoo válasza Cassi (#178) üzenetére


savoo
addikt

Tajvan baromira nem releváns, abból a szempontból, hogy ott a 20 forintos fosok mennek.

(#185) danih válasza satz18 (#181) üzenetére


danih
addikt

Legtöbb helyen biza out of stock - kb olyan reformstátusza lesz a cuccnak mint annó az első eee pc-knek.... Remélem párat magyar bill-el azért már legyártottak :)

(#186) pzstm válasza danih (#185) üzenetére


pzstm
titán

3 darab érkezett a kisebből ma az egyik nagy bécsi boltba ;)

Többit november 7-re ígérik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#187) danih válasza pzstm (#186) üzenetére


danih
addikt

Nekem egy is elég :DDD

(#188) satz18 válasza pzstm (#186) üzenetére


satz18
őstag

Magyar billentyűzet?
+500 HDD-s verzióról valami hír esetleg?

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#189) savoo válasza satz18 (#188) üzenetére


savoo
addikt

Magyar billentyűzet osztrák boltban? Őőőő. :)

[ Szerkesztve ]

(#190) pzstm válasza satz18 (#188) üzenetére


pzstm
titán

nyilván nem az jár hozzá odakint :B

A 3%00GB-os verzióról még infó sincs, hogy mikor lesz várhatóan elérhető. 32-es és 64-es November 7-től.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#191) pzstm válasza pzstm (#190) üzenetére


pzstm
titán

+500GB-os verzió akart lenni :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#192) AxBattler


AxBattler
félisten

Megnéztem a játékvideókat, és hát tényleg nagyot dobbantott az Atom, ez már valami!
Mit tudhat akkor a Kabini?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#193) danih válasza AxBattler (#192) üzenetére


danih
addikt

Egy A4-5000-et CPU-ban megver egy Z3770, de GPU-ban ugye lényegesen jobb a Kabini. De tuti nem lesz tabletben (arra ott a még ennél is gyenébb CPU-val szerelt Temash - csak épp az OEM-ek nem építenek köré eszközt), notebooknál/mini PC-nél indul ez az APU, mert 4x-5x annyit fogyaszt mint egy Bay Trail processzor. Nem tudom hűthető-e egyáltalán passzívan.

[ Szerkesztve ]

(#194) AxBattler válasza danih (#193) üzenetére


AxBattler
félisten

Na igen, 15W-os TDP-vel más a helyzet.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#195) NGA


NGA
addikt

Ha itthon webshopban veszem majd, és gagyi lesz a kidolgozás, akkor 8 napig vissza lehet küldeni?

(#196) tjb007 válasza NGA (#195) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen :K

(#197) GRaul válasza NGA (#195) üzenetére


GRaul
őstag

Nem hiszem, h gagyi lesz. Attol, h olcso ....
Nekem volt androidos asus tf-em 2 is. Jo kis cuccok voltak, jol ossze voltak szerelve.
Sztem ez most se lesz maskeppen. Egyedul ott az androiddal volt bajom, most meg a nexus 7el is ez a bajom :D
A lumia 920 melle kell egy ilyen tab. Meg ugye a samsung ssd akcioban 3 win8at kaptam. Igy minden jogtiszta. Szoval olyan leszek mint egy apple fan, mindent szinkronizalok majd mindennel :C

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#198) Cassi válasza NGA (#195) üzenetére


Cassi
senior tag

A magyar webshop-etika érvényes: bármeddig visszaküldheted, de a pénzt természetesen nem kapod vissza :-o

(#199) Dare2Live válasza GRaul (#197) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

milyen samsung ssd akció? link pls

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#200) zsola32 válasza Dare2Live (#199) üzenetére


zsola32
őstag

szerintem az múlt év végén volt...én sajna lemaradtam róla, pedig azóta 2 samsung ssd-m is van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.