Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) GRaul válasza Dare2Live (#199) üzenetére


GRaul
őstag

Jaja. Tavaly volt, amikor kijött a win 8. Minden 120gigas ssd melle adtak egy win8at ajandekba.
az baromi jo vétel volt. 20volt talan az ssd. Es ingyen jott melle egy w8

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#202) mackiller


mackiller
csendes tag

Sziasztok, bárkinek van valami fogalma arról, hogy mikortól lehet nálunk kapni az Asus T100-at? Eddig úgy volt, hogy október vége, de sehol semmi :W KÖSZI ELŐRE IS

(#203) satz18


satz18
őstag

Arra mennyi esélyt láttok, hogy az +500 GB HDD-s verzió az Germany only lesz? Eddig csak német nyelvű forrást találtam rá, állítólag az asus hivatalosan meg se erősítette, de pl a szintén német amazonról már elő is rendelhető
http://www.amazon.de/dp/B00FJ2ZCGG?m=A3JWKAKR8XB7XF&tag=idealocom&ascsubtag=p2ckfiHjM29eihdKJX1PEA

Ott euróban mérik a tabletet, szóval nem lenne túl kifizetődő onnan rendelni. 150k lenne ez a verzió: t100ta dk007h

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#204) FRENK1988 válasza satz18 (#203) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hát az ugy is sok. Plusz 30k ert mar nem 500Gb-s hdd-t veszel

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#205) vlevi válasza FRENK1988 (#204) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hdd-t nem szivesen raknek bele. Ez egy tablet, lobaja, dobalja az ember, nem tesz jot a vinyonak. De egy ssd igencsak megfontolando lenne. Raadasul kevesebbet is fogyaszt, mimt a hdd

(#206) FRENK1988 válasza vlevi (#205) üzenetére


FRENK1988
veterán

Na ez a masik. De itt HDD-rol volt szó igy nekem is kissé furán hangzott

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#207) czuczy


czuczy
csendes tag

A HDD gondolom a billentyűzetbe lesz beépítve, nem lehet, hogy így később is beépíthető lesz esetleg SSD-t rakni a helyére (gondolom garancia vesztés mellett)? Vagy szerintetek rosszul gondolom?

(#208) vlevi válasza czuczy (#207) üzenetére


vlevi
nagyúr

A billentyuzetben tudtommal nincs akksi, igy abba nem mehet semmi. Azonkivul meg a vezeteknelkuli kommunikaciot is meg kellene oldani aa hdd-vel. Szerintem inkabb valoszinu, hogy megvan a 2.5-es meghajtonak a helye a gepben.

(#209) FRENK1988 válasza vlevi (#208) üzenetére


FRENK1988
veterán

Akkor abba inkabb ssd kellene tenni, akkor meg minek bele az emmc

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#210) matteo_szg válasza vlevi (#208) üzenetére


matteo_szg
őstag

Már a Transformer Book TX300-nál sem vezeték nélküli kommunikáció volt a HDD-vel. Simán lekapcsolt, amint kivetted a tábla részt a billentyűzetből. Majd vissza, amikor dokkoltad.

A T100 tábla részében nincs hely 2,5"-es HDD-nek.

jupiiii

(#211) savoo válasza vlevi (#208) üzenetére


savoo
addikt

Ha lesz HDD-s megoldás is akkor az tuti egy másikfajta billentyűzetben fog elhelyezkedni. Máshol nincs hely.

(#212) Ilidzser


Ilidzser
tag

Akkor november 7-én Magyarországon is kapható lesz vajon?
Ezt nagyon ki akarom próbálni!

(#213) User64476 válasza Ilidzser (#212) üzenetére


User64476
őstag

hamarosan kiderül, de én már nem bízok benne túlságosan...

(#214) Ance válasza User64476 (#213) üzenetére


Ance
őstag

Sajnos én sem. Külföldön már előre hiánycikk a hírek szerint, úgyhogy nem valószínű, hogy nálunk megérkezik időre. Előbb az ottani igényeket elégítik ki, utána jövünk mi. Még részletes külföldi tesztet sem láttam a neten, csak bemutatót.

Ennek mondjuk annyi jó oldala van, hogy az esetleges kezdeti sorozatgyártási hibák a külföldi eladásokkor kiderülnek, így ide már - ha nem akkora hiba - az új gyártásból érkeznek majd a gépek. Tippem szerint december közepe felé...

(#215) Baroc válasza Ance (#214) üzenetére


Baroc
tag

tesztek:
Anandtech
Techreport

Youtube-on Mobilegeeks.de felhasználónál van több videó működés közben, illetve van még vagy két csatorna ahol játékokat mutatnak hogy megy rajta.

cyberport.de 32GB holnaptól
cyberport.de 64GB raktáron mától
most hirtelen ennyi, biztos még máshol is kapható :)

[ Szerkesztve ]

(#216) Ance válasza Baroc (#215) üzenetére


Ance
őstag

Direkt használtam a "részletes" szót, de úgy látszik ez nem befolyásolt, így tudtál írni valamit. Egyébként a techreport tesztben is szerepel a "First impressions" cím. Na mindegy....
Annak, hogy Németországban kapható, nagyon örülönk, majd kimegyünk megnézni. Nem erről beszéltünk.

(#217) danih válasza Baroc (#215) üzenetére


danih
addikt

Itt is van pár gameplay vid annak, aki ezeket keresi.
eMMC teszt is van

[ Szerkesztve ]

(#218) AxBattler válasza Baroc (#215) üzenetére


AxBattler
félisten

Jó hír! Az különösen tetszik, hogy a 64GB-os verziónál csak 50 ojróval fáj többe a 64+500GB-os változat: zéró felár van rajta, a 15k gyakorlatilag a bolti HDD ára.
Nesze neked MS, ezért maradt a raktárban a sok Surface! :C

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#219) Dare2Live válasza AxBattler (#218) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

de hova rakták be a hddt?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#220) savoo


savoo
addikt

Ez a plusz 500 gigás HDD-s változat ez nem valami elírás? Csak mert az Asus oldalán sem szerepel sehol...

(#221) Baroc válasza Ance (#216) üzenetére


Baroc
tag

Tudom, hogy valakinek a sz*r sem elég büdös, de kérlek oszd meg velem, hogy mi az amire Te kíváncsi vagy, és a fenti két teszt valamelyike nem tartalmazza?
Egyébként csak arra reflektáltam, hogy nem hiánycikk, éppen raktáron volt...

(#222) danih válasza Baroc (#221) üzenetére


danih
addikt

Legközelebb az ilyennek a google.com-ot linkeld...

[ Szerkesztve ]

(#223) Ance válasza Baroc (#221) üzenetére


Ance
őstag

Úgy látszik mások az igényeink egy teszttel kapcsolatban. Felesleges vitázni így erről.

(#224) User64476 válasza Baroc (#215) üzenetére


User64476
őstag

Nos, a linkelt oldal már november 14-et ír várható beérkezésre. Ebből semmi nem lesz itthon belátható időn belül.

(#225) Baroc válasza Ance (#223) üzenetére


Baroc
tag

Nem vitázni szeretnék, szimplán kíváncsi vagyok, hogy mi az amit még látni szeretnél. Hátha tudok segíteni.

(#224) Baskiria Valóban, de amikor linkeltem, volt raktáron :)

[ Szerkesztve ]

(#226) Ance válasza Baroc (#225) üzenetére


Ance
őstag

Arra próbáltam utalni, amit Baskiria is írt. A leendő készletek előre el lettek adva, a boltok csak a további rendelések miatt írták ki a november 7-ét, mert akkor náluk rendelik meg, aztán majd valamikor megkapja, aki beugrik és rendel. Szóval egyértelműen hiánycikk sajnos. Én nem linkeltem erről cikket, mert ugyan olvastam, de nem emlékszem már hol.

A másik, hogy mondjuk ez egy igen részletes teszt a tap11-ről. Én kb. valami ilyet képzeltem, mikor erről beszéltem. Normális oldalak egyébként különbséget is tesznek a review, vagy hands on címmel a tesztek mélysége között.

A korábbi beszélgetésből kitűnik az is egyébként, hogy mindenki azt a tesztet tartaná a legfontosabbnak, hogy elmegy a boltba, kezébe veszi és kipróbálja. Erről volt szó, hogy ez sajnos kb. december közepéig nem fog megvalósulni itthon. De ne így legyen.

(#227) khaaos válasza User64476 (#224) üzenetére


khaaos
csendes tag

laptop.hu-n rendelhető, nekem már itthon van a töltőn :)) :C

(#228) khaaos válasza khaaos (#227) üzenetére


khaaos
csendes tag

(#229) Ance válasza khaaos (#227) üzenetére


Ance
őstag

Wow. Úgy látszik ez egy olyan hét, hogy írok valamit és rögtön jön rá a cáfolat. :) De ez jelen esetben pozitív. Az oldal sajnos nem elérhető éppen. Majd írd le az első benyomásokat légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#230) Ilidzser


Ilidzser
tag

Én is kíváncsi lennék a benyomásokra.
Azon gondolkozom, hogy ez a gép mennyivel jobb/rosszabb, mint egy acer W510? Mi a különbség közöttük?

(#231) khaaos válasza Ance (#229) üzenetére


khaaos
csendes tag

Nagyon kis masszívnak tűnik, nehezebb érzésre, mint gondoltam. Nekem egyáltalán nem jött át kicsomagolás után az az olcsóság fíling, amit pár tesztben írtak róla (anyaghasználat, billentyűzet és hasonlók), egyedül a dokkolás, dokkból kivétel volt furcsa, elsőre nem tudtam eldönteni, hogy most jól raktam-e bele, vagy csak félig. A használati útmutató szerint tölteni kell első bekapcsolás előtt 8 órát, szóval ennél bővebben csak 20:00 után tudok majd nyilatkozni :)

[ Szerkesztve ]

(#232) GRaul válasza khaaos (#231) üzenetére


GRaul
őstag

király kis cucc. várom a fejleményeket :) mert 1re benevezek én is.
Van még nekik raktáron?
Illetve még vmi.

IPS a kijelző nem? :R

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#233) AxBattler válasza khaaos (#228) üzenetére


AxBattler
félisten

Jó ár, simán megéri a 64GB-os! :C
Izgatottan várom a beszámolót + játékteszteket!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#234) User64476 válasza khaaos (#227) üzenetére


User64476
őstag

Wow, köszi, én is megrendeltem. :D

(#235) GRaul


GRaul
őstag

haho. majd arra légyszi vki válaszoljon h ips a kijelző e. mert a honlapon nem azt irjak :(

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#236) savoo válasza GRaul (#235) üzenetére


savoo
addikt

De azt írják.

(#237) GRaul válasza savoo (#236) üzenetére


GRaul
őstag

én itt néztem.
[link]
Ebből tuti nincs több fajta ? :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#238) savoo válasza GRaul (#237) üzenetére


savoo
addikt

Nincs.Miért mégis milyen panellel lenne?

(#239) User64476 válasza savoo (#238) üzenetére


User64476
őstag

Ha a lokalizált verzió valami nokia 3210 panellel van szerelve, a fejükre húzom! :)

(#240) GRaul válasza savoo (#238) üzenetére


GRaul
őstag

miért ? tft is létezik a világon. de mind1. megrendeltem :) majd hnap elmegyek érte.
Csak a nexus 7esem adhatom el :)
Bár lehet megtartom GPSnek :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#241) savoo válasza GRaul (#240) üzenetére


savoo
addikt

TFT LED megvilágítással? Szerintem olyan nincs. ( Pontosabban manapság már nem gyártanak olyat szerintem.) Aztán lehet.

[ Szerkesztve ]

(#242) Ance válasza khaaos (#231) üzenetére


Ance
őstag

A magyar billentyűzet kiosztásról tudnál készíteni egy képet? Előre is köszi.

(#243) GRaul válasza savoo (#241) üzenetére


GRaul
őstag

A 32 gigasnal mennyi a szabad tárhely?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#244) Baroc válasza Ance (#226) üzenetére


Baroc
tag

Ez már tényleg csak kötekedés a részemről, de mindkét review amit linkeltem van ilyen részletes, sőt :) csak lapozni kell benne. De a lényeg hogy mostantól mindenki megnézheti. :R

Várjuk a beszámolókat azoktól akiknek ott pihen az asztalon :)

[ Szerkesztve ]

(#245) Ance válasza GRaul (#243) üzenetére


Ance
őstag

Nem lehet sok. Ebben a tesztben egy 64 gigásat kapott, elmondása szerint pár dolgot tett rá és 29 giga maradt.

(#246) GRaul válasza Ance (#245) üzenetére


GRaul
őstag

Akkor kell a 64 giga erosen :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#247) Baroc válasza GRaul (#246) üzenetére


Baroc
tag

Ami a 32GB-os verzión segíthet, hogyha a recovery partíciót lemented valahova, és utána törlöd. Az ha jól emlékszem valahol 7-8GB körül van. Mellesleg ezzel sokat dobsz a 64-esen is...

[ Szerkesztve ]

(#248) khaaos válasza Ance (#242) üzenetére


khaaos
csendes tag

(#249) Ance válasza khaaos (#248) üzenetére


Ance
őstag

Megaköszi!!! Ez még jobb is mint amire számítottam. Normális Enter gombot kapott, nem úgy mint az angol. Sirály!

(#250) zsola32 válasza khaaos (#248) üzenetére


zsola32
őstag

gratula az új géphez, kíváncsian várom a beszámolót.

és ami kimaradt... megnéznéd hogy micro usb-n milyen külső vinyót kezel?

köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.