Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Misi1979 válasza domerator (#3200) üzenetére


Misi1979
őstag

Nem. A horológiában a komplikáció, vagyis a "bonyolítás" azokat az extra funkciókat jelenti, ami az óra-perc-másodperc mutatásán kívül lehetnek, pl. stopper, holdfázis, naptár, öröknaptár és még jópár egyéb funkció.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#3202) domerator válasza Misi1979 (#3201) üzenetére


domerator
veterán

Koszi. Akkor jó. Nagyon csodálkoztam, de az órák területén nagyon tájékozatlan vagyok.
Series 2 szerintem simán fogja bírni nálam egy erős napon is végig.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3203) kispéé


kispéé
aktív tag

Használt watch-nál mire érdemes figyelni? Jövő héten lehetséges, hogy veszek egyet , miket próbáljak ki rajta szerintetek, van tanácsotok? Egy augusztusig garis S0-ás órát fogok megnézni, ha minden igaz.

(#3204) jófejsrác válasza kispéé (#3203) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nekem ugyan még nincs órám, de szerintem S0-át már nem érdemes venni, ha csak nem nagyon olcsón jutsz hozzá :).
Én már 2 éve húzom a vásárlást de lassan tényleg benevezek egy S1-re használtan teszt jelleggel.

(#3205) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Tegnap nézegettem az ebayt de nem tudom milyen szíjat rendeljek az órára.
S2 nike van.
A bőröm érzékeny a fémre így a milanese gondolom ki van lőve ezek után,bár nem tudom pontosan milyen az anyaga.
Jól néznek ki a szőtt szíjak lehet ez lesz.
Szilikon nem igazán jó ötlet nyárra.
Valaki tud segíteni esetleg képpel hogy neki milyen van?

(#3206) bigsee válasza mr.tamasbiro (#3205) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem ilyen van:
[link]

Innen
[link]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3207) mr.tamasbiro válasza bigsee (#3206) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Ez szőtt ha nem tévedek?Levegőzik valamennyire a csuklód alatta?

(#3208) kispéé válasza jófejsrác (#3204) üzenetére


kispéé
aktív tag

Mennyi az az olcsó ?
65 ért kapnék egy s0-át, öt féle szíjjal, dokkolóval, aug.-ig garival. Ennél olcsóbban sehol nincs.

(#3209) bigsee válasza mr.tamasbiro (#3207) üzenetére


bigsee
addikt

Igen, szőtt. Még nem tudtam izzadni igazán idén, így nem tudom, mennyire izzadna be, de nekem barátságosabbnak tűnik, mint a gyári szilikon.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3210) jófejsrác válasza kispéé (#3208) üzenetére


jófejsrác
senior tag

70-ért én hardveraprón már láttam S1-et, igaz ahhoz nem volt ennyiféle szíj és dokkoló. Ha nem zavar a sebesség különbség akkor vedd meg ha jónak látod :)

(#3211) ittakary válasza kispéé (#3208) üzenetére


ittakary
nagyúr

55nél többet nem adnék egy alig több mint 4 hónap garis 1. generációsért

a sallangok fillért nem érnek: az EREDETI szíjak darabja 18k, magyarul ha csak úgy hozzádvág 5-öt akkor azok 100%-ig filléres kínai ebayesek, 1k darabja kb :) asztali dokkoló 1-2k

S1et vegyél szerintem is 65-70k körül és kevesebb kacattal, úgyis feleslegesek

(#3212) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Egy hét alatt sikerült vásárolnom 2 órát :)

A páromé - mert sokat fut- 38-as S2-es (Tmobile-ból), ezt 90-ért sikerült egy fórumtárstól.

A másik szintén innen az apróról, ez egy 42-es S1-es (Istlye + 2 év garancia) + Milanase Loop (ikiegészítők.hu 14.990) + Kakapi barna bőr szín (ikiegészítők.hu) 9.900 Ft. Ez a csomag 59.000 Ft volt. Ezt a vételt nem tudtam kihagyni.

És ha minden összejön lesz a héten egy 42-es S2 is apukámnak.

Eddig nagyon szeretjük, az akksi is sokkal jobb, mint reméltem.

Most bújom a fórumot szíjak, tokok, fóliák és állványok miatt :)

(#3213) bigsee


bigsee
addikt

Ilyen van valakinek?

Milyenek, jók.

Mármint szíj. :)

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3214) kispéé válasza ittakary (#3211) üzenetére


kispéé
aktív tag

Már elvitték előlem. Amúgy igazatok van, én is sokkallom az árát , de látjátok , ennyiért is elmennek az s0-ák (még). Szóval muszáj ennyit fizetnem érte:/

(#3215) DanielK válasza mr.tamasbiro (#3205) üzenetére


DanielK
addikt

Én ilyet: innen
Szeretem mert tényleg szövet, ahogyan a NATO szíjak.

(#3216) Darvascapone


Darvascapone
csendes tag

Sziasztok,

Van arra lehetoseg vagy applikacio ami jelzi halkan, hogy mennyi az ido? Mondjuk egy targyalas alatt peldaul 15 percenkent jelezz, igy nem kell pofatlanul raneznem az orara, hogy mennyi az ido.

Udv

[ Szerkesztve ]

Capone

(#3217) GALARDO válasza Darvascapone (#3216) üzenetére


GALARDO
addikt

Hogyne volna.

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3218) Viktojka válasza bigsee (#3213) üzenetére


Viktojka
tag

Nekem van fekete színben.
Azt hiszem eBay-ről rendeltem.
Én személy szerint nagyon szeretem, bár ritkábban hordom inghez.
A gyári spor szij valamiért nekem nem komfortos, nem is hordom, de ez nagyon kényelmes, a mágnes is erős, meg vagyok vele elégedve, én csak ajánlani tudom.

(#3219) bigsee válasza Viktojka (#3218) üzenetére


bigsee
addikt

Kösz. Nekem ránézésre gyengének tűnik, mintha könnyen elszakadna ott, ahol vékonyabb. De bepróbálok egyet, aztuti. :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#3220) Darvascapone válasza GALARDO (#3217) üzenetére


Darvascapone
csendes tag

Koszi, de nem jo mert beszel. Olyat keressek ami automatikusan 15 percenkent jelez mint egy kakusora de csak haptikus jelzest ad.

Capone

(#3221) domerator


domerator
veterán

Watch OS béta szoftvert hogy lehet telepíteni? A telefonon rajta van a developer profil, tegnap mégis azt írta ki hogy a 3.2 a legfrissebb és az van az órán, pedig hétfőn kijött valami béta.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3222) claire78 válasza domerator (#3221) üzenetére


claire78
senior tag

Az órára is kellene az órára való béta profilt telepíteni.

(#3223) ittakary válasza domerator (#3221) üzenetére


ittakary
nagyúr

fejlesztő vagy? vagy csak kíváncsiskodó fórumturkász?

ha nem életbevágó, akkor véleményem szerint NAGYON NE bétázz :) ha valami gebasz lesz valamelyik beta-ban: nagyon merül, stb, akkor a Watch-on nem tudod otthon kézzel visszaállítani rendes rendszerre: ezt csak szervizben tudják megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#3224) domerator válasza ittakary (#3223) üzenetére


domerator
veterán

Annak ellenére hogy megköszönöm és megfogadom a tanacsodat, forumturkasznak nevezd a nenikedet... ne engem.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3225) ittakary válasza domerator (#3224) üzenetére


ittakary
nagyúr

istenem.. gondoltam hogy sértésnek veszed :D

miért, hogy hívod azt aki bújja a fórumot és "hackelgeti" az eszközeit? :D

(#3226) hszilard666 válasza ittakary (#3225) üzenetére


hszilard666
veterán

Átlag fórum user. :P

Huhh skacok, nagyon rákívántam az órára. Győzzetek meg PLS! Sportolni nem sportolok, és órát sem hordok, de nagyon beindultam erre az almás kiegre :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#3227) Bib válasza hszilard666 (#3226) üzenetére


Bib
őstag

Meg kell venni és akkor imádni fogod. Nem sportolsz ,de ha csak sétálni mész akkor is benyomod a mozgást. Csíped hogy jönnek az értesítések a kezedre stb... :)

(#3228) ittakary válasza hszilard666 (#3226) üzenetére


ittakary
nagyúr

En beta tesztnek vettem egy elso generaciosat hasznaltan, bejott.

Most S2 Nike van rajtam, teljesen bevalt, kovetkezot is meg fogom venni.

50 korul vagy alatta vegyel egyet te is egy 1st gent, probalgasd, nullan ki lehet belole szallni szinte.

[ Szerkesztve ]

(#3229) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ismerosom szeretne venni egy seria 2-ot.
Neki uszashoz (is) kellene, es nagyon fontos lenne az, hogy egyebek mellett a megtett hosszt is precizen merje, tehat ne az legyen, hogy pl. leuszott kereken 20 hosszat es 812 meter mutat az 1000 helyett.
Ilyen teren van valakinek tapasztalata, illetve milyen uszashoz passzolo alkalmazas, alkalmazasok vannak, mit tudtok ajanlani?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3230) ittakary válasza HUTCHDB (#3229) üzenetére


ittakary
nagyúr

inkább sport órát vegyen, ne divatkiegészítőt (~ Apple Watch)

150ezerért már olyan PROFI (!) sportcuccokat kapni, ami kb megszólal

(#3231) Viper26 válasza hszilard666 (#3226) üzenetére


Viper26
nagyúr

Rendben...ne legyél iSheep. :D

iPhone 14 | FR955

(#3232) HUTCHDB válasza ittakary (#3230) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez melyik is?
Mert vett komoly sport orat, ami eleg gyengen mukodik, azt szeretne lecserelni, mert miutan kiprobalta, alkalmatlannak talalta arra a celra, amire szantak. (Suunto ambit2)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3233) hefe77 válasza HUTCHDB (#3232) üzenetére


hefe77
tag

Hááát, sztem akkor nem ezt keresi. A Suunto-hoz - mint sport óra - az Apple watch nem igazán mérhető. Igaz nekem csak ambit1 van, ami a beltéri medencében történő mérésre nem alkalmas, de ha igazán pontos adatokat akarok 1-1 edzésre (nem úszás), akkor az ambit-et használom. (És azt nem is kell óvni annyira, mert igazi kaland-óra :D A kritikát is úgy mondom, hogy nekem is van almás órám és nagyon imádom, de nem kifejezetten sport óra. Ez is csak egy szubjektív vélemény, teszem hozzá)

(#3234) HUTCHDB válasza hefe77 (#3233) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igazabol a pontossag a lenyeg, illetve az, hogy vizallo legyen.
Belteri medenceben hasznalna.
Egyaltalan van uszashoz valo app?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3235) hefe77 válasza HUTCHDB (#3234) üzenetére


hefe77
tag

A gyári edzések között nincsen úszás, külsős appok közül a sport tracker rögzít úszást és annak van watch komplikációja is. Viszont az ambit felismeri az úszásnemet, tanítani lehet az órát, karcsapás számot rögzít. Fedett pályás úszásnál pedig állítani lehet a medence hosszt. Szerintem kérjen eget kölcsön és próbálja ki a watchot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3236) HUTCHDB válasza hefe77 (#3235) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3237) Viper26


Viper26
nagyúr

Szövet szíjat (nem műanyag) jó árban honnan érdemes vásárolni?

iPhone 14 | FR955

(#3238) Rage47 válasza Viper26 (#3237) üzenetére


Rage47
veterán

(#3239) Viper26 válasza Rage47 (#3238) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nylon? :F

iPhone 14 | FR955

(#3240) Rage47 válasza Viper26 (#3239) üzenetére


Rage47
veterán

ja, akkor
#3215

(#3241) kchris78 válasza HUTCHDB (#3234) üzenetére


kchris78
veterán

Szóval. Én használtam is Watch Series2-t úszásra. Van gyári sportolásnem fedett és kültéri úszás. Egyik használja a GPS-t másik nem. Ez is felismeri az úszásnemet. Csapást gyári alapon nem mér, nem tudom app-al hozzáférhető e az adat. A méterszám elég pontos, de 20 hossz / 1000m-t nyilván nem fog kiadni... Tényleg érdemes beszerezni egyet kölcsön és letesztelni mit tud. Ahhoz képest hogy ez kvázi egy divatóra szerintem elég jó. Pulzust is mér úszás közben, ez nem túl pontos nekem, de több mint a semmi.

(#3242) HUTCHDB válasza kchris78 (#3241) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én a sajátommal normál sportolás ( kondi, futás, terepgyaloglás) esetén teljesen elégedett vagyok.
Minden flottul működik, méri azokat amit kell, és számomra fontos.
Az úszáshoz az ismerősömnek szerintem tök jó lenne, bőven tudná, ami neki szükséges.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3243) Somansky


Somansky
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap én is vettem egy Apple Watch S1 42mm-es okoska órát, jó áron. :) Nagyon tetszik.
Már elég jól belőttem, de visszaolvasva a fórumot nem igen találta az alvás figyelésre megfelelő válaszokat. :)

Kinéztem 2 fizetős appot is.

AutoSleep

Sleep Tracker

Az auto sleep-nél nem lehet az órát repülőgép üzemmódba tenni, mert kell neki. A trackernél nem tudom.

Repülőgépes üzemmódban nem működik semmi érzékelő azért nem lehet kikapcsolni, vagy csak a program kommunikál közbe az órával és nem utólag szinkronizál?

Nincs olyan módszer, hogy nem kell telefon, mindent az óra tárol és utólag küldi át az adatokat?

www.somansky.com

(#3244) Viper26 válasza Somansky (#3243) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha kell a sleeptracking, jobban jártál volna egy MiBand 2-vel, töredék áron... :U

iPhone 14 | FR955

(#3245) Somansky válasza Viper26 (#3244) üzenetére


Somansky
aktív tag

Jajj, nem csak azért vettem :) Ha kell egy bicaj, de néha jobb lenne csak gurulni az vesz egy elektromos bringát, de nem egy motort :)

www.somansky.com

(#3246) domerator válasza Somansky (#3243) üzenetére


domerator
veterán

Sleep++-t kezdtem használni, eddig működik, utólag tölti át az adatokat a telóra mert én is repülőbe teszem a telefont alvás közbeni időre.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3247) Somansky válasza domerator (#3246) üzenetére


Somansky
aktív tag

Köszi! Az a baj vele, hogy be és ki kell kapcsolni, de amúgy valóban jó progii!

www.somansky.com

(#3248) domerator válasza Somansky (#3247) üzenetére


domerator
veterán

Ööö... van olyan progi, ami magától tudja hogy lefeküdtél aludni? :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3249) EnDaN válasza domerator (#3248) üzenetére


EnDaN
tag

Az AutoSleep ilyen. Pár hónapja használom, nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

(#3250) Misi1979


Misi1979
őstag

Off leszek, remélem nem törlik ki: ha valamelyikőtöket érdekli egy Ipad Applecare kód + 1 év garihosszabbítás, írjon privát üzenetet, nagyon olcsón odaadom, véletlen kettőt vettem.. :W

On:

Van valakinek kerámiás apple watch-a a csoportban?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.