Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27351) Downsampling válasza nji (#27348) üzenetére


Downsampling
senior tag

:(((

(#27352) HarryPotter válasza tuzpenge (#27350) üzenetére


HarryPotter
őstag

és hol lehet cserélni? Bármely apple rteseller-nél? Merthogy nekem ezt írja

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27353) tuzpenge válasza HarryPotter (#27352) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szerintem igen. Én a carecenternél kezdenék, mert velük jó a tapasztalatom, ha elutasítják (szerintem nem fogják) akkor mennék másik APR-hez...

ˣ

(#27354) Downsampling válasza bigrob (#27349) üzenetére


Downsampling
senior tag

Beszéltem azzal a hölggyel, akit megadtál privátban. Háááát, khm... nagyon lehúzta a Care Centert és elmondta, az a gond, hogy minimum kéne egy bevizsgálás, hogy mégis mi a fránya baja van az órának (mert nem egyértelmű, hogy akksi - lehet töltésvezérlés, meg szinte bármi). Ő erre az Almáriumot és/vagy az iCentert ajánlotta (szerinte ők sokkal barátságosabb, vevőcentrikusabb társaság).
Az meg szerinte is nonszensz, hogy milyen áron kínálnak új órát (mivel javítani nem lehet), de állítólag volt ez még rosszabb a Serie 3-asnál, ahol drágábban cserélték az órát, mint amennyiért újonnan meg lehetett venni...
Amúgy egyébként már a hölgy egy lényegesen jobb árat mondott, amennyiért ő cserélné egy új SE1-re, vagy SE2-re.
Köszönöm még egyszer!

(#27355) HarryPotter válasza tuzpenge (#27353) üzenetére


HarryPotter
őstag

IStuff-ban foglaltam időpontot az apple supportton keresztül 11-re. Bevizsgálták, hardveres hiba,óracsere akkuárban (55 E), kb egy hét. Segítőkészek, gyorsak voltak, csak ajánlani tudom. Fura egy hétre óra nélkül maradni

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27356) tuzpenge válasza HarryPotter (#27355) üzenetére


tuzpenge
őstag

Na ez szuper, még egy tapasztalat....(érdekes az árazás, mert a carecenterben meg 45 ezer lenne ugyan ez...)

ˣ

(#27357) HarryPotter válasza tuzpenge (#27356) üzenetére


HarryPotter
őstag

az órát elvették, még ma kiküldik Csehországba, ott van a watch-ok európai szervizközpontja, ott lecsekkolják, és aztán küldik az újat az IStuffba. Érthető (bár egy kicsit szomorú vagyok) hogy ugyanazon sorozatú órából kapok újat, mint ami meghibásodott (s06 cel), és azt is szíj nélkül. De még így is megéri bőven.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27358) bigrob válasza Downsampling (#27354) üzenetére


bigrob
őstag

Pont ma akartalak zaklatni, hogy mi a helyzet. :))

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#27359) Downsampling válasza HarryPotter (#27357) üzenetére


Downsampling
senior tag

Ennyiért én is vállaltam volna a cserét - nade bevizsgálás nélkül hozzám vágnak a Care Centerben egy 123 ezer forintos SE1 csere opciót, az kicsit bicskanyitogató.

(#27360) Downsampling válasza bigrob (#27358) üzenetére


Downsampling
senior tag

Na, és azóta újabb fejlemény, hogy a mai futásedzés végén is megdöglött az óra... :(
Direkt 100%-ra töltve indultam, a végén még örömködött egyet nekem a Nike Running, aztán kikapcs. Majd újraindul, és írja, hogy 10% alá csökkent az akkumulátor töltöttsége.
Viszont kb. 20 perce van töltőn, s ahogy nézem, mindjárt feltölt...
Bármi lesz a vége, bárhogy oldódjon meg az órám problémája, az tuti, hogy keményen neki megyek a Care Centernek! Egy rohadt bevizsgálásra sem képesek??? És még a hölgy is 90 ezer ráfizetéssel adott volna (látatlanban!!!) új, garis órát nekem!

(#27361) Kbali válasza Downsampling (#27360) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azért én a helyedben a másik 2-3 javasolt helyet (hivatalos szervizt) is megpróbálnám.
A mutatott viselkedés erősen döglött akksira utal, kb. cellazárlat.

[ Szerkesztve ]

(#27362) Rage47 válasza Downsampling (#27360) üzenetére


Rage47
veterán

Ha a szervizben problémáznak, akkor az Apple-t fel kell hívni. Nekem is csak úgy cseréltek készüléket anno.

(#27363) HarryPotter válasza Downsampling (#27360) üzenetére


HarryPotter
őstag

az Istuff a következőképpen mondta el: ha az akku hardverhibás, amit a telefonodról indított diag teszt állapít meg, akkuárban cserélik az órát (nálam ez volt, van). Ha azonban a diag szerint nem hardverhibás az akku, "csak" elhasználódott, akkor nincs akkuáron óracsere. A menete az, hogy az apple support watch service oldalon belépsz az Icloud jelszavaddal, és ott egyből látod, ha az órád szerviz igényt jelez. Továbbkattintva azonnal választhatsz a magyar szervízek között, hogy melyikhez akarsz időpontot foglalni (ma csak az Istuff volt szabad, ezért odamentem), majd elmész, és ott elvégzik a diag tesztet. Fontos, hogy az egész csak akkor járható, ha az órádon az akkuállapotra kattintva azt írja, hogy szerviz igény van, és látogass el az apple support oldalra.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#27364) Downsampling válasza HarryPotter (#27363) üzenetére


Downsampling
senior tag

Köszönöm, amit leírtál.
Nálam sajnos kicsit több a probléma:
1. az Akkuállapotra kattintva az órámon minden rendben, 92%-os és nem igényel semmiféle szervizt. (mellesleg az utóbbi 4 napban, tehát idén, 2024-ben csökkent 95%-ról 92-re és az elmúlt napokban csinálja most már azt, hogy minden napra jut egy ilyen "megdöglik az óra" eset. Korábban szeptembertől úgy 2-3 hetente.
2. Beszéltem az Almáriummal, szerviz időpontot nem kell egyeztetni, de ott kell hagyni az órát pár napra, bevizsgálásra. Ez 10 ezer forint, amit mindenképp fizetnem kell. Ezután dől el, hogy milyen költséggel hajlandók cserélni az órát (kb. 50 ezer vagy 123 ezer forint), de az is lehet, hogy szerintük minden oké.

(#27365) Downsampling válasza Kbali (#27361) üzenetére


Downsampling
senior tag

Kb. egy órája beszéltem az Almáriummal (őt javasolták, hogy elég vevőbarát): ott kell hagynom az órát bevizsgálásra pár napra, aminek a díja 10 ezer forint. Ezután dől el, hogy milyen költséggel hajlandók cserélni az órát (kb. 50 ezer vagy 123 ezer forint), de az is lehet, hogy szerintük minden oké.

Elsőre én is azonnal ordítanám, hogy cellazárlat, de az ebbe nem illik bele, amit tegnapelőtt és január elsején csinált: miután a szokásos módon az alacsony töltöttségre hivatkozva megdöglött, többszöri próbálkozás után magától újra indult, majdnem teljesen feltöltött állapotot jelezve. Tőlem kicsit jobban hozzáértő szerint ez inkább töltésvezérlés hiba lehet, ami nem akksi hiba, tehát lényegében teljes áron cserélik csak az órát, ha kérem. :(

(#27366) Kbali válasza Downsampling (#27365) üzenetére


Kbali
nagyúr

Apple telefonos ügyfélszolgálat nem tud egy elsődleges tavdiagnosztikat csinálni? Egy telefont megérhet.

(#27367) Downsampling válasza Kbali (#27366) üzenetére


Downsampling
senior tag

Őket milyen számon lehet elérni?

(#27368) Kbali válasza Downsampling (#27367) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha minden igaz: 0680983824
Vagy letöltöd az Apple támogatás appot és azon keresztül.

(#27369) Downsampling válasza Kbali (#27368) üzenetére


Downsampling
senior tag

:R

(#27370) csenor


csenor
senior tag

Használ valaki MediaMarkt-os Clearplex fóliát?
Vélemény? Mennyi marad el az üveg széléből?
Vagy esetleg valami más tipp?
Köszi.

(#27371) trobi28 válasza csenor (#27370) üzenetére


trobi28
addikt

Milyen órára kell?
Én a S8-ra hydrogél fóliát használok, nekem az jött be.
Próbáltam üveget, sima fóliát, nem voltak jók.
Persze lehet, hogy tud valaki ajánlani jó üveget.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#27372) csenor válasza trobi28 (#27371) üzenetére


csenor
senior tag

S9-re. A hydrogélből melyiket?

(#27373) esbii22 válasza csenor (#27372) üzenetére


esbii22
őstag

Rock hydrogel fólia. Hardevraprón is árulják (Jeanne d’arc)
De ha ráér aliról is lehet rendelni, vagy sheinről.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#27374) csenor válasza esbii22 (#27373) üzenetére


csenor
senior tag

Mennyi marad el a szélén?

(#27375) esbii22 válasza csenor (#27374) üzenetére


esbii22
őstag

Alig marad el. Észre sem venni hogy rajt van. Próbáltam fotózni, de nem tudott ráfókuszálni a 11 kamerája.

Lassan 3 éves az SE, egy karc nincs rajta, pedig kapott már a kijelző sajnos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#27376) INGJOKE válasza csenor (#27370) üzenetére


INGJOKE
veterán

Telefonon használtam anno. 2 hét alatt feljött a széle egy hónap után undorító volt és hólyagos. Messziről kerülendő :)
Órára meg szerintem nem az üvegre kell védelem, hanem a tokra és az megvédi az üveget is.

[ Szerkesztve ]

(#27377) trobi28 válasza csenor (#27372) üzenetére


trobi28
addikt

Ennyi marad a szélén:

Annyira lelóg a hajlításon, hogy nem akad bele az ujjam.
Ez már rajta van egy ideje, a széle csak így belenagyítva látszik, normál távolságból nézve olyan mintha nem lenne rajta semmi. Többször odavertem már ajtófélfának, falnak, de semmi baja, bírja. Amikor felrakom, akkor buborékos marad itt-ott de 1 nap után eltűnnek. Ezt csak azért írom, ha ilyent raksz fel, nem kell parázni, szép lesz az :)
Én annó 5 db-os csomaggal rendeltem Ebay-ről, még mindig van belőle.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#27378) csenor válasza INGJOKE (#27376) üzenetére


csenor
senior tag

Tokot nem merek rátenni, mert alámegy a kosz és olyan szinten ledörgöli, hogy az kész.
Láttam, olyan s6-t ami úgy nézett ki mintha homokszóráson lett volna.

(#27379) csenor válasza trobi28 (#27377) üzenetére


csenor
senior tag

Jó. :K

(#27380) trobi28 válasza csenor (#27378) üzenetére


trobi28
addikt

Tokkal vigyázni kell, maximálisan egyetértek veled :K
Unokaöcsém iPhone 14 PRO-ja 3 hónaposan "bárányhimlős" lett. Tiszta pöttyös volt a kerete úgy, hogy egy jó minőségű - nem gyári - tokkal használta.
De az órára visszatérve, én nem is igen láttam olyan tokot, ami jól néz ki, vagy csak nekem nem tetszenek. :N

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#27381) gergo5991 válasza trobi28 (#27380) üzenetére


gergo5991
őstag

[link] én ilyen "kamu watch ultra" tokot használok, 3-4x leesett már az óra és semmi baja nem történt + sokszor odavágtam ajtónak meg asztalnak, falnak, kocsiba beszálláskor stb stb, ha most ez a tok nem lenne, óra se lenne már. Ránézésre nem mondják meg hogy ez nem ultra, szerintem nagyon ba..ó ez a tok. Kommentbe vannak lent képek is nézzél rá :D

(#27382) INGJOKE válasza csenor (#27378) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az én s6-omon mióta megvettem azóta van tok és nincs semmi baja az órának. Ugyan úgy mint a telefon tokot időnként le kell venni és kitisztítani alatt a dolgokat. :)

(#27383) Adee_91 válasza trobi28 (#27380) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Egyetértek. Az összes tok ocsmány és egy gagyi búcsúszökevényt csinál az órából.

(#27384) Poiro7 válasza csenor (#27370) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Nekem ez jött be, nem törik mint az üveg, nem enged el mint a fólia ;)

(#27385) tuzpenge válasza Poiro7 (#27384) üzenetére


tuzpenge
őstag

Egy linket tudsz adni?

ˣ

(#27386) MVM-Next válasza tuzpenge (#27385) üzenetére


MVM-Next
kezdő

Ott van posztban, az "ez" szó alatt.

(#27387) tuzpenge válasza MVM-Next (#27386) üzenetére


tuzpenge
őstag

Valóban....figyelmetlen voltam bocsánat!

ˣ

(#27388) szpeti40 válasza szpeti40 (#27324) üzenetére


szpeti40
addikt

Ma jött meg a csere óra, végül nekem S7 jött, ami "fura", mivel ugyan úgy az Apple európai javítóközpont cserélte. Persze szomorú nem vagyok, mivel ugyan úgy új Watch-ot kaptam, csak érdekes. :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#27389) Laca1212


Laca1212
őstag

EKG szenzor hiba s5-nél is van?

(#27390) niof


niof
addikt

Egy kérdés. Van egyszerűbb módja az óra kikapcsolásának? Csak mert menüből kicsit túlzóan sok lépésesnek tartom a folyamatot. 6 lépés, ugye... Komplikációból nem lehet megoldani?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27391) DGery válasza niof (#27390) üzenetére


DGery
aktív tag

Az oldalsó gombot nyomd hosszan, bejön az SOS menü, de jobb felül ott a kapcsoló

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#27392) esbii22 válasza niof (#27390) üzenetére


esbii22
őstag

[Nem véletlenül mondjuk mindig, hogy a Google a barátod]

3 másodperc megtalálni, könnyebb szerintem mint itt várni a válaszra. :))

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#27393) niof válasza esbii22 (#27392) üzenetére


niof
addikt

&DGery
Neeem, köszi, a gombnyomást azt természetesen tudtam. A legjobb az lenne, ha olyasmi lehetőség volna, mint anno az assitive touch-ban volt a telón, amit később megszűntettek. Mondjuk a 2016-os SE-n a mai napig működik, hogy rákoppintasz a pöttyre, és ha a lakaton tartod az ujjad, akkor megjelenik a kikapcsolás slider. De pl. a 11-en ez a fícsör már nincs, tapogathatom a lakatot ameddig akarom... Szóval, valami ilyesmi érdekelne, ha létezik.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27394) esbii22 válasza niof (#27393) üzenetére


esbii22
őstag

A gombnyomásnál szerintem nem lesz egyszerűbb megoldás.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#27395) lmno


lmno
őstag

Minek egyáltalán kikapcsolni? Soha nem kapcsoltam ki amióta megvan.

(#27396) niof válasza lmno (#27395) üzenetére


niof
addikt

Mert ki akarom.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27397) joey04 válasza niof (#27396) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27398) lugosi válasza lmno (#27395) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Például nekem olyankor jut eszembe kikapcsolni, mikor 2-3 napig másik okosórát használok helyette, ami pl. akksiban erősebb és a fizikai behatásokat is jobban bírja (Garmin Fenix). Akkor addig minek merüljön az aw.

(#27399) lmno válasza lugosi (#27398) üzenetére


lmno
őstag

Így érthető, bár szerintem nem olyan jó váltogatni, mert úgy nem lesznek olyan jók a mérések (trendek, korábbi eredményekkel összehasonlítás stb.).

(#27400) Adee_91 válasza lmno (#27395) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Én meg mindig kikapcsolom éjszakára…Nem vagyunk egyformák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.