Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26551) Kbali válasza nji (#26545) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem találok ilyen beállítást sehol, maga az óra az tudja és a Zepp-be felveszi.
Edzést meg azért nem látsz, mert olyat nem szoktam :)

[ Szerkesztve ]

(#26552) ittakary


ittakary
nagyúr

nektek is idióta a Weather alkalmazás?

iphone-on be van rakva egy tucat hely, eddig az órán ott volt az összes, most meg sem jeleníti őket, és a számlapon még a helyi időjárást sem jeleníti meg, vonalkákkal ki van húzva mintha nem kapna netet

pedig a Location engedve van neki ez biztos...

(#26553) szpeti40 válasza ittakary (#26552) üzenetére


szpeti40
addikt

Nálam is ilyen, kézzel be kell állítanom Budapestet (Debrecen-t nem is találja), csak így ír adatokat. Current location-al nem megy.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#26554) Gubu0101 válasza ittakary (#26552) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem muxik mind2-nel.Neha meg szokott kergulni,talan egy ujrainditas segit.
Igy van nalam engedelyezve.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#26555) Parson válasza kchris78 (#26400) üzenetére


Parson
addikt

Srácok, apple watch-nál mit jelent az apple care+ (2 év) ? :F Ha baleset miatt pl sérül az óra számlapja, akkor is cserélik (a vásárlástól számított 2 éven belül) ? :F
Direktben Apple-nél lenne vásárolva egy AW9 Aluházas 45 mm GPS Nike Sportszijjal + apple care+ -szal.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#26556) Gubu0101 válasza Parson (#26555) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,olyan mint egy biztositas,viszont Magyarorszagon nem elerheto az apple care + (ha jol tudom).

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#26557) Parson válasza Gubu0101 (#26556) üzenetére


Parson
addikt

Eh, kár... tapasztalatokra lettem volna kiváncsi... :(((
Azért köszi. :R

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#26558) ittakary válasza Parson (#26557) üzenetére


ittakary
nagyúr

megvásárolni nem lehet itthon, magyar bankkártyával

viszont ha valaki már megvette, akkor érvényesíteni lehet, ebben tudnak segíteni az Apple Ügyfélszolgálaton telefonon!!

(#26560) szebe


szebe
őstag

10-re váltás óta nekem nem az igazi az akkuidő.
94%-os 5-ös, esti töltéssel másnap délután ~5-re már bőven 50% alatt. Ebben 2 db kb fél órás séta rögzítése van.
Előtte szerintem ennyire nem merült, 2. napnak neki mertem vágni simán. Már nem.
Vagy ennyit számít az akku 6% romlása?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#26561) Parson válasza Rage47 (#26559) üzenetére


Parson
addikt

Köszi srácok, de nem Magyarországon tervezem megvásárolni.
Igazából tényleg csak az apple care+ -szal való baleseti sérülés utáni óracsere érdekelt volna, hogy ez mennyire gördülékeny, stb...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#26562) ittakary válasza szebe (#26560) üzenetére


ittakary
nagyúr

a szoftver sincs a toppon szerintem, nekem sem az igazi

(#26563) -Solt- válasza szebe (#26560) üzenetére


-Solt-
veterán

Nézd meg, hogy az időjárás app múködik-e rendesen az órán... ha nem, akkor az simán szívhatja az akkut, nálam ez volt.

www.smart-bus.hu

(#26564) lmno válasza -Solt- (#26563) üzenetére


lmno
őstag

Az mit jelent, hogy “rendesen”? Nekem kint van complicationben, rámegyek, bejön. De nekem is mintha jobban merülne az új OSsel.

(#26565) -Solt- válasza lmno (#26564) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem töltötte be az adatokat, nem találta, hogy éppen hol vagyok...

www.smart-bus.hu

(#26566) PACSA75 válasza szebe (#26560) üzenetére


PACSA75
őstag

Nekem meg picit mintha jobban bírná az aksi az új OS el. Vagyis inkább azt mondanám, hogy kiszámíthatatlan. Van, hogy nap végén még marad benne 50%, máskor meg csak 30%.
Persze ettől még (sok egyéb szarságért) utálom a WOS 10 et.

U.I. Az időjárás app nálam teszi a dolgát hiba nélkül.

(#26567) Sungoo válasza PACSA75 (#26566) üzenetére


Sungoo
addikt

Most az enyém is megtáltosodott, 30 óra után még van 40%. :K

[ Szerkesztve ]

(#26568) -Solt- válasza PACSA75 (#26566) üzenetére


-Solt-
veterán

Igen, elég hektikus a történet...

www.smart-bus.hu

(#26569) gergo5991


gergo5991
őstag

watch 9, minden be van kapcsolva rajta, de levettem az órát mert melóba nem tudom hordani tok nélkül.
Hétfőn 17:31 kor volt utoljára 100% ra töltve, ma kedd 23:40, 65% on van az óra úgy, hogy végig az asztalon volt töltés után, és mivel melóban voltam egész végig, semmi notification vagy egyebet nem is jelzett az óra, szó szerint asztalon volt "használatlanul"

szerintetek ez igy rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#26570) Semin válasza gergo5991 (#26569) üzenetére


Semin
senior tag

Ha az az asztal mondjuk wifi közelben volt, simán szinkronizálhat úgy mert nincs mellette a teló.
Tedd repülőbe holnap és úgy ismételd meg a kísérletet :)

(#26571) szebe válasza gergo5991 (#26569) üzenetére


szebe
őstag

Tekintve hogy éjszaka alvás módban is simán merül 10% környékét, szerintem oké.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#26572) SharpSA válasza gergo5991 (#26569) üzenetére


SharpSA
veterán

Sajnos igen, amit én sem értek. Ha nincs rajtam az óra, akkor rakja magát takarékra, mert nem használom, de nagyon úgy tűnik hogy nem így működik...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#26573) ittakary válasza gergo5991 (#26569) üzenetére


ittakary
nagyúr

persze hogy rendben van

(#26574) szpeti40 válasza szebe (#26571) üzenetére


szpeti40
addikt

De alvás módban, figyeli az alvásodat is, azért is merül.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#26575) SharpSA


SharpSA
veterán

MacBook-on vajon miért nem engedi bekapcsolni a Rendszerbeállítások - Touch ID és jelszó - Apple Watch lehetőséget?
Egyszer bekapcsoltam és működött, majd ma azt vettem észre, hogy nem oldja fel a a MacBookot. Látom ki van kapcsolva. Rányomok, beírom a jelszót és azonnal kikapcsol. Van erre valakinek ötlete?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#26576) Adee_91 válasza SharpSA (#26575) üzenetére


Adee_91
aktív tag

WiFi be van kapcsolva a MacBook-on és az órán is?

(#26577) SharpSA válasza Adee_91 (#26576) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen és azonos wifin van mindkettő. Újraindítás is volt mindkét eszközön, a helyzet változatlan...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#26578) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata arról, hogy viszonyul egymáshoz egy 44mm-es és egy 41mm-es óra üzemideje? Van egy 44-es SE cellular órám, első generációs. Gondolkodom a cseréjén, felmerült egy 41-es 7-es cellular is utódként, mivel elég vékony csuklóm van. Találtam egy oldalt, ahol azt írják, hogy a 44-es SE-ben 296 mAh-s akku van, a 41-es 7-esben meg 284. Ez nem tűnik nagy különbségnek, de vajon ez alapján a készenléti idejük is hasonló lehet?

(#26579) ittakary válasza zaskar (#26578) üzenetére


ittakary
nagyúr

kb ugyanaz
igaz hogy kisebb az akku, de a kijelző is kisebb

(#26580) Endless


Endless
aktív tag

A 7-es 45mm-es óra szíja kompatibilis a 8 vagy a 9-es 45mm-es szériával?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#26581) Big_Boss válasza Endless (#26580) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Persze

(#26582) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Ultra 2-n használom az Outlook appot, a telefonon is fent van nyilván, és sehol sem tudom kikapcsolni a notificationöket. Se az órán, se a Watch appban nem találok opciót erre, se a notification beállításokban nincs Outlook kategória, és az Outlook app beállításai csak annyit engednek a Watch appban, hogy fent legyen vagy sem. Mi lehet a megfejtés?

(#26583) Big_Boss válasza Dr. Oid (#26582) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Telefonon: Watch - Értesítések - Lent: iphone jelzések tükrözése innen

Itt keresd meg az Outlook-ot és kapcsolt ki az értesítést.

[ Szerkesztve ]

(#26584) Dr. Oid válasza Big_Boss (#26583) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Hát ez az, hogy itt sincs benne.

(#26585) Big_Boss válasza Dr. Oid (#26584) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Érdekes. Lehet valami az Outlook appal, mert a Watch beállításaiban rányomtam, hogy ne jelenjen meg az Outlook az órán, tehát töröltem, most viszont nem engedi visszarakni. Kb. 5 perce csak teker...

(#26586) Dr. Oid válasza Big_Boss (#26585) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Gondolkoztam, hogy leszedem, és akkor tükröznie kéne csak a notificationöket, így viszont meggondolom, mert ha mégis kéne látnom a mailbox tartalmát az órán, akkor nem fog menni...

(#26587) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Voltam egy boltban megbizonyosodni, hogy nem kell nekem a 14pm-ot cserélnem, viszont ha már ott jártam felpróbáltam egy AW Ultrát és megtetszett... :DDD

Szerintetek megéri cserélni az AW7-em egy Ultrára?
Új SIP miatt a mutató és hüvelykujj összeérintéses feature mistt amúgy is tetszik.

Illetve Ultrára mennyire felesleges bármi fóliát tenni? :DDD
Sima AW7-emen 0 perces kora óta van és sokat megvédte, na de nem is zafír kristály az üvege.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#26588) Semin válasza bigrob (#26587) üzenetére


Semin
senior tag

“….mutató és hüvelykujj összeérintéses feature mistt amúgy is tetszik.”

Az megvan ugye hogy ez minden órával ment már régen is. Keress rá youtube-on.

(#26589) Adee_91 válasza bigrob (#26587) üzenetére


Adee_91
aktív tag

S7 SS-ről váltottam Ultra1-re.
Dupla üzemidő,nagyobb kijelző és az action gomb,ami számomra összességében nagy pozitívum az S7-hez képest. Illetve a GPS is pontosabb.
Zafír üvegre felesleges fólia.

(#26590) ittakary válasza bigrob (#26587) üzenetére


ittakary
nagyúr

En is vennek ha nem lenne ilyen iszonyatosan rusnya …

de mivel az, igy maradok S7en

(#26591) bigrob válasza Semin (#26588) üzenetére


bigrob
őstag

Micsodaaaa 😲
Csak egy éve vagyok az ökoszisztémában, úgyhogy ez új volt nekem.. 😅

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#26592) bigrob válasza Adee_91 (#26589) üzenetére


bigrob
őstag

Köszönöm a véleményed! :R :R :R

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#26593) bigrob válasza ittakary (#26590) üzenetére


bigrob
őstag

Nekem pont ezért tetszik 😅
Pasisabban áll a kezemen :C

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#26594) gergo5991


gergo5991
őstag

na megjöttek SHEIN-ről a szijak, átlagba 2 euró db áron fentebb linkeltem pontosan nem emlékszek, jöjjenek a képek, na meg a tokról is képek.
[link] google drive képcsomag

[link] ebből M es méretet vettem, 15,5 cm csuklóméretet irnak rá, hát az én csuklóm 17,5cm-es és picit laza csukló csontom elé (az a kis gömb csont most nem akaródzik utánanézni biztos tudjátok) csúszik az óra, olyan mintha az eredeti apple szijat full paszentos előtt 1 lyukkal lazábbra tenném, lehet rendelek belőle feszesebbet vagy marad igy, meglátom
watch9re van téve 45 milis, 45 milis méretbe is rendeltem, szóval a kapcsolók teljesen szinelnek a szélekkel max 0,01mm-es eltérés ha van, de nem észrevehető

minőségre hát nincs "eredeti"vel összehasonlitható alapom, de 2 euróért több mint tökéletes, szép egyenletes varrásminta, nem bolyhos, nincs semmi kiálló stb stb, elégedett vagyok

(#26595) gergo5991 válasza gergo5991 (#26594) üzenetére


gergo5991
őstag

a zöld és kék egyforma szijnak aluminimum a kapcsolódó csatja, a kéknek is amit linkeltem, de a kék és szürke tipusnak már műanyag, azt hittem a szürke sűrübb szövésü lesz, de szerintem hajlamos lesz a bomlásra idővel

(#26596) ittakary válasza gergo5991 (#26594) üzenetére


ittakary
nagyúr

fú, az ultra toknál gázabb dolgot nem tudok elképelni sem

(#26597) gergo5991 válasza ittakary (#26596) üzenetére


gergo5991
őstag

figy, 2 euróért kipróbálni üsse kő :D kipróbálni vettem mégis milyen

(#26598) Parson válasza gergo5991 (#26597) üzenetére


Parson
addikt

Erröl van szó... van az a low price, amiért megéri... és még mindig jöhet, hogy teszemazt fizikai munkáknál mégis extra védelmet ad, és kit érdekel ha ez megy tönkre, ha egyszer olcsó volt, a lényeg, hogy védte az órát... elegáns helyre menve meg leveszed az óráról és kész.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#26599) gergo5991 válasza Parson (#26598) üzenetére


gergo5991
őstag

pontosan, a szijakhoz visszatérve nagy megkönyebbülés, a gyári apple szilikon szíjtól már kiütéses volt az egész csuklóm, ha felvettem az órát rá fél percre már viszketett meg égetett, ez a "szövet" vagy milyen anyagu nagyon kényelmes :D

(#26600) Gubu0101 válasza gergo5991 (#26594) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mennyi ido alatt erkezik meg a rendeles? :R

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.