Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26501) esbii22 válasza gergo5991 (#26500) üzenetére


esbii22
őstag

Sheinrol rendeltem (vagyis barátnőm) szövetszíjat, lassan 1 éve ilyet használok. Ez már a második darab, a tépőzár tartós a csatlakozó nem lötyög, sőt inkább szenvedés cserélni a szíjat ha tisztítani akarom.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#26502) nji válasza tuzpenge (#26491) üzenetére


nji
aktív tag

Miért nem jó az istyle? Lenne telefon akkucsere, éppen oda akartam küldeni futárral. Vidéki vagyok és ezért nem szeretnék utazni. Helyben nincs normális szerviz csak valami utángyártott szart raknak bele, amiből még valami kódot is "ki kell ütni" plusz 5eFt-ert. Egy ilyen megoldás is elég?

(#26503) esbii22 válasza nji (#26502) üzenetére


esbii22
őstag

Volt olyan kolléga akinek hasonló szervizfutáros megoldas után heteket ült az istyle logisztika a telefonján mire visszakapta.

Ha már szervizfutarral cseréltetsz akksit akkor keress ra a nevemre az iPhone topikban vagy az iPhone 11 topikban. Care Center jobban ajánlott a részemről.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#26504) Sungoo válasza esbii22 (#26501) üzenetére


Sungoo
addikt

Ha nem nagy probléma, egy linket dobjál már légyszi! :R

(#26505) nji válasza esbii22 (#26503) üzenetére


nji
aktív tag

Rendben, utánanézek.
Köszi!

(#26506) gergo5991


gergo5991
őstag

én ma ezeket a szijakat rendeltem
[link] 1
[link] 2
[link] 3
[link] 4
[link] 5
meg ezt a 2 tokot
[link] 1
[link] 2
majd jonnek a képek akit érdekel

(#26507) Rage47 válasza gergo5991 (#26506) üzenetére


Rage47
veterán

jöhet kösz

(#26508) SharpSA


SharpSA
veterán

Továbbra sem értem, hogy miért merül az akku reggelig 9%-ot, ha nincs a kezemen. Új, 9-es órám van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#26509) Gubu0101 válasza SharpSA (#26508) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem az “normalis”.Nekem az ultra most 10% ot merult kb este 8-tol idaig.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#26510) chatran válasza gergo5991 (#26506) üzenetére


chatran
őstag

Jöhetnek majd vélemények is, hogy milyen minőségűek. Köszi!

(#26511) nji


nji
aktív tag

Nekem az a "gondom", hogy már előre beharangozták az Apple watch 10-et vagy X-et, hogy majd milyen nagy "durranás" lesz. Emiatt nem biztos, hogy megveszem a 9-est. A 7-essel egy évet még ki lehet bírni úgy, hogy éjjel nincs rajtam. Az akkuja nagyon gyenge, épphogy kibír egy napot. Bevizsgálták, nincs baja csak alapértelmezetten szar. Hátha a 10-es akkuja jobb lesz. Az ultra nekem túl nagy. Lehetne egy közepes méret kevesebb funkcióval, jobb akkuval. A kínai amazfit GTS simán bir egy hetet csak nem tudom, hogy apple health-be be lehet-e rakni az adatokat? A zepp szoftver nem olyan jó mint az apple health. Az óra üzemideje viszont sokkal jobb. Felesleges nekem száz alkalmazás és 64 GB zene/podcast az órára.

[ Szerkesztve ]

(#26512) (ex)Cat válasza nji (#26511) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Szerintem semmit nem harangoztak be előre, maximum pletykák vannak, mint ahogy eddig is, aztán vagy bejön, vagy nem.

(#26513) Mindent bele


Mindent bele
kezdő

Szép napot mindenkinek!

Úgy látom ez a legnépszerűbb AW topik, és mivel nem típusfüggő a kérdésem, remélem itt is kapok választ.
Van egy i13PM telefonom és egy AW7 órám. Ha a telefont le kell adnom (céges) és egy ideig nem lesz iPhone-om, akkor az órát (saját) egyáltalán nem tudom használni? Ha a telefonon teljes törlést csinálok, akkor az órával történt párosítást is törli, gondolom.
Ebben az esetben az órát nem tudom úgy önállóan használni, mintha csak otthon hagytam volna a telefont? Természetesen az óra marad az Apple fiókomhoz kapcsolva, csak a telefont fogom eltávolítani.
Előre is köszönöm.

(#26514) icecave válasza Mindent bele (#26513) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem tudod, mert a párosítást törlésével az órát azonnal restoreolja.

(#26515) Adee_91 válasza Mindent bele (#26513) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Igen,ha törlöd a telefont ugrik az óra is,és nem tudod használni.
Akkor sem, ha cellular-os.

(#26516) nji válasza (ex)Cat (#26512) üzenetére


nji
aktív tag

Az iPhone-ok esetén is az X volt a nagy designváltás, gondolom az óránál is kitalálnak valamit a kerek évfordulóra. Jobb akkuidő mindennél többet érne, de erre az Apple-t ismerve nem számítok.

(#26517) Mindent bele válasza Adee_91 (#26515) üzenetére


Mindent bele
kezdő

Köszönöm szépen mindkettőtöknek.

(#26518) Kbali válasza nji (#26511) üzenetére


Kbali
nagyúr

Simán szinkronizál a helath-be és a fitnessbe a zepp. És nekem a GTS3 10-15 napot bír.

(#26519) esbii22 válasza SharpSA (#26508) üzenetére


esbii22
őstag

Nekem a kezemen van éjszaka, alvásfigyelés bekapcsolva. Eddig merült az utolsó 9-es OS-el 8-10%-ot kb 7 óra alatt most ez felment az új rendszerrel 15-re.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#26520) Sungoo válasza nji (#26511) üzenetére


Sungoo
addikt

Sajnos az Apple egyáltalán nem foglalkozik az üzemidővel. Más gyártó már megoldotta akár a több hetes üzemidőt, sőt, már a solar technológia is szivárog befelé az okos órák közé, ők nem foglalkoznak ezzel. Az ultra talán megy 2-3 napot, de az meg lassan drágább, mint a telefon. Én úgy segítek rá kicsit, hogy a munkahelyi környezetemben úgy sincs wifi, ezért bekapcsolom rajta az akku kímélő módot.

(#26521) szebe válasza nji (#26511) üzenetére


szebe
őstag

Ne hasonlítsuk pls az Amazfit GTS-hez, teljesen más a két óra.

#26520 Sungoo
Melyik AW konkurens tud több hetes üzemidőt? De akár 1 is elég, hasonló teljesítmény mellett.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#26522) Sungoo válasza szebe (#26521) üzenetére


Sungoo
addikt

Attól függ, mit értesz teljesítmény alatt.

(#26523) Noukoum válasza Sungoo (#26522) üzenetére


Noukoum
veterán

Akinek nincs szüksége komoly teljesítményre az vegyen mást, tele van a piac. Az Apple nem fog olyat gyártani a következő néhány évben.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26524) Sungoo válasza Noukoum (#26523) üzenetére


Sungoo
addikt

De te sem írod le, mi az a “teljesítmény”. Így nehéz más gyártóval összehasonlítani.
Itt nem ekézésről van szó, hiszen magam is AW-ot hordok, és abba is kezdek beletörődni, hogy akár kétszer is kell naponta tölteni. Csak az a teljesítmény érdekel, ami miatt fix 1 nap az üzemidő.

(#26525) Adee_91 válasza Sungoo (#26524) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Naponta kétszer??? :U Ez melyik óra pontosan? Gondolom minden is be van kapcsolva rajta, és egész nap edzel gps tracking-el.

(#26526) Sungoo válasza Adee_91 (#26525) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem jól fogalmaztam. Beletörődöm, HA AKÁR kétszer is kell töltenem.

(#26527) esbii22 válasza Adee_91 (#26525) üzenetére


esbii22
őstag

Nekem 2.5 éve van meg az SE és már naponta töltöm 87%-os akksinál. Ha edzek is (bicikli vagy futás) akkor esélytelen hogy a reggelt megérje, így este mindig maxra töltöm.

Sungoo lehet arra célzott hogy ha nincs feltöltve maxra akkor akar nap közben is rá kell tölteni. Mert már nem bírja úgy mint újkorában.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#26528) Gubu0101 válasza esbii22 (#26527) üzenetére


Gubu0101
veterán

En,aki nem szeret oraban aludni,minden nap este toltore teszem.Pedig az ultra siman kibir 3 akar 4 napot nalam.
Csak par ejszakat probalt aludni benne.Ez megint felhasznalofuggo az,hogy kinek meddig birja,mire hasznlaja sport stb.S8-al is elvoltam 3 napot,ami mar hatareset.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#26529) Adee_91 válasza esbii22 (#26527) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Tény,hogy nem vagyok power user,és nagyon sok feature ki van kapcsolva nálam.
Nekem így S5 majd S7 stabilan hozta a 2 napot,a mostani Ultra pedig 4-5 nap.
(AOD off,éjszakára repülő mód,meg még jó pár sallang kikapcsolva)
Viszont értesítések jönek,illetve 2 naponta 1 óra futás GPS-el,AOD-val és zenelejátszással Airpods-ra.

(#26530) nji válasza Kbali (#26518) üzenetére


nji
aktív tag

Minden adat átmegy apple healthbe/fittnessbe?
Már két éve nem használom, de megvan a legelső GTS, amit nagyon szerettem.
Viszont az Apple Watch díjakat is ad. Zeppben van ilyen? Néha csak azért mozgok, hogy díjat kapjak :) .

(#26531) nji válasza Sungoo (#26520) üzenetére


nji
aktív tag

Erre már én is gondoltam, hogy kikapcsolom az órán a wifit. Nekem a telefon sem enged át értesítéseket, tehát bőven elég lenne este egyszer bekapcsolni a wifit az adatok szinkronizálása miatt. Másra nem is használom, azért volt nekem elég az Amazfit GTS is.

(#26532) szebe válasza Sungoo (#26522) üzenetére


szebe
őstag

"Normális" SoC, opcionálisan e-sim/LTE.
Saját tárhely, saját appokkal (tehát nem csak egy távirányító), kezelhető csatlakoztatott eszköz (füles, hangfal).

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#26533) syIex


syIex
veterán

Halihó. Ma frissítettem le az Ultrát az új szoftverrel és az a gondom hogy egyszerűen nem tudom vörösre váltani ami eddig a koronával sikerült. Ez hova lett eltéve vagy hogyan kell? :W :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#26534) icecave válasza syIex (#26533) üzenetére


icecave
nagyúr

A számlapon lett egy auto night mode, ami eddig támogatta a vöröset. Bekapcsolod, akkor fénytől függően automatán vált. A baj az, hogy sokszor hiszi, hogy éjjel van, mert épp nem kap elég fényt. Emiatt én ki is kapcsoltam.

(#26535) syIex válasza icecave (#26534) üzenetére


syIex
veterán

Köszi az infót, ez nagyszerű….. Ez tényleg egy visszalépés lett minden téren szinte nem is értem hogy hogy gondolták…. :W

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#26536) Kbali válasza nji (#26530) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ilyeneket
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#26537) CharlieDrop válasza nji (#26531) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Minek akkor ilyen óra neked? :F

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#26538) Noukoum válasza Sungoo (#26524) üzenetére


Noukoum
veterán

Csúcsteljesítmény, Samsung órák se bírják sokkal jobban.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26539) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Nem találom,hol kell beállítani hogy ha fel van töltve az óra akkor az iPhone-n ki irja.?
Vagy ez automatikusan ki írja mert az asszonynak nem írja ki.?

(#26540) Krethx válasza mr.tamasbiro (#26539) üzenetére


Krethx
aktív tag

Itt tudod beállítani:
Watch (App) - Sleep - Charging Reminders

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#26541) Gubu0101 válasza mr.tamasbiro (#26539) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem jelez automatikusan.Legalabb is en nem talatam meg anno nem allitottam be semmit,hogy jelezzen mikor feltoltodott.
Fent irtak is :D Na ezt kiprobalom,ha ki van kapcsolva,akkor is ertesit e.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#26542) mr.tamasbiro válasza Krethx (#26540) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Ez az,nálam is itt van,de nem volt eszemben,hogy az alvási részben keressem.

(#26543) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Hogy tudom beállítani, hogy messenger értesítéseknél rezegjen is az óra?
E-mailnél, minden másnál rezeg, de itt nem, csak felvillan a képernyőn és ennyi :F
Nagyon idegesítő, több fontosabb üzenetről is lemaradtam már emiatt.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#26544) tetova


tetova
tag

Sziasztok! Használ valaki USA-BÓL hozott órát? EKG működik rajta rendesen?

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#26545) nji válasza Kbali (#26536) üzenetére


nji
aktív tag

Ezek szerint csak a mozgást. A világoszöld edzés karikát és a kék állás karikát nem.

(#26546) nji válasza CharlieDrop (#26537) üzenetére


nji
aktív tag

A fittness és health alkalmazás miatt. Ha tudsz ajánlani másfajta órát, ami ezzel a két alkalmazással 100%-ban kompatibilis, akkor azt is megvenném.

(#26547) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Csinált valaki már ezt a diagnosztikát az órán?
Nekem van egy Series 6 SS és iPhone 14Pro Max, de sehogyan se akarja lefuttatni.

(#26548) SharpSA


SharpSA
veterán

A mozgás céloknál nem találom a napi lépésszámot. Ezt kivették vagy átrakták valahová?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#26549) szebe válasza SharpSA (#26548) üzenetére


szebe
őstag

Utolsó előtti "slideon" van. Már ha órán akarod nézni.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#26550) SharpSA válasza szebe (#26549) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem jól kérdeztem: annak beállítását nem találom, azaz, hogy mennyi legyen a napi lépés cél.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.