Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) HoppMaster válasza Lézerparaszt (#11200) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Nekem X-em van, én semmit negativat nem tapasztalok vele, pedig ezen is megy állandóan minden.

Bár ha mobilnetet osztasz meg akkor lényegesen rövidül a használati id, de ez minden telefonnal.
Samsung általában jobban melegszik ilyenkor.

(#11202) lalika740 válasza HoppMaster (#11201) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nagyon köszi nemtudom a magyar oldal ezt miert nemadja ki.
Akkor nincs vele gond megvehető? :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#11203) HoppMaster válasza lalika740 (#11202) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

A kiadott infó alapján nincs, csak ugye már nem garis.

(#11204) lalika740 válasza HoppMaster (#11203) üzenetére


lalika740
aktív tag

Igen tudom de pót telefonnak venném.csak nem akartam belefutni valami hulyesegbe.eddig minden széria számot kiadott az az oldal ahol néztem.Ja és jó áron adja. :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#11205) HoppMaster válasza lalika740 (#11204) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Ha itt veszed akkor általában megbizhatóak az eladók.
Nahde máshol is ki lehet forgni makulátlant jó áron.

(#11206) half333


half333
őstag

Üdv! Ma lettem figyelmes rá hogy fullon pörög a proci. Bezártam minden alkalmazást,ujrainditottam,de semmi. Mi lehet a gond?

(#11207) FIREBLADE78 válasza half333 (#11206) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Honnan tudod,hogy fullon pörög?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11208) half333 válasza FIREBLADE78 (#11207) üzenetére


half333
őstag

Cpu dasherX widget

(#11209) FIREBLADE78 válasza half333 (#11208) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Lehet az pörgeti

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11210) half333


half333
őstag

Üdv! Használ valaki ilyen kamera védőt hoszabb ideje? Mi a véleménye? [link]

[ Szerkesztve ]

(#11211) huan válasza huan (#11181) üzenetére


huan
őstag

Esetleg valaki?
X és Xs tokok megegyeznek?

(#11212) tboldi válasza huan (#11211) üzenetére


tboldi
nagyúr

A XS-nél nagyobb a kamera, ergo a tokon is a kivágás.

(#11213) MasterMark válasza huan (#11211) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, a kamera kivágás kicsit máshol van, és alul is más.
Van olyan tok ami jó mindkettőre.

Switch Tax

(#11214) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,

Már harmadik napja használom az iOS13 beta2-es verzióját, és gondoltam megosztom tapasztalataim :)
- A frissítés telepítése meglepően gyorsan lezajlott
- Nincs teljesen még magyarítva a szoftver így lehet random angol feliratokat találni
- 3D touch helyett bevezetett Force Touch engem zavar, sokkal jobban szerettem a 3D touch-ot
- Vannak appok amelyek összeomlanak már megnyitást követően de ezek a jövőben biztosan optimalizálva lesznek (pl LIDL)
- Messenger app is össze szokott random időközönként crashelni
- Olyan apróságot találtam hogy a Jegyzet applikációban a funkciógombok (checklist, betűtípus, rajzolás, táblázat beszúrás) egyáltalán nem működik ha a billentyűzet meg van nyitva, de ha a billentyű nincs a képernyőn akkor működnek
- Instagramnál is a keresés mezőbe kattintva nem jön fel mindig a billentyűzet
- Átszabták kicsit a billentyűzett és az emojik a szóköz mellé balra került amit meg kellett szoknom, de az ott található memojik feleslegesek...
- Swipe to Type csak angol billentyűzeten működik, de valahogy nem sikerült működésre bírnom
- Face ID gyorsabb
- Applikációk (már ami megnyílik :DDD ) megnyitása gyorsabb
- Fotó applikációt átszabták, és nekem nem tetszik hogy a fényképeket már nem lehet az "Album"-ban megtalálni, hanem alul a "Fotók" alatt van.
- Optimalizált akkumlátortöltés funkcióra kíváncsi leszek de leírás alapján hasznosnak tűnik
- Dark mode nagyon jól néz ki szerintem

Összességében kicsit csiszolniuk kell még ezen de a némi alkalmazás összeomlást, és az angol feliratoktól eltekintve egészen használható ez a beta, de bízzunk benne hogy csak jobb lesz szeptemberig.
Teljesítményről: mint írtam valamivel gyorsabb mint az iOS12. Akkumlátor használatot tekintve nem nagy nyüstöléssel, wifin, spotify-t, instagramot, messengert használva, némi fotózással, 50%-os kijelző fényerővel fél napnál többet kibír.

[ Szerkesztve ]

(#11215) dud998 válasza MNBT (#11214) üzenetére


dud998
őstag

Köszönjük szépen a tapasztalatokat! :R
Annyira nem is rossz. Én a magam részéről megvárom a publikus bétát, azzal sosem volt még problémám.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#11216) Peat76


Peat76
őstag

[link] Valaki használ ilyet?
Szemezek vele remélem minőségi cucc..?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11217) tuzpenge válasza MNBT (#11214) üzenetére


tuzpenge
őstag

Kifejtenéd ezt a force touch dolgot. Csak mert én is imádom ezt a funkcióját a telónak és nem tudom elképzelni hogy oldották meg / baszták el, ha már egyszer a hardver tudja (értem én hogy a sz@ros Xr nem tudja de engem ez pont nem érdekel. Ha olcsón akartam volna megúszni akkor azt vettem volna).
Köszi!

ˣ

(#11218) half333 válasza huan (#11211) üzenetére


half333
őstag

Igen. Vettem már XS tokot,és jó az X-re.

(#11219) MNBT válasza tuzpenge (#11217) üzenetére


MNBT
tag

Mostmár nem úgy jönnek fel az eddig 3D touchban feljött gyorsmenü elemek hogy egy beállított erősségel nyomod az aktuális ikont, hanem mostmár csak szimplán hosszan nyomod, rezeg egyet a telefon és feljön a gyorsmenü.
Igaz a 3D touch beállítás ott van (bár ezek után nem értem minek) de most így működik.

(#11220) tboldi válasza MNBT (#11219) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha 3D touch-csal próbálod, sokkal hamarabb jönnek be ezek a menük, szóval nem tűnt el teljesen. ;)

Amúgy még messze a szeptember, addig még változhat.

[ Szerkesztve ]

(#11221) Peterzon94


Peterzon94
tag

A nyomásérzékeny kijelzőn is spórolhat most mar az apple idén .. :(
Remelem azért kitalálnak helyette mást

(#11222) tuzpenge válasza tboldi (#11220) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szia!
És az mit jelent hogy sokkal hamarabb? Hozza szerinted a 12.4-es (régi) 3D touch) szintet / időt?
Meg én is remélem hogy nem basszák el teljesen, mivel az általad linkel Craig twitterben is azt írta hogy ez egyenlőre csak bug és hogy megmarad a 3D touch is.
Köszi!

ˣ

(#11223) MNBT


MNBT
tag

+1 érdekesség ios13 alatt, hogy ha lezárom a kijelzőt, akkor az elég lassan megy végbe.
nem tudom mitől lehet de remélem ezt fixálják mert 12.1-hez képest eléggé lassúcska

(#11224) lugosi válasza MNBT (#11223) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Dupla klikk appla pay beállítás?

(#11225) tuzpenge válasza lugosi (#11224) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jaja az engem is megszivatott. De mióta kikapcsoltam minden ok (bár nekem csak 12.4 van fent).

ˣ

(#11226) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Adott egy X. Eddig bizonyos alkalmazáson belül, ez a külföldi apróhirdetési oldal müködött a 3D touch azaz, ha a szövegre picit hosszan rányomtam felugrott egy ablak és abban már le volt forditva a szüveg, most jelenleg csak egy öres ablak ugrik fel.
Már volt teló és alkalmazás ujrainditás is, de smmi változás. Vki találkozott már hasonlóval?

(#11227) oszy


oszy
veterán

Ismeri valaki ezt a 4 hónap ingyen Apple Music elérhetőséget? Van valami buktatója? :)
Nem biztos, hogy Magyarországon működik. De lehet, hogy egy USA Apple ID kell csak hozzá.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11228) marcarc válasza oszy (#11227) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem lehet biztos, de amúgy proper leírása van.

Promotional value expires 30 days after purchase. Amount paid never expires. Valid for new U.S. members only; not valid in Canada.

[ Szerkesztve ]

(#11229) oszy válasza marcarc (#11228) üzenetére


oszy
veterán

Akkor hiába az U.S.A ID?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11230) YosheeLocote


YosheeLocote
csendes tag

Sziasztok!
Erről:
http://mobileapple.co.uk/home/34-89-apple-iphone-x.html#/5-color-grey/28-capacity-64_gb0
Van valami infótok??
Az azért elég kemény, hogy 19$a 64gigás és 119 a 128-as...
(Kosárba raktam, addig mertem el menni, ahol már kártya adatokat kellene adni.... Elvileg dhl szállítja 3-7 nap alatt)
Köszi

(#11231) dud998 válasza YosheeLocote (#11230) üzenetére


dud998
őstag

Szerintem kamu, mert a X-ből nincs 128GB-os. 64 és 256GB-os van.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#11232) MasterMark válasza YosheeLocote (#11230) üzenetére


MasterMark
titán

Akkora kamu mint a ház.

Switch Tax

(#11233) YosheeLocote válasza MasterMark (#11232) üzenetére


YosheeLocote
csendes tag

Ok, köszi, erre voltam kiváncsi

(#11234) half333


half333
őstag

Üdv! Aki használ gyorstöltőt,gyári kábellel illetve az üzemidő ugyanannyi mint a sima töltéssel?

(#11235) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Sracok, tegnap volt szerencsem egy One Plus 3t tipusu androidos csodahoz.

Rettenetesen utalom az androidot, de! De. Na az a telefon mind kinezetre mind tudasban odabaszott az X szerianak es ugy altalaba porig alazta a telefonom ahogy nezegettem. Csinaltunk fotokat, ugye az X kurvajo kepeket csinal viszonylag, hat amaz sokkal jobbat. Este konkretan mintha nappal lenne, olyat. Direkt teszteltuk a haverommal es romma verte. Mellesleg kurvajol nez ki az a keszulek, a felbontasa, a sebessege, minden. Haromszazezerert vasarolta a gyarto oldalarol. Nem akarok atallni a masik oldalra de nagyon remelem a tavalyi nevetseges XR, stb. upgrade utan elojonnek valami uberbrutalhudefaszabokanfosommagam dologgal.

A haromszazba kapott egy 30!!!! wattos toltot, ket ev biztositast, autos toltot, tokot, foliat hozza.

[ Szerkesztve ]

(#11236) ricshard444 válasza Ļantos (#11235) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem inkább 7?

Egyébként én ezt nem élem át az S10+ -m mellett, sőt...az X után egyenesen lesújtó használni, írtam is egy Rage élménybeszámolót, de annyira polgárpukkasztónak hat összességében, hogy inkább nem publikáltam.

Az S10+ kapott egy éjjeli fényképező módot, azt az egyetlen dolgot és a széles látószöget tudom benne tisztelni, a gyorstoltes is jol jon neha, minden más.... :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#11237) Ļantos válasza ricshard444 (#11236) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Jaja, a hetes. Kurva irigy vagyok a kemerája képességeire.

(#11238) Peterzon94 válasza Ļantos (#11237) üzenetére


Peterzon94
tag

Pár hete pont váltottam X-ről OP7Prora, tényleg nagyon gyors, de 4 nap múlva küldtem is vissza. Nem bírtam droiddal megbarátkozni, meg nem volt annyira “smooth” mint az X kezelő felülete :(

(#11239) Ļantos válasza Peterzon94 (#11238) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ezzel egyetértek, pont ezért várom nagyon a szeptembert. Nekem az androidos katyvasz nem jön be.

(#11240) ricshard444


ricshard444
veterán

Ennyi, nincs új a nap alatt, IOS-szel nem tud versenyezni felhasználói élményre egyik sem.

Vannak dolgok...

(#11241) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
Mostanában azt csinálja az iPhone X telefonom (tavaly márciusban vásároltam), hogy valamikor normálisan megy a wi-fi, valamikor random belassul. Az is érdekes, hogy csak 1-2 wi-fi-t lát, míg egy Androidos készülék 6-7-et. Lehet, hogy az iPhone wi-fi-je hibás? Érdemes szervizbe vinni?

(#11242) oszy válasza timelord1987 (#11241) üzenetére


oszy
veterán

Az összes iPhone ilyen. Legalábbis ami a kezemben volt. Droidos mindig többet lát.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11243) Lall válasza oszy (#11242) üzenetére


Lall
veterán

Nyilván... :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11244) oszy válasza Lall (#11243) üzenetére


oszy
veterán

Rosszul fogalmaztam! De amiket én eddig összehasonlítottam, mindig a droidos látott többet. Példának okáért: Anyum P8 lite 2017-ese az én X-em és a párom SE-jénél is több wifi-t lát. De ide sorolhatnám a nővérem 6-osát is.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11245) Lall válasza oszy (#11244) üzenetére


Lall
veterán

A mit lát és mit tud azok közül normálisan használni nem ugyan az.

Én azt tudom mondani, hogy amit lát azokat mind stabilan tudja is használni az X vagy egyéb Apple eszközeim.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11246) oszy válasza Lall (#11245) üzenetére


oszy
veterán

Így van! :)
Ő azt írta: "Az is érdekes, hogy csak 1-2 wi-fi-t lát, míg egy Androidos készülék 6-7-et" Erre válaszoltam. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11247) R19


R19
senior tag

Van itt olyan szerencsés emberke aki Qualcomm modemes iPhone X-et (A1865) használ? Végtelenül kíváncsi vagyok a tapasztalataira.
Az Intel modemes (A1901) gyenge lefedettségű területen nagyon vérszegény, szinte használhatatlan.
Szerény véleményem szerint szégyen hogy az Apple ezzel az Intel modemmel hozta forgalomba az X-ek nagy részét.
Jó térerő esetén nincs gond, de ez ugye nem adott mindenhol.
A netes fórumok tele vannak az Intel modemre panaszkodó emberekkel, sajnos igazuk van.

[ Szerkesztve ]

(#11248) Ļantos válasza timelord1987 (#11241) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Addig örülj míg nem szopat meg egy autós bt. A kocsim gyári kihangosítóját nem látja az x viszont egy szarfoshúgy samsung látja, guta üt meg.

(#11249) FIREBLADE78 válasza R19 (#11247) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Épületben belül kettő vagy egy pálcika térerő van. Vicc az tuti. Wifi itt van előttem pár méterre és a távolabbira csatlakozik. Sorolhatnám.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11250) R19 válasza FIREBLADE78 (#11249) üzenetére


R19
senior tag

Az Apple meg merte lépni hogy ezzel a gyenge Intel XMM7480-as modemmel adta ki az akkori zászlóshajójának nagy részét. Persze a többi X-ben lévő Qualcomm X16 modemet is lekorlátozta hogy ne legyen nagy a sebesség különbség. A Qualcomm modem még így is jobb.
Ezt én szánalmasnak tartom, éppen az egyik legfontosabb funkció lett a leggyengébb láncszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.