Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) syIex válasza B-L-A-C-K (#997) üzenetére


syIex
veterán

Torzítani nekem sem torzít egyáltalán viszont max hangerőn enyhe recsegés néha észlelhető. Engem nem zavar, úgysem maxon hallgatom. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1002) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Tegnapi nap folyamán, én is beléptem a klubba egy Ezüst készülékkel.

(#1003) aujjobba válasza Ck. (#986) üzenetére


aujjobba
addikt

Előre látom mi lesz a javítás a következő update-ben: lejjebb veszik a maximum hangerőt.
Ha a hangszóró nem bírja recegés nélkül kiadni azokat a hangokat max hangerőn, akkor más szoftveres javítási lehetőséget és nem nagyon látok.

(#1004) B-L-A-C-K válasza Ck. (#999) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen itt már némi torzítás van nekem is ennèl.

(#1005) India válasza syIex (#1001) üzenetére


India
aktív tag

Eddig azt irtad nincs semmi gond nem hallod , most meg igen? Jo fulem van :) engem zavar max hangeron ennyi penzert hagyj legyen max hangeron , ismerosnek HTC u11 van jobb hangja van azert ez ver ciki.

(#1006) adise válasza Ck. (#999) üzenetére


adise
őstag

Az nekem 6s meg 7 alatt is szarul szól na? :U

(#1007) India válasza adise (#1006) üzenetére


India
aktív tag

Nem csak a csengohangrol beszelunk , most hivtam fel egy munkatarsamat kihangositottam torzit felso hangszoro. Update : Apple szerint ez normalis most olvasok rola. Koszonjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1008) Gsx-rr válasza India (#1005) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szomoru ha barmelyik telefon hangja kielegiti az igenyeidet. Mennyi egy jobb bluetooth hangszoro? 20.000.-??

(#1009) India válasza Gsx-rr (#1008) üzenetére


India
aktív tag

Ha teged nem zavar . Nekem Eleg jo minosegu bluetooth hangszorom van Harman kardon megfelel? Pont az van. De nem erted volt mar tobb telefonom , Ott tisztabb volt , ez az idegesito.

[ Szerkesztve ]

(#1010) durmi_88


durmi_88
csendes tag

Hali

Épp reggelizek, és beugrik, hogy miért ne?
Vicces jelenet: épp tele a fél arcom kajával, rágok, stb.
És közben próbálgatom a Face ID-t... és mindig kiold, bármennyire is furán mutat a fejem :D

Ezzel a jelenettel kívánok mindenkinek kellemes keddet :))

(#1011) syIex válasza India (#1005) üzenetére


syIex
veterán

Mikor írtam azt, hogy nem hallom? :DDD Meg se néztem eddig. :U Persze igen ennyi pénzért bosszantó ez is, de annyira nem, hogy foglalkozzak vele. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1012) Ck. válasza India (#1007) üzenetére


Ck.
addikt

Igen, pont ilyen: [link]
De érdekes, h nem minden hangszínnél csinálja.

(#1013) Gsx-rr válasza India (#1009) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem zavar,mert fel hangeron van a csorges ami pont megfelelo.
Amugy meg inkabb beleszurnek egy csavarhuzot a fulembe ha ezen kellene zenet hallgatnom!

(#1014) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Gondolom lesz majd akkor a frissítés ahol visszább vesznek a felső hangszóró hangerejéből és cső.

(#1015) syIex


syIex
veterán

Valószínűleg szoftveresen lesz megoldva. Biztos nem lesz belőle totális visszahívás egy minimális recsegés miatt max hangerőn! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1016) Gsx-rr válasza syIex (#1015) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem is inkabb szoftveres problema.

(#1017) -Ben- válasza adise (#1006) üzenetére


-Ben-
veterán

És tényleg... :D A 7 se makulátlan, habár annyira azért nem is „zörög”, mint a linkelt videóban az X.

(#1018) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#1014) üzenetére


vasi89
addikt

de most minden rossz indulat nélkül, iphoen felhasználóként írom h ez azért marha gáz. Hetente kell frissítést kiadni, plusz közel 400e ft-os telefonnál ez sem engedhető meg. Ráadásul úgy, hogy ennyi apró bug mint a mostani 3 telefonnál, nem igazán volt főleg nem egyszerre.

(#1019) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#1018) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha idegesítő ha nem ez van, én már rég írtam gáz, megjelenik egy iOS kell neki 3 hónap míg nem lesz baja, bár ezek apróságok, de sokan ugranak rá, viszont android vonalon is hasonló a helyzet ahogy szoktam olvasgatni.

[ Szerkesztve ]

(#1020) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#1019) üzenetére


vasi89
addikt

hát ezaz, én nem érzem már azt mind pár éve, hogy annyival jobb lenne a droidtól.

(#1021) aujjobba válasza vasi89 (#1020) üzenetére


aujjobba
addikt

Droidon egy bug volt amit észrevettem, az viszont baromi idegesítő volt, hogy időnként valami folyamatosan ébren tartotta a telefont aminek következtében fél nap alatt az asztalon pihenve lemerült. Ez csak így random, néha.

iOS-t másfél éve nyúzok, itt sokkal több bug-gal találkozok, szerencsére nem ilyen drasztikus hibák mint amit fentebb írtam, de azért akadtak necces helyzetek.

Most például azzal szembesültem, hogy a "rázásra visszavonás" funkció van megbolondulva.
Pl. véletlenül törlök egy emailt (vagy a gyerek amikor véletlen megkaparintja a telót), megrázom hogy visszavonjam, erre elkezdi napokra visszamenőleg visszavonogatni a dolgokat, visszatölti egy rakás törölt levelet, visszateszi az archivból az Inbox-ba, stb., amíg egyszercsak abbahagyja.

(#1022) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#1020) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nálam csak apróságok jelentkeznek, pl szaggat az animáció, meg ha gyári levelezésnél ha érkezik értesítés a kijelzőn, ránézek és eltűnik onnan (nem kellene, más app értesítése nem tűnik el), na szóval ezek olyanok hogy pont lesz@rom, szóval számomra iOS-nél még a hibával sincs jobb.

(#1023) madgie válasza aujjobba (#1021) üzenetére


madgie
titán

Mondjuk a beakadó Google Play Services pont elég gáz droidon, most fogok megint váltani (de minek), már előre félek, mikor járok úgy, hogy 40%-okat leszív a zsebben a telefon.

(#1024) aujjobba válasza madgie (#1023) üzenetére


aujjobba
addikt

Azaz! Amikor az akku statban odanyomja eléd, hogy az "Android OS" szívta le az akksit.
Nesze semmi fogd meg jól.
:)

(#1025) vasi89 válasza aujjobba (#1021) üzenetére


vasi89
addikt

Normális doridot nem használtam még, 4s óta csak iphoneom van, akkoriban még nagyon nagy volt a különbség az ios javára. Most már eljutottunk oda, hogy mindkettőnek vannak hibái de egyik sem kiemelkedően jobb vagy rosszabb.

@B-L-A-C-K: ez már megszokás kérdése szerintem. Nekem egyenlőre mozgatja a fantáziámat a droid, aztán lehet h utána fél év múlva meg megint iphonet veszek :))

(#1026) syIex válasza B-L-A-C-K (#1022) üzenetére


syIex
veterán

Ezzel én is így vagyok. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1027) aujjobba válasza vasi89 (#1025) üzenetére


aujjobba
addikt

Megvettem a Watch-ot, most készülök venni AirPods-ot, ezek a kiegészítők rabláncon tartanak.
Mit kezdek ezekkel droidos telóval? :)
Na mindegy, ez már nagyon off.
Ha nem bacnak el túl sok funkciót az újabb iOS verziókban akkor maradok.
Ilyen marginális dolgok is vannak, pl. amikor hotspot-ot csinálsz a telódon és megjelenik felül egy extra kék sáv.
Na ilyenkor néhány (akár gyári) app nem igazodik ehhez néha rendesen, és belelóg a keresőmező, vagy egyéb tartalom a kék sávba. :)

(#1028) Gsx-rr válasza vasi89 (#1020) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem is igy van! Es hol van mar az amikor legalabb kameraban a legjobb volt es a tobbiek kullogtak utana.
Talan meg I5 idejeben

(#1029) syIex válasza aujjobba (#1027) üzenetére


syIex
veterán

Semmit. Csak iOS készülékekkel használhatod őket. Én is most tervezem az AirPods-t egyébként hiába nem vagyok annyira fülhallgató párti ez nagyon bejön és megpróbálom majd megszokni. :D A Watch-ot pedig felesleges egy lapon említeni bármelyik Andoridos órával. AirPods ellen ott az Icon X, de azt meg eléggé lehúzzák a tesztek...:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1030) vasi89 válasza aujjobba (#1027) üzenetére


vasi89
addikt

A watch nem rossz de tudok nélküle élni, az airpod-ról meg már leírtam iphone topicban mit gondolok, kaptam is egy figyelmeztetést miatta :DDD lehet h jól néz ki de a minőségi zenehallgatás nagyon távol áll tőle. Így én egy jó ideig még maradok a vezetékes fülhallgatónál.

(#1031) aujjobba válasza syIex (#1029) üzenetére


aujjobba
addikt

Ezt próbáld ki, teljesen lehetetlen használati eset, de valahogy mégis belefutottam, bug:

1. üzenetekbe bemész, ott egy üzenetfolyamba valakivel. én iMessage-es partnerrel reprodukáltam, nem tudom számít-e

2. jobbfelül a partner neve melletti (i) jelre katt

3. bejön egy Részletek felület, ott a kontakt neve melletti kacsacsőrre > katt

4. ekkor bejön a kontakja, ahol az Üzenet gombra kattintasz és írkálsz neki csodát fogsz látni

[ Szerkesztve ]

(#1032) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#1025) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, nekem nem kell droid, annyi állítgatás személyre szabhatóság van benne hogy régen is azzal szórakoztam állandóan, mikor átjöttem iOS egy megváltás volt, pont annyit ad amennyi kell.

(#1033) aujjobba válasza vasi89 (#1030) üzenetére


aujjobba
addikt

Az AirPods-nak egyáltalán nem célja a minőségi zenehallgatás, ez evidens.
Én se amiatt szeretném megvenni.

(#1034) syIex válasza aujjobba (#1031) üzenetére


syIex
veterán

Ezt most nem értem. Mire jó ez? :D

Most nézem nem ugrik vissza az üzenetekhez hanem a kontakt alatt ír. Hehe érdekes kis bug. :C

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1035) B-L-A-C-K válasza syIex (#1034) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na ez is olyan hogy mást kikészít, engem meg nem, mert így sose írok üzenetet. De tény hogy bug.

(#1036) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#1032) üzenetére


vasi89
addikt

én pont fordítva vagyok ezzel kapcsolatban :DDD de ezért írtam, hogy kinek mi :)

(#1037) galaxys80 válasza madgie (#1023) üzenetére


galaxys80
veterán

Annak idején ezért lett elegem a droidból. :DDD

(#1038) agabe válasza Ck. (#999) üzenetére


agabe
addikt

Megvan. Ott torzít nekem is max hangerőn.

(#1039) durmi_88


durmi_88
csendes tag

Airpods tema, ha valakit erdekel:
Majus ota hasznalom, nagy megelegdesemre :)
Pozitivumok:
- könnyű csatlakozás több Apple cucchoz is
- könnyű eszközváltás több Apple cucc között
- fülérzékelés (ha kiveszem megáll, ha visszateszem, elindul a zene; ha berakom a fülembe, jelez, hogy mehet a muzsika)
- iOS 11 óta személyre szabhatóbb, mert nem csak Siri van, hanem következő számra ugrás, Play/Pause
- június óta Watch-om is van, azzal még egyszerűbb az irányítás, a watchOS 4 óta pedig ha elindítok egy zenét vagy videót, automatikusan feldobja a zenevezérlést (kikapcsolható)
- (sajnos) nem szól sokkal jobban, mint a vezetékes, és (szerencsére) nem is szól rosszabbul nála; azért egy jó vezetékest nem tud hozni minőségben, de amire nekem kell, arra pont elég
- nekem kényelmes és mellé könnyű is, egy füllel is lehet hallgatni akár
- az akksiidő rohadt jó! Még sosem sikerült lemeríteni se a fülest, se a tokot (a tok egyébként jelzi a kis LED-dl, ha merül)

Negatívumok:
- kicsit vaskosabb, mint a vezetékes, de csak minimálisan, így könnyebben ki tud esni, ha nem figyel rá az ember (még sosem történt meg velem, pedig rázhattam én a fejem mindenhogy)
- néha muszáj újrapárosítani, mert előfordul, hogy “megzavarodik”; nincs konkrét időtartam, amikor kell (pl mikor kicsit nehezebben csatlakozik át az iPad-re már, akkor célszerű)
- drága volt :D

Ja igen, és váltani én sem fogok droidra, túl sok minden köt almáékhoz már

[ Szerkesztve ]

(#1040) HarleyCustom válasza syIex (#1034) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ehhez nem kell ilyen drága cuccot használni. Olcsóbb iPhone-on is megvan. :D
(8+)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1041) kchris78 válasza durmi_88 (#1039) üzenetére


kchris78
veterán

ED-n 45 ropi már vadiújonnan. Ha valakit érdekel :).

(#1042) aujjobba válasza B-L-A-C-K (#1035) üzenetére


aujjobba
addikt

Engem ez nem készít ki, csak érdekesség, hogy ilyet is lássatok.

(#1043) kchris78


kchris78
veterán

No szóval! Mostmár úgy tudok én is belepofázni a dolgokba hogy nekem is van X :)) . Ami nem jó a nyomkodásnál a boltban az az hogy olyan brutálisan erős a fény hogy nem érzi az ember hogy maga a kijelző mennyire erős..

(#1044) syIex válasza B-L-A-C-K (#1035) üzenetére


syIex
veterán

Szintén zenész.. Engem sem zavar és valószínűleg észre sem vettem volna, ha nem mondja a kolléga. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1045) syIex válasza durmi_88 (#1039) üzenetére


syIex
veterán

Off, de hasznos. Köszi szépen ez csak megerősített abban hogy úabb 60 ropit adjak az almának...:DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1046) kchris78 válasza syIex (#1045) üzenetére


kchris78
veterán

Extreme Digitalnál elég 45 :)) .

[ Szerkesztve ]

(#1047) syIex válasza kchris78 (#1046) üzenetére


syIex
veterán

Hátha lesz valami tényleges Black Friday is és ott még olcsóbban ki lehetne fogni. :U

Mondjuk a 45 már igen kecsegtető..:P

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1048) kleinguru válasza syIex (#1047) üzenetére


kleinguru
addikt

Gondolom ez még nem az a verzió, amit már vezeték nélkül is lehet tölteni:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1049) no more válasza India (#1005) üzenetére


no more
addikt

Rosszul hallgatod. ;] Bocsi, csak poén volt. Ez a hetes iPhone-nál is "feature" volt már...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1050) kchris78 válasza kleinguru (#1048) üzenetére


kchris78
veterán

Ez még nem. Én úgy tudom a tokot első körben külön fogják adni... Mondjuk amennyire én használom, lassan merül, főleg a tok, most hogy azt dugni kell nem pedig rátenni valamire... egy fillér pluszt nem ér meg..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.