Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) lugosi válasza huan (#11146) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Semmi gond nincs a Xr kijelzőjével, és a káva kérdés is mesterségesen teljesen felfújt dolog, a mindennapi használatban éppen semmi jelentősége nincs.
A Xr viszont dual sim, ami lehet, hogy valamikor jól jön majd. Az anyaghasználat szerintem nem faktor a kettő között.
A Xr-ben viszont nincs force touch, ezt is érdemes figyelembe venni, de állítólag az iOS 13-ban kivezetik, így ez annyira nem biztos, hogy szempont.

(#11152) huan


huan
őstag

A karcolódásokkal kapcsolatban kérdezném:
A jelenlegi JatBlack 7-esemre akármilyen tokot tettem, mögé ment a por és összekarcolta azt. A kijelzővédő fóliát már elhagytam, mert a használati szokásaimhoz nem szükséges és karcmentes a kijelző.
De mi a helyzet X-esetén? A fém keret karcolódik? És a hátlap a szilikon-tok alatt?

(#11153) half333 válasza huan (#11152) üzenetére


half333
őstag

A fém keret sajnos nagyon könnyen karcolódik durván! Szilok tokba használtam 1 honapot és komoly karcok lettek rajta. A hátlap viszont meglepően jol birja,semmi mikro karc. Ja hozzáteszem nekem fehér van,a fekete tán jobban birja a karcokat.

[ Szerkesztve ]

(#11154) jófejsrác válasza huan (#11152) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Gyári bortokokat hasznalok 6 éve. Soha egy karc nem lett a telefonokon (5S,7,X).

@lugosi Kinek mi a mesterséges, nekem bántja a szeperzekem az X után a vastagabb kava - használatban persze nincs hátránya. Force touch-ot én szeretem de ki tudja mi lesz vele az ios 13 után.

(#11155) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Én is remélem hogy a force touch-ot nem veszik ki a véglegesből. Én nagyon szeretem és használom is.
Elég nagy szopatás lenne az apple részéről!

ˣ

(#11156) half333 válasza jófejsrác (#11154) üzenetére


half333
őstag

A szilikon tok amibe belemegy a por, plasztiknál nem,bőrtokot soha nem használtam, mit ajánlanál?

(#11157) tuzpenge válasza half333 (#11153) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nekem fél év alatt egy karc se lett a kereten! kb hetente cserélgetem a tokokat rajta, de semmi karc nincs rajta sehol. Különösöbben nem is vigyázok rá, és mégsem, szóval nálad nem tudom mi lehet.

ˣ

(#11158) jófejsrác válasza half333 (#11156) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Tudom nem olcsó a gyári bőrtök, de láttam jó hamisítványokat is (lényeg, hogy a belseje szőrös legyen :D). Nekem jelenleg fehér X-em van és a króm kereten egy év alatt sem lett karcolás. A Jet black 7-es telefont is úgy adtam mintha akkor húztam volna le a fóliát. Plusz a bőrtok nem csúszós ami fontos szempont mert az X-nek érezhetően nagyobb a súlya mint 8tól lefelé bármelyik telefonnak.

Én a gyári bőrtokot ajánlom, de itt a forumon sokan szeretik a pitaca vagy uag tokokat is.

(#11159) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Nem találom, hogy hol lehet pontosan megnézni, melyik X-eken cserélik garin túl is a kijelzőt, mert nem mindig érzékel.
Valaki tud ebben segíteni?

(#11160) huan válasza jófejsrác (#11158) üzenetére


huan
őstag

Tudsz segíteni "jóárú" eredeti Apple bőrtokot hol találok X-hez?

(#11161) half333 válasza jófejsrác (#11158) üzenetére


half333
őstag

Amikor vettem,full karcmentes volt,de nem tudtam h igy karcolódik a krome,és egy olcso szilokon tokot vettem épp a sulya miatt meg ugy jobban tapad a kézben,de oda gyorsan becsuszott a por. Az uag baromi jo,de abban gyorsan melegszik. Köszi az infót!

(#11162) jófejsrác válasza huan (#11160) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Böngésztem pár percig az ebay-t, de amit találtam ott nem volt készleten. Szilikon esetleg? - nem vészes az ár ha még sem válna be. Persze csak saját felelősségre javaslom a rendelést. :B

(#11163) bonyeszko válasza jófejsrác (#11162) üzenetére


bonyeszko
csendes tag

Nektek is nagyon kopik az acélkeret? Mit lehet tenni ellene?

(#11164) tboldi válasza bonyeszko (#11163) üzenetére


tboldi
nagyúr

Full body fólia vagy vitrin. :D

Amúgy a ~2 hónapos, space gray XS Maxomnak egyelőre semmi baja, tegnap vettem ki a tokból (ami egy Nomad Rugged Case), hogy megtakarítsam. Fólia nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#11165) huan


huan
őstag

Sziasztok!
A kiemelt ajánlatokon kívül melyik webáruháztól "merjek" rendelni X-et?

(#11166) Lall válasza bonyeszko (#11163) üzenetére


Lall
veterán

Nyilván nem olyan mint új korában, de nem vészes. Nekem kezdetek óta nincs védve. Elő és hátlap fóliám van.

Amúgy polírozható.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11167) tboldi válasza Lall (#11166) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak a fehér hátlapos. :)

(#11168) half333 válasza bonyeszko (#11163) üzenetére


half333
őstag

Nekem nagyon kopott de szilikon tokot lecseréltem keményebbre meg vettem uag-t is,igy nem vagy nem annyira, de mivel mindig tokban van nem érdekel már annyira, nem zavaró. De van valami speciális vatta,amivel full le lehet polirozni.

(#11169) jófejsrác válasza bonyeszko (#11163) üzenetére


jófejsrác
senior tag

B-L-A-C-K kolléga az SS óráit elég szépen rendbe rakta, szerintem azzal a módszerrel a fehér hátlapos X-nek is lehet a króm keretét.

Most amúgy kivettem én is a tokból és ha nagyon figyelem akkor a sarkokon vannak pici "csíkok" de ha nem beszélünk most róla nem is veszem észre.

Viszont ilyenkor mindig rácsodálkozom, hogy tok nélkül mennyivel jobban néz ki :D

(#11170) Peterzon94 válasza huan (#11165) üzenetére


Peterzon94
tag

GSMPalota megbízható, B-tel is, bár ott jóval drágább.

(#11171) half333 válasza jófejsrác (#11169) üzenetére


half333
őstag

Ja,de mondjuk egy ultra vékony tokban is igen jol néz ki.

(#11172) Lall válasza tboldi (#11167) üzenetére


Lall
veterán

Miért, van más színű? :D Igen, ez lemaradt a kommentből.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11173) huan


huan
őstag

Kijelző-védő fóliát használtok X-en?
Nem rondítja el?
Olvastam, hogy a fehér hátlapos X kerete jobban karcolódik? Miért, a fekete nem annyira?

(#11174) half333 válasza huan (#11173) üzenetére


half333
őstag

Szerintem aki ilyen telod vesz érdemes rá vigyázni,és mint minden kijelző karcolódik, törik érdemes rá tenni fóliát. Ma már profi üveg fóliák vannak,annyira nem észre vehető, pl a szinek minőségét nem befolyásolja. Én használtan vettem és egy hajszál karcot vettem észre a kijelzőn,de fólia felrakása után nem látszik. Igen a fehérnek nagyon könnyen karcolódik a fémkerete viszont könnyen polirozható állitólag, feketének tán nehezebben karcolódik (vagy nem látszik), de azt irják az már nem polirozható.

(#11175) oszy válasza half333 (#11174) üzenetére


oszy
veterán

Így van, a fekete nem karcolódik! A fehér nagyon kényes, de polírozható!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11176) jófejsrác válasza oszy (#11175) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én pont fordítva tudtam a karcolodast😀.

@Huan enyemen van rajta és nem ronditja. Nekem a 4D fólia vagy hogy hívják tette nem széppé. Konkrétan vastagitotta a kavat (=XR).

Viszont tény, hogy nélküle jobb a gesztus vezérlés.

(#11177) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Látom most Ti is épp fólia témában vagytok.
Én az XS-re vettem ilyen mágneses tokot, ami két részből állt és aminek elvileg edzett üveg volt a hátlapja.

Na a múlt héten leesett és az edzett üveg hátlap pikk-pakk összetört.
Mondjuk a telefont megvédte, ez igaz, de azért nem gondoltam volna, hogy az első pottyanásnál törni is fog.

Viszont maga a tok nem tetszett, mert vastagabb, nagyobb lett tőle a teló, illetve designban is sokkal szebb a telefon tok nélkül (szerintem).

Így arra jutottam, hogy csak fóliázni fogom a telót és ha jól tudom, már vannak hátlapi, illetve kameravédő fóliák is.

Van ezzel tapasztalatotok, illetve hogy hol lehet ilyet venni, rendelni átlátszó színben?

Köszi

(#11178) half333 válasza Pityke78 (#11177) üzenetére


half333
őstag

Én e-bay en rendelek hozzá mindent,rengeteg a vàlaszték.

(#11179) Lall válasza Pityke78 (#11177) üzenetére


Lall
veterán

Én kezdetek óta hátlap fóliát használok, nem volt tokom. Drand, slikwraps a legjobbak. Most ilyen van. i8-on dbrand volt. Mindkettő tartós. Két fóliát kapsz a csomagban. Amelyik védi az oldalát is az könnyebben felválik, de a mostaniból pl. azt fel sem használtam még, mert annyira jó, tartós a másik.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11180) huan válasza huan (#11160) üzenetére


huan
őstag

Eredeti Apple bőrtokot tudtok valahol jó áron X-hez?

(#11181) huan válasza huan (#11180) üzenetére


huan
őstag

Az X és az Xs-hez való tokok megegyeznek pontosan?

(#11182) marsu. válasza huan (#11180) üzenetére


marsu.
senior tag

Alzan néha szokták akciózni őket, ha nem sürgős azt érdemes nézegetni.

(#11183) Sawyer_ válasza marcarc (#11141) üzenetére


Sawyer_
tag

Garis, igen. Hova érdemes fordulni a garancia ügyében? Istyle? Apple cuccokkal még nem volt garanciás tapasztalatom...

(#11184) oszy válasza Sawyer_ (#11183) üzenetére


oszy
veterán

Almárium-Pro

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11185) Pityke78 válasza Lall (#11179) üzenetére


Pityke78
őstag

Köszi az infót, segítséget.

Olyan hátlap fólia nincs, ami teljesen átlátszó, mint például egy előlapi fólia?
Szeretném ha megmaradna az eredeti hátlapi design, szín. Nekem ez jön be a legjobban, de ilyen hátlapi fóliát még nem találtam. :(

(#11186) Lall válasza Pityke78 (#11185) üzenetére


Lall
veterán

Hogyne lenne. Pl. De Alin, Ebay-en is millió van.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11187) huan válasza MasterMark (#5294) üzenetére


huan
őstag

Sziasztok!
Új X-tulajdonosként kérdezem, hogy még nincs megoldás az akku %-os kijelzésére?

(#11188) half333 válasza huan (#11187) üzenetére


half333
őstag

Ki van jelezve, csak le kell huzni jobb felső sarkot ahhoz hogy lásd.

[ Szerkesztve ]

(#11189) oszy válasza Pityke78 (#11185) üzenetére


oszy
veterán

Vedd számításba, hogy vastagabb lesz egy picit a telefon. Ez akkor lehet érdekes, ha pl. tokot is használsz. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11190) huan válasza half333 (#11188) üzenetére


huan
őstag

Igen, azt láttam, de azon kívülre gondoltam.

(#11191) oszy válasza huan (#11190) üzenetére


oszy
veterán

Ez ilyen.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11192) half333 válasza huan (#11190) üzenetére


half333
őstag

Nem valószínű. Viszont jól jönne ha be lehetne állitani mik legyenek kijelezve.

(#11193) tuzpenge válasza half333 (#11192) üzenetére


tuzpenge
őstag

Vagy benne lenne az aksi ikonjában. Igazán nem tartana semmiből ezt megoldaniuk (már ha akarnák).

ˣ

(#11194) lalika740


lalika740
aktív tag

Sziasztok tudna valaki segiteni.Egy iphone x vásárlásán gondolkodok éppen de ha beirom a sorozatszámot azt írja ki hogy jöjjek vissza később.Nem a szerverrel van baj.Mi lehet ennek az oka.??
Megköszönném ha valaki tudna segíteni.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#11195) MasterMark válasza lalika740 (#11194) üzenetére


MasterMark
titán

Hova írod be?

Switch Tax

(#11196) lalika740 válasza MasterMark (#11195) üzenetére


lalika740
aktív tag

Szia.ide.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#11197) HoppMaster válasza lalika740 (#11194) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Minden rendbe van vele.
Gari lejárt, de valós vásárlási dátummal rendelkezik.

(#11198) lalika740 válasza HoppMaster (#11197) üzenetére


lalika740
aktív tag

Szia megmondanád ezt hol.tudtad megnézni? :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#11199) HoppMaster válasza lalika740 (#11198) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Ugyanott ahol Te :)

Nahde itt van

[ Szerkesztve ]

(#11200) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, eddig Samsungos voltam de az S8-am már-már gyulladás közeli állapotban van,annyira melegszik, a hátlapja levált stb. Az lenne a kérdésem, hogy az iPhone X mennyire bírja az extrém igénybevételt? Arra gondolok, hogy állandó internet megosztás és mobilinternet egyszerre menne rajta.

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.