Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) chevyfan


chevyfan
tag

Sziasztok!
Kb 2 hete nem működik rendesen az érintőkijelző. Megnéztem az apple oldalán, ingyenesen cserélik, tipushiba. Ott azt írták, hogy pár óra alatt kész is van. Megkérdeztem egy pár szervízben, mindenhol 3-5 napot mondanak...
Tudtok olyan helyet, ahol tényleg megcsinálják aznap? Persze időpontfoglalás után. Kényelmetlen lenne 4-5 napig telefon nélkül
Köszi

(#11802) -Ben-


-Ben-
veterán

Kihaltunk... :D

(#11803) tboldi válasza -Ben- (#11802) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én itt vagyok, csak nincs mihez hozzászólnom. :D

(#11804) marsu. válasza -Ben- (#11802) üzenetére


marsu.
senior tag

Mindenki tele van pénzzel és már nem használ ilyen régi telefont. :D

(#11805) tuzpenge válasza marsu. (#11804) üzenetére


tuzpenge
őstag

Vagy olyan jó hogy senkinek semmi gondja vee csak használj és kész. Jelen esetben nálam pont ez a helyzet. :) Bétázok, használom, és kész. Hál Isten semmi gondom vele, még az üzemidőm is tökéletes (1-1,5 nap)...Nincs semmi késztetés az újabb modellre....Majd esetleg a 12 mini...egy picit az izgatja a fntáziám, de azzal is várni kell még csökken majd az ára és "emberi" áron meg lehet venni...

ˣ

(#11806) marsu. válasza tuzpenge (#11805) üzenetére


marsu.
senior tag

Ironikus válasz volt. :B
Én is X-et használok és nincs vele nagyobb bajom. Üzemidő nálam nem túl combos, általában naponta töltöm, de már teljesen megszoktam. Nem akarok 16e-et akksira költeni.
Új készülékek engem is érdekelnek, leginkább az új/régi dizájn miatt. 4s és 5s is nagy kedvenc volt, imádtam őket tok nélkül használni, annyira jól benne maradtak a kezemben... sosem féltem attól, hogy elejtem vmelyiket. Idén még szerintem én sem fogok váltan, talán jövőre, ha beesik kicsit az áruk.

(#11807) wolruf


wolruf
őstag

Szintén zenész, még azóta is az X-et nyúzom. Mellé tettem kollégám 11 Pro-ját és azon agyaltam, melyik az enyém, mert tökugyanaz :) Sebességre, mindenre a mindennapok során tökéletes a kis X :)
Kamerában persze megeszik az újak, viszont csak azért nem váltanék. Valószínűleg 12 Pro-ra majd benevezek, az egyik kollégám úgyis meg akarja venni az X-em, mert neki még így is óriási ugrás lesz a korábbi ,,alap iPhone-okról”.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11808) yimm válasza wolruf (#11807) üzenetére


yimm
aktív tag

Én is csak ismételni tudom az elöttem szólókat, elégedetten használom én is a X-et, és eszembe sem jutna, hogy cseréljem. Már lassan 2 éves lesz a telefon, és még 97%-os az akksi. 13.7 van rajta, egyenlőre nem akarok frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#11809) FIREBLADE78 válasza yimm (#11808) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

97? :Y Azt hogy?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11810) SidCorky


SidCorky
senior tag

Én is tartom még magam, tökéletesen elégedett vagyok vele. Egyedül a nagylátószögű kamera az, amit irigylek a 11 Proból, a 12-es szériából meg az 5,4-es kijelző tetszik (ha igazak a pletykák), de a hírek alapján az meg a három kamerát nem kapja meg. Idén még biztos nem váltok, majd jövőre meglátjuk.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#11811) yimm válasza FIREBLADE78 (#11809) üzenetére


yimm
aktív tag

(#11812) yimm


yimm
aktív tag

Azt nem tudom hogy, hogy....
Ennyit ír

(#11813) -Ben- válasza yimm (#11811) üzenetére


-Ben-
veterán

:Y Hihetetlen. Használat közben se merül gyorsan?

(#11814) marsu. válasza yimm (#11811) üzenetére


marsu.
senior tag

Én nem szoktam nézegetni, de most ránéztem és 84%-os. Nemcsoda, hogy olyan rosszul bírja az akksi...

(#11815) timelord1987 válasza -Ben- (#11813) üzenetére


timelord1987
őstag

Nekem 2 és fél éves és 96%-ot ír, de sajnos már naponta tölteni kell.

(#11816) FIREBLADE78 válasza timelord1987 (#11815) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az jó lesz 86-nak is.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11817) timelord1987 válasza FIREBLADE78 (#11816) üzenetére


timelord1987
őstag

Elképzelhető, de az akkumulátornál ezt írja a telefon.

(#11818) marsu. válasza FIREBLADE78 (#11816) üzenetére


marsu.
senior tag

Nekem telefon 84-et coconut meg 83,2-t ír. 10%-nyit csak nem kamuzik az ios

(#11819) sztanozs


sztanozs
veterán

Nekem három éves és 86%-on van, érdekes módon a 7 éves mbp aksija még 89%-os.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11820) yimm válasza -Ben- (#11813) üzenetére


yimm
aktív tag

Ez a mai használat, és van még ebben kb 30 perc telefonálás.
Este csak akkor rakon töltőre ha 50% körül van. Egyébként másnap délelőtt töltöm.
Én úgy gondolom , hogy jól bírja. Lehet egy extra jó akksit sikerült kifognom
Nem látszik ,de 76%-on van az akkis

[ Szerkesztve ]

(#11821) Ngtx válasza -Ben- (#11802) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Olyan jól sikerült széria, hogy nincs mit beszélni róla. Teszi a dolgát! Ha nem tudok érdemes váltást csinálni idén akkor marad még egy évet. :C

De ha már itt tartunk akkor valaki frissített IOS 14-re? Mik a tapasztalatok üzemidőben? Olvastam pár helyen, hogy eléggé merülget. :U

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11822) FIREBLADE78 válasza Ngtx (#11821) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szar. Lényegre törő voltam ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11823) Ngtx válasza FIREBLADE78 (#11822) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Szomorúan hallom! :(

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11824) FIREBLADE78 válasza Ngtx (#11823) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vissza akartam menni,de nem sikerült. Vkinek biztosan tetszik,nekem nem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11825) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Én meg lehet meghagyom a IOS 13 ezen a telefonon, aztán majd csak az újon lesz az feltéve ha nem az lesz alapból rajta.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11826) -Ben- válasza Ngtx (#11825) üzenetére


-Ben-
veterán

Lehet, hogy később jó lesz az iOS 14 is. XS, 11 Pro teljesen rendben van vele, gondolom optimalizálják még..

(#11827) sztanozs válasza -Ben- (#11826) üzenetére


sztanozs
veterán

// tervezett avulás //

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11828) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

3 óra hossza alatt 20 %-ot esett a kapacitás. Jó ez az új ios. :C :N

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11829) -Ben- válasza FIREBLADE78 (#11828) üzenetére


-Ben-
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#11830) Ngtx válasza FIREBLADE78 (#11828) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Sok jót eddig nem olvastam róla. :N

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11831) fesii


fesii
aktív tag

Nálam hétköznap kb ez az alap reggel hol több hol kevesebb rádió 1 mellé 5-6 óra telefonálás plussz az esti filmnezest még kibírná de általában 25-30 körül kerül fel töltőre. Fogalmam sincs már mikori a telefon de kb két éve nagyjából ilyen használatban van.
Az ios 14- tol én félek szerintem lefogja “butitani” a telefont. Úgy fogom érezni hogy jó jó de valami majd nem lesz kerek. Imádom de az új szoftver miatt majd kell egy új szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#11832) H1N1


H1N1
aktív tag

Sziasztok! A telóm egy pár hete random elfelejt csörögni híváskor.Rezgés megy,de ennyi.Ilyen esetekben a beállítások menüben a csengés hangerő csúszka nullán van.Ha visszaállítom akkor cseng egy-két alkalommal aztán megint semmi.Gyári visszaállítás megtörtént.Tud valaki segíteni?Köszi!

(#11833) lugosi válasza H1N1 (#11832) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ugye nem lehet a némító pöcök?

(#11834) H1N1 válasza lugosi (#11833) üzenetére


H1N1
aktív tag

Neeeem.Annyira nem vagyok rutintalan. :)

(#11835) lugosi válasza H1N1 (#11834) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kicsit féltem is megkérdezni, viszont el is romolhatott akár? Tehát úgy érzékeli, hogy be van kapcsolva? Pl egy olyan próba esetleg ilyenkor, amikor nem jelez, hogy átbillented bekapcsolt állapotba. Ha ilyenkor nem írja ki, hogy néma mód be, akkor már bekapcsoltnak érzékeli.

(#11836) H1N1 válasza lugosi (#11835) üzenetére


H1N1
aktív tag

Oda-vissza kapcsoláskor kiírja az épp aktuális állapotot.Az a rész tutira működik.Ma volt egy hívásom amikor csörgött a telefon.Beszélgetés után megnéztem a beállítások menüt és a csúszka nullán volt.Hívás közben történik valami.

(#11837) -Ben- válasza H1N1 (#11836) üzenetére


-Ben-
veterán

Fülest nem használsz?

[ Szerkesztve ]

(#11838) H1N1 válasza -Ben- (#11837) üzenetére


H1N1
aktív tag

Soha.

(#11839) -Ben- válasza H1N1 (#11838) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem a fő iPhone topikba is dobd be a sztoridat, ott sokkal többen vannak... Nekem nincs ötletem, nem jártam még így. :)

(#11840) H1N1 válasza -Ben- (#11839) üzenetére


H1N1
aktív tag

Köszi!Megpróbálom.

(#11841) sztanozs válasza H1N1 (#11840) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem az előző telóm (iphone 5) csinálta ugyanezt, ott a némító gomb volt a ludas. A képernyőn is látszik, hogy néha kapcsolgatja oda-vissza. Csak ott a másik irányba (nem lehet némítani, mert mindig visszakapcsolja hangra). nem javítható, mert a kapcsolóval volt a gomb, a szervízben meg csak szallagkábelt cserélnek, mert az szokot elszaródni, a kapcsolót csak kitisztítják. Az enyém viszont valamiért kilazult, a tisztítás nem oldja meg.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11842) lugosi válasza sztanozs (#11841) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Erre gondoltam én is, de azt írja, hogy nem ez van.

(#11843) ZOLL30


ZOLL30
tag

Sziasztok,

kezd döglődni az aksim, és van esetleg tippje valakinek, hogy a szervízekben 20ezer Ft -os egységáros aksi cserét, hogy lehetne olcsóbban megúszni?
Valahonnan már bevállt jó minőségű aksit tudok rendelni, és egyik hozzáértő kollega kicserélné két sörért? :)

Vagy bármilyen pénztárca barát ötletnek, tanácsnak örülnék,

Köszi és üdv,
Z

élni, és élni hagyni..

(#11844) tuzpenge válasza ZOLL30 (#11843) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szerintem két elfogadható lehetőség van (illetve 3):
1. vagy egy hivatalos apr-ben kicserélteted és tuti gyári kerül bele.
2. rendelsz nohon akksi szettet és kicseréled / cserélteted magad. Ez egy jó és megbízható márka, de az árán is meglátszik, mert 10 ezer felett van ez is, nem pedig 5 ezres kategória. Mondjuk ebben az árban azt hiszem benne van a tömítés készlet és ragasztó is.

A 3., hogy eladod és veszel újat, de ha csak akksi problémád van és egyébként nem késztet semmi a váltásra akkor a fenti két megoldás marad.

ˣ

(#11845) lugosi válasza ZOLL30 (#11843) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az olcsó sokszor drága. Sokat olvastam már a fórumon elszakadt kábelekről, felpúposodó akksiról, kikapcsoló telefonról és nagyon sokszor barkácsban vagy valami zugban cserélt akksi volt mögötte. Egy X értékben még ott van, hogy megérje rákölteni a hivatalos akksicsere árát. Vagy tényleg add el és csere, a filléres csere hosszabb távon többe kerülhet, mintha rendesen megcsináltatod.

(#11846) hawaiiii


hawaiiii
újonc

Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem. Van egy Iphone X típusú mobiltelefonom, amely 1,5 éves. Hirtelen viszont egyik napról a másikra a képernyő elkezdett vibrálni, majd volt amikor visszajött kép, de most megint nincs valami rendben vele. Már ott tart a készülék, hogy egyáltalán nem kapcsol be. :O Érintésre reagál.

Mi lehet a probléma?

Segítségeteket előre is köszönöm ! :R

(#11847) Just486 válasza hawaiiii (#11846) üzenetére


Just486
senior tag

Amiről én hallottam, hogy az elöregedő, felpúposodó akku megnyomhatja a kijelzőt, ami ettől tönkremegy.

That unconquered country we call the future.

(#11848) -secret- válasza hawaiiii (#11846) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gyári akkus?

(#11849) hawaiiii válasza -secret- (#11848) üzenetére


hawaiiii
újonc

Igen, gyári aksis, nem lett hozzányúlva még sohasem.

(#11850) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,
Eljött az idő és tegnap frissítettem a rendszert iOS 13.3-ról 14.2-re. Direkt megvártam hogy a hibákat javítsák hogy egy stabilabb rendszert kapjak, meg ha jól értesültem az elején sokan panaszkodtak akkumerülésre.
Na ez az akku merülés ez nálam is fennáll, és melegedés is van, de gondolom kell 1-2 nap hogy beálljon a rendszer, meg feltételezem indexel a háttérben úgyhogy pánikra nincs ok :D (2 éves telefon 88%-os akkuval).

Ami egyből szembetűnő hogy gyorsabb lett a készülék, gyorsabban nyílnak meg az alkalmazások, az átmenetek is gyorsabbak lettek (nem tudom mi a titka de lehet ez csak kezdeti gyorsaság a friss rendszer telepítése után?).
Egy olyan kérdésem lenne hátha valaki jártas a témában, hogy a Parancsok appban mostmár lehet automatizálni dolgokat. Esetleg valaki tudna nekem segíteni hogy olyan parancsot be lehet-e állítani hogy pl:
- 23-8 óráig automatikusan repülő üzemmódba lépjen a telefon
- kijelző lezárást követő 30 perc inaktivitás esetén a wifi automatikusan kapcsoljon ki

Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.