Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) kircsi28 válasza nokia123 (#2999) üzenetére


kircsi28
aktív tag

nem rossz az sem

(#3002) zorromoto


zorromoto
senior tag

Szegasztok !

lehet-e a vibrálást valahol állítíni? Nekem most néma üzemmódban pici impulzusokban vibrál.

Nektek?

(#3003) Tibee86 válasza zorromoto (#3002) üzenetére


Tibee86
veterán

Beállítások-Hangok. Csengőhang/szöveghang stb.-nél legfelül tudod a rezgést beállítani.

(#3004) zorromoto válasza Tibee86 (#3003) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ezt ki nem találtam volna ("szöveghang").

Köszönöm !!

(#3005) nbukta77


nbukta77
addikt

Nem utazok bkv- n. De nem ertem mi abban a problema, ha valaki egy regi autoval vagy tomegkozlekedessel kozlekedik es ilyen teloja van. Szerintem semmi koze a kettonek egymashoz. A csaladimban is van olyan pelda, hogy akar vehetne xy autot, mert megteheti. Meg is bkv- vel jar. Nem erdekli a dolog. Utal vezetni. Masik dolog ez egy termek. Barki meg veheti. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3006) Phoenix100


Phoenix100
csendes tag

Más is tapasztalja hogy hátul ( tok nélkül ) ha megnyomom az almajelet( amikor veszem fel asztalról és oda esik a mutató ujjam) vagy kicsit erősebben fogom meg a keretet középtől felfelé, amolyan “ pukkanos” hangot lehet hallani .. mintha lenne egy kis rés a hátlap és az akksi között..és ott benyomhato lenne.. kell hozzá egy kis finomérzék h észre vegye az ember , nekem is teljesen véletlenül sikerült.. de azóta idegesít h egyedi probléma lehet vagy mindre jellemző ? Köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#3007) MasterMark válasza Phoenix100 (#3006) üzenetére


MasterMark
titán

Volt már róla szó, olvass vissza, hogy neked nem az-e a problémád.

Switch Tax

(#3008) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Ez a 304380-as X a 24gsm-től ez vajon visszaküldött lehet?

(#3009) B-L-A-C-K válasza joefasalasso (#3008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Néztem én is, de onnan biztos nem vennék, ha még minden rendben az elején vele, nehogy utólag így járjon.

GSM-ek közül őket ajánlom, rendes hivatalos számlát adnak, és bontatlan fóliás EU-s a telefon, már vettem náluk több telefont is, és nem volt gond.

(#3010) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na helyre állt a rend:

Vagyis majdnem, mert ez 256-os (jó áron volt azért ez lett) ami felesleges nekem, így ezt is majd úgyis elcserélem (tudom vannak bajok ;] )

Más téma: Benéztem a WestEnd-be megnézni ezt a fóliást amit itt is többen említettek. Én nem nagyon ajánlom...Maga a fólia minősége jó, viszont pl a kereten lévő fóliánál ha úgy gondolod csak tokba rakod majd felszedi...Valamint úgy van megcsinálva, hogy a gomboknál, a hangszórónál, a töltő csatlakozónál nem csak annak van kivágva a hely pont, hanem ott komplett részek vannak kihagyva, vagyis ha lefóliázod, majd fél év után leszeded róla, akkor azokon a területeken karcos lehet majd mert ugye nem védte semmi. A másik meg az ára, hátlapra azt mondom jó is lenne, de 7500Ft csak oda, kompletten az egész meg 12 ezer, ennyiért azért vicc szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3011) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#3010) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nekem ez eddig bejött. Nedvesen kell feltenni, lehet igazítani, aztán kb egy nap, mire ráfeszül, és ott marad.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B06XSR3KF6/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1515327029&sr=8-2&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=iphone+x+skinomi&dpPl=1&dpID=51ngvcsNEPL&ref=plSrch

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3012) MasterMark válasza B-L-A-C-K (#3010) üzenetére


MasterMark
titán

Nem stimmel a doboza.

Switch Tax

(#3013) Fryskitt válasza MasterMark (#3012) üzenetére


Fryskitt
addikt

? Mit láttál?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3014) -Ben- válasza MasterMark (#3012) üzenetére


-Ben-
veterán

Stimmel az..

(#3015) B-L-A-C-K válasza MasterMark (#3012) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért ne stimmelne? :)

(#3011) Fryskitt: ez nem is rossz, rendelek egyet. Ja most nézem ez se védi teljesen a keretet.

[ Szerkesztve ]

(#3016) MasterMark válasza B-L-A-C-K (#3015) üzenetére


MasterMark
titán

Nem jó színű ha 256 gigás, vagy az a telefon színre megy? Már nem tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3017) -Ben- válasza MasterMark (#3016) üzenetére


-Ben-
veterán

Az színtől függ.

(#3018) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#3015) üzenetére


Fryskitt
addikt

Körbér, csak a keretre pepecs munka feltenni. Nekem legutóbb az ötösön volt, ott bevált. Igaz, ott nem volt ívelt a keret.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3019) MasterMark válasza -Ben- (#3017) üzenetére


MasterMark
titán

Ja értem, valahogy a gb maradt meg. Akkor sorry. :R

Switch Tax

(#3020) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#3017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem nem, van ilyenbe meg ilyenbe is, vagyis neten nézve, ezeket találtam gyorsba: 1, 2. Ez mind2 256-os, és nem azonos színűek. Tényleg az, csak elírta a hirdetésben is, mert króm a kerete a 2-esnek, meg az én ezüstömnek is másik fajta volt a doboz teteje most néztem meg.

Fryskitt: Linken lévő kép alapján nem ér körbe: link

[ Szerkesztve ]

(#3021) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#3010) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt kiegészíteném, mert egy párszor fóliáztattam náluk:

1.: Ha fullbody fóliát kérsz, az egyértelműen tok nélküli verzió!
2.: Amennyiben tokkal viszed oda a telefont, akkor a fóliából a tokos verziót teszik fel, ergo nem szedi fel ha a tokot rárakod.
3.: A fólia előre-hátra valóban drága! Viszont: Van rá fél év garancia, amikor is ingyen cserélik. A garancia után viszont ha cserélteted, akkor már csak 3900 a teljes csere. Ennek az a feltétele, hogy a fóliát amit ráraktak add nekik vissza!
4.: A feleségem iPhone 7-je ezt a fullbody-t kapta meg, mert utálja a tokokat! Már ejtette le a kőre 4 alkalommal is a konyhában, és nem lett semmi baja! Szóval, elég jó fólia. Nem üveg, de az ilyen kisebb eséseket bírja. Nyilván nem tok de nem féletlenül reklámozzák időnként úgy, hogy egy kalapáccsal megütik a fullbodys telefont és nem lesz baja. Tudom, ez reklám, de akkor is. Kisebb dolgokat kibír a fólia mert elég ruganyos és elnyel bizonyos dolgokat.
Most cseréltettük szombaton a fóliát és a kimaradt részeken nem lett karcos a jetblack, kivéve az alján látszik némi karc a hangszórók mellett, de nem vészes. Amúgy meg a jetblack az a szín amire ha ránézel már karcolódik.

A 256-os X-hez meg gratulálok. Honnan lett ha nem indiszkrét?

(#3022) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#3021) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi a részletes leírást, egy párra regálénk is:

2.: Kérdeztem, pedig nem mondták van tokos verzió.
3.: Ezt se mondta a gyerek, azt máshol hallottam már hogy 3900-ért cserélik, de fél év garit nem tudtam.

Így összegezve elgondolkodtató azért...

Telefont meg innen vettem jó áron apróról, Németországból kapta a srác ajándékba, egy hete bontotta ki és aktiválta be, tartozékaihoz hozzá se nyúlt. Úgy volt vele marad Android vonalon a duál sim miatt leginkább, így meg is vettem, 320ba volt amúgy (fehéret 308ba vettem, 325be ment el, szóval ez így 303 ezerbe van).

[ Szerkesztve ]

(#3023) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#3022) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos azt kell, hogy mondjam, nem mindegyik kommunikatív a WestEndben!
A tokos fólia pedig létezik. i7 Pusra és a Note 8-amra is tokos verziót rakattam fel. Aztán lett fullbody.
Szerintem fasza a fóliájuk. Ha meg valaki kosztumizálni akarja a telefonját, akkor vannak fasza színes, meg mindenféle fóliák. Mintha dbrand fóliát használnál.
Viszont profi módon teszi fel a fóliát. Szarul, szöszösen, buborékosan nem adják oda.
Én azt gondolom, hogy teljesen jó a fóliájuk és bátran használható. :R

A telefonhoz meg gratulálok! Hamarosan én is jövök. :)

[ Szerkesztve ]

(#3024) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#3022) üzenetére


kchris78
veterán

ehhez kell mázli, meg idő :). legjobb akik ajándékba kapják.. azoknak talán nem annyira kritikus hogy az utolsó utáni pillanatig kitartsák az árat...

(#3025) Polir7510


Polir7510
csendes tag

Westend:
Megkérdeztem a sráctól és ő azt mondta nekem hogy 7490 a sima és 7990 a matt hátra és a keretre.
Külön a keretre nincs azt mondta.
Annyira részletesen nem kérdeztem de ha ez a garanciális dolog valóban igaz és ez a tokos verzió is létezik akkor elgondolkodtató.
Majd bemegyek még egyszer és megkérdezem :D
Black most már valóban ''black'' :D
Nillkn cp MAX valaki próbálta már a javított verzió full tempered glassot?

(#3027) Szellem. válasza #45553408 (#3026) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, leadom a droidot egy időre. :)

(#3028) Szellem. válasza Polir7510 (#3025) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, igaz!
Azért írtam. Van tokos verzió, amikor is a kijelzőre való egy picivel kisebb, hogy a tok ne kapja fel.
Pont annyival kisebb. Egyébként ha meg leveszed róla a tokot, akkor sem zavaró!

(#3029) Polir7510 válasza Szellem. (#3028) üzenetére


Polir7510
csendes tag

mondjuk én full üveget fogok rárakni.
Kérdés hogy a hátlapi és a keretre ami rámegy az is kicsivel kisebb?

(#3030) B-L-A-C-K válasza Polir7510 (#3025) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nillkin 3D CP+ MAX-ot várom küldjenek a sz@r helyette újat, közvetlen gyártó nem hajlandó, aliról akitől vettem az is hivatalos Nillkin eladó, ő elvileg küld egyet. Csak úgy rendelni megint feleslegesnek tartom még, mert ki tudja az újból kapok e vagy megint a régiből.

Hátlapi fóliából most ezt rendeltem be, előlapi is jár hozzá, de ott maradok az üvegnél.

(#3031) Polir7510 válasza B-L-A-C-K (#3030) üzenetére


Polir7510
csendes tag

A full verzió a keretet is védi?
Csak mert a képeknél az összesnél látom csak az X-nél nem :D

(#3032) B-L-A-C-K válasza Polir7510 (#3031) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

X-re nem lehet ott kapni ilyen verziót sajnos, csak elő és hátlapit.

(#3033) Polir7510 válasza B-L-A-C-K (#3032) üzenetére


Polir7510
csendes tag

létezik?
Alin van szted?
Ha esetleg van akkor küldesz egy linket?

(#3034) kbadam83


kbadam83
senior tag

Valaki tudna segíteni? 2 napja az X-em nem hajlandó megjeleníteni értesítéseket zárolt képernyőnél. Megérkezik az értesítés rá, csak nem villan fel a kijelző és nem ad hangot ( messenger, imessage, viber, email ) egyiknél sem.
Már reseteltem a telefont a 3 gombos módszerrel, ki és bekapcs is megvolt, az értesítéseknél mindigre van állítva az értesítés de semmi :F
Nem vagyok analfabéta de egyszerűen nem jövök rá a megoldásra

Ha be van kapcsolva a kijelző akkor szépen jelez hanggal minden értesítést!

[ Szerkesztve ]

(#3035) MasterMark válasza kbadam83 (#3034) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ez pont olyan mintha az a kis holdacska be lenne kapcsolva. [link]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3036) kbadam83 válasza MasterMark (#3035) üzenetére


kbadam83
senior tag

Basszus nem vettem észre :DDD :DDD
F***k DO NOT DISTURB :P

(#3037) B-L-A-C-K válasza kbadam83 (#3034) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha "3 gombos" reset is volt már akkor ott user error lehet, egy program behülyül oké, de hogy az összes olyat nem tudok elképzelni.

Közbe látom meg is van a hiba... :P

[ Szerkesztve ]

(#3038) B-Clone válasza Tibee86 (#2994) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Ezen kicsit most mosolyogtam én is... nem igazán értem mi köze lehet a használt járműnek ahhoz, hogy kinek milyen telefonja vagy bármije van. Városban többnyire koszos cégessel veretem, egyébként meg a közlekedés 80%-ban tömegközlekedve olcsóbb és gyorsabb mint az autó.
Jöhetnék innen a saját példámmal, hogy a lakásomban ennek ellenére annyi tech cucc van aminek az árából elég komoly guruló koporsóra is költhettem volna.
Számomra szánalmasabb az, amikor Gipsz Jakab feszít a 6-os Audiban aminek még 12 évig nyögi a részleteit...
Kinek mi a prior. Van aki Autóra, motorra, horgászatra, fotózásra ver el vállalhatatlannak tűnő összegeket, van aki meg kütyükre. Szerintem ezzel semmi gond nincs.

(#3039) mike710 válasza mike710 (#2938) üzenetére


mike710
aktív tag

Erre visszatérve változott a hangminőség nem is keveset. Úgy látszik itt is érvényes a szabály miszerint be kell járatni a hangszórót.

(#3040) Dean1988


Dean1988
csendes tag

Megkaptam a Nillkin 3d cp+max üvegfóliám. Fel is raktam, viszont akárhogy próbálkozok, valahogy a kijelző egy nagy részén nem tapad fel. Olyan mintha nem lenne elég anyag, ami leragassza.
Van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg valami tanács?

(#3041) B-L-A-C-K válasza Dean1988 (#3040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azzal ne foglalkozz, ha nincs alatta szösz, meg semmi, pár nap alatt elfog tűnni. Viszont ilyen volt az alja?

Viszont kíváncsi lennék neked a javított változatot küldték e már, ha esetleg újra rakod a hátát fotózd már le a fóliának?

(#3042) Dean1988 válasza B-L-A-C-K (#3041) üzenetére


Dean1988
csendes tag

Ilyen a hátoldala, úgy látom itt még nincs ragasztó a szenzoroknál.
Kíváncsian várom, hogy a fél kijelző magától letapadjon pár nap alatt :D

(#3043) B-L-A-C-K válasza Dean1988 (#3042) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi, ugyan az mint nekem volt, ez még nem a javított változat, sajnos 1 hét után így fog kinézni...

(#3044) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Fellöktem már én is az új frissítést az X-re, pontok tekintetében itt minden szépen teszi a dolgát:

(#3045) csabiks válasza B-L-A-C-K (#3044) üzenetére


csabiks
senior tag

Nekem ‘csak’ 214e, mi a titka hogy ilyen sok értéket kapsz? Repülős üzemmód? Vagy friss restart?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#3046) -Ben- válasza csabiks (#3045) üzenetére


-Ben-
veterán

Hideg volt a telefon és 256GB -os. :)

Black: 243 -ra emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#3047) B-L-A-C-K válasza csabiks (#3045) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy a lényeg, hidegben legyen, most pl kutyasétáltatás közbe csináltam, de nem kapcsoltam ki semmit, minden ment ahogy szokott, csak 8 fokban volt, szobahőmérsékleten nálam a jelenlegi X-em olyan 230-240 körül van, na meg ha egymás után sokszor futtatod mindig kevesebb lesz mert felmelegszik.

7etape: Pont azt keresem hogy az előző X-en 243 volt a rekordom vagy 253, nem találom a képet...

[ Szerkesztve ]

(#3048) csabiks válasza -Ben- (#3046) üzenetére


csabiks
senior tag

Nekem is 256-os, bár másfél órája netezek róla, úgy futtattam le..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#3049) viera


viera
őstag

Kint a 11.2.2

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#3050) csabiks válasza viera (#3049) üzenetére


csabiks
senior tag

Én egyetlen egy pozitív változást érzek: a gyorsbeállítás menü sokkal gyorsabban szinte azonnal lejön

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.