Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) half333 válasza tboldi (#11300) üzenetére


half333
őstag

Egyesült Királyság. Nem értem,icloudhoz hozzádtam.

[ Szerkesztve ]

(#11302) oszy válasza MasterMark (#11298) üzenetére


oszy
veterán

Biztos, mert a rendeljkínait oldalon azt írják: "A gyorstöltős port a Qualcomm Quick Charge 3 (QC 3.0) protokollon kívül ismeri a Samsung és az Apple gyorstöltési megoldását is."

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11303) MasterMark válasza oszy (#11302) üzenetére


MasterMark
titán

Az nem gyorstöltés, csak "gyorsabb töltés". Ez max 2,4 amper 5 volton, ami 12 Watt.

Switch Tax

(#11304) oszy válasza MasterMark (#11303) üzenetére


oszy
veterán

Csak azt írtam, hogy valószínű onnan az infó. Vagy ahonnan rendelte. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11305) csab2 válasza MasterMark (#11298) üzenetére


csab2
veterán

Itt azt írják, hogy tud.
https://rendeljkinait.hu/tesztek/power-bank/szamitastechnika/blitzwolf-bw-p6-10-000-mah-power-bank-teszt/

Közben látom, hogy már írták. :)

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11306) MasterMark válasza csab2 (#11305) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudja, csak a 12 Wattost, ami nem gyorstöltés.

Switch Tax

(#11307) csab2 válasza MasterMark (#11306) üzenetére


csab2
veterán

Rendben.
De gyorsabb, mint a gyári töltő, ami 5 w.
Az eredeti kérdésem is erre vonatkozott.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11308) MasterMark válasza csab2 (#11307) üzenetére


MasterMark
titán

Az, de nem is 18 W ahogy az eredeti kérdésben írták.

Switch Tax

(#11309) csab2 válasza MasterMark (#11308) üzenetére


csab2
veterán

Az eredeti kérdést én tettem fel. [link]
Tehát az eredeti kérdésben nem volt szó wattokról, csak gyors(abb) töltésről. :)
De értem, mit írsz, és köszönöm a válaszaidat. :R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11310) csab2


csab2
veterán

Nálatok rendesen megy az alkalmazások frissítése?
Nálam az utóbbi időben állandóan vacakol. Azelőtt, ha rákattintottam az "összes frissítése" feliratra, szépen települtek egymás után a frissítések. Most nem. Egyesével kell, és akkor sem mindig sikerül elsőre, van olyan amikor vagy 5x rá kell nyomnom a frissítés gombra, hogy végül sikeresen frissüljön az alkalmazás. Nagyon idegesítő. :O

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11311) oszy válasza csab2 (#11310) üzenetére


oszy
veterán

Ugyan én mindig egyesével nyomok rá a frissítésre, de így simán megy elsőre is. Csak pár appot szoktam frissíteni. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11312) HoppMaster válasza csab2 (#11310) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Nálam tökéletesen megy, nem kell 1enként frissíteni.

(#11313) csab2


csab2
veterán

Akkor nálam nem tudom, hogy mi a baj... :(((

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11314) MasterMark


MasterMark
titán

De minek nyomkodjátok, miért nincs bekapcsolva az automatikus frissítés?

Switch Tax

(#11315) csab2 válasza MasterMark (#11314) üzenetére


csab2
veterán

Be van kapcsolva. :((

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11316) MasterMark válasza csab2 (#11315) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor minek nyomkodod? Hagyd, majd magától felrakja amikor nem használod / töltőn van. Én csak akkor szoktam kézzel frissíteni, ha kifejezetten kell valami.

Switch Tax

(#11317) csab2 válasza MasterMark (#11316) üzenetére


csab2
veterán

Nekem sem volt ez szokásom. De néha előfordult, hogy App Store-ban éppen voltak frissítések, akkor szépen rányomtam az "összes frissítése" gombra és szépen frissült az összes alkalmazás. Mostanában hiába nyomok rá erre a gombra, nem frissülnek az alkalmazások.
[link]

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11318) MasterMark válasza csab2 (#11317) üzenetére


MasterMark
titán

Mielőtt rányomsz húzd le, hogy frissüljön a lista.

Switch Tax

(#11319) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Én alapból csak bizonyos appokat frissítek egyenként. Faszbukhoz tartozó dolgokat offolom utolsó pillanatig. Pl amikor kidob a messenger,mert nincs frissítve hónapokig.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11320) markknight válasza MasterMark (#11314) üzenetére


markknight
veterán

Sajna nem működik. Nekem se iPaden, se a céges telefonon, se a sajátomon :D Hab a tortán, hogy a céges telefon még automatikus mentést sem képes csinálni, csak nyöszörög, hogy 2 hete nem volt csinálva, közben természetesen minden beállítás jó, van wifin is etc.

Azt sem értem, hogy miért kell az appstore-ba belépés után húzogatni lefele a frissíthető dolgokat, hogy frissüljön a lista? Nem tudom milyen technológiával történik a frissítések behúzása, de valami tákolmány lehet ha hetente 2x megnézi, ám egyébként mindig manuálisan kell cseszegetni-

[ Szerkesztve ]

(#11321) half333


half333
őstag

Üdv! Valaki tapasztalta-e már ha viz éri az elsődleges hangszórót,esetleg zsebben hordva mondjuk annyira bepárásodik a melegtől, és egy rövid ideig elhalkul zene ill. hiváskor?

(#11322) half333


half333
őstag

Üdv! Segitségre van szükségem! Tegnap elhagytam a telefonom. Lemerült,és a find my phone-al nem találom. Hogyan találhatom meg?

(#11323) R19 válasza half333 (#11322) üzenetére


R19
senior tag

Ez talán megoldás lehet. [link]

(#11324) half333 válasza R19 (#11323) üzenetére


half333
őstag

köszi!

(#11325) R19 válasza half333 (#11324) üzenetére


R19
senior tag

Nincs mit!🙂
Remélem megtalálod az X-et.

[ Szerkesztve ]

(#11326) half333 válasza R19 (#11325) üzenetére


half333
őstag

én is :) küldtem egy üzenetet rá,meg egy tel.számot,hátha lesz olyan rendes aki megtalálja hogy szól,mert nem tudna mit kezdeni vele.

(#11327) mitisz


mitisz
tag

Sziasztok!

Pitaka Aramid Magcaset használ valaki a gyári mágneses car mountjával Iphone X-hez? Ha igen, mióta? Külföldi fórumokon néhányán óva intenek, hogy ezek a mágneses autós tartók nem tesznek jót a telefonnak (belső komponenseket tönkre teheti pl.)... Elvileg a hivatalos Apple policyben is az van, hogy ne használj fémet vagy mágnest tartalmazó kiegészítőket. Ez csak paranoia? :D Mennyire igaz ez, mit gondoltok erről, Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

[ Szerkesztve ]

(#11328) lugosi válasza mitisz (#11327) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én Xr-rel használom a pitaka tokot a magmounttal tavaly november óta, előtte a 6s plus-szal használtam talán egy évig, egyiknek se lett tőle semmi baja.

(#11329) wolruf válasza mitisz (#11327) üzenetére


wolruf
őstag

Én Nillkint használok amióta megvan az X (most már 1 éve) és köszöni szépen, jól működik minden része. Nem vettem észre semmilyen gondot.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11330) oszy válasza mitisz (#11327) üzenetére


oszy
veterán

Nem lesz baja. Én azért nem használok ilyet, mert jobban szeretem a hagyományos tartót! :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11331) mitisz


mitisz
tag

Köszönöm nektek a válaszokat, CD lejátszóra erősíthető Pitaka car mount most fél áron volt az alzán, így a tokkal együtt 13 ezer körül volt a történet, remélem elégedett leszek vele én is, azért ez még így is húzós ár egy kiegészítőcsomagért. :D

[ Szerkesztve ]

(#11332) garami87


garami87
tag

Sziasztok!

Több helyen is feltettem már a kérdést illetve mutattam a két képet, de sajnos sehol nem kaptam értelmes magyarázatot a dologra!:/

Sajnos azt vettem észre, hogy az X em szinte minden helyzetben gyártja a vörös és fehér szemes képeket vakuval sötétben, ami sajnos nagyon zavaró és néha alkalmazással sem lehet jol leszedni...! Másik X el sajnos nem volt még módom tesztelni, ezért teszem fel a kérdést, hogy más is tapasztalta ezt?! Barátom Iphone 8 plusaval tudtam tesztelni ( elvileg ugyan az a kamera) és nála frankó vörös és fehér szem mentes kepek születtek minden helyzetben! Szóval tényleg szeretnék választ kapni a kérdésemre, hogy minden iX hajlamos a fehér és vörös szemre, vagy az én telefonom lenne a hibas..?!

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat, és mellékelek egy linket, ahol elérhető a két teszt kép. A vörös szemes amit az X készített.

Teszt képek:
https://drive.google.com/drive/folders/1ogE8-ZJFjPjlPyCYkJFhWnQqS9Bxqzyr

gg

(#11333) MasterMark válasza garami87 (#11332) üzenetére


MasterMark
titán

Ez azért van mert az X-en nagyon közel van a vaku az objektívhez. A 8 Plus-on máshogy van elrendezve, ott azért jobb.

A beépített szerkesztő simán ki tudja szedni a vörös szemet.

Ha nem akarsz ilyet, ne használj vakut.

Switch Tax

(#11334) garami87 válasza MasterMark (#11333) üzenetére


garami87
tag

Köszönöm szépen a gyors választ! Akkor ezek szerint sajnos minden X rendelkezik ezzel az ugymond hibával?!:/ Javitja persze, de van az a helyzet, amikor pacát csinál a szem mellé, vagy olyan lesz mint egy fekete fehér poker zseton! :) ://

[ Szerkesztve ]

gg

(#11335) MasterMark válasza garami87 (#11334) üzenetére


MasterMark
titán

Gyakorlatilag ez minden kamera gondja, itt csak jobban kijön.

Switch Tax

(#11336) garami87 válasza MasterMark (#11335) üzenetére


garami87
tag

Sajnos nagyon! Imádom ezt a telefont lassan két éve, de ezzel valahogy nem tudok megbarátkozni...! De akkor nem foglalok a szervízbe időpontot ha ez tipus sajátossag.

gg

(#11337) MasterMark válasza garami87 (#11336) üzenetére


MasterMark
titán

Ne használj vakut ilyen helyzetben. Egyébként sem segít a képen általában.

Switch Tax

(#11338) válasza garami87 (#11336) üzenetére



őstag

Nem mondanám típus hibának . Ez fotó technikai probléma . Szerintem minden telefon kamerába létezik . Igaz X-en nem próbáltam de ha a Nappal szembe fotózól akkor is lesz valahol egy valamilyen színű pötty . Nexus Xperia stb.

Más

Ugye X-be még nincs virtuális SIM?

[ Szerkesztve ]

(#11339) tboldi válasza (#11338) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nincs, jelenleg csak a XR, XS és XS Max tud ilyet.

(#11340) garami87 válasza (#11338) üzenetére


garami87
tag

Igen valamilyen merteku van, de a 8 plus szinte teljesen kivedi a voros szemet! Imadom az X et forma minden, de valahogy most megtantorodtam es gondolkodoba estem egy szep 8 plus on! Sajnos nagyon zavaro az ilyen merteku fenyes szem!:/

gg

(#11341) válasza tboldi (#11339) üzenetére



őstag

:R

(#11342) MasterMark válasza garami87 (#11340) üzenetére


MasterMark
titán

A vaku okozza, ne használd, nem kell egyébként sem.

Switch Tax

(#11343) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hívásátirányítás miért nem működik nálam? Egyből átcsörög a másik számra. 5s-en rendesen működik, pár csörgés és utána búg a másikra.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11344) oszy válasza garami87 (#11340) üzenetére


oszy
veterán

Emiatt szerintem NE cseréld le!!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11345) bonyeszko válasza oszy (#11344) üzenetére


bonyeszko
csendes tag

Melyik leather (bőr) tokokat ajánlanátok ezek közül?

Saddleback leather
Nodus (zöld)
Nomad
Mujjo
Vaja

Nem tudom melyik éri meg a legjobban ezek közül sajnos magyarul nem sok infót találtam róluk, hogy 100% bőr-e, mennyire strapabírók stb..

(#11346) tboldi válasza bonyeszko (#11345) üzenetére


tboldi
nagyúr

A “Saddleback” a gyári lenne saddle brown színben?
Ha igen, akkor azt és a Nomadot tudom ajánlani, a többivel nincs tapasztalatom. Mindkettő valódi bőr, bár egy kicsit különbözőek (natural vs horween).

(#11347) bonyeszko válasza tboldi (#11346) üzenetére


bonyeszko
csendes tag

Igen szerintem, de az eléggé rizikós árba..

https://row.vajacases.com/collections/sale-iphone-x-leather-cases/products/slim-grip-iphone-x-leather-case?variant=3829577416717

Ez lenne a vaja ami tetszik még, és nem tudom jó árnak minősül-e de 50% off.

https://www.mujjo.com/cases/full-leather-case-for-iphone-x-blue

Ez a mujjo, + az olive is tetszene. Kicsivel drágább

https://noduscollection.com/collections/summer-sale/products/shell-case-2-for-iphone?variant=12708965777463

Ez pedig a nodus. Nem látok most épp a zöldből elérhetőt, de Így néz ki.

Valójában nem tudom melyik éri meg a legjobban, a nodusra elvileg 2 év garancia is van, illetve ingyen ki is hoznák, a Nomad tetszik a legkevésbé, viszont az vég még alul is. (Bár már eléggé kopott a keretem azon a részen... :W :F

(#11348) markknight válasza tboldi (#11346) üzenetére


markknight
veterán

A saddle brown, egyértelmű. Annál férfiasabb, meg trendibb nem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#11349) mitisz


mitisz
tag

Sziasztok!

Nillkin 3D CP+ Max üvegfólia felmegy Pitaka Aramid Magcase tok mellé, kompatibilis a kettő egymással?

(#11350) tboldi válasza mitisz (#11349) üzenetére


tboldi
nagyúr

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.