Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Újratelepítették a rendszert. Most óránként készenlétben 2%-ot merül. Ez így normálisnak számít? 10 perc használat után továbbra is nagyon melegszik, a bekapcsológomb is elég forró.

(#11552) -secret- válasza timelord1987 (#11551) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Elején kell várni amíg beáll az üzemidő. Telefon dolgozik még a háttérben meg ilyenek.

(#11553) -Ben- válasza timelord1987 (#11551) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem valószínű, hogy az újratelepítgetés megoldja a problémádat.. De ezt valószínűleg ők is tudják. :U

(#11554) timelord1987


timelord1987
őstag

A legtöbbet a Fő- és zárolt képernyő utána a Messenger, majd a Mail app fogyasztja.
Most olyant is csinált a Mail app, hogy megnyitottam és megnyitott egy levelet, amikor az előző bezárásnál nem volt megnyitva egy mail sem. Ez mitől lehet?

(#11555) csab2


csab2
veterán

Egy november végén 1 éves, január közepéig Vodafone záros, szép állapotú, asztroszürke, 256 GB-os iPhone X-et mennyiért lehet eladni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11556) Mister X


Mister X
tag

Sziasztok ! Ne haragudjatok a láma kérdésért,de ez az almás világ eddig abszolúte sötét volt,telekom boltokban egy percnél tovább sose nyomkodtam egy iphone-t. :DDD ennyi közöm volt egészen három nappal ezelőttig,amikor is végre megkaptam a telómat. Tetszik az ios,a telefon is, bár van néhány érthetetlen dolog de összességében minden oké. De a fülhallgató amit adnak hozzá kritikán aluli. Elég doboz hangja van,nem szigeteli le kellőképpen a külső zajokat,szóval venni akarok egy bt fül/fejhallgatót. Kompatibilitás terén mire számítsak? :F nem akarok nagyot koppanni :)

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#11557) jófejsrác válasza Mister X (#11556) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Bármit rádughatsz fülest, mindegyikből fog hang visszaköszönni. Én agybadugós Sony-t használok jack átalakítóval, sportolás közben pedig Blitzwolf BT agybadugósat.

Az apple gyári fülese szerintem nem szólna szarul, ha rendesen illeszkedne az én fülembe is. De már ha csak nyelek, akkor kimozdul és oda a hangzás.

(#11558) Mister X válasza jófejsrác (#11557) üzenetére


Mister X
tag

Na ez a jack átalakító amit adtak hozzá rejtély. Én is egy sony-t akartam vele használni de átalakítóval olyan mintha nem érintkezne rendesen,behalkul,recseg,serceg,és érintkezési problémára utal az is,hogy ha hozzá nyúlok,pláne előjön. nélküle,a gyári fülessel nincs probléma,töltőt is veszi úgyhogy elvileg csak az átalakítóval lehet gond. igen ez is probléma a gyárival,hogy elmozdul. Igazából a füles a legnagyobb csalódás ebben a telefonban. :D

[ Szerkesztve ]

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#11559) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Elég jók vannak hozzá, ha nem oké az átalakító, lehet venni BT fülest. Vagy egy ilyet.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11560) Mister X válasza Fryskitt (#11559) üzenetére


Mister X
tag

Ez jóó!,megfontolom,köszi a tippet!

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#11561) Fryskitt válasza Mister X (#11560) üzenetére


Fryskitt
addikt

:R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11562) szepi23


szepi23
tag

Megint tanácsot kérek. A hálózat elvesztés probléma jelenleg is megvan 4G-n ezért 3G-n használja feleségem a telefont, így működik rendesen. Viszont azóta az órával (3.gen Watch) naponta 2-3x elveszti a kapcsolatot. Eddig azt gondoltuk, hogy laza a szíj és azt érzékeli, hogy lekerült a kezéről, de tegnap óra használat közben (email olvasás) is megtörtént a kapcsolatvesztés. Haldoklik a telefon rádiós része? Persze 12-n minden tökéletes volt, ebből a 13-ból kezd elegem lenni...

(#11563) tuzpenge válasza szepi23 (#11562) üzenetére


tuzpenge
őstag

A hálózateldobás nálam is jelen van (sőt a legfrissebb bétával csak fokozódott), de az órával sokkal stabilabb a kapcsolat mint amikor a telón az ios13 volt az órán meg az watch os5. Jelenleg az órán is a legújabb, de ott a hivatalos os vann fennt.

ˣ

(#11564) oszy válasza tuzpenge (#11563) üzenetére


oszy
veterán

Én meg azt olvasom fb csoportba, hogy a legutóbbi bétával már jó lett. :U

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11565) tuzpenge válasza oszy (#11564) üzenetére


tuzpenge
őstag

Dehogy lett jó! Mondom, még rosszabb. Idáig csak naponta-kétnaponta dobta el, most rögtön az első hívás után!

ˣ

(#11566) barmar válasza tuzpenge (#11565) üzenetére


barmar
aktív tag

Nálam is ezt csinálja. Minden szolgáltatónál ez van? Én telenoros vagyok. Olyat is hallottam hogy ez csak Magyarországon probléma, ami elég rossz jel mert az ország miatt nem fognak javítani rajta.
vér gáz, hogy 3G n kell használni a telefont 2019ben.

[ Szerkesztve ]

(#11567) NomAd_82 válasza barmar (#11566) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

ugyanígy használom, 3g-n, telenor. Szerintem is vérciki ez.
4 g-n nekem naponta dobja el a hálózatot.
Várjuk a javítócsomagot :D

(#11568) oszy válasza barmar (#11566) üzenetére


oszy
veterán

Szintén telenor. A készülék független. Nekem nem dobálja el.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11569) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálam se. Telenor

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11570) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,

Budapesten tudtok olyan helyet ajánlani ahol tudok lekerekített "edge to edge" fajta fóliát venni olcsón?
iGlass-nél árult 17 ezres fólia másodjára is kuka lett 1 éven belül és nincs kedvem szórakozni tovább velük/ismét kiadni 17 ezret azért a "gagyi" fóliáért.
eBay-en és Aliexpressen tudom lehet venni olcsón [link] de nem szeretném több mint 1 hónapig fólia nélkül használni a telefont :(

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#11571) oszy válasza MNBT (#11570) üzenetére


oszy
veterán

Rendeld meg aliról és addig rakj rá valami olcsót itthonról. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11572) FIREBLADE78 válasza MNBT (#11570) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Évek során nem költöttem összesen ennyi pénzt fóliára,nemhogy egyre. :U :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11573) -secret- válasza FIREBLADE78 (#11572) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1

1-2$-os fólia simán van olyan mint az 5-6000-res.

(#11574) MNBT válasza FIREBLADE78 (#11572) üzenetére


MNBT
tag

én se költöttem volna ennyit, de azért nem mindegy hogy 17 ezer forintért benne van egy kijelző csere garancia. azaz ha betörik az üvegfólia, vele együtt a kijelző is, akkor ingyen cserélik, és azért nem mindegy hogy 17 ezer ft, vagy 100 ezer ft kijelzőcsere

(#11575) -Ben- válasza MNBT (#11574) üzenetére


-Ben-
veterán

Ezt hajtotta már be valaki rajtuk?

(#11576) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Most váltottam 11 pro-ra, ezt eladtam, és aki megvette, panaszkodik hogy halk. Nekem nem tűnt fel, de a fórumokat olvasgatva gyakorinak tűnik a beszédhangszóró hibája. Másnál is van/volt ilyen? Úgy nézem iStyle 22-ért cseréli. A korrektség kedvéért ha ez a baja ki fogom fizetni az új tulajnak: de valaki cserélt már? Megoldotta a problémát?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11577) MNBT válasza -Ben- (#11575) üzenetére


MNBT
tag

Feltételezem igen, de ha nem attól függetlenül jó hogy kicserélik a kijelzőt :)

[ Szerkesztve ]

(#11578) gtr323 válasza MNBT (#11570) üzenetére


gtr323
tag

Ez az iGlass akkora egy nagy átb@szás, csodálom, hogy még mindig ennyien képesek beszopni.

(#11579) Ngtx válasza MNBT (#11570) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Van több fajta szállítási mód. Ha nem sajnálsz 1-2 ezret pluszban akkor akár 10 napon belül megszokott érkezni a termék.

Jó pár telefonom volt, és összesen nem költöttem el 10 ezer forintot fóliára pedig mindig a teljes kijelzőset vettem minden telefonomra.

gtr323: Más téren is át lehet b*szni embereket, főleg így. :U

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11580) tuzpenge válasza Ngtx (#11579) üzenetére


tuzpenge
őstag

Sziasztok!
Lecseréltem a régi noccsnál kivágott (tehát nem teljes kijelzős üvegfóliát) egy spiegen teljes kijelzősre! Azóta a hívások után mikor elveszem a fülemtől a telót jó sok késéssel villan csak fel a kijelző! Eddig ezzel nem volt semmi gondom. Más nem tapasztal ilyet vagy nincs hasonló anomália a teljes kijelzős üveggel?
Köszönöm!

ˣ

(#11581) oszy


oszy
veterán

Sikerült kitrükközni a VoLTE bekapcsolását a szolgáltatónál. Viszont hiába, ha nincs bekapcsolási lehetőség a menüben... :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11582) lugosi válasza oszy (#11581) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De hogyne lenne, Beállítások / Mobilhálózat / Hang és adat / 4G Volte be.

(#11583) Ngtx válasza tuzpenge (#11580) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Én személy szerint [link] ezt használom jelenleg a telefonomon és nincs semmi hasonló problémám, hogy késéssel villan fel vagy sem. Persze elő fordulhat 'anyag' hiba vagy hasonló. Esetleg ha van tartalék fóliád akkor szedd le és próbáld meg nélküle hátha úgy jó. Ha nem akkor más a probléma. :F

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11584) tuzpenge válasza Ngtx (#11583) üzenetére


tuzpenge
őstag

Teljesen biztos hogy a spigen üveg miatt van! Tegnap leszedtem mert zavart a dolog és visszatettem egy nem teljes kijelzős üveget (ahol a noccs ki van vágva) és azóta ismét tökéletes a készülék. Csak szerettem volna egy teljes kijelzős üveget rá, de sajna ez a spigen nem lett egy jó választás, pedig egy elég neves gyártóról beszélünk. Na mind1.. Köszönöm a visszajelzést!

ˣ

(#11585) marsu. válasza tuzpenge (#11584) üzenetére


marsu.
senior tag

Nekem is pár dolláros ali-s van és nincs semmilyen késési probléma. Próbálj rá egyre...
[link]

(#11586) Ngtx válasza tuzpenge (#11584) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Nem mindig a neves, nagy nevű termékek a jók. :U Szívesen!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11587) tuzpenge válasza marsu. (#11585) üzenetére


tuzpenge
őstag

Az lesz!
Még egyszer köszi mindenkinek!

ˣ

(#11588) oszy válasza lugosi (#11582) üzenetére


oszy
veterán

beállítások-mobilhálózat-mobiladat-lehetőségek-hang: 4G,3G,2G :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11589) oszy


oszy
veterán

Külföldre melyik navigációt ajánljátok? Itthon a waze-t szoktam, de most Ausztria és Szlovákia is lesz. iGO-ban meg csak Magyarország van.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11590) lugosi válasza oszy (#11589) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó a waze ott is.

(#11591) Ngtx válasza oszy (#11589) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Itthon is meg külföldön is Sygic használok. Annyi, hogy le kell tölteni az éppen aktuális térképet és internet nélkül is megy. Jó múltkor valami kiegészítő akciós volt hozzá és azt is megvettem. ( Meg nem mondom most hirtelen, hogy melyiket. )

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11592) marsu.


marsu.
senior tag

Valaki intézett már garanciába itthon ilyen kijelzőmodul cserét? Mostanában észrevettem, hogy nem mindig érzékel rendesen a kijelző. Teljesen random, hogy épp mikor/hol nem...
Maga a bevizsgálás hogy zajlik? Pl ha van rajta fólia ráfogják, hogy az miatt van?

(#11593) oszy válasza lugosi (#11590) üzenetére


oszy
veterán

De kint nem drágább még a mobilnet számlázása?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11594) tboldi válasza oszy (#11593) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam nem, sőt, a Waze-t Telekomosként korlátlanul használhatom, nem számolja le az adatkeretből.

(#11595) marsu. válasza tboldi (#11594) üzenetére


marsu.
senior tag

A korlátlan opciók szerintem csak belföldön érvényesek.

(#11596) tuzpenge válasza tuzpenge (#11587) üzenetére


tuzpenge
őstag

Helló!
Mivel a spigen üvegből 2 is volt a csomagban, gondoltam rápróbálok a 2.-ra is hátha az első a rossz. Itt még arra is ügyeltem, hogy egy picit feljebb tegyem hogy a fekete keret még véletlenül se érjen bele a közelségérzékelőbe. Sajnos ugyan olyan sz@r. Szóval [ezt] a típust kerüljétek ha nem akarjátok magatokat megszívatni, mert sajna a 2. is ugyan olyan rossz és hívás után mikor elveszed a füledtől nem kapcsolba a kijelző!
Várom a lentebb ajánlott 2$-os alisat. Ilyen az is lesz az tuti.

ˣ

(#11597) tboldi válasza marsu. (#11595) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lehet, ebben most nem vagyok biztos, mindenesetre akkor sem kerül többe, mint amúgy.

(#11598) lugosi válasza oszy (#11593) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mind a kettő EU-s perzsák, az itthoni feltételekkel használod ott is a mobilneted.

(#11599) jófejsrác válasza Ngtx (#11591) üzenetére


jófejsrác
senior tag

+1 Sygic. Amerikában ha nem lett volna szerintem ott is maradok :). De én itthon és eu-ban apple maps párti vagyok.

(#11600) Fryskitt válasza lugosi (#11598) üzenetére


Fryskitt
addikt

Mi az az Eu-s perzsák? :F

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.