Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) markknight válasza jófejsrác (#11369) üzenetére


markknight
veterán

Elrejthető! A három memojit fogd és húzd balra. Utána akárhányszor az emoji ikonra kattintasz, nem fog előjönni. Nekem sem tetszik, full ótvar és az, hogy 3rd party appban jpg-ként küldi el :D :D Teljesen igénytelen fércmunka.

Annyira rusnya lett ez az iOS 13, hogy azon vacilálok, hogy fel sem tesztem. Leszek inkább én is a régi szoftverrel, de én ebből az új irányból nem igazán kérnék.

(elcseszett photos app, csúnya ikonok és iOS idegen elemek tömkelege van ebbe a szörnyetegbe)

[ Szerkesztve ]

(#11402) wolruf válasza markknight (#11401) üzenetére


wolruf
őstag

iPad Pro-ra feltettem az új verziót, ott tetszett, de a telefonostól picit én is félek. Fel fogom tenni mert a munkám miatt sajnos mindig a legújabb OS-sel kell néznem a dolgokat, de majd halkan sírok a sarokban :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11403) oszy


oszy
veterán

Mostanában többször magától bekapcsol az adatforgalom. Pedig a beállításokban kapcsolom ki.

Most ne menjünk bele, hogy én miért nem hagyom bekapcsolva folyamatosan! ;]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11404) l.sebestyen válasza oszy (#11403) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Az adatforgalommal nálam is van anomália, pl. WiFi-n vagyok a munkahelyemen, elmegyek, akkor egészen addig nincs újra netem, míg egy repülőgép üzemmód ki-be nem csinálok a telefonon,

(#11405) marsu. válasza l.sebestyen (#11404) üzenetére


marsu.
senior tag

Hasonló wi-fi-s problémát hallottam már ismerősi körben és nála is csak a repülőmód be-ki oldja meg. Ráadásul nem is X, hanem 6s.

(#11406) mytrashsamu válasza marsu. (#11405) üzenetére


mytrashsamu
csendes tag

Mi a fene lehet ez? En Samsung S10e-zel nyomom es a frissitesek közben jött elö. Utana olvasva Samueknal mar S8 modell ota szenvednek vele egyesek. XDA-n pedig a most kijött Note 10+-nal is olvashato ez az anomalia.

(#11407) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,

Pár napja használom mostmár az iOS13.1 betat amivel egyelőre meg vagyok elégedve!
Jómagam Beta2-től használom az iOS13-at napi használatra, és meg kell hogy mondjam hogy szépen javítják a szoftvert és apróbb dolgokkal csiszolják.
Ami nekem nagy megkönnyebbülés végre, hogy a galériában a képek és videók között szörfözvén, eddig nem lehetett megkülönböztetni hogy egy adott média az fotó vagy videó. Értsétek úgy hogy rá kellett nyomni a "képre" hogy felugorjon a média kezelő gomb, hogy elindítsd a videót. Na ezt most úgy oldották meg hogy visszahozták az a feature-t hogy ha videóról van szó akkor elmosódva megjelenik a videó, és az arcodba ott középen a PLAY gomb. Ennek én speciel örülök.
Lehet placebo de minden egyes beta után mintha picit gyorsulna a telefon. A múltkori 8-as vagy 7-es beta esetében volt az hogy a stock applikációk gyorsabban indulnak el. Na az pl érezhető volt.
Gesztusok rendben vannak, 3D Touchot kiváltó Force vagy Haptic Touch nekem bejön.
Akkumlátor üzemidőről nem tudok nyilatkozni, mert én mindig úgy töltöm a telefont hogy rátöltök munkahelyen, szal sosem merítem le csutkára, de őszintén szólva nem vettem észre hogy beragadna valami és az akkumlátor leszívódna. Éjszaka is repülő és akku kímélő üzemmódba teszem a telefont és akkor is 2%ot merül max.

Szeptember 16-ig szerintem még 2 Beta jönni fog, és ha megjelenik a hivatalos verzió, biztos vagyok benne hogy egy friss telepítéssel fogok frissíteni :)

Ami kérdésem lenne hozzátok hogy tudnátok valami értelmes tokot ajánlani a telefonhoz? Bevallom megszívtam mert az iGlass-nél vásárolt hiperszuper ütésálló szilikon tok annyira minőségi hogy amikor a koszt takarítottam folyamatosan a szilikon tokról akkor le és felvétellel szépen összekarcolta a rozsdamentes acélt a telefonon... :W

Illetve ami még felmerült: nem tudom közületek használ-e Revolutot Apple Pay-el, de csak engem szivat a rendszer hogy bizonyos Spar és LIDL üzletekben nem hajlandó elfogadni a fizetést? Nagyon idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#11408) jófejsrác válasza MNBT (#11407) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Minden tok ajánlásnál ugyanazt írom, a gyári apple toknál jobb nincs szerintem.

Revolutot használok de csak külföldön. Itthon mivel nem vagyok OTP-s így marad a simpla pay, de az ment mindenhol.

(#11409) MasterMark válasza MNBT (#11407) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem szokott menni spar meg lidlben is a revolut is Apple Pay-jel. Mit ír ki, miért nem fogadja el?

Switch Tax

(#11410) MNBT válasza MasterMark (#11409) üzenetére


MNBT
tag

Az az érdekes hogy amikor a terminálhoz tartom a telefont, akkor pittyen egyet a terminál mint amikor elfogadja a kártyát is, és a telefon is kiírja hogy "KÉSZ", de utána a terminál pittyegni kezd hogy elutasítva.

(#11411) MasterMark válasza MNBT (#11410) üzenetére


MasterMark
titán

És milyen kódot nyomtat ki, hogy miért lett elutasítva?

Switch Tax

(#11412) sztanozs


sztanozs
veterán

Lidl érdekes, más is írta már korábban. Én tegnap a Penny-ben nem tudtam fizetni apple pay-jel, csak kártyával végül. Amikor odatartottam a telefont beélesítve, az rezzent egyet, de a terminál semmit nem csinált. Ezt eljátszottuk 3x, aztán előhalásztam a tárcámat és a kártyámat.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11413) MasterMark válasza sztanozs (#11412) üzenetére


MasterMark
titán

A kis zöld jelek mit mutattak a terminálon? Nálam ha szórakozik a terminál az szokott lenni a megoldás, hogy alulról lassan közelítesz felé (a terminál billje felöl, a telefon tetejével), így az is elfogadja amelyik szórakozni szokott.

Kóla automatánál volt ilyen, hogy odatartom, és villog a zöld meg a kijelző mint az állat, mintha túlterhelné a jel. Ilyenkor ez a lassan közelítős módszer bejön.

Switch Tax

(#11414) sztanozs válasza MasterMark (#11413) üzenetére


sztanozs
veterán

Semmit nem csinált a terminál, mintha oda se tartottam volna.
Munkahelyen meg a kv kapszulás gép (nespresso) nem szereti az órámat, csak telóval tudok fizetni rajta.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11415) MasterMark válasza sztanozs (#11414) üzenetére


MasterMark
titán

Legközelebb próbáld meg ilyenkor a lassú közelítést. Azt vettem észre, hogy ilyenkor mintha valami túlterhelés lenne és letiltja a kommunikációt a terminál. (Ilyet is produkált az említett kólaautómata)

Switch Tax

(#11416) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Vkinek van fóliája kimaradva? Soha sem ér ide Kínából.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11417) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,

Visszatérve a korábbi tokos kérdésemre és az összekarcolt rozsdamentes acélra, esetleg tudtok olyan szervízről ami polírozza a karcokat? Vagy van valami anyag amit érdemes neten megrendelni és házilag polírozni hogy ne legyen karcos?
Engem rohadtul de zavar hogy őszinte legyek...

(#11418) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hogyan tudom beállítani,hogy a képeket a telefonra tárhelyre mentse,ne tolja fel a iCloudba? Kezd magyarázni,hogy megtelt a tárhely,aztán 30 gb szabad helyem van a telón. :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11419) TommyX_ válasza FIREBLADE78 (#11418) üzenetére


TommyX_
őstag

Beállítások->iCloud fiók neved->iCloud->fotók->iCloud fotók csúszka ki-re legyen állítva.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#11420) FIREBLADE78 válasza TommyX_ (#11419) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Rámentem a letöltésre,de amikor a csúszkát kikapcsolnám az iCloud fotóknál,akkor feldobja,hogy nem sikerült a 415 fotó és videó letöltése... Várjak míg le nem tölti? Igazából nem is tudom,hogy tölti e.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11421) NyalokAA válasza MNBT (#11417) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Engem is :d , de még nem volt ingerenciám neki állni polírozni , de egy kolega ajánlotta itt ezt

https://www.conrad.hu/hu/femfenyezo-polirozo-vatta-142-g-nevr-dull-820040.html

1x biztos rápróbálok

[ Szerkesztve ]

(#11422) -Ben- válasza NyalokAA (#11421) üzenetére


-Ben-
veterán

Ezzel finoman át lehet törölgetni, semmi baja nem lesz. Azért a kijelzőt valamivel védjétek.

(#11423) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

iPhone X készülékem mostanában nagyon melegszik és gyorsan merül. Készenlétben 3 nap alatt lemerült teljesen úgy, hogy csak egyszer megnéztem rajta a maileket. Szerintetek mi okozhatja?

(#11424) FIREBLADE78 válasza timelord1987 (#11423) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Valami beragadhatott. Reboot?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11425) timelord1987 válasza FIREBLADE78 (#11424) üzenetére


timelord1987
őstag

Próbáltam.
Nem oldotta meg :(

(#11426) -secret- válasza timelord1987 (#11425) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkumulátornál nem írja mi szívja?

(#11427) whited


whited
addikt

Sziasztok
Eredetileg 8+ amit nézegettem maganak, de felhívták a figyelmem az iPhone topik-ban, hogy a telenornál most van 1 elég jó deal.
144k a 64gb X + 3.5k a havi előfizetés.
Ha kiszámolom 2 év hűséggel, még akkor is jobban megérheti így megvenni, mint máshol ( feltéve ha maradok továbbra is telenoros) ugye, főleg egy 8+-al összevetve.

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#11428) -secret- válasza whited (#11427) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Volt. Valaki írta, hogy országosan csak 2 darab telefon volt ami gondolom már nincs meg... főleg ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#11429) whited válasza -secret- (#11428) üzenetére


whited
addikt

Neten még most is fent van a listában, ezek szerint akkor már nem elérhető ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#11430) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hány %-nál kell cserélni akksit? Jelenleg 91 a rendszer szerint.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11431) csab2 válasza whited (#11429) üzenetére


csab2
veterán

Az, hogy mi van fent a neten, az egy dolog. Hogy mi az ami be is szerezhető az meg egy másik.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11432) oszy válasza whited (#11429) üzenetére


oszy
veterán

Valószínű, hogy nem. Meg kell kérdezned. 2 db volt összesen belőle!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11433) tboldi válasza FIREBLADE78 (#11430) üzenetére


tboldi
nagyúr

80 körül szokták mondani, de ahogy érzed. Ha már gyengének találod, akkor most is lehet.

(#11434) TommyX_ válasza FIREBLADE78 (#11430) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem 82%-nál van, így elnézve neked még van időd. :DDD

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#11435) -Ben- válasza TommyX_ (#11434) üzenetére


-Ben-
veterán

82% ? :U Hogy sikerült.... ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11436) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Egy napot úgy ahogy bírja. Minden este töltőn van reggelig. Öröm és bódottá

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11437) TommyX_ válasza -Ben- (#11435) üzenetére


TommyX_
őstag

Én használtan vettem a telefont, akkor volt 84%-os tudod a leírás szerint az akksi jó állapotú :U
1-1.5 hete használom 2%-t esett, lassan időszerű lenne az akksi csere.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#11438) Ngtx válasza NyalokAA (#11421) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Pont ma pucoltam meg vele az enyémet. Ha nem a lehetetlenből szeretnéd helyre hozni a telefonod szélét akkor tökéletes cucc. :K

[link]

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11439) TommyX_


TommyX_
őstag

Akit érdekel esetleg, iOS 13 tölthető IPhone X-re.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#11440) oszy válasza TommyX_ (#11439) üzenetére


oszy
veterán

Én leszedtem az ipsw-ről, mert az iTunes nem akarta. :) OTA-n meg én nem :DD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11441) Dave46


Dave46
tag

Hú, hát a face id eléggé megtáltosodott a frissítés után, kb olyan gyors lett, mint a haverom XS-e. Rendszersebességre sincs panasz, eddig nekem nagyon tetszik az ios 13.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#11442) jófejsrác válasza Dave46 (#11441) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Bezony, észrevehetően gyorsabb a face id a frissítéssel.

(#11443) Lall válasza jófejsrác (#11442) üzenetére


Lall
veterán

Nem csak a FaceID. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11444) oszy


oszy
veterán

A Face ID-n kívül az egész rendszer gyorsult és igaz az is, hogy az alkalmazások kevesebb helyet foglalnak. Csináltam screenshotot a frissítés előtt. Így össze tudtam hasonlítani.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11445) MasterMark válasza oszy (#11444) üzenetére


MasterMark
titán

Eddig mindenkinek gyorsult a Face ID, nekem is. Neked hogy-hogy nem?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#11446) jófejsrác válasza MasterMark (#11445) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Szerintem úgy érti, hogy a face id kívül meg ezek is gyorsultak 😊.

Egyébként engem egy dolog bosszant de ez szeritnem a 3GB ram miatt van. Safari böngészőben ha visszalépek egyet az oldalon akkor van egy 2-3 mp hatásszünet mire újra aktív az ablak.

(#11447) oszy válasza jófejsrác (#11446) üzenetére


oszy
veterán

Igen-igen ;) :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11448) MasterMark válasza jófejsrác (#11446) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor félreérettem, sajnálom.

Egyébként elég menő, hogy tudták gyorsítani a Face ID-t.

Switch Tax

(#11449) wolruf válasza MasterMark (#11448) üzenetére


wolruf
őstag

Jójezatelefony még mindig no :)
Amúgy +1, nekem is gyorsult minden :) Beállítottam sötét stílusre, kíváncsi leszek, tapasztalok-e tápban bármit is akár.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11450) MasterMark válasza wolruf (#11449) üzenetére


MasterMark
titán

Én is beállítottam sötét témára, de az iOS jobban néz ki fehéren, látszik hogy arra lett kitalálva. Kicsit idegen még, meglátjuk.

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.