Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Ngtx válasza jófejsrác (#11599) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Külföldön, illetve belföldön ha országok/városok között mozgok akkor használom a Sygic ha pedig konkrétumot keresek akkor Google Maps.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11602) lugosi válasza Fryskitt (#11600) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ország akart lenni csak félrenyomtam és valamiért a prediktív ezt gondolta, hogy írni akarom. 😀

(#11603) Fryskitt válasza lugosi (#11602) üzenetére


Fryskitt
addikt

:)) :R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11604) oszy válasza lugosi (#11602) üzenetére


oszy
veterán

Így már én is értem! :DD

(#11599) jófejsrác: Én még nem használtam az apple maps-et, mert az waze egy pár alkalommal már megmentett a dugótól, kerülőúttal. Az is tud ilyet? :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11605) FIREBLADE78 válasza oszy (#11604) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kétlem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11606) jófejsrác válasza oszy (#11604) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Az apple maps is felkínálja, hogy rövidíts vagy kerüld el, mert a sávok úgyan úgy pirosak, sárgák, kékek. Csak nincsenek hozzá pici figurák és bejegyzések más felhasználóktól. Plusz van benne olyan funkció is már (persze lehet ilyet tud a waze is vagy más alternatíva), hogy akinek van iphone annak eltudod küldeni a pontos érkezési időd és ott nyomon tud követni.

Tegyél egy próbát nyugodtan :K

(#11607) oszy válasza jófejsrác (#11606) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! :) Ha ketten utazunk, akkor majd az egyiken ez fut, a másikon a waze. Így legalább össze lehet hasonlítani.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11608) Fryskitt válasza jófejsrác (#11606) üzenetére


Fryskitt
addikt

Érkezési időt elküldeni? Azt nem is tudtam.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11609) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok!
Vettem kb. 2 hete egy 256gb-at, azóta vagy 3-szor azt csinálta,hogy nem érzékelt a kijelző. Képernyő zár ki-be és megint jó. Valakinek volt hasonló? Kaptam hozzá ajándék fóliát, nem tudom milyen minőségű, lehet hogy az zavar be? Van rá még 3 hónap garancia.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#11610) Ngtx válasza vilmose33 (#11609) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Nekem akkor csinált ilyet amikor ilyen sima alap fólia volt rajta ideiglenesen. Mióta lekerekített teljes kijelzős fóliát használok nem volt ilyen problémám.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11611) vilmose33 válasza Ngtx (#11610) üzenetére


vilmose33
őstag

Az van rajta, ugye ajándék lónak ..., de ez azért zavaró. Te hol milyet vettél? Köszönöm a segítséget.

A jövő most van

(#11612) tuzpenge válasza vilmose33 (#11609) üzenetére


tuzpenge
őstag

Úgy rémlik erre a típusra és erre a hibára volt visszahívási program is.
Sorozatszám alapján. Keress rá a neten!

ˣ

(#11613) vilmose33 válasza tuzpenge (#11612) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R megnéztem jól emlékeztél. Van még rá ,majd 3 hónap garancia , leveszem a fóliát ha utána is produkálja , megy szervízbe.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#11614) oszy válasza tuzpenge (#11612) üzenetére


oszy
veterán

Hol lehet keresni?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11615) Ngtx válasza vilmose33 (#11613) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Na mit produkál fólia nélkül?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11616) Tibee86 válasza oszy (#11614) üzenetére


Tibee86
veterán

Írta, a "neten"! ;] Google- iphone x visszahívás- voálááá magic: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11617) vilmose33 válasza Ngtx (#11615) üzenetére


vilmose33
őstag

Szépen működik, nem volt semmi. Féltem, hogy karcos lesz :D

A jövő most van

(#11618) vilmose33


vilmose33
őstag

Tudnátok segíteni , hol lehet átállítani, hogy Magyarul mondja be a hívó nevét. iPhone 7-en alapból Magyar volt.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#11619) válasza vilmose33 (#11618) üzenetére



őstag

Általános, nyelv és régió, iphone nyelve magyar.

(#11620) vilmose33 válasza (#11619) üzenetére


vilmose33
őstag

Igen magyar. Azt olvastam ki kell kapcsolni a Sirit, holnap kipróbálom.

A jövő most van

(#11621) oszy válasza Tibee86 (#11616) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! ;]

Ezt én is megtaláltam, de azt gondoltam, hogy van olyan, hogy sorozatszám alapján le lehet ellenőrizni itthon. Mert csak ezért elutazni nem igazán éri meg.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11622) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,
Tudtok Budapesten olyan Apple szervízt ahol a rozsdamentes acélt polírozzák.
Januárban vettem a telefonom, de a tokoknak köszönhetően eléggé karcos lett amit polírozni kellene :(

(#11623) -Ben- válasza MNBT (#11622) üzenetére


-Ben-
veterán

Polírozd magad házilag. :) Hamar megvan, nem is bonyolult és drágának se mondanám. Keress rá a topikban, linkelték többször is.

(#11624) jófejsrác válasza MNBT (#11622) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Ennek a mestere "B-L-A-C-K" kolléga, apple watch topikban megtalálod.

(#11625) Ngtx válasza MNBT (#11622) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Nem hittem benne megmondom őszintén, de kiváncsi voltam és ki próbáltam.
Nem mondom, hogy 100% eredeti állapotú lesz, de azért elég látványosan ki javítja.
Aztán lehet csak én voltam béna hozza. :U

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11626) MNBT válasza Ngtx (#11625) üzenetére


MNBT
tag

húúú na erre rákeresek köszönöm!

Illetve +1 kérdés, hogy az iTunest utálom, és Synciost használtam adatátvitelre, viszont Mac-re nincs support a 13.2-es iOSre, mert le vannak maradva a 13nál....
Valaki tud egy bevált és hatékony adatátviteli szoftvert amiről le tudnám menteni a képeimet, és mindenféle adatot?

[ Szerkesztve ]

(#11627) Ngtx válasza MNBT (#11626) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Szívesen!
Én windowson 3u tools-t használok. Macen nincs tapasztalatom.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11628) PACSA75


PACSA75
őstag

Vettem használtan egy X et, de a wifi nagyon pocsék. Ha eltávolodom 3 méterre a routertől, néhány perc után ledob, és csak akkor csatlakozik vissza, ha max 10 centire tartom a routerhez. Ez ilyen kaksi, vagy valami baja van. Mit lehet vele kezdeni?

(#11629) MasterMark válasza PACSA75 (#11628) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, nyilván ilyen szar, ezt is úgy írtam a router fölé hajolva.

Switch Tax

(#11630) -Ben- válasza MasterMark (#11629) üzenetére


-Ben-
veterán

:DD :C

(#11631) PACSA75 válasza MasterMark (#11629) üzenetére


PACSA75
őstag

Tehát csere. Irónia nélkül világosabb lett volna, de így is át jött. Köszönöm a konstruktív hozzászólást. 👍

(#11632) Gsx-rr válasza PACSA75 (#11631) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Eddig nem volt meg telefonod? Gondoltad vegul is a piacvezeto Iphone wifi hatotavja 2 meter?

(#11633) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Azért próbáld ki masik wifin is mielőtt kidobod a telefont

(#11634) PACSA75 válasza Gsx-rr (#11632) üzenetére


PACSA75
őstag

Nem erre gondoltam, talán csak nagyot álmodtam már belátom. Arra számítottam esetleg valaki azt írja "én is jártam már így, próbáld meg ezt vagy azt", hiszen működik végülis, de furcsa mód rövid a ható távolság.
Tehát valaki tud valami megoldást, szétszedjem, meg pucolni a csatikat, vagy valami hasonló, ami bevált valakinek?

Azért ennyiért nem dobom ki, cserélni lehet bármilyen alkatrészt, de előbb érdeklődöm, mert ha szervizbe viszem, nyilván az első válasz "csere". Nem divat már megjavítani semmit.

[ Szerkesztve ]

(#11635) MasterMark válasza PACSA75 (#11634) üzenetére


MasterMark
titán

Hálózati beállítások alaphelyzetbe állítása
Az egész telefon alaphelyzetbe állítása
Másik AP-vel kirpbóálni.
stb.

Basic troubleshooting.

Switch Tax

(#11636) PACSA75 válasza MasterMark (#11635) üzenetére


PACSA75
őstag

Kipróbáltam másik hálózatra csatlakozni, ugyanaz az eredmény. Az alaphelyzet visszaállítások megvoltak. Valószínűleg kicseréltetem benne a wifi modult vagy az antennát.

[ Szerkesztve ]

(#11637) MasterMark válasza PACSA75 (#11636) üzenetére


MasterMark
titán

Valószínűleg akkor az antenna van kimozdulva, vagy tönkremenve.

Switch Tax

(#11638) Asmodeus09


Asmodeus09
friss újonc

Sziasztok!
Iphone X telefonom van es észrevettem, hogy a fotok minosege a szoftverfrissites ota leromlott. A kepszerkeszto ami gyarilag benne van pedig egyenesen csapnivaló. Le akarok vagni egy kepbol, erre nem azt vagja korbe amit kijeloltem(minden egyes alkalommal ez tortenik). A video minosege is silany lett, emlekeim szerint videozas kozben regen mukodott a kepstabilizalas. Most szinte nyoma sincs ennek. Mas is tapasztalja ezt?

(#11639) jófejsrác válasza Asmodeus09 (#11638) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Mostanában nincs alkalmam fotókat készíteni nappal mert mikor kelek még sötét van, mikor jövök akkor már sötét van :).

Viszont az engem is bosszant, ha valamikor készítek képernyő fotót hiába vágom körbe a képet, akkor is az egész telefon kijelzőt lementi.

Készítettem most gyorsan egy rövid videót az irodában és valóban mintha már nem lenne olyan klassz a képstabilizálás :F .

13.3 beta 3-mat használok.

(#11640) dud998 válasza Asmodeus09 (#11638) üzenetére


dud998
őstag

A képstabilizálás optikai. Azt nem tudom, hogy a szoftver mennyire van rá hatással. Elvileg szerintem nem kellene.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#11641) Asmodeus09 válasza dud998 (#11640) üzenetére


Asmodeus09
friss újonc

Pedig sajnos a frissites ota tapasztalom ezt.

(#11642) Ngtx válasza Asmodeus09 (#11638) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Néha nálam is a teljes képet menti le és nem az általam kijelöltek.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11643) Gsx-rr válasza jófejsrác (#11639) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam jo. 11
Pro utolso hivatalos szoftver

(#11644) Just486


Just486
senior tag

Üdv!
Mennyire "rizikós" használtan ilyen telefont venni?
A sima X-ben már lockolták a képernyőt az alaplaphoz, tud szólni ha nem gyári alkatrész van benne? Vagy ez az újabbakban van csak?

Viszonylag kevés pénzt szánnék rá (130.000 forint, ami úgy látom a kínálat legalja), ezért ez a finom tapogatózás...

That unconquered country we call the future.

(#11645) FIREBLADE78 válasza Just486 (#11644) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hali. Ilyet még soha sem hallottam,hogy szólna. Csak annyira rizikós,mint bármi más használtan. Enyémmel jól fog járni vki. Mindenhol karcmentes. Elől fólia,körbe,hátul easyskinz + bumper.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11646) Ngtx válasza Just486 (#11644) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Sokan előszeretettel bántják ezt a telefont, pedig aztán teljesen rendben van. Nyugodt szívvel ajánlom. 150 ezer körül már biztosan fogsz találni tökéletes állapotban.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#11647) tuzpenge válasza Ngtx (#11646) üzenetére


tuzpenge
őstag

Mit értesz az alatt hogy bántják? Én nem nagyon olvasom hogy szapulnák. Amúgy szerintem a mai napig az egyik legjobb készülék. A kamerát leszámítva a 11 pro semmivel sem jobb amit észre is vennél (nyilván gyorsabb proci, több ram, stb, de ezt a napi használatban ki nem szúrod).

ˣ

(#11648) Just486 válasza Ngtx (#11646) üzenetére


Just486
senior tag

A teljesítménytől nem félek, az biztos korrekt.
Inkább a törött (és utángyártottra cserélt) kijelzőktől és hátlapoktól tartok.

That unconquered country we call the future.

(#11649) PACSA75 válasza Just486 (#11644) üzenetére


PACSA75
őstag

Én mostanában vettem törött képernyővel egyet, és utángyártott oled kijelzőt vettem rá. Őszintén semmi különbséget nem látok az eredetihez képest, tehát ettől nem kell félni. Viszont vannak nagyon gagyi utángyártott kijelzők is, viszont ezek általában ips vagy lcd-k, amiket nagyon könnyű felismerni ha van egy jó sötét háttér, a fekete az amoleden (oled) igazán fekete, a többin nem.

[ Szerkesztve ]

(#11650) -Ben- válasza Just486 (#11644) üzenetére


-Ben-
veterán

130.000 forintért nagy eséllyel egy ütött-kopott, javított telefont fogsz csak kapni. 145-150.000 ft körüli áron már jó eséllyel kapsz szinte tökéletes állapotú X-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.