Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) tuzpenge válasza B-L-A-C-K (#10700) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem hát....akkor minek tartottad meg a pitakát? Add el nekem 3 ezerért és elhiszem hogy nem fogsz tokozni! :D :D :D

ˣ

(#10702) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na ez a fólia brutál király, mintha nem lenne rajta semmi, vagyis nem látszik felrakás után. Felrakása viszont kissé nehéz. Így néz ki már felrakva:

Hosszútávon nem tudom milyen lesz, de szerintem tartós.

Innen rendeltem, 2 veszel olcsóbb, de amúgy is ajánlom ha elrontanád.

tuzpenge: Kocsiba kell, nem adom el.

[ Szerkesztve ]

(#10703) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

Sziasztok, lecseréltem az iPhone 7 em egy X-re van egy-két új dolog, de elsőre ami fura, hogy telefonáláskor nem sötétedik el a Kijelzo ez vajon ilyen, vagy hiba, és vigyem vissza? Legújabb ios van rajt

(#10704) jófejsrác válasza B-L-A-C-K (#10702) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Látok ott pár apple watchot, milyenek és mennyiért adod őket ? :C

(#10705) l.sebestyen válasza l.sebestyen (#10703) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Megoldódott, kb az utolsó volt, hogy a boltba rakatom fel az uveg fóliát leszedtem és láss csodát jó, beleért a fekete része az érzékelőbe, most dobtam ki 6ezret az ablakon 😭

(#10706) B-L-A-C-K válasza jófejsrác (#10704) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja nem vagánykodásból került bele, csak ott fotózgattam a hirdetéshez. S2 SS jött egy S0 SS helyett.

(#10707) jófejsrác válasza B-L-A-C-K (#10706) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nem is annak vettem, csak ha ilyen sok telefon megy át a kezed között gondoltam az órák is így vannak esetleg jobb áron. Kicsit olcsóbban egy SS verziónak meg örülnék. Jelenleg egy automatát hordok zafír és SS bevonattal. Egyszerűen csak azért nem vagyok hajlandó venni watchot mert ugyanilyen üveggel és házzal jóval drágább...

(#10708) Peterzon94


Peterzon94
tag

Hölgyek/Urak,

szilikon tokot szeretnék venni a telefonomra, van valakinek bármilyen tapasztalata, hogy EZEK az utángyártott tokok mennyire egyeznek meg azzal amit pl. az apple oldaláról lehet rendelni? Nem szívesen adnék 15 ezret egy tokért.. :U

(#10709) marsu. válasza Peterzon94 (#10708) üzenetére


marsu.
senior tag

8-as szériára nekem volt eredeti és ilyen fake is. Ugyan úgy kopik mind a kettő és hasonlóan gyűjtik a szöszt. Amiben észrevehető a különbség, az az alma logó. Eredetinél szépen egyben van a tok többi részével, az ilyen ebay-esnél pedig kicsit kitüremkedik. Na most ilyen tized milliméterekre gondolj. Épp csak akkor érződik, amikor végighúzod rajta a kezed. Valamint az eredetinél halványabb a logó. Kb ennyi a különbség.
Eredeti (szerintem) nem éri meg a 15 ezert.

(#10710) Peterzon94 válasza marsu. (#10709) üzenetére


Peterzon94
tag

köszönöm :))

(#10711) ricsics válasza Peterzon94 (#10708) üzenetére


ricsics
csendes tag

Én sokkal inkább egy utángyártott bőr tokot javasolnék, mint sem szilikont. Mint, ahogyan azt előzőleg is írják, nincs nagy különbsèg a kettő között (csak az ár), valamint nekem annó az utángyártott még tovább is bírta valamivel.
Az egyetlen hibája a dolognak, ami számomra kellemetlen, hogy kézben fogva jó a fogása/tapintása, de amint leteszed valahová, szedi össze a koszt és ez a telefonnak sem tesz jót (nekem mindig tele ment tőle a hangszóró és a töltő nyílás minden szarral), nem beszélve arról, hogy az anyaghasználat okán úgy kell minden zsebbe beletuszkolni, mert nem csúszik egyáltalán.

Én mindenképp egy bőr vagy bőr hatásút javasolnék, nekem jelenleg egy XS-re szánt kalóz bőrtokom van, forest green néven található meg, kb 1-2 ezer volt az ebay-en. Nekem nagyon bejön! :)

[url=http://p.coldline.hu/2019/03/09/3089688-20190309-7a5EXr.jpg][img]http://p.coldline.hu/2019/03/09/3089688-20190309-7a5EXrt.jpg[/url]

[ Szerkesztve ]

(#10712) ricsics


ricsics
csendes tag

...

(#10713) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Megjött ma az új fajta Nillkin fóliám, XD CP+ MAX néven (gondolom 3D CP+ MAX utódja). Elvileg a szélei köré már nem rakódik le a por. Régen ez a Nillkin fólia volt a legjobb szerintem, de még ez se volt tökéletes, ez az új talán kicsit jobb, de még ez se az igazi. Viszont ettől függetlenül ajánlom, mert ugye nincs jobb.

Innen rendeltem -> link

(#10715) HarleyCustom válasza l.sebestyen (#10705) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az igen!:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#10718) gyendre2


gyendre2
tag

6 év android után szerettem volna kipróbálni a másik oldalt is, vettem egy X. Nem mondom, fura nagyon, már nem egy dolog miatt kellett fellapozni az internetet, mert nem jöttem rá hogyan is működik / lehetséges e :D

De majd megbarátkozunk :) Előtte S3, LG G2, S6, S8 volt.

[ Szerkesztve ]

(#10719) B-L-A-C-K válasza gyendre2 (#10718) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

1 hét után azt mondod majd, miért nem jöttem át hamarabb... ;]

(#10720) tboldi válasza B-L-A-C-K (#10719) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ugyanezt érzem már 3 nap után is, csak én 8 Plus-ról váltottam XS Max-ra. :D

(#10721) Syl válasza B-L-A-C-K (#10719) üzenetére


Syl
nagyúr

Én az elmúlt 10 évben bejártam: iOS-Android-iOS-WP-Android-iOS vonalat, de valahogy nem érzem ezt az eufóriát. Oké, jó, de... ma már az Android is jó.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10722) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Még mindig a Nillkin 3D CP max a legjobban ajánlott? Elhasználtam már vagy 10-et különbözű ájfonokon de most beszoptam egy hibásat. A kijelző szélénél lent maradt levegő. Hiába szedem vissza, ottmarad. Nem hinném, hogy én ba.ztam el mivel eddig mindet jól raktam fel. Link is jöhet ha van jobb. Nillkint kérnék leginkább.

(#10723) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nillkin XD CP+ MAX, alin tudsz venni.

(#10724) oszy válasza Ļantos (#10722) üzenetére


oszy
veterán

Linkelve lett. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#10725) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok! Kinek mi a tapasztalat az iglass pro-val? Nekem alig 2 hónapja van rajta, de már most minősíthetetlenül karcos. Elfogadhatatlan egy 16 ezer Ft-os fóliától szerintem. A garancia miatt vettem, de nem igazán szeretném így nézni a telefont még egy évig... Nem tudjátok, van esetleg erre valami garancia? Egyébként az előző telefonomat (Honor 8 - amin állítólag még Gorilla Glass sincs) 2 évig fólia nélkül használtam, és az nem volt ilyen karcos. No komment...

(#10726) B-L-A-C-K válasza Sawyer_ (#10725) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi a véleményem? Ugyan az mint a Nillkin 3D+ CP MAX, beszerzik fillérekért, átcsomagolják, bereklámozzák, és mehet el horror áron.

~3 ezerért vegyél Nillkin-t most jelent meg az XD CP+ MAX verziója, én csak ajánlani tudom.

(#10727) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#10726) üzenetére


-Ben-
veterán

Erre egyébként van valamilyen bizonyítékod?

(#10728) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#10727) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nincs, de elég volt hogy láttam már meg raktam fel, megfogtam mindkettőt. Lehet nem pont Nillkintől veszik, de hogy egy jobb kínai gyártótól az fix.

(#10729) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#10726) üzenetére


Fryskitt
addikt

Mondjuk ha tényleg kifizetik az új kijelzőt, akkor nem
Olyan rossz, illetve mindegy, milyen minőség

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#10730) tuzpenge válasza Fryskitt (#10729) üzenetére


tuzpenge
őstag

A kérdés hogy egy esetleges cserénél milyen vackot tesznek vissza bele, mert hogy nem eredeti kijelzőt az 1000%, mivel ahhoz nem jutnak hozzá! Utána meg hiába reklamálsz, hogy szar a színe, nem érzékel stb, majd mondják hogy mit akarsz ők cserélték....aztán se pénz, se posztó.

ˣ

(#10731) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok!

Megjelenése óta van egy X-em amit azóta is tokban tartok és fóliával védem.
Volt már pár alkalom, hogy leesett a földre, de a kijelzővédő fólia sérülésén túl nem szenvedett nagyobb balesetet. Tegnap viszont zsebből a hátára esett úgy, hogy kb 2mm szélességben függőleges pixelcsíkok fogadtak miután felvettem a telefont. Fizikai sérülés nem látszik

[kép]

Ez a hiba csak kijelző cserével javítható? Kb. mennyibe kerül és hova érdemes vinnem?
(gari már nincsen rá)

Köszi

(#10732) B-L-A-C-K válasza JamesHolden (#10731) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jobban jársz ha eladod így, és veszel egy másikat használtan.

(#10733) FIREBLADE78 válasza JamesHolden (#10731) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kijelző csere,mint a tvknél. Vagy eladod vagy kérsz rá ajánlatot. Többször ejtettem és csak easyskinz fólia van és semmi baja.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10734) csab2


csab2
veterán

Szerintetek a Siri mellett mi értelme a sima hanghívás funkciónak? Sokkal bénább, sokkal kevesebb mindent ért meg. Használja egyáltalán valaki?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10735) wolruf válasza csab2 (#10734) üzenetére


wolruf
őstag

A Siri megy magyarul? :Y

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10736) lugosi válasza csab2 (#10734) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sima hanghívást? Kb. minden nap. Nem értem, hogy ezt hogy váltja ki a Siri, sőt mi köze hozzá egyáltalán. Nem írtad el véletlen?

(#10737) csab2 válasza lugosi (#10736) üzenetére


csab2
veterán

Bocsánat! Hangvezérlésre gondoltam.
Tehát a sima hangvezérlésnek mi értelme van a Siri mellett?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10738) lugosi válasza csab2 (#10737) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ez jó kérdés. Tippelek csak, szerintem a siri komplikáltabb feladatokra is képes.

(#10739) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. Kb. 2 hónapja használom a telefont, és sajnos gyakran vannak térerőgondjaim. Sokat vagy ok úton, olyan helyen, ahol nem ideális a térerő (és akkor finoman fogalmaztam), de a korábbi telefonom elboldogult. Sajnos az Iphone X sokkal nagyobb területen dobja el a hívást, mint a korábbi. Az is előfordul, hogy városi, jó lefedettségű részen pár másodperc után a másik fél nem hall engem, süket lesz a vonal. Tudtok esetleg valamit javasolni, pl. a hívásbeállításokban, ami javíthat a helyzeten? Esetleg egy SIM csere? Telenoros vagyok. Előre is köszönöm!

(#10740) Syl válasza Sawyer_ (#10739) üzenetére


Syl
nagyúr

Az örök klasszikust idézve: rosszul tartod ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10741) V.T. válasza Sawyer_ (#10739) üzenetére


V.T.
aktív tag

Én Telekomos vagyok nekem is rendszeresen rossz és sokszor kapom az smst nem fogadott hívásról akkor is ha csak az asztalon van.
Volt szervizben is a csere X is ugyan ezt produkálta most a szerviz után sem lett jobb.
Néha földhöz tudnám vágni de céges mobil még 2 évig meg kell tartanom.
Szerintem gyenge benne a gsm modul mert ugyan ott a feleségem Huawei P20-a tökéletesen működik.

(#10742) tuzpenge válasza V.T. (#10741) üzenetére


tuzpenge
őstag

Csak hogy legyen ellenpélda is: nekem semmi gondom nincs vele (kopp-kopp)!

ˣ

(#10743) -Ben- válasza V.T. (#10741) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem tudom, hogy ez „X” sajátosság -e, de szerintem nem. Van a családban iPhone 7 is, ami teljesen ugyanezt produkálja.

(#10744) R19


R19
senior tag

Használ valaki mágneses flip tokot?
Hosszabb távon nem károsítja esetleg a telefont?
Gondolok elsősorban a giroszkópra, optikai képstabilizátorra, iránytűre.
Ezek működését befolyásolhatja a mágnes.

(#10745) B-L-A-C-K válasza R19 (#10744) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem hinném ha gyárilag is lehet kapni.

(#10746) R19 válasza B-L-A-C-K (#10745) üzenetére


R19
senior tag

Ez igaz, bár a gyári tok mágnese jóval gyengébb mint a többi flip toké.

(#10747) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hívásátirányítás másnál sem működik rendesen? Ha bekapcsolom,akkor arra panaszkodnak,hogy egyből a megadott számot hívja az ember. Ennek nem így kellene működnie. Létezik olyan app amivel a kontaktok ne legyenek átirányítódva?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10748) half333


half333
őstag

Üdv! Menniyre jellemző a készülékre a képernyő beégés (ebben az esetben kijelző csere) ? És milyen az összeszereltség, van akinél előfordul recsegés,ropogás,hasonló dolgok? Illetve a térerő milyen (olvastam h van hogy sok esetben eldobja)? Vásárlás ill.,váltás előtt állok,és mivel ios kedvelő vagyok ez a készülék mellett döntöttem,és személyes tapasztalatokra lenne szűkségem :) egy vastagabb üvegfólia a hátlapon a kamera kitülemkedésèt kiegyenliti,egy síkba hozza a hátlappal?

[ Szerkesztve ]

(#10749) B-L-A-C-K válasza half333 (#10748) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Beégés abszolút nem jellemző, és nem recseg ropog a telefon. Nyugodtan veheted.

(#10750) half333 válasza B-L-A-C-K (#10749) üzenetére


half333
őstag

egy tesztben olvastam a beégést,lehet csak az első szériáknál volt jellemző. nagyon köszi a választ! jelentkezem mikor meglesz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.