Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) FIREBLADE78 válasza R19 (#11250) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Xs-t nem követem. Ott már jobb a helyzet?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11252) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ma reggel volt kedves a telefonom némán ébreszteni. Magamtól szerencsére felébredtem, ki nyomtam az ébresztőt. A kijelzőn ott volt, hogy ebresztes, de nem volt hangja. Beállítottam egy újat, akkor volt hangja.
A másik, hogy ennek is elhalkult a hangszórója, teljesen felhangositva is csak csendes szobában értem, amit mondanak, utcán elég necces. Kihangosítva és fülesen jó. Ötletek? Köszönöm, B

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11253) R19 válasza FIREBLADE78 (#11251) üzenetére


R19
senior tag

Abban már egy lényegesen jobb Intel modem van.

[ Szerkesztve ]

(#11254) half333 válasza Fryskitt (#11252) üzenetére


half333
őstag

Hát igazából a telo automatikusan elhalkul ha az első kamera észleli az arcod,ébresztésnél hivásnál. Ezt ki lehet kapcsolni: figyelemérzékelő funkciók.

Más: Hol lehet megnézni a teloban hogy milyen modem van benne?

(#11255) Fryskitt válasza half333 (#11254) üzenetére


Fryskitt
addikt

Aludtam. Biztosan nem néztem bele. Ébresztő volt hatkor, hat tizenötkor es fel hétkor. Csak az utolsó csengett.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11256) half333 válasza Fryskitt (#11255) üzenetére


half333
őstag

Lehet elnyomtad. Nekem is volt,és persze h nem emlékeztem rá akkor. De lehet egy restart megoldja a problémát. Nekem az első hangszóró nem szól már 3. eset, de reset segit.

(#11257) Fryskitt válasza half333 (#11256) üzenetére


Fryskitt
addikt

Bölcsőben van, messze tőlem, pont azért, hogy ne nyomjam le. De majd egy resetet megpróbálok.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11258) bonyeszko


bonyeszko
csendes tag

Az USA-ban vásárolt Apple Watch kompatibilis egy EU-s iphonenal?

(#11259) tuzpenge válasza bonyeszko (#11258) üzenetére


tuzpenge
őstag

Persze!

ˣ

(#11260) tboldi válasza bonyeszko (#11258) üzenetére


tboldi
nagyúr

Why not?

(#11261) oszy válasza bonyeszko (#11258) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is így van.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11262) R19 válasza half333 (#11254) üzenetére


R19
senior tag

Beállítások-Általános-Infó-Jogi infó-Szabályozó.
Itt látod a modellt, az A1901 Intel modemes.
Másik lehetőség pl. az AIDA64.

(#11263) half333 válasza R19 (#11262) üzenetére


half333
őstag

á,köszi,akkor az enyém inteles.

(#11264) bonyeszko


bonyeszko
csendes tag

Sziasztok.

Milyen tokot ajánlanátok akár itt fórumon, ami nem csúszik, ha átlátszó nem sárgul, vagy ami akár szilikon/bőr, belül szőrmés mint az eredeti? Az eredeti az a baj alul nem véd, de valahol láttam olyat ami alul is védi igaz nem eredeti Apple-s, de prémium tok.

(#11265) tboldi válasza bonyeszko (#11264) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nomad Rugged Case. :K

(#11266) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Hosszas gondolkodás után választottam X-et, több szempont alapján.
Azonban a Facebookos iPhone csoportokban folyamatosan FaceiD-hibás X-eket látok eladókat.
Igen, olvastam, hogy cseréli az Apple, mert javítani nem éri meg, de kissé aggaszt, hogy ennyi hibás X van, még ha garancia van is rá.
A kérdéseim:
- egy webáruházban vadonat újként vásárolt X-re hány év hivatalos garancia van az iPhone-okra, hogy javíttathassam, ha hibás lesz a Face iD?
- 1 év után is cserélik a készüléket?
- Minden X-re jellemző ez, vagy csak bizonyos szériákra?

[ Szerkesztve ]

(#11267) MasterMark válasza huan (#11266) üzenetére


MasterMark
titán

Csak úgy nem hallottam még hogy elromlik a Face ID. Ezek nem inkább javított mobilok ami alaplapcserés volt? Ugyanez van a Touch ID-val is, ha nem hivatalosan szervizelik, akkor után a az nem fog működni.

Switch Tax

(#11268) huan válasza MasterMark (#11267) üzenetére


huan
őstag

Jó a kérdés. A "hirdetésekből" sajnos nem derül ki, hogy ezek javítottak-e vagy sem.

(#11269) Tibee86 válasza huan (#11266) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha hivatalos magyarországi viszonteladótól veszed, akkor 1 év jótállás +2 év szavatosság jár hozzá, ha nem hivatalos viszonteladótól (a linkelt webshop ide tartozik), akkor pedig csak 1 év jótállás.

(#11270) tuzpenge válasza huan (#11268) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szerintem meg ezen felesleges aggódnod előre. Minden készüléknek vannak rejtett vagy tervezett hibái amik vagy kiderülnek vagy nem, vagy kijönnek nálad vagy nem. Szóval vedd meg és használd, ha gond van vele meg gariztatod és csókolom. Amúgy 1 év a gari minden apple termékre (kivéve ha van apple care). Ha hivatalos viszonteladótól veszed (aminek irrealisztikus a felára) ott van a 2. év szavatosság, de ott elméletileg már neked kell bizonyítani hogy nem te miattad romlott el a készülék.

ˣ

(#11271) tuzpenge válasza Tibee86 (#11269) üzenetére


tuzpenge
őstag

Egész pontosan 1 év jótállás + 1 év szavatosság!

ˣ

(#11272) huan válasza tuzpenge (#11270) üzenetére


huan
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Itt a fórumban kevésbé jellemző ez a Face iD hiba..., érdekes.

(#11273) MasterMark válasza huan (#11272) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy egyébként sem jellemző.

Switch Tax

(#11274) Tibee86 válasza tuzpenge (#11271) üzenetére


Tibee86
veterán

Egész pontosan ahogy írtam, 2 év szavatosság és 1év jótállás.

(#11275) tuzpenge válasza Tibee86 (#11274) üzenetére


tuzpenge
őstag

Pontosan így ahogy most írod, nem pedig ahogy írtad hogy 1 év jótállás és utána plusz még 2 év szavatosság, mivel az már 3 év lenne, de a magyar jogszabályok max 2 évet írnak. Csak a leveled volt félreérthető szerintem (legalábbis számomra).

ˣ

(#11276) Tibee86 válasza tuzpenge (#11275) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem gondoltam, hogy bárki is úgy tudja értelmezni a leírtakat, hogy a jótállás után indul a 2 év szavatosság (laikusként belegondolva se működhetne így), illetve semmilyen “utána” szócska nem volt a leírásomba.

[ Szerkesztve ]

(#11277) tuzpenge válasza Tibee86 (#11276) üzenetére


tuzpenge
őstag

Oké, akkor csak nekem volt félreérthető. Mind1 is, tisztázva van és ez a lényeg.

ˣ

(#11278) sztanozs válasza Tibee86 (#11276) üzenetére


sztanozs
veterán

Laikusként beszélve simán lehet így.
Az eladó bármekkora időtartamú szavatosságot vállalhat magától, csupán a törvényileg meghatározott minimumnál (2 év új tartós használati cikk eladása esetén) nem lehet kevesebb. De kicsi részletesebben: [link]
Szóval az 1 + 2 év nem egyértelmű.

Amúgy a linkelt oldal magyar bejegyzésű jogi személy (nem magánszemély), az eladott termék új tartós használati cikként van értékesítve, tehát megilleti a vásárlót a 2 év szavatosság (és az első évben a jótállás).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11279) huan válasza sztanozs (#11278) üzenetére


huan
őstag

Már csak az a kérdésem, hogy 1 év jótállást követően a szavatosság idején is megillet a csere?

(#11280) sztanozs válasza huan (#11279) üzenetére


sztanozs
veterán

Igen, csak rajtad van a bizonyítási kényszer, hogy a hiba már eladáskor benne volt (illetve hogy nem rendeltetésszerűtlen használat miatt lett a hiba). Valamint rendeletésszerű használatból eredő elvárható problémára (pl elvárható mértékű kopás/karcolódás, stb.) nem terjed ki.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11281) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nekem nincs gondom a face id-val,két éves a telefon lassan. Ott tuti vmi mókólt dolog van a háttérben,mint anno a tács id-nál.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11282) vtommy válasza huan (#11266) üzenetére


vtommy
aktív tag

Én nagyon sok külföldi fórumot követek a témában, és az ott (is) olvasottak alapján az a tapasztalatom, hogy a legtöbbször enyhe beázást követően megy tönkre a faceID, több videótesztből is kiderül, hogy a fenti hangszóró a leggyengébb pontja a ‘vízálló’ készülékháznak.

(#11283) jófejsrác válasza vtommy (#11282) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Többször is ázott el az enyém esőben (bringázás közben) de eddig perfekt. Maradjon is az ;]

(#11284) titi1990


titi1990
tag

Istyle szervíz munkája... A csavarokat érdemes nézni, beadtam, mert kattogott a kijelző alja (mozgott) és így jött vissza 1 hét után, mondanom sem kell, hogy a kijelző ugyan úgy mozog...
Hétfőn újra szervíz... hátha ezúttal sikerül nekik. :)

(#11285) huan válasza vtommy (#11282) üzenetére


huan
őstag

Köszönöm szépen :C :R

(#11286) -Ben- válasza titi1990 (#11284) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem lep meg. Nekem adtak vissza karcosan, hibásan készüléket. De összességében az iCentre se volt sokkal jobb, legfeljebb hozzáállásban.

(#11287) csab2


csab2
veterán

Ti milyen gyors(abb)töltős pótaksit (vésztöltőt, powerbank-et) használtok?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11288) lugosi válasza csab2 (#11287) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én egy sony 10e mah-sat.

(#11289) jófejsrác válasza csab2 (#11287) üzenetére


jófejsrác
senior tag

TP-Link Tl-PB10400 - a termék jobb min a neve :D

(#11290) dud998 válasza csab2 (#11287) üzenetére


dud998
őstag

Xiaomi MI Power 2C 20000mAh.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#11291) titi1990 válasza -Ben- (#11286) üzenetére


titi1990
tag

Ma bevittem, és arról próbált meggyőzni a szervizes "kolléga", hogy az teljesen normális, ahogy a kijelzőm mozog és kattog, sőt állította, hogy minden Iphone X így kattog és az Apple szerint ez normális viselkedés. Ezek alapján én amikor vettem hibás volt és mostanra javult meg... Azért a végén abban maradtunk, hogy fussanak neki megint, hátha ezúttal a csavarokat sikerül a helyükre visszatenni...

(#11292) sztanozs válasza titi1990 (#11291) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem egy iPhone 5-öst raktak úgy össze utoljára, hogy lötyögött benne az aksi és kocogtatta a képernyő hátulját. Sajna csak kb 1-2 nap után csinálta (gondolom addigra engedte el a ragasztó), így nem vittem vissza. Nem tudom mi mozog és kattog az X képernyőjén, nekem biztos nem csinálja.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11293) -Ben- válasza titi1990 (#11291) üzenetére


-Ben-
veterán

Hihetetlen, hogy még mindig itt tartunk. :DDD Nem sokat változott a szerviz minősége az elmúlt ~4 évben. :N

(#11294) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Én is fosok,ha szervizeltetni kell. Lehet jobban jár az ember,ha beviszi és fizet érte egy szervizesnél. Ezek gariban úgy dolgoznak,mint a kocsiknál gari idő alatt. Jóvanazúgy stílus.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11295) titi1990


titi1990
tag

Csak az a baj ezzel, hogy egy ilyen áru keszüléknél nem ezt várja az ember. Lassan egy utolsó kínai gyártó készüléke jobb összeszerelési minőséget tud felmutatni, vagy csak én kapom ki ezeket a hibás darabokat (iphone 5c, SE ugyan ilyen hibát produkált anno). Lehet hagynom kellene a magyarországi gányolást és kiugrani Bécsbe az Apple Store-ba... :)

[ Szerkesztve ]

(#11296) -Ben- válasza titi1990 (#11295) üzenetére


-Ben-
veterán

Elég nagy a probléma, ha "ki kell ugrani" Bécsbe. :( Ennek nem így kellene működnie. Egyébként nem vagy egyedül, sokakhoz kerül hibás darab. A felváló üveg és a kattogó kijelző nem ritka.

(#11297) csab2


csab2
veterán

Köszönöm a válaszokat amiket a vésztöltős kérdésemre írtatok! :R
A Xiaomi Power Bank 2S-t nézegettem nagyon, de végül BlitzWolf BW-P6 lett, ami tudja a QC3-at és az Apple féle 18 wattos gyorstöltést is. Várom, hogy megjöjjön.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11298) MasterMark válasza csab2 (#11297) üzenetére


MasterMark
titán

Ez nem tud semmilyen apple féle gyorstöltést.

Switch Tax

(#11299) half333


half333
őstag

Üdv! Nem tudom hozzáadni a bankártyám a wallet-ban nincs a jobb felső sarokban a plusz jel. Tudja valaki a megoldást?

(#11300) tboldi válasza half333 (#11299) üzenetére


tboldi
nagyúr

Régió?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.