Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) szucsy89 válasza tDr1v3r (#735) üzenetére


szucsy89
tag

Igazából nekem az az észrevételem, főleg az utóbbi 1-2 évben, hogy felszállok egy buszra/villamosra (mondjuk manapság már szerencsére egyre kevesebbet utazok tömegközlekedéssel) és mindenkinél iPhone van (legyen az 4, 5 vagy 6). Ma már mindenki meg tudja engedni magának, hogy 50 ezerért használtan vegyen egy 4-est, igazából nem státusz szimbólum lett a szifon, hanem tucattermék.

szerk.: bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#752) no more válasza legiaap (#749) üzenetére


no more
addikt

16 gigás, bővíthetetlen telefonnal nem lehet menőzni, sőt, inkább ciki. Ezt szerintem tudják a userek is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#753) Totheground válasza szucsy89 (#750) üzenetére


Totheground
addikt

"Csak arra akarok rávilágítani hogy totál felesleges még ez a hardver és nem éri meg váltani 6-ról."

Az aláírásod alapján érdekelne, hogy ezt a sommás megállapítást a spec sheet alapján sikerült összehozni vagy használtad mindkettőt elég ideig, hogy ezt mondhasd?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#754) helixP válasza Paul119 (#744) üzenetére


helixP
nagyúr

...fan... :U

(#755) Ed Parker válasza pető bá' (#747) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tedd hozzá hogy gyűjtőknek, mert nekem pl egy képregény semmivel sem ér többet mint egy Kiskegyed.
Ahogy lehet hogy másnak sem a Nokia telefon gyűjteményem.

(#756) janeszgol válasza Ed Parker (#755) üzenetére


janeszgol
félisten

Így van. Semmi különbséget nem érzek a "megvettem ezt az órát százezerért" és a "megvettem ezt a telefont százezerért" között. Összegtől függetlenül.
És bizony, aki 50+ ezer forintos órát vesz, az mutogatja is és menőzik vele. Persze kivétel akad(hat). De az "óra öltöztet" megállapítás is ezt támasztja alá.
Továbbá még egy érv. "15 ezerét szart kapsz, nem órát. Vegyél egyet 60 ezerért, az órák ott kezdődnek." Ismerős? Nekem igen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#757) joey04 válasza Crafter32 (#701) üzenetére


joey04
titán

Pont ezek a dolgok miatt kerülik el néhányan a telefont.
Akik emiatt kerülik, azok idióták.

723: tényleg nem érted, hogy nem egy gagyi jobb klikk van túlfényezve? Amit látsz, hogy az ikonra erősen nyomva feljönnek funkciók, az valóban megoldható lett volna egy hosszú nyomással is, de itt jóval többről van szó. Amiről te beszélsz, az a Quick Action. De a másik funkció, a Peek és Pop. A Peek és Pop igazából két dolog, de egymásra épülnek. A Peek egy gyengébb nyomással hozható elő, amivel csak bekukkantunk az adott tartalomba, míg a Pophoz egy erősebb nyomás kell, ami megnyitja teljesen az adott tartalmat.
Ezen felül különböző játékok is támogatják már most. Ott is van ami annyit tud, hogy leváltott egy régebbi funkciót, pl. versenyzős játékban a kijelző jobb és bal oldalán a lassítás ill. a gyorsítás volt elérhető, most pedig elég csak egyre erősebben nyomni a kijelzőt a gyorsuláshoz és egyre könnyebben a lassuláshoz, van ami többet. A fejlesztők döntik el, mit támogat majd az alkalmazás. A twitter pl csak a Quick Action-t kapta meg (még), de egy Workflow , Instagram, Pinterest stb már a a Peek és Pop-ot is. Magyarul van egy szelete a 3D Touch kijelzőnek amit meg lehet oldani hosszú nyomással is, de az összetettebb Peek és Pop kivitelezhetetlen lett volna. És a Quick Action is hiába lenne kiváltható hosszú nyomással, a 3D Touch.nak köszönhetően egy gyorsabb, természetesebb, kényelmesebb megoldást adott az Apple. Lényegében ennek köszönhette mindig is a sikereit a cég, mindent megcsinálnak jól és kényelmesen, lásd copy paste, vagy eleve az érintőképernyős kezelés, vagy most a 3D Touch.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#758) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Egyszer kipróbálom a szifont.
Szerk: De holnap még biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#759) Blyan válasza no more (#752) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor Neked is a droid haverjaidnak miért van kisebbségi komplexusa a szifon eladások láttán? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#760) no more válasza Blyan (#759) üzenetére


no more
addikt

???

Nem értem a kérdést. Kit érdekelnek az eladások? :o

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#761) peti_s válasza janeszgol (#700) üzenetére


peti_s
addikt

Többet fogyaszt, és jobban is melegszik. Jelenleg csak a Samsung gyárt 14nm-en. (Az Intel meg az Apple-nek nem fog.)

A többi hszre, én személy szerint nem értem miért fogynak ennyire az iPhone-ok. Tényleg nem, értem hogy egy brutális marketing van, de sokan jönnek itt a supporttal hogy az milyen jó. Egy Xiaominak jobb, és harmad, negyed annyiba kerül, szintén csúcs hardverrel. Egyszerűen tényleg nem értem, de az tuti hogy valamit nagyon eltalált az Apple ezzel a marketinggel.

[ Szerkesztve ]

(#762) #40359168 válasza no more (#752) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nincs ráírva a készülékre, hogy hány gigás, egyébként pedig de, lehet, bár aki a kütyüm alapján ítél meg, attól inkább tartom a három lépés távolságot. :U

(#763) dlaj válasza peti_s (#761) üzenetére


dlaj
őstag

Birkaszindróma.

(#764) Plafoon válasza dezs520 (#46) üzenetére


Plafoon
tag

"Aki egyszer már használt iOS-t az nem,vagy csak nehezen mond le róla,soha nem bírnék más rendszert használni"

Volt iphone-om, soha többé iphone :)) iOS-sal és magával a telefonnal is voltak problémák.

(#765) Totheground válasza peti_s (#761) üzenetére


Totheground
addikt

"Egy Xiaominak jobb"

Mégis miben?

@dlaj
"Birkaszindróma."

Driodszínvonal

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#766) w333 válasza peti_s (#761) üzenetére


w333
félisten

Egyszerűen tényleg nem értem, de az tuti hogy valamit nagyon eltalált az Apple

A Smooth rendszer ... :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#767) #56573440 válasza janeszgol (#756) üzenetére


#56573440
törölt tag

ehh mindig az óra fáj mindenkinek...

a státuszszimbólummal se lenne baj legyen az akármi, az emberiség történetében már az ősemberektől napjainkig a társadalmi pozíció és a jómód kifejező eszközei megvoltak/vannak/lesznek... a vadászok akkor is prémeket, fogakat, koponyákat hordtak magukon, díszítették velük a barlangjukat, kifejezve ezzel tudásukat, erejüket, kitartásukat, értéküket a csoportjukon belül... aztán a lila ruha se véletlenül lett a nemesek kiváltsága, a bíborcsiga nem egy bárki számára elérhető élőlény volt, sok kellett a textil festéséhez, drága volt. ma is megvannak ezek az eszközök, a szerepük nem változott... nem véletlenül medve meg farkas fogakat aggatak a nyakukba a srácok a kőbaltával és nem csirkefarhátat na :DDD

"Semmi különbséget nem érzek a "megvettem ezt az órát százezerért" és a "megvettem ezt a telefont százezerért" között"

mert nincs is. viszont annyiért tényleg az aljából, és leginkább a divatmárkákból válagathatsz, szerintem az óra mint státusszimbólum az ott kezdődik hogy breitling , doxa, iwc, omega... ott ha tényleg egy jót akarsz szíjat kapsz 100-ért.

"És bizony, aki 50+ ezer forintos órát vesz, az mutogatja is és menőzik vele. "

viszont aki két milláért, az meg se szólal róla, mert az öltönye ennél többe fáj, a kocsija 50 milla a háza meg 200... ha már te is egy ennyire szélsőséges példát hoztál akkor nekem is lehet :D

az óra szerintem akkor státuszszimbólum ha olyan technikai vagy minőségi értéket képvisel, ami kiemeli a divat dolcségábóna meg lújvítóny mezőnyből. azokat nem lehet 24 havi részletre csomagban elvinni, le kell szúrni a lóvét az asztalra. aki meg megteheti hogy órára fél millát letesz, az hidd el nem fog menőzni vele, mert alapvetően nincs rá szüksége. ;)

[ Szerkesztve ]

(#768) jacis


jacis
nagyúr

Az i6-os jobb vétel szerintem bárki számára.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#769) Blyan válasza no more (#760) üzenetére


Blyan
félisten

Ha az iPhone nem lenne sikeres, nem döntene állandó rekordokat, nem venné a kutya sem, nem rinyálna az összes droid fetisiszta, hogy mekkora szar ez az ájfón meg az eppöl.
De mivel évek óta a legtöbb számban eladott készülékekről van szó, bizony összejár a sáska had, hogy megmondja, ez szar, ez ciki, és kilométeres listán folytathatnám, hogy a gyártó, terméke és a vásárlói miért gagyik, buzik, hülyék, stb - csak a szokásos amit elő szoktatok adni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#770) nitro16 válasza #56573440 (#767) üzenetére


nitro16
senior tag

+1

Pontosan így van ahogy leírtad.

(#771) migabi24 válasza jacis (#768) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért? A telekomnál pl olcsóbb az S

(#772) janeszgol válasza joey04 (#757) üzenetére


janeszgol
félisten

"Lényegében ennek köszönhette mindig is a sikereit a cég, mindent megcsinálnak jól és kényelmesen, lásd copy paste, vagy eleve az érintőképernyős kezelés, vagy most a 3D Touch."

Nem kedvelem már az Apple-t, de ez igaz. Hozzá tennék még két dolgot. Ujjlenyomatolvasó és értesítési redőny (nem csak felülről, alulról is húzható, más parancsokkal).

blackrulz: egyet értek. Lehet büszkének lenni a dolgainkra, de csak emiatt ne pozícionáljuk magunkat más embercsoportba. Persze ha van hozzá körítés, akkor egyfajta más elvárásunk is van a tulajjal szemben. (Ha pénzes, biztos intelligens, ha intelligens, viselkedjen is úgy stb.) Na akkor lehet. Hiszen régen sem egy homogén embercsoportból állt a társadalom. Sőt! Nagyon is megvetették a lejjebb lévőket.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#773) Ed Parker válasza janeszgol (#756) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De miért hiszed/hiszik mások hogy egy eszközt és most mindegy hogy mi az csak feltűnési viszketegségből lehet venni/hordani?
Külföldön annyira de annyira tesznek rá az emberek hogy te Porsche-val jársz vagy Audi-val, nem leszel több, nem fognak előre köszönni, nem mehetsz be ettől ingyen helyekre és nem parkolhatsz ettől bárhol.
Ki kellene nőni végre ezekből a gyerekes dolgokból.

Most akkor mert veszek egy Tag Heuer Carrera órát 4000€-ért akkor én már vagyok/leszek valaki? Dehogy.

(#774) janeszgol válasza Blyan (#769) üzenetére


janeszgol
félisten

Ide jár egy +1.

Emlékszem az i6 megjelenésére. Üdvözlünk Apple 2012-ben, meg társai, aztán rá fél évre kijöttek az eladási statisztikák... meg másoknak a bukás hírek. :)

Ed Parker én (mi?) ebbe nőttem bele. Ma mit csinál a politkai elitünk? Nem ezt? Dehogy nem. Hatványozottan! :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#775) Quqesz válasza w333 (#766) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ismerősöm most ment át xperia z3c-ről i5-re...nos ő nem így érzi....pedig direkt a sony laggolása miatt váltott......

EdParker
Igazad van,csak mikor nekem is fingot bem értő ismerősöm az arcomba tolta, hogy csak a szifon....ezek áztatják el a márkát és van sok belőlük sajnos (22 éves hölgyemény). Saj os az ilyen emberek miatt mindég kialakulnak sénák, mint pl a 90-es évek elején ilyen volt a "csak az opel meg sony"....most meg ilyen csapdába esett az alma, megjegyzem itthon..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#776) w333 válasza Quqesz (#775) üzenetére


w333
félisten

És milyen csodát várt ? ez kb. olyan mintha most S6 -ról visszaváltanék S3 -ra aminek ugye semmi értelme nincs, csak iOS -nél az az előny hogy normálisan be van optimalizálva a rendszer, iOS 9.0.2 -re sokan panaszkodnak a régebbi telefonokon hogy akad és laggol, viszont hamarosan jön a 9.1 frissítés amivel megint tökéletes lesz :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#777) Storm1990 válasza Quqesz (#775) üzenetére


Storm1990
csendes újonc

Valóban egy kategória .... :DDD

(#778) pető bá' válasza janeszgol (#756) üzenetére


pető bá'
őstag

"Továbbá még egy érv. "15 ezerét szart kapsz, nem órát. Vegyél egyet 60 ezerért, az órák ott kezdődnek." Ismerős? Nekem igen." -> ilyet még soha életemben nem hallottam telefonokkal kapcsolatban. Oh, wait...
talán azért, mert a minőséget mindenben meg kell fizetni? :)

"Semmi különbséget nem érzek a "megvettem ezt az órát százezerért" és a "megvettem ezt a telefont százezerért" között. Összegtől függetlenül." -> Már régen rossz, ha arról beszélek bárkinek, hogy mekkora értékű dolgokat hordok magamnál.

"És bizony, aki 50+ ezer forintos órát vesz, az mutogatja is és menőzik vele." -> Szeretem, amikor általánosítunk. Mégis hogy képzeled, van a csuklómon egy 60k-s óra, akkor az indokoltnál 10x többször nézem meg az időt, és mindenkinek elmondom, hogy ez bizony egy 60k-s ketyegő? Aki 100+k-s telefont vesz, az menőzni veszi? Aki iPhone-t vesz, az menőzni veszi? Aki BMW-t vesz, az mind azért veszi, hogy pörgethesse a slusszkulcsot, ha kell, ha nem? Szerinted értékes dolgokat nem lehet alázatosan, "nem menőzve" birtokolni?
Szerinted azért vesz az ember 50k+-os órát, hogy menőzzön vele, vagy azért, mert nem akarja 3 év után a kukába tenni, mert egy javíthatatlan szerkezet van benne? Inkább 2 évente szervizeli, költ rá, hogy még 3-5-10-20 évig használja, vagy bármikor el tudja adni nagyon jó áron?

Téphetem a számat, de ez az egész téma egy nagy trollkodás, szóval hagyuk abba itt szerintem.

"... and I hope you have a great day!"

(#779) helixP válasza migabi24 (#771) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez egy 'anomália'. Sokáig nem lesz így az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#780) Ed Parker válasza janeszgol (#774) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Igen sajna ez van, gázár jános is szereti a szép dolgokat és ha mindenki annyit ér amennyije van szlogen.
Ez az egész szemlélet már itt eleve torz képet vetít a lakosságra.
De mindegy is ez messzire vezet, részemről zárom.

(#781) peti_s válasza w333 (#766) üzenetére


peti_s
addikt

De ez max a 6sre igaz, családban van 5s, csak fb, Viber, sms, hívás amire használva van, és laggol, befagy, stb. Ha Skypeot akarok feltenni, az koreai lesz, és nem lehet változtatni a nyelvet. Ez nem magyarázza a korábbi sikereket is. Itt brutál jó marketing van, eléri az Apple hogy akard, még ha a kereteid nem is engednék meg. Szerintem hülyeség azzal jönni hogy sznobok veszik, stb, teljesen mindegy kik veszik, amíg fogy. Az pedig hogy ettől valaki különlegesebb lesz hát szerintem mindenki döntse el mi ér meg neki mennyit, de ami tény hogy ez már tucattermék, ezért sem értem ezeket az érveket.

(#782) r3dsnake válasza peti_s (#781) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

User error.

(#783) #13110016 válasza Ed Parker (#780) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ne etesd őket.

peti_s - :W :W

[ Szerkesztve ]

(#784) peti_s válasza r3dsnake (#782) üzenetére


peti_s
addikt

Persze, csak az lehet. Szerintem azon a felhasználó nem tud mit hibázni hogy megveszi a T-Mobilenál a független készüléket, beregisztrálja, és fel akarja tenni appstoreból a fb-t vibert, Skypeot, és minden koreai. De persze, amint valami nem illik bele az Appleről kialakított képbe akkor máris user error. Továbbra sem gondolom hogy rossz termékről lenne szó, de úgy beállítani hogy ez a tökéletes hatalmas hiba.

[ Szerkesztve ]

(#785) adomok válasza Blyan (#769) üzenetére


adomok
tag

Azért úgy lenne korrekt az összehasonlítás ha egyetlen droidos készülékgyártó állna a másik oldalon! Az első napos eladás rekord sem dőlt volna meg ha Kína nincs az első körben. Ki van ez találva rendesen ;-) De butaság is ilyen adatokat nézni, hiszen az rég rossz ha valaki eladási szám alapján választ telót. Ez egyedül a részvényeseknek jó, most is elégedetten dörzsölik a tenyerüket a csilivili házukban :-) Azt viszont mindenkinek be kellene látnia, hogy egy sikertermék nem egyenlő a legjobb termékkel. Szerintem az ellentábor sem azt harsogja, hogy az IPhone szar, csak azt, hogy ár/érték arányban már nem olyan mint valaha volt.

(#786) Atikusz


Atikusz
senior tag

Én a 3GS iPhone-tól az 5S-ig bezárólag az összes iPhone-t használtam. Ugyanakkor az iOS 7 óta megköszöntem az Apple-nek a lehetőséget és Androidra váltottam. Megjegyzem az iPhone 6-os szériát sem venném meg, teljesen jellegtelen a külseje, a Home gomb is egyszerűen gagyi hatást kelt. Véleményem szerint nagyon jók az iPhone-ok mind külső, mind szoftveres tekintetben az 5S, valamint iOS 6-tal bezárólag voltak. Az iOS 7-ben megjelent flat design és a 6-os széria már számomra elvesztette azt az "érzést" hogy Apple telefont birtoklok. Most egy Samsung GS 6 boldog tulajdonosa vagyok teljes megelégedettséggel, igen hosszú iPhone múlttal.

Ezt csak azért tartottam fontosnak leírni, mert olvasom, hogy sokan abban a tévhitben vannak, hogy aki egyszer már használt iPhone-t, az soha nem váltana más rendszerre. Én is ezen kivételek közé tartozom.

[ Szerkesztve ]

(#787) r3dsnake válasza peti_s (#784) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ilyen nincs. 3 eve hasznalok iPhone-t es aktiv resztvevoje/segitoje vagyok az iPhone topicoknak, de ilyenre nem volt pelda. Csak user error lehet.

(#788) legiaap válasza Atikusz (#786) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor a flat dizájnról másik flat dizájnra váltottál.
:)

peti_s: Pedig wz igencsak user error

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#789) peti_s válasza r3dsnake (#787) üzenetére


peti_s
addikt

Ez egy rossz hozzáállás, én sem írtam emiatt topicba, hanem megkérdeztem egy másik 5s tulajdonost, aki szintén erről számolt be, és azt javasolta töröljem, állítsam a készüléket angolra, és úgy szedjem le újra. És úgy angolul jó volt. De attól hogy te topicban nem talalkoztál vele, szerinted az egyből user error, ez te rólad alkot nem túl pozitív véleményt.

Legiap, mondhatjátok a kibontástól végig láttam a készüléket, semmi user error nem volt. És érdekes, flottában lett véve, és a másik tagnak is pont ugyanez a baja volt. Igen, biztos egyszerre user erroroztuk.

Továbbra sem gondolom hogy rossz készülék, de még mindig nagy hibának tartom tökéletesnek beállítani, főleg most az i6s-t ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#790) janeszgol válasza #13110016 (#783) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem etet senkit. Régen voltál friss levegőn emberek között, ha neked az újdonság, amit írtam. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#791) batai15 válasza r3dsnake (#782) üzenetére


batai15
félisten

haggyuk már ezt a retkes user errort.
Mindenki hülye a rendszer meg tökéletes.
nagyon könnyű dobálni mindenre hogy user error mert há' azzal le van rendezve a dolog.
Most is azt mondom jó telefonok a szifonok de azé ne szem ellenzős userek akarják már meg magyarázni hogy tökéletes telefon/ hiba mentes stb.

[ Szerkesztve ]

(#792) Totheground válasza batai15 (#791) üzenetére


Totheground
addikt

"de azé ne szem ellenzős userek akarják már meg magyarázni hogy tökéletes telefon/ hiba mentes stb."

És a másik oldal hasonló userei meg eltakarodhatnának végre az összes Apple topicból a fikázással egyetemben (nem rád gondoltam). De ez az állandó fika meg hittérítés (és mindig ugyanazok, ugyanazzal) már baromira unalmas.

Szerk.: már járt és valaki kapott is egy hét banánt, de nem sok minden változott.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#793) batai15 válasza Totheground (#792) üzenetére


batai15
félisten

hát azt nem is értem modi miért nem járt még itt..

(#794) judas13


judas13
addikt

A 16 giga és a kiálló kamera nálam még mindig mindent visz, az ára valahol mindig nagyságrendileg ennyi volt... (amúgy mindkét rendszer használom ma is)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#795) Zjunior válasza no more (#760) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha nem érdekel a droid téma, és nem érdekel az apple, akkor mi a picsát keresel itt, és vitatkozol?
:Y :Y

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#796) doooo válasza peti_s (#789) üzenetére


doooo
veterán

Teljes mértékben igazad van, és ez határozottan nem "user error". 6 Plus-ig az összes iPhonet láttam már laggolni, és valóban legtöbbször a lazább felhasználók kezei között, amikor akár még a háttérkép sincs kicserélve a telefonon, vagy akár amikor én magam nyomkodtam őket.. De ezt elfogadom, nem zavar, nem lesz a dologból szálka a szememben, mert tudom, hogy nincs tökéletes rendszer, és mindenhol előfordulnak a kisebb-nagyobb megakadások (amitől persze nem lesz valami azonnal használhatatlan). Az a baj, hogy ezt a legtöbben rögtön lehetetlennek titulálják, meg hasonló. Nem az.

[ Szerkesztve ]

(#797) batai15


batai15
félisten

egyfelől szerintem savanyű eggyeseknek a szőlő, illetve másokat mint pl engem is zavar az apple userek elvakultsága.
Ilyen pl a belső tárhely is.
Ennyiért illene 32 giga min, ha mondjuk csak azt nézzük hogy egy lg g4 mennyibe kerül, legalább annyira innovatív mint egy szifon és mégis 32gb alapból az eggyik legjobb mobilos kamera van benne stb.
Ezzel nem azt akarom mondani hogy vegyen mindenki g4et ,csak érzékeltetni dolgokat.,

(#798) Örni


Örni
senior tag

Kíváncsi lennék arra, hogy ha az Apple kihozna egy új, 100 ezer forintot nem meghaladó készüléket, az milyen irányban befolyásolná a brandről kialakult véleményt. Üdvözölnék vajon az emberek, hogy szélesebb körben is terjedhet az IOS, vagy húznák a szájukat, hogy ez nem színvonal.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#799) #13110016 válasza janeszgol (#790) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ok. Király vagy!

(#800) Lirion válasza legiaap (#749) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem is hagyjuk, ha nem érted a magyar írott szöveget. Segítek: amit leírtam, távolról sem azt jelenti, amit te most itt próbálsz belemagyarázni. De ez biztos azért van, mert a az iphone annyira egyszerű, hogy elbutítja a használóját. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.