Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) #35104512 válasza szanyi20 (#850) üzenetére


#35104512
törölt tag

hogy tudsz 16ost venni? semmire nem lesz elég :D és mellé még drága is

[ Szerkesztve ]

(#852) B-L-A-C-K válasza szanyi20 (#850) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tök ciki vagy...! ;] De nyugi nekem 1 hete van és én még cikibb vagyok, bár én 64-est vettem hogy azért ne legyek a legcikibb. Illetve már árulom mert csak tesztelésre vettem így meg über brutál ciki vagyok... :U

[ Szerkesztve ]

(#853) szanyi20 válasza B-L-A-C-K (#852) üzenetére


szanyi20
tag

Ciki akkor ez mindenképpen. Ráadásul ahogy olvasgatom a forumot: nekem is van joféle fényképezőgépem és csak 8gigás kártya van benne... :))

[ Szerkesztve ]

(#854) batai15 válasza Ed Parker (#834) üzenetére


batai15
félisten

Nem mindenhol van gyors net.. Es nem a csorosag miatt.bar nekem tok mindegy ne engem gyozkodjetek.

[ Szerkesztve ]

(#855) #16729600 válasza madgie (#841) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nah ez itt a baj, még a dédnagymuterodat is exhumáltatnod kell és DNS azonosításra elküldeni, HOGY IGAZOLD MAGADAT a különböző ultra idióta Apple ID-k meg jogvédett kötöttségek miatt.Tragikus,számomra ez épp ellenpélda. :D Össze se lehet hasonlítani a "kici sárgák teljesen nyitott műszaki és szoftver világával.

[ Szerkesztve ]

(#856) Ed Parker válasza batai15 (#854) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem van én melóhelyen is van, tehát ezért nem kell 64gb, mondom az iPad air 64gb-os, de csak a könyvek és magazinok miatt.

(#857) madgie válasza #82729984 (#847) üzenetére


madgie
titán

Lehet most is, hahó. 64 meg 128-as is van.

szunya1: na zsák a foltját, te megy a kínai telefonok :D

[ Szerkesztve ]

(#858) r3dsnake válasza #16729600 (#855) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát tényleg rohadjanak meg, hogy odafigyelnek a biztonságra. :U

(#859) Quqesz válasza #16729600 (#855) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aztán mikor a dédmuter íriszét leszkennelte be kell egy jó nagyot böfögni a siribe és utánna kétszer lefejelni a kijelzőt. Majd mind a tíz ujjaddal eljátszani egy Bach szonátát 10 másodpercben és simán máris tölthető a kamera mappából a bulás képek brazil gyantás fazonnal. :DD
Nem baj ha több szintű azonosítás van,csak ne hagyjanak rajta biztonsági rést. Asszem azóta javították.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#860) #16729600 válasza madgie (#857) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én inkább ezen a zsákon vagyok folt, mint az NSA backdoor-ján kilincs. :Y :))

(#861) madgie

Ugyan már, nem vagyok naív, csak mindössze jobban szeretném Ivan Szergejevics Bankkártyakovicsnak átadni a személyes adataimat ellopási célra, mint másnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#861) madgie válasza #16729600 (#860) üzenetére


madgie
titán

Kínai telefon, mint az adatgyűjtéstől mentes opció :D

Ugye a Mikulásban is hiszel?

(#862) batai15 válasza Ed Parker (#856) üzenetére


batai15
félisten

Nekem mindegy en nem trolkodas szandekkal irtam ide. En is el ismerem a szifonokat csak nekem draga. Na meg olyan telok melett mint a g4 foleg.

(#863) Ed Parker válasza batai15 (#862) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az igazság az, hogy az összes flagship telefon drága, ez lehet LG, Samu, szifon, de még a htc és a Sony is.
A Nokia áraz kicsit olcsóbban, de ha belegondolunk, egy iPad air, ugyanannyiba kerül mint egy negyed akkora telefon, semmi nem indokolná ezt az árat, de ha ezen az áron is elmegy 13M egy hétvége alatt, akkor vagy nem drága vagy nincs córesz.
Nekem konkrétan az s6edge kijelzője nagyon tetszik, meg maga a készülék is, de azon az áron nem veszem meg, mivel a Samu nagyon nem tartja az árát, továbbá 16mgos proci 4gb ram ide vagy oda, a lag továbbra is fícsör ezekben a készülékekben.

(#864) batai15 válasza Ed Parker (#863) üzenetére


batai15
félisten

Igen sajnos az ar eses nekem is rosszul esik..
Amugy droidbol nexus htc v lg ami nalam a tuti.

[ Szerkesztve ]

(#866) madgie válasza D1Rect (#865) üzenetére


madgie
titán

És? A szervizben megvan a cserélt, refurb telefon IMEI-je, majd előszedi a rendőrség azt, akinél az van.

(#867) D1Rect válasza madgie (#866) üzenetére


D1Rect
félisten

:))

(#868) irgum


irgum
addikt

Az új iPhone nem csak jobb lett mint az előző, hanem még jobb, mert egyébként se volt rossz. :)

(#869) madgie válasza D1Rect (#867) üzenetére


madgie
titán

De amúgy tényleg elég nagy lózung, hogy kicserélték az elvileg find my iphone-tiltott telefont :DD

(#870) Jeanne d'Arc válasza D1Rect (#865) üzenetére

Valaki külföldön 24 ilyen lopott telefont garanciaztatott le, le is sitteltek érte.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#871) opr


opr
veterán

Hát, engem nem lehet azzal vádolni, hogy nagy apple/iOS rajongó lennék, egyszerűen nem nekem való, viszont szerintem ez a 3dtouch az utóbbi ~3évben az egyetlen igazi, hasznos innováció az okostelefonos/tabletes területen. :R

Az ujjlenyomatolvasó, csillióMpixel, fullHD feletti felbontás, csillió rosszul vagy egyáltalán nem működő szenzor stb szerintem nem igazi innováció, csak szenvedés. Ez az első olyan az utóbbi időben, ami talán a használathoz is hozzá tud adni érdemben. Mindegy, a többi a developereken múlik, a lehetőség adott, részemről grat, apple, végre(!) ismét letettél valamit az asztalra. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#872) joey04 válasza Den Hadnagy (#816) üzenetére


joey04
titán

akku idő nem gáz. olvassatok gsm arena teszteket ott ki is mérték. direkt összehasonlítottam a többi gyártó csúcskészülékeivel is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#873) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most néztem a szlovák nay oldalán a i6s 16gb 779€ lesz. A i6 16gb pedig akciósan 649€. Van azért különbség, de ha jól emlékszem a nyitó ár kb ugyan az a két teló esetében.

Joey
A 9 óra beszélgetési idő 3G-n sztem kevés. Az ezeréves G2-m meg 25 órát tud....oké ne tudjon ennyit,de azért olyan 15h jó lett volna. A fura az,hogy a másik kettő adat(webbrowser,videó) meg jónak mondható. Ennyit zabálna a telefonálás???

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#874) kchris78


kchris78
veterán

itt van egy statisztika az i6s elso majdnem teljes lemeruleserol. ez a 11-12oras aktiv ido kb. 4-4.5 ora screen on idot foglal magaban amiben 20 perc waze volt. azert mutatja hogy be volt dugva mert onkentelenul bedugtam az autoban de 3mp mulva ki is huztam. sajnos kepernyovel merul, az 1700mAh az annyi amennyi. kep

[ Szerkesztve ]

(#875) joey04 válasza Quqesz (#873) üzenetére


joey04
titán

a besz idő szerintem is. de gondolm ott a mah számít abban meg bőven elmarad az akksi. szerencsére beszélni nem nagyon szoktam. a valódi (net, appok, videó, stb) használatnál meg a kisebb kijelző és a jobban optimalizált rendszer és a spórolósabb a9 miatt hoszhat jó értékeket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#876) turbulencia8 válasza kchris78 (#874) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nevetseges fejlesztesi irany az akku csokkentese.

(#877) Quqesz válasza joey04 (#875) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Feletted levő posztban a 4-4,5 óra screen on viszont jónak mondható.

Kchris
Mi az a szifon.com???

Madgie
Igen,jó idő. De miért nem tud akkor hosszabb beszélgetési időt? A gsm modem ennyit enne v fojamatosan adót keres? Ezt nem értem,mert droid területén az mindég erősebb(kb x2 annyi idő).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#878) madgie válasza turbulencia8 (#876) üzenetére


madgie
titán

Melyik 1700 mAh droidos telefon megy el 4-4,5 sot-t?

(#879) Burt1793 válasza madgie (#878) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem az a5 2300as aksival, kemény használattal, wifibel, mobilnettel 1 nap 15 óra készenlétet tud 5 óra kijelzőidővel. És még maradt benne legutóbb 18%. És ez vékonyabb. Persze napi egyszer megakad, de a mindennapokra tökéletes, illetve 87 ezer forintért vettem függetlenül, plusz 10ért a 64 gbos sd kártyát. ;]

(#880) Quqesz válasza Quqesz (#877) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Iiii baz...helyesírás egyes...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#881) petipetya válasza Quqesz (#859) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#882) turbulencia8 válasza madgie (#878) üzenetére


turbulencia8
őstag

1 ev mulva mar csak 3,5 ora lesz belole.

(#883) TTommi válasza jacis (#817) üzenetére


TTommi
aktív tag

De legalább nem old el az üveglap ragasztása! Legyél nagyon hálás:))

SXZ2 és SXZ5c

(#884) madgie válasza turbulencia8 (#882) üzenetére


madgie
titán

Bezzeg droidon kéthavonta duplázódik, sőt, főverzióugrásnál négyzetre lehet emelni.

(#885) tDr1v3r válasza madgie (#884) üzenetére


tDr1v3r
veterán

jobb mint a rezsicsöki

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#886) Fejvadi válasza #16729600 (#680) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1
De nem fog, nem szoktak tönkremenni. :)

(#888) Blyan válasza Quqesz (#877) üzenetére


Blyan
félisten

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#889) turbulencia8 válasza madgie (#884) üzenetére


turbulencia8
őstag

Utalom a droidot, elobb vennek szifont, mint guglis szemetet! De az akkukapcitas csokkentesenek trendje egyszeruen gaz.

(#890) legiaap válasza kchris78 (#874) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem olyan rossz ez szerintem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#891) joey04 válasza turbulencia8 (#876) üzenetére


joey04
titán

még így is bír annyit (sőt...) mint a te a készüléked ahogy azt már korábban említettem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#892) t3tv3s


t3tv3s
tag

Tartalmas lett a teszt. A kamerát és az aksit nem tartom acélosnak a többi része rendben van.

(#893) B-L-A-C-K válasza kchris78 (#874) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez így szép és jó, de alig volt használva a telefon, és amennyire te használtad arra egy 6310-es is elég. Ezt úgy mondom most hogy nekem is 6S van, és ugye ha normálisan van használva nekem ~1 nap készenlét, és ~7-8 óra használatot bír, persze energiatakarékos üzemmód nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#894) turbulencia8 válasza joey04 (#891) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az en keszulekem 9 oras bongeszesi es elvileg 15 oras videolejatszasi idot bir. Szerintem 7-8 orat valoban tudok bongeszni rajta.

(#895) #40359168 válasza madgie (#884) üzenetére


#40359168
törölt tag

Sőt, Paks a hálózatra dugott S6 Edge-ekből nyeri az áram 80%-át. :DDD

(#896) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Gyorsan szamolja ki valaki, hogy az elozo modellhez kepest hany %-ot csokkent az akksi kapacitasa.
Szamolja ki az uj processor hany %-kal fogyaszt kevesebbet,
Szamolja ki, hogy az iOS9 1 ora extra uzemidovel tovabb birja.
Vajon ha igy osszeszamoljuk ezeket az adatokat, akkor valoban radikalis az akksi traltam csokkenese?

(#897) Blyan válasza Touch-ko (#896) üzenetére


Blyan
félisten

Tök mindegy, mert ezt a Samsung is megtette, hogy csökkentette az aksikat és jóval takarékosabb SoC-t gyártottak. Ennek megfelelően papíron szépek is a fogyasztási adatok...

A szinten tartást viszont nem nevezném fejlődésnek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#898) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#893) üzenetére


kchris78
veterán

hat nem nyomkodtam tul sokat, de gondolja at mindenki: tenyleg naponta mindenki annyit nyomkodja a telefonjat hogy naponta 4 ora SOT jon ki? Minden nap?

Az 1700mAh-rol: bele kellett tenni a Taptic Engine-t es mivel a dizajn adott volt (s verzio) innen tudtak helyet venni.. Szerintem a 7esnel fognak rajta reszelni.. 5s - 6 nal is nott a kapacitas.

(#899) B-L-A-C-K válasza kchris78 (#898) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én sokat nyomkodom (internet, 3 email ebből 1 céges, 2 magán, face time, facebook, kis játék és még sorolhatnám), na meg azért van egy ilyen telefonod hogy használd. :)

(#900) sylar007 válasza Touch-ko (#611) üzenetére


sylar007
csendes tag

Na az AirDropot inkább hagyjuk, mivel olyan, mint a mesében: hol van, hol nincs. És az esetek 99%-bán inkább nincs. Legalábbis nekem nem akar működni egy eszközömön sem (iPhone 4S, iPad Air 2, MacBook). És ismerősei körben is ez van sajnos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.