Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Hallosz válasza peti_s (#789) üzenetére


Hallosz
senior tag

Megerősítem az előttem szóló ex IPhone usereket.
2013 nyarán a 4S készülékem frissített a hetesre. 2 hónapig bírtam, eladtam, mert inkább idegesített, mint szolgált. Eladtam. Azóta Hol Droidot, vagy WP-t használok. A napokban ismét nekifutottam az iOS 8.01 vagy mennyinek, a második nap végéig bírtam.

Ezzel azt akarom jelezni, hogy az iOS-en kívül, szerencsére van bőven másik rendszer, és hála az égnek, hogy választhatunk, kár vitázni melyik a jobb. Kinek melyik....

Azt látni, hogy az iPhone 6s eladási rekordokat dönt. Ebből kétféle következtetés vonható le:
1 - a 6s Qurva jó (technikai szempontból biztosan)
2 - a 6 Qurva szar, mert mindenki menekül a 6s hez, hátha ez jobb lesz. :)

A magam részéről erősen remélem, hogy az iOS nem lesz kötelező. :R

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#802) Storm1990 válasza Hallosz (#801) üzenetére


Storm1990
csendes újonc

Senkinek nem kotelezo ,de sokaknak megkönnyíti az eletet es mindig szamithatsz ra ;)
(Bar ezt a droidosok ugy sem értik ,még nem érezik at egyszer)

[ Szerkesztve ]

(#803) janeszgol válasza #13110016 (#799) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért lennék király? Inkább csatlakozz és írd le a véleményed.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#804) stevve válasza Hallosz (#801) üzenetére


stevve
nagyúr

"Azt látni, hogy az iPhone 6s eladási rekordokat dönt. Ebből kétféle következtetés vonható le:
1 - a 6s Qurva jó (technikai szempontból biztosan)
2 - a 6 Qurva szar, mert mindenki menekül a 6s hez, hátha ez jobb lesz. :)"

Ez így egyáltalán nem függ össze... nem is értem, hogy jutottál erre a következtetésre. Akkor minden termék elődje szar, ha jön újabb? :F

(#805) batai15 válasza stevve (#804) üzenetére


batai15
félisten

Nem, de általánosságban elmondható egy szifonról hogy az előd modellt nem feltétlen éri meg lecserélni az utódra.

(#806) stevve válasza batai15 (#805) üzenetére


stevve
nagyúr

MAnapság, amikor sok gyártó már évente vagy gyakrabban hoz ki újabb csúcsmodelleket, egyáltalán nem éri meg minden alkalommal cserélni az újra. A tableteknél még jellemzőbb, hogy 1-2 éves tabletet nem cserél az ember, mert bőven jó még. Értelmetlen. Ez nem csak a szifonra jellemző, de ők is évente kihoznak valamit, mert a befektetők és a nép elvárja, de már egyre kevesebb revolutionary dologgal, mert túl gyorsan akar mindenki haladni, ahelyett, hogy kicsit inkább lassítanánk ki/elhasználni, amink van és aztán váltani.

[ Szerkesztve ]

(#807) lolal


lolal
senior tag

Nevetséges hogy egy 4K -képes agyon hypolt telefont 2015-ben kimernek :Y 16 GB-s verzióban adni , "csupán" negyedmillió forintos induló áron :W . Mindig is nagy lehúzó volt a Fapple , de azért ez már röhejes. Fu*k you Apple :W . Mondom én ezt Apple tulajdonosként.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#808) Ricardo válasza Hallosz (#801) üzenetére


Ricardo
félisten

Bár most is eladási rekordok vannak, de az ios, sokkal jobban össze volt rakva a Jobs érában. Figyelt a részletekre, és volt akinek tetszett, volt akinek nem, de volt egy markáns arculata.

Nem használok Apple eszközöket, de az olvasottak (és képek, videók) alapján jobb volt a régi (ios 6) rendszer. Most szigorúan csak a kinézetre, és annak egységére gondolok.

(#809) Wesder válasza Storm1990 (#802) üzenetére


Wesder
félisten

Ezen most jót nevettem, mert nincs igazad :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#810) Wesder


Wesder
félisten

Iphone tulajok is ugyan azt szajkózzàk, úgyhogy ti is elég unalmasak vagytok néha... Sokan nem képesek megérteni hogy minkét rendszer "smooth" kivéve a Tàcsvizes droidot :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#811) GALARDO válasza Ricardo (#808) üzenetére


GALARDO
addikt

Így van, iOS 7 előtt létezett tökéletesen működő rendszer.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#812) Sys85 válasza Storm1990 (#802) üzenetére


Sys85
veterán

Én droidos létemre átérzem az ios előnyeit (i4-4s(2x)-5c-5s-i6,ipad2,ipad mini2),de erős túlzás hogy akkora király hogy utána az ember soha többé semmi másra nem vágyik.
Én minden rossz szájíz és szenvedés nélkül váltok hol ios készülékre,hol androidra.
Én akkor most elfajzott vagyok mert mind a 2 rendszert szeretem,de nem elvakultan? :DD

Lábjegyzetben megjegyzem hogy szerintem az eddig legjobban sikerült iphone a 4S volt az ios 5-tel,de még a 6-tal is,persze a maga idejében. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#813) Keni21


Keni21
tag

Én amiota megtudtam oldani azota beta verziot hasznalok mined a 6-on es az eladott 4s-en azt hasznaltam nekem nem volt problema egyikkel se pedig en gyuloltem a rendszert. De megfelel nekem minden napi hasznalatra.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#814) Storm1990 válasza Sys85 (#812) üzenetére


Storm1990
csendes újonc

Ebben teljesen igazad van ,sajnos az ios sem a régi mar ,de sokak számára meg igy is megbizhatobb,kiszamithatobb ...
Engem is gyötör most,hogy i6s vagy s6edge legyen ,mivel eletemben másodszor hosszú távra tervezek egy keszulekkel :D

(#815) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

látom még mindig megy az alma harapása nevű verseny :)

(#816) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nem tartom magam droid-fannak (eleve milyen elfajzottnak kell lenni ahhoz, hogy valaki egy telekommunikációs eszközért vagy az azon futó operációs rendszerért rajongjon), de 2015 végén ennyi pénzért ilyen képernyőfelbontással + akkuidővel kijönni egyszerűen nevetséges. Ahogyan a 16 giga is az, de ott legalább van mód nagyobbat választani - horror áron.

Ettől függetlenül persze fogyni fog, Magyarországon szvsz elsősorban a gentry-réteg köreiben.

Ami szubjektív: csúnya, de legfőképpen jellegtelen. Az 5s tetszett utoljára.
Az iOS-t is próbáltam (mint sok más platformot), de én konkrétan falra másztam tőle.

A hszeket végignyálazni mindenképpen tanulságos volt.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#817) jacis


jacis
nagyúr

"A készülék nem melegszik vészesen, még akkor sem, ha a navigáció és a zenelejátszó egyszerre fut, és közben még szivargyújtóról töltjük a telefont "
Nekem tegnap 68 fokpsra sikerült melegíteni a telómat hasonló helyzetben :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#818) aprokaroka87 válasza jacis (#817) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

jesszus hát akkor milyen lenne az nyáron?
100fokos?

(#819) GALARDO válasza jacis (#817) üzenetére


GALARDO
addikt

Az M9 már csak ilyen. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#820) B-L-A-C-K válasza jacis (#817) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig olvastam valahol hogy brutálisan melegszik a 6S, én próbáltam mindenhogy, de csak langyos állapotot sikerült elérnem, kb mint az i6-nál. 5S-t viszont már feltudom forrósítani pár játék alatt is elég hamar.

(#821) Blyan válasza B-L-A-C-K (#820) üzenetére


Blyan
félisten

Biztos kamuzol, mert én is olvastam ,hogy rohadtul melegszik, még a villanó ledet is letiltja, kép is van róla.
Szóval, Almabérenc, you have no power here... :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#822) B-L-A-C-K válasza Blyan (#821) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

;]

(#823) Pttypang válasza Blyan (#821) üzenetére


Pttypang
veterán

Ainternetenmekmontak!

Everybody lies.

(#824) #82729984 válasza batai15 (#797) üzenetére


#82729984
törölt tag

+1.

Megjegyzem, az is ironikus amikor az apple, meg az apple fanok megmagyarázzák hogy a külső sd azért rossz, mert lassú szar rontja az user élményt stb stb és nem akarják szivatni vele a usert, amit még akár meg is értenék, majd ezek után kiszúrja a szemüket az apple egy 16 GB-os modellel és a nagyobb tárhelyért meg irreális felárat kér...

És itt lóg ki a lóláb, hogy ennek bizony k.rvára semmi köze a fentiekben előadott lózungokhoz, hanem bizony a kőkemény profitról van szó, az apple 2015-ben egy 300k-es luxusmobilban is sajnálja a felhasználóktól azt a pár száz forintos extra kiadást az elvárható minimális 32 GB tárhelyért... Az majd jövőre jön forradalmian innovatív újításként az iphone 7-ben :)

(#825) Ed Parker válasza #82729984 (#824) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ti miért rugóztok még mindig ezen az sd kártyán mikor a szifonba soha nem is volt és nem is lesz valószínűleg.
Továbbá már a Samu s6/edge-ben sincs.

Ez fáj nektek hogy van aki 16gb belső tárhellyel is vesz telefont?
Komolyan még ma is erről szól ez a topik 800hsz után?
Tényleg jöhetne már egy moderátor takarítani.

(#826) batai15 válasza Ed Parker (#825) üzenetére


batai15
félisten

Ne beszélj többes számban mert nekem nem fáj az sd kártya esetleges hiánya.
Viszont nagyon elfogultnak kell lenned ahhoz hogy 200+ leszurkolása után azt mond hogy 16 giga elég és ha több kell kiperkálsz szívesen érte 220-230 ezret is minden szív fájdalom nélkül.

(#827) #82729984 válasza Ed Parker (#825) üzenetére


#82729984
törölt tag

És a moderátor mit takaritana mégis? Irtam bármit ami sértené a moderálási elveket?
Ne nevettesd már ki magad, egyelőre (szerencsére) nincs olyan moderálási elv a mobilarénán, miszerint tilos az apple termékek hiányosságait szóvá tenni.

Annyira viccesek vagytok apple huszárok, hogy amint valaki felhívja a figyelmet a nyilvánvaló hiányosságokra teljesen normális hétköznapi beszéddel, egyből moderátorét kiáltoznak mit valami besértődött kisgyerek akinek elvették a játékát :)

(#828) Fiery válasza Ed Parker (#825) üzenetére


Fiery
veterán

Valojaban sokaknak -- nyilvan nem azoknak, akik ide irogatnak -- az faj, hogy nem engedhetik meg maguknak a 64 ill. 128 gigas iPhone 6S-t (a 16 gigast en tovabbra is zarojelbe teszem, mintha nem is letezne). Ha pedig valami elerhetetlen, egyszerubb fikazni, mint egyszeruen azt mondani, hogy a cucc brutal draga es "en maradok a Redmi Note 2-nel" (csak egy pelda -- de egyebkent egy rendkivul jo ar/ertek aranyu keszulek, de nagyon OFF itt) En pl. ugy gondolom, hogy az S6 edge+ tul draga, nem er annyit, megse allok neki keresgelni, hogy milyen feature-ok hianyoznak belole (pl. SD-kartya :)) ) A Vertukrol, Tag Heuer mobilokrol meg mar ne is beszeljunk... De valahogy "furcsamod" nem lett/lesz rosszabb az eletem attol, ha valaki ilyen mobilt vesz az iPhone 5S helyett (ami az en valasztasom volt par honapja).

[ Szerkesztve ]

(#829) B-L-A-C-K válasza batai15 (#826) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezen is mit kell rugózni? Világ életembe 16GB-os iPhone-jaim voltak, és 5GB mindig szabad volt. Ez teljesen felhasználó függő, van akinek elég van akinek a 128 is kevés. Viszont mindenki eltudja dönteni hogy milyet vegyen. Ha neked meg nem tetszik hogy ennyi az ára 16GB vegyél más telefont.

Már kicsit kurv@ unalmas hogy itt mindenki hisztizik, kb mint az óvodába. Akinek nem kell ilyen telefon boldogabb lesz attól hogy megmondja hogy sz@r, vagy kevés a tárhely? Vicc.

(#830) #35104512 válasza B-L-A-C-K (#829) üzenetére


#35104512
törölt tag

valóban jó lenne már inkább a telefonról olvasni :)

pl akksival hogy áll így pár nap használat után?

(#831) Totheground válasza #82729984 (#827) üzenetére


Totheground
addikt

És annyira vicces, hogy a droid (elhanyagolható részt wp/BB) huszárok álladóan ott rejszolnak az összes Apple topicban és több száz hozzászóláson nyomják ugyanazt a tetves mantrát (bt fileküldés, fm rádió, sd kártya, etc). Senkit nem érdekel, elhangzott az összes k***a Apple telefon topicjában 20szor, aki úgy érzi, hogy még mindig bármi értéket képvisel azzal, hogy erre ismét "felhívja a figyelmet, az vagy egy nyomorult troll vagy baromi szomorú és sivár élete lehet, hogy ebben éli ki magát. Vagy mindkettő.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#832) B-L-A-C-K válasza #35104512 (#830) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Üzemidőre elég hasonló az i6-tal.

(#833) #82729984 válasza B-L-A-C-K (#829) üzenetére


#82729984
törölt tag

Nézd, nekem speciel egy dolog fáj:
hogy nem vagytok hajlandóan beismerni hogy az apple pusztán csak a kőkemény profit érdekek miatt ad ki készüléket olyan minimális tárhellyel amivel a konkurencia lassan már az 50k olcsójános telefonokat árulja, kőkemény profitérdek miatt nem tesz bele külső bővithetőséget, kőkemény profitérdek miatt van csak csökkentett nfc benne, profitérdek miatt van benne lófingnyi akkumlátor és igy tovább.

Ehelyett mindenféle lózungokkal jöttök, amiket szerintem még ti magatok sem hisztek el a szivetek mélyén, már csak azért sem, mert a következő verzióba amibe viszont belekerül az adott funkció azt hirtelen forradalmian innovativ újdonságként ünneplitek ami nélkül nem is tudjátok hogy hogyan lehetett meglenni addig.

Megjegyzem, szerintem ez miatt szokott minden apple fórum állóháborúvá merevedni, mert a jogos, racionális, józan paraszti ésszel könnyel belátható kritikára általában egy irracionális józan paraszti ésszel szinte felfoghatatlan válasz jön (pl. az sms elavult minek az, miközben az összes bank sms-ben küldözgeti a one-time kódot, de ez csak egy példa).

(#834) Ed Parker válasza batai15 (#826) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Olvass vissza pár száz hsz-t leírtam hogy mi módszerem.
Nem kell több sőt még van is helyem.
Korlátlan gyors internet és felhő a titok.

(#835) Blyan válasza #82729984 (#833) üzenetére


Blyan
félisten

Figyi, én elismerem. :K
És azt is, hogy igen, gáz, hogy nincs sms értesítés.

A cserélhető aksi, sd kártyabővítést nem. Ez manapság trend.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#836) Ed Parker válasza #82729984 (#827) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A sok trollkodást, ami nem témához vág és három nap alatt 100x ki lett tárgyalva.
Hiányosság :)
Tedd hozzá hogy szerinted, de engedd meg eldöntsem magam hogy egy készülékben mire van szükségem.
Hozzáteszem, rengeteg droid telefonom volt, most is van egy tábla, szóval ennyit az elvakultságról.

Fiery: de akkor azt kell leírni hogy nekem drága vagy nem ér ennyit azt eltolni a biciklit.
Nekem nem ér 850€-t egy s6edge hiába tetszik, az i6s plusz sem,de ettől nem fikázom, hogy ez és ez hiányzik belőle, ezért nem veszek, különben vennék a család minden tagjának.

[ Szerkesztve ]

(#837) madgie válasza #16729600 (#737) üzenetére


madgie
titán

Akinek nem inge, ugye ;]

(#838) B-L-A-C-K válasza #82729984 (#833) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor engem kérdez meg máskor. Igen így van! De ez üzlet, ha neked lenne egy céged te is így csinálnád. Az meg hogy megveszik csak neked lenne jó. Éppen azért nem csinál soha sok újdonságot hogy mindig legyen valami, és mindig legyen miért megvenni a készüléket. Viszont kipróbáltam egy csomó készüléket már, így nekem akkor is ez a legmegfelelőbb, ha drága ha nem. Viszont ha valaki tudatosan vásárol, azaz pl használtan, és időben el is adja akkor nem kell buknia a telefonon évente 120 ezreket, és sírni hogy drága.

[ Szerkesztve ]

(#839) Wapmester válasza Blyan (#835) üzenetére


Wapmester
senior tag

Az SD foglalat se jönne szóba ha alapból 32 gigát kapnának az emberek annyi pénzért amennyi egy 6S ára, android fronton is kezdik hanyagolni a felső kategóriában de legalább 32 gigával elintézik a dolgot.

(#840) #82729984 válasza B-L-A-C-K (#838) üzenetére


#82729984
törölt tag

Akkor szerintem nincs vita köztünk :)

Az apple-t tökéletesen megértem, nem véletlen nála a legnagyobb a profit az összes mobiltelefon gyártó között.
Azokat is megértem akiknek nincs szüksége a hiányzó funkciókra, bár hozzáteszem, ahogy azt kb. 100 kommenttel (:D) ezelőtt említettem, ha valakinek nincs szüksége egy funkcióra de a készüléke tudja azt, az nem fog hátrányt szenvedni. Pl. ha valaki egyáltalán nem használ nfc-t, annak az sem fájhat ha teljes értékü nfc lenne benne, de aki meg használná az örülne neki. Vagy ha a min tárhely 32 GB lenne, de valakinek elég a 16 is, nem hinném hogy visszavinné a készüléket hogy neki nem jó, mert ragaszkodik a 16-hoz :)

Akiket nem értek meg, azok azok akik megpróbálják megmagyarázni hogy miért jó hogy nem tud bizonyos funkciókat. És bizony ők szoktak olyan lózungokat nyomatni amiktől csoda hogy a plafon nem reped meg :)

(#841) madgie válasza peti_s (#761) üzenetére


madgie
titán

"de sokan jönnek itt a supporttal hogy az milyen jó. Egy Xiaominak jobb"

Szóval te nyugodtan felhívhatod az ingyenes sájómiszápportot, ha bármi olyan bugod van a telefonnal, ami zavaró? Csak mert a múlt héten jártam úgy, hogy valami hülyeség miatt zárolták az Apple ID-met (van egy iPad itthon), amit ugyan e-mail-es resettel meg lehetett oldani, de ilyan piszlicsáré sz@rsággal is képes volt a magyar ügyintéző annyira törődni, hogy Amerikában egy iTunes supportos kollágát keressen meg és telefonon beszéljük meg közösen, mit-mikor-hogyan.

Gondolom ez így megy a kínai telefonokkal is... várjál, nem. Nekem is Meizu-m van. Ha bajom van, oldjam meg valahogy. Tegyek másik romot, rootoljam, hekkeljem szénné, majdjólesza.

De volt olyan is, hogy véletlenül egy másik Apple ID-vel vásároltam meg egy tízdolláros appot. Amerikai ID-vel volt megvéve eredetileg (pontgyűjtős izékkel), majd hülye ésszel magyarul töltöttem le. Aznap nem is esett le, szalonnasütéses lazulás volt, aminek a végén a cimborának meg akartam mutatni, hogy szól egy Peavey 5150 szimuláció az iPad-re kötve... szóval másnap észrevettem, hogy hopp, ez megint ki lett fizetve. Felkerestem a supportot, visszaadták a pénzt.

Szóval bármit lehet mondani az Apple-re, de a supportja nagyon is jó. EU-s telefonnál is megoldható volt úgy a csere (piszok ment az i5 kamerája alá anno), hogy elengedtem egy telefont az iCentre-nek, kértek pár fotót e-mailben, aztán küldhettem futárral a telefont, ők meg pár nap múlva küldték helyette a másikat. 300 km-re Pesttől azért ez nagy segítség volt. Most a Meizu-val mehetnék a sóhivatalba, ha valami baja lenne...

(#842) Quqesz válasza Örni (#798) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nagyjából az 5c az volt,nem jött be......

Black
Eddig kb neked van itt és addig ilyen meddő vita lesz itt,míg ti felhasználók nem lesztek többen ez van...

Na hol is tartottunk: xar az alma! :DD vicc volt.
Én azt mondom mindenki menjen be egy boltba,nyomogassa meg az összes telót és azt vegye meg ami tetszik. Régebben linkeltem egy videót(i6 vs LG G2) amivel azt akartam érzékeltetni egyik teló sem annyival jobb a másikná/kicsi a különbség, hogy bármelyiket veszik nem fognak rosszúl járni. Jó az alma is és még sok más teló is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#843) madgie válasza #82729984 (#833) üzenetére


madgie
titán

Van egy nagyon jó fényképezőgépem, de csak 8 gigás SD kártyákat rakok bele. Rosszabb lesz a fényképező ettől?

(#844) Ed Parker válasza madgie (#843) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Simán, mikor vehetnél 32gb-ost is, meg se próbáld magyarázni hogy elég a 8gb.
Tényleg NFC van benne?

(#845) Fiery válasza Quqesz (#842) üzenetére


Fiery
veterán

Elegge nagyjabol. Kozel sem 100e Ft volt az 5C, amikor megjelent. Sot, ha nem tevedek, soha nem lehetett nalunk ujonnan 100e Ft alatt hozzajutni. Az igazi truvaj egy olyan iPhone lenne, ami 99.900 Ft brutto aron jelenne meg. Ami kozel sem mission impossible, hiszen nem sokkal tobb ill. jobb hardver kellene bele, mint most az iPod Touch-ba. Ami jelenleg 89.900 Ft 64 gigaval. Egy 32 gigas iPod Touch + SIM slot + GSM/LTE modul, es mehetne az 99.900 Ft-ert. Csak epp az Apple-nek qrvara nem erdeke egy ilyen keszuleket kihozni. Rohadt nepszeru lenne, de nagyon keveset keresne rajta a ceg. Az Apple-t pedig -- tobbek kozt -- az 1 db eladott telefonra juto legmagasabb profit hajtja.

(#846) madgie válasza Ed Parker (#844) üzenetére


madgie
titán

Az a kedvencem, mikor az a szöveg jön, hogy nyaralásra kevés a 16 giga. Loálll, RAW képekkel sem bírtam megtölteni a 16-os kártyát egyszer sem a gépemben nyaraláson (33 MB képeket lő képenként, plusz 6-7 mega a JPG mellé).

[ Szerkesztve ]

(#847) #82729984 válasza madgie (#843) üzenetére


#82729984
törölt tag

Hagy válaszoljak a kérdésedre kérdéssel, egy picit módosítottam rajta:

Van egy nagyon jó fényképezőgépem, de csak 8 gigás SD kártyákat rakok bele de akár 16 gigásat is lehetne. Rosszabb lesz a fényképező ettől?

(#848) Quqesz válasza Fiery (#845) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor tévedtem ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#849) Ed Parker válasza madgie (#846) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem is 16-os kártyáim vannak, de nem egyszerű telerakni, persze van az a japán turista típus, aki tkp dokumentál nem fotózik.
Nekem nincs ekkora fáljméret, csak 16mp a felbontás :)

(#850) szanyi20


szanyi20
tag

Ha minden jol megy egy het mulva mar meglesz a 6s. Remelem nem fog mindenki lefikazni es kiutalni innen ha valamit a 16!!! Gb-os elso apple telefonom birtokaban megkerdeznek... Ha esetleg kivancsi lennek a telefon vmilyen funkciojara vagy csak megosztanam a tapasztalataimat...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.