Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Blyan válasza batai15 (#449) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem csak a szar memóriakezelés a gondom az S6-ban. Egyéb tekintetben megállja a helyét még a 6S-sel szemben is.

De legközelebb inkább ájfónt veszek. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#452) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Király telefon, rohanok is venni rögtön kettőt.... ja, mégsem :U

Micsoda ficsőr, hogy már ha erősebben nyomod a kijelzőt fel is ugrik egy ablak :DDD

(#453) CptAdamica válasza r3dsnake (#432) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha már itt járunk, akkor ha a motorola nem csinálja meg az első mobilt, akkor iphone se lenne sehol.

Megyen!

(#454) Fiery válasza batai15 (#449) üzenetére


Fiery
veterán

A keszulek sok esetben nem rosszabb, sot, adott esetben jobb is. Ami tonkrevagja a kepet sokszor, az az oprendszer ill. a bloatware. Pl. ha az Androidos keszulekeket nezzuk, nem konnyu olyat talalni, ami baromi jo vas, de nincs telenyomva szemetrevalo ballaszttal. A Nexusokat meg hagyjuk, mert az me'g mindig nem a high-end, sajnos. Ott van pl. a Nexus 9: alapvetoen egy qrva jo masina lenne, de nehany helyen a sporolas olyan szintu, hogy tonkrevagja az osszkepet :(

[ Szerkesztve ]

(#455) suckall88 válasza batai15 (#449) üzenetére


suckall88
tag

Inkább a jellemző trend a droidrol --> ios-ra.

1 igazi probléma van az iphone-al. A töltőkábel szétmegy..

[ Szerkesztve ]

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#456) Hunt3r22 válasza Fiery (#454) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Droidból én Htc-t vennék esetleg Nexust.

Bár amit a Htc is művel az árazással, plusz amit most a Nexusokkal is műveltek, szörnyű. Egyre inkább arra felé hajlok hogy majd egy i6+ -ra nevezek be. :N

Xr

(#457) Csapoati válasza Fiery (#446) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát igen. Én pont az általad említettek miatt váltottam egyre feljebb (pedig már 4,5"-nál is azt mondtam, hogy ez a vége). Böngészni, játszani, képeket/videókat nézni sokkal jobb nagy kijelzőn, telefonáláni meg baromi keveset szoktam. 6-6,5" szerintem viszont már kannibalizálná az iPad minit, mert hiába a 2 collnyi különbség, 6-nál már végképp felejtős az egykezes használat és akkor már legyen tablet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#458) Fiery válasza Hunt3r22 (#456) üzenetére


Fiery
veterán

En ha Androidban gondolkoznek, akkor egy S6-ot tudnek elkepzelni kicsit kisebb kijelzovel es Nexus markanevvel, hogy ne legyen rajta az a rengeteg kacat, es frissen lehessen mindig tartani az oprendszert. Vagy egy Galaxy Alphat az S6 kijelzojevel (4,7 colra lekicsinyitve persze), processzoraval, 4 giga RAM-mal, szinten Nexuskent :) De persze ilyen keszulekek nincsenek, es ahogy elnezem, nem is egyhamar lesznek. A Google velhetoen nem akarja osszerugni a port a partnerekkel. Ha tul jo Nexus keszuleket csinalnanak, akkor ki venné meg a bloatware-es alternativakat? :) Bar, a Pixel C remenyt kelto kezdemenyezes, jo lenne, ha lenne folytatasa telefon vonalon is...

[ Szerkesztve ]

(#459) Lacy6 válasza #82729984 (#400) üzenetére


Lacy6
senior tag

+1
Jól megfogalmazott hozzászólás, teljes mértékben igazad van.
Ami nincs az nem is kell, és különben is elavult (mert nincs) szemléletet tökéletesen meg lehet figyelni a hozzászólásokban. Azt is meg lehet figyelni ha visszanézünk az időbe, hogy mikor lett akkor hirtelen nem számított elavultnak és fantasztikus innovációnak lett kikiáltva :D

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#460) Blyan


Blyan
félisten

32-es változat és gyorstöltés, nekem igazából csak ennyi kellene a iPhone-ba.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#461) Fiery válasza Csapoati (#457) üzenetére


Fiery
veterán

Mar az iPhone 6(S) Plus is boven kannibalizalja az iPad mini piacat. Az iPad minit ill. a kismeretu tableteket nem is baj, ha a phabletek megolik, sokkal praktikusabb egy keszulekben tudni minden funkciot. Ha szuksegem lenne a mindennapi eletemhez vagy munkamhoz egy 7-8 colos tabletre is, szivesebben vennék helyette inkabb egy 6 colos phabletet, akkor csak egy keszuleket kene magammal hurcolni, egy keszuleket kene tolteni, stb. SZVSZ tobb ertelme van a 12-13 colos tableteknek, mint a 7-8 colosaknak, legalabbis ha az embernek amugy is van mar egy okostelefonja, ami adott esetben phablet is lehet.

(#462) Csapoati válasza Blyan (#460) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kíváncsi leszek a 7-es iPhone-ra, hogy mekkora tárhely lesz a legkisebb. Mert jövőre már tényleg nagyon gáz lesz a 16 gigás induló változat, de a 32 meg mintha szitokszó lenne az Apple-nél. :D

Fiery: A 8 coll szerintem ideális tartalomfogyasztáshoz. Ugyan már kétkezes a cucc, de még elég könnyű a kényelmes használathoz.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#463) Fiery válasza Csapoati (#462) üzenetére


Fiery
veterán

SZVSZ az iPhone 7-nel 32, 128 es 192 GB lesz a 3 variacio.

[ Szerkesztve ]

(#464) Wesder válasza Fiery (#463) üzenetére


Wesder
félisten

Nem GB?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#465) r3dsnake válasza suckall88 (#455) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

3 év alatt egy kábelem se ment szét.

(#466) Lacy6 válasza Fiery (#463) üzenetére


Lacy6
senior tag

Akkor az egy erős visszalépés lesz :D
Így már jó :)

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#467) Fiery válasza Wesder (#464) üzenetére


Fiery
veterán

De, javitottam, koszi :)

(#468) r3dsnake válasza Fiery (#461) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Eszembe nem jutna telefonnal kiváltani a tabletet (és fordítva sem). Ha lesz nagyobb iPhone-om, akkor is marad az iPad mini.

(#469) Wesder válasza Fiery (#463) üzenetére


Wesder
félisten

256GB-os valószinűbb szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#470) suckall88 válasza r3dsnake (#465) üzenetére


suckall88
tag

Nekem 3 év alatt (hogy azonos legyen az intervallum) 4 :P
3 db lightning, 1 db 30 pin. A szigetelés

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#471) Fiery válasza r3dsnake (#465) üzenetére


Fiery
veterán

Nekem sem, de az ismerosi korben meg tobb kabel is szetment. Valoszinuleg nem mindenki vigyaz a kabelre csatlakoztataskor, vagy tulsagosan osszetekerik ill. osszecsomozzak, es a muanyag boritas megreped valahol. Ami aztan szepen tovaterjed, es szetesik az egesz kabel.

(#472) r3dsnake válasza suckall88 (#470) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az egyiket power bankhoz használom táskában/zsebben és még az is tökéletes.

(#473) Lacy6 válasza suckall88 (#455) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nemrég járt nálam árajánlatkérés miatt egy csávó aki a mercinél a fejlesztéseket intézi.
Szóba jött a telefonos téma és azt mondta, hogy ő mondta a főnökének, hogy nem kell neki Iphone 5 céges telefonnak, de csak azt kapott. Elmesélte, hogy mennyit szenvedett vele és hogy legszívesebben a földhöz vágná ha nem lenne minden céges adat rajta. Természetesen a telefon annak rendje és módja szerint megkopva olyan szinten mintha a kutya szájából húzták volna ki, pedig állítása szerint vigyázni szokott a dolgaira. Természetesen HTC-ről még soha nem hallott... :)

Nem mindenkinek tetszik az Iphone, de fordítva is ugyanaz a helyzet.
Ezt csak azért írtam le mert kissé úgy éreztem, hogy azt mondod céges telefonnak Iphone a legjobb és kész.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#474) Fiery válasza Wesder (#469) üzenetére


Fiery
veterán

Szerintem meg sajnos nem valoszinu a 256 giga :( Ha megnezed, egyre jobban terjed a masfeles szorzo. Jovore varhatjuk a 6 GB RAM-os telefonokat, manapsag a 3 GB RAM jellemzo a high-end keszulekeknel. Hattertarnal eddig annyira nem volt ez divat, viszont valahova mozdulni kell. A 256 GB hattertar kicsit necces lenne, sok helyet is foglalna a telefon alaplapjan, es arban is komoly tetelt jelentene. Eleg ha egyvalaki bedobja az otletet, ha az egyik NAND gyarto kitalalja, hogy ilyen chipet keszit, a tobbiek menni fognak utana. Kerdeses, hogy az Apple lepi ezt meg eloszor ,vagy a tobbi gyarto kozul valaki.

(#475) r3dsnake válasza Lacy6 (#473) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

User error.

(#476) Lacy6 válasza r3dsnake (#475) üzenetére


Lacy6
senior tag

Egyértelmű. Mi más? :D
Tegnap az irodába a főnökasszony csodálkozott rá hogy sms íráskor hogy kel életre a telefon és hívást kedvezményez. Azt nem tudom, hogy ez user error-e de manapság elég sokat ekézik a sima 6-ot.
Mondjuk volt vmi olyan app ami azt nézi, hogy ő mennyi sétált aznap és mikor mutatta, iszonyat milyeneket akadt a teló görgetésnél. kb. mint vmi S2.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#477) suckall88 válasza Lacy6 (#473) üzenetére


suckall88
tag

Lehetséges. Mit szenvedett vele? Elmondod?

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#478) turbulencia8 válasza r3dsnake (#475) üzenetére


turbulencia8
őstag

Attol meg sokak szerint ceges felhasznalasra vannak jobb telok a szifonnal. Az otos szerianal volt eloxalasi problema is mellesleg.

(#479) darvinya


darvinya
titán

Kezdődik a szaftos ebéd, lehet tunkolni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#480) suckall88 válasza r3dsnake (#472) üzenetére


suckall88
tag

Szerintem nekem azért megy szét, mert sokat olvasok rajta esténként úgy hogy töltőn van.. Cikkeket, könyvet. És a hasamon megtörik. De azért bírhatná..

Egyébként megvan rá a megoldásom

[ Szerkesztve ]

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#481) ToniSoprano válasza Fiery (#437) üzenetére


ToniSoprano
addikt

+1 teljen korrekt iphone tulaj, nekem a dual sim, glance screen, fm rádió, dupla koppos lezárás is hiányozna. Aki használt ilyet tudja miért jó, aki nem meg úgysem tudja elképzelni mire jók ezek, vagy megmagyarázza miért nem kell ez nekem. Azért olvasom a topikot, mert tetszik ez a 6S, de nagyon sok dolog hiányozna, amit napi szinten használok. Ennyi pénzért úgy elvárás lenne, hogy ne kelljen ennyi mindenről lemondani. Ennyi, kérdéseimre választ kaptam ez sincs az sincs a magyarázkodás nem érdekel. Ettől jó telefon az iphone de nekem így 270 rugót a 64 GB-os változat nem ér meg. 230 körül még beneveznék egy 32 GB-osra de olyan nincs, a 16 GB nekem kevés visszalépés lenne megint.

[ Szerkesztve ]

(#482) legiaap válasza suckall88 (#455) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na jol van mar mibe bele nem kottok komolyan. Van a csaladban 1 iPod, 2 iPad, 2 iPhone es egyiknek sincs baja a kabellel. Mar a kakan is csomot keres itt egy ket ember.
:o

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#483) S e t h válasza suckall88 (#455) üzenetére


S e t h
nagyúr

Munkahelyemen öt rácról tudok akik iphoneról váltottak androidra, az okokat csak kettő esetében tudom, látták, hogy én mit használok, tapogatták, fogták, aztán ők is arra cseréltek(szándékosan nem írok terméket, mert a habzó szájúak még a monitort is megrágnák).
Egy srác váltott vissza iphonre-ra, de ő még a seggét sem tudná önállóan kitörölni, így meg sem kérdeztem(meg nem is érdekel), hogy miért ment vissza.
Lehet példákat hozni innen és onnan is, nálunk a cégnél inkább az jellemző, hogy akinek kevesebb gempája van az windosra vált, iphoneosok meg kipróbálják az androidot.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#484) suckall88 válasza legiaap (#482) üzenetére


suckall88
tag

Ha lefényképezném sem hinnéd el ugye? :D nembaj
Egyébként 2g óta iPhone-t használok, meg iPadot, annak idején iPodot, meg Mac-et. Nem értem az itt felmerülő problémákat.. De őszintén bevallottam, nekem a kábellel van problémám. (Ha nem baj)

Seth: Semmi konkrétum?

[ Szerkesztve ]

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#485) Ed Parker válasza Lacy6 (#473) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Vigyáz rá mi?
Akarod hogy körbefotózzam az i6-ot ami jövő hónapban lesz egy éves és 90%-ban egy munkásnadrágban figyel? Nincs tokom, nem vigyázok rá, nincs fólia, nem mosom naponta.
Ez most nem az iPhone-ról szól, mert a htc one-t is így tartottam és szép állapotban adtam el.
Ütődés meg nyomódás van rajta fizikai behatásoktól a hátlapom, de hogy nem kopik az tuti.
A htc m9 egyébként pont egy jó telefon, kár hogy kevés rá a kereslet.

(#486) bagkri01 válasza Ed Parker (#485) üzenetére


bagkri01
őstag

i5-ről volt szó, ott azért elképzelhető volt a dolog, főleg az első szériáknál.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#487) Lacy6 válasza bagkri01 (#486) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szerintem pontosan arról a hibáról van szó.
Élőbe nem láttam még ilyet, de vmi borzasztó.
Így nézett ki a teló de kb az egész felületen.
Eloxálási probléma azt hiszem.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#488) suckall88 válasza Lacy6 (#487) üzenetére


suckall88
tag

És az alu is azért deformálódott? Ugyanmár..
Nézd

[ Szerkesztve ]

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#489) Lirion


Lirion
addikt

(#401) r3dsnake
Nincs külső mappából olvasás, csak az alkalmazás mappája hozzáférhető. Ezért van az, ha rámásolsz egy filmet egy alkalmazásba, az nem látszik a másikból, csak átmozgatva.

Hát ez ultra gáz 2015-ben. Nyilván az android és az sd kártya az elavult, mert ott ha felmásolok egy filmet akármelyik mappába, az összes lejátszó megtalálja és le tudja játszani. :)

* sms elavult
- az sms értesítés hiánya miatt érvelni egy telefon ellen elég röhejes.

A saját érveidet nem érzed annak?

(#417) r3dsnake

Nem ártana, ha jobban utánajárnál a témának, mielőtt ilyen kamu képekkel próbálsz érvelni. Kezdésnek tekintsd meg ezt a képet, majd olvasd el pl. ezt a cikket.

(#409) r3dsnake

Okostelefon sem lenne a mai formájában, ha nincs az iPhone 2G.

Ezt valamiért nagyon szeretik az apple hívek hinni, de ez nettó baromság. Fentebb linkeltem már pár cáfolatot erre, de ugye az lg prada is az iphone előtt jelent meg. A kapacitív kijelzők használatának elterjedésében volt jelentős szerepe, illetve az app store tekinthető valódi innovációnak, bár a nokia már próbálkozott hasonlóval korábban.

(#448) suckall88

Ajánlom figyelmedbe ezt a remek kis videót, szépen bemutatja, hogy mennyire értenek a telefonon futó rendszerhez a júzerek. :D

(#490) r3dsnake válasza Lirion (#489) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az első iPhone 2007-es, a képen látható összes telefon 2008-as a felső részen is.

(#491) Fiery válasza ToniSoprano (#481) üzenetére


Fiery
veterán

Hat igen, a glance screen nekem is jol jonne. Sokszor gondolok nosztalgiaval azokra az idokre (pl. Nokia 5110), amikor nem kellett a telefont eletre kelteni ahhoz, hogy megnezzem, jott-e sms vagy email, vagy volt-e nem fogadott hivasom, vagy hogy feltoltott-e mar a telefon a tolton logva. Persze erre az ertesitesi LED is jo lenne. Talan majd egyszer lesz az iPhone-nak is ilyen "amazing" meg "revolutionary" feature-e :W

[ Szerkesztve ]

(#492) #96349952


#96349952
törölt tag

Röhejes ez a fanboykodás, ami itt megy. Az ugye megvan, hogy csak egy tömegtermékről van szó? Inkvizíció is lesz, ha valaki nem hajlandó megtérni?

[ Szerkesztve ]

(#493) suckall88 válasza Lirion (#489) üzenetére


suckall88
tag

Az iPhone egy végtelenül egyszerű, működőképes dolog. Ez negatívum? Én már kinőttem a szgép összerakásból, a windows rakosgatásból, a romolásból, a linux foltozgatásból.

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#494) Lacy6 válasza suckall88 (#488) üzenetére


Lacy6
senior tag

Mit nézzek egy agyonvert M8-on?
Iphone 5-nek köztudott eloxálási problémája volt ami miatt kopott lefele a fekete elox réteg.
Rossz anyagra eloxáltak valószínűleg.
Ezt, hogy próbálod összehasonlítani egy összevert telefonnal?
Lehet, hogy elsőre bizarr képet linkeltem, de nézz körül a neten mennyi kopott I5 van...

(#493) suckall88: Ezt úgy mondod mintha a többi nem működne. Képzeld a többi telefon is tökéletesen működik és elégedettek vele az emberek. Jah és nem kell romolgatni meg egyebek...

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#495) Lirion válasza r3dsnake (#490) üzenetére


Lirion
addikt

A felső rész 2006-os.

(#496) Blyan válasza #96349952 (#492) üzenetére


Blyan
félisten

Ezt úgy írod ide -pofátlanul -mintha bárki erőltetné az iphonet a tulajok közül. Nem, csak kurvara unják hogy mindenki akinek nem kell az iPhone megmagyarázza, hogy miért szar és miért hülye aki meg szereti és nem cserélné androidra.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#497) #40359168 válasza aprokaroka87 (#373) üzenetére


#40359168
törölt tag

Az FM rádió és a Micro SD egyaránt az iTunes Store bevételét csökkenti, ahogy a BT fájlküldés is. Ha a Google annyit keresne legálisan megvásárolt zenéken meg filmeken, mint az Apple, tökugyanezt csinálná.

(#498) suckall88 válasza Lacy6 (#494) üzenetére


suckall88
tag

Én nem értek már a droidokhoz, régen volt. Csak azt látom, h munkatársam meg akarja mutatni a képeit egy valamilyen nagy batár Sony telefonján, és "jajj kicsit lerakom az asztalra, hagy töltsön" mondom mi???! Egy nyamvadt ip2-n azonnal megtudom mutatni a képeim.

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#499) Blyan válasza #40359168 (#497) üzenetére


Blyan
félisten

Fordítsd meg; a Google is ennyit keresne a legális megvásárolt zenéken, filmeken, ha ezt csinálta volna a kezdetektől.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#500) turbulencia8 válasza Lacy6 (#494) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha lekopik az eloxalas, akkor alatta az aluminium mar nagyon puha. Tenyleg volt ilyen problema az otos szerianal. Megj.: a 6s-nel pedig meg azt innovacionak allitottak be, hogy az egyik legolcsobb 6082-es AlMgSi1-rol attertek nagyobb szilardsagu 7075-os aluotvozetre. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.