Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Quqesz válasza r3dsnake (#250) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát azért igen. 15-20 óra között azért már sok teló tudja. De ettől nem megyünk a falnak. Viszont a gsmarena azt írja, hogy fhd és 4k felvétel alatt is mono hangot vesz fel a kamera videózáskor. Ezért kár ha igaz.....
[itt]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#252) KraX válasza Quqesz (#251) üzenetére


KraX
őstag

Eddig is monoban vett az iphone ha jol tudom. Igen, ez egy hianyossag.

For the God Emperor!

(#253) Zjunior válasza Wesder (#240) üzenetére


Zjunior
veterán

Cikkeket el kell adni...
Amugy meg ha 13 millio eladottbol legyen 1000 ember akinek szar akkor mi van?:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#254) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Akik esetleg 6S-t akarnak venni azoknak szívesen megosztom a véleményem. Mivel már lassan 1 hete használom, és előtte volt majdnem minden iPhone-om így szerintem tudok véleményt alkotni.

Mivel tud többet mint a tavalyi széria?

Itt ugye már tudunk mindent, de személyesen is amit megérzel i6-tal szemben amivel jobb a 2GB-ram, mert tényleg észreveszed sebességben, a 3D Touch-ot szokni kell hogy van, de tényleg jó dolog. Az ujjlenyomat-olvasó hihetetlen mi gyorsan és pontosan reagál, ez is jó. Külsőleg ugye elvileg ugyan az, súlyra minimálisan nehezebb, de valahogy masszívabb benyomást kelt a 6S. Kamerában több fejlődést vártam, ettől annyira nem ájultam el. Aksiban is szerintem elég hasonló.

i6-ról érdemes váltani?

Most ha azt nézzük egy használt független szép állapotban lévő garis 16GB-os készülék 150 ezer körül mozog, ha már valaki vált 64GB-ost javaslok ami ~280 ezer, szóval olyan 130 ezres felárat kellene fizetni. Megéri? Szerintem abszolút nem, ennyivel nem jobb.

Ha új készüléket akarok ajánlanám?

Ha ~250 ezer feletti áron gondolkozik az ember annak ajánlom, mert tényleg jó készülék, és nem sokkal drágább most mint egy új i6.

Aki meg fikázza a iPhone-t mert drága azt megértem, szerintem is nagyon drága, és nem ér ennyit, viszont más gyártó csúcskategóriás készülék ára is hasonló, szóval kár ezen lovagolni. Míg van rá kereslet ennyiért is, hülye lenne a gyártó olcsóbban adni, főleg miután látja első héten 11 millió iPhone kelt el.

Aki meg magát az iOS-t fikázza javaslom próbálja ki, én régen magát a telefont egy nagy parasztvakításnak tartottam, de miután kipróbáltam egyet azóta csak ilyet használok. Persze ez felhasználó függő kinek mi jön be, itt azt kell felfogni ez egy sokkal zártabb rendszer, nincs annyi személyre szabhatóság, viszont nekem pont az tetszik benne hogy annyi van benne amennyi kell.

Esetleg ha bármi kérdésetek van a készülékkel kapcsolatban szívesen válaszolok.

(#255) Quqesz válasza B-L-A-C-K (#254) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:R :R

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#256) nitro16 válasza B-L-A-C-K (#254) üzenetére


nitro16
senior tag

Esetleg nem próbáltad más fülessel, hogy ez a zajosodás mennyire van jelen mint amit feljebb említett valaki???

Én Samu s4-ről tervezek váltani 6s plusra és fontos a hangzás mivel napi 5-6 órát hallgatok zenét átlagban azt is hol a beats tour2-vel, hol a beats studioval. Ezért a hangzás minősége nem elhanyagolható nálam.

[ Szerkesztve ]

(#257) B-L-A-C-K válasza nitro16 (#256) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gyárival nem tapasztaltam hogy gáz lenne, de nem vagyok egy nagy zenehallgatós, így nincs is más amivel kipróbáljam.

(#258) Wesder válasza B-L-A-C-K (#248) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hiszem hogy melegedne, viszont ugye ez szoftveres problem ha tényleg igaz, bàr akk màr itt is hír lenne. Lehet majd hétfőn, ki tudja, de az biztos hogy ha ezt itt hírként lehozzàk nagy csata lesz :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259) Zjunior válasza nitro16 (#256) üzenetére


Zjunior
veterán

Én beats fulessel hallgatom, nem volt probléma:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#260) nitro16 válasza Zjunior (#259) üzenetére


nitro16
senior tag

Nagyszerű, köszi. És neked is Black.

(#261) joey04 válasza *Mukeey* (#244) üzenetére


joey04
titán

Soha nem tudta, soha nem is fogja tudni, ha dealbreaker akkor keress mást. Nekem a profi mentési rendszer, az ellenőrzött store és az egy kézben lévő hardver szoftver okozta optimalizáció ezerszer többet ér.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#262) Touch-ko válasza Wesder (#203) üzenetére


Touch-ko
őstag

LOL A legjobb komment a topicban XD :C

(#264) Totheground válasza Polarstar (#115) üzenetére


Totheground
addikt

Ezen még így fél három felé is hangosan felröhögtem. :C

Jó kis gép ez, csak nem szabad Mo-n venni... Dugják fel a szar átváltási árfolyamot, 27% fát meg a jogvédő sarcot.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#265) KeFe válasza Zjunior (#206) üzenetére


KeFe
tag

"S6/edge a heten csak 10 akartak beszamolni 6S-be..."

Csak azt felejted ez hogy ez a 10 szerencsétlen véglény majd fél év múlva ott áll sorba hogy a 6s-t becserélje a Galakszi7edzsre, mert akkor épp az lesz az új és menő, és igazából ez az ami a számít! (neki)

(#266) KeFe


KeFe
tag

Ezt a szánalmas bt fileküldés trollkodást el lehetne már felejteni, mert amíg 5 éve volt valós probléma és hiányossága az ios-nek, azért ez mostanra a technológia elavultságának köszönhetően teljesen jelentéktelenné vált.
Ami viszont számomra érthetetlen, hogy aki szerint az ios a hibátlan rendszer annak nincs igénye az appok háttérben való folyamatos (nem az utolsó használat után 10-15 percig tartó) futtatására. Tudom hogy van ami megy így, de nagyon sok minden nem, ami számomra sajnos alap és ezért (is) fel sem merül az iphonera váltás. Tabletből Ipad Air2-t használok, és nem is vágyom droidra vagy másra mert az ios hülye megkötéseit meg lehet kerülni vele, de telefonuknál erre sok esélyt nem látok :/

Amúgy volt itt egy 6s innovációs/újdonságos lista vagy 10 ponttal. Nos abból kb 2 dolog állja meg helyét a haptic és a forcetouch. Egyiket sem érzem olyan egetrengetőnek mint mondjuk 2 éve az ujjlenyomat olvasót.
Mert a gyorsabb proci meg a több ram meg jobb kamera jobb touchid meg erősebb készülékház egy teljesen evidens dolog egy modellfrissítésnél, nem?
Itt jegyzem meg hogy a ram bővítés már tavaly is időszerű lett volna.

(#267) Totheground válasza KeFe (#266) üzenetére


Totheground
addikt

Miért lenne? Ami kell (navi, voip, hasonlók) fut a háttérben. Akkora böszme fileokat nem töltök le a telón, ami ne férne bele ennyi időbe, ráadásul pár program a gps kiskaput kihasználva meg is kerülte ezt (hogy ez továbbra is lehetséges-e az ios 9 alatt, nem tudom) a content frissítés meg amúgy is megtörténik a background app refresh miatt. Szóval nem igazán látom, hogy miért akarnék akkuidőt erre cserélni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#268) aprokaroka87 válasza KeFe (#266) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igaz hogy lassú a bt fájlküldés viszont nem annyira macerás
pl a felhő miben jobb?
ha az adott tartalom nincs fent a felhő tárhelyedben akkor elötte fel kell tölteni,majd onnan megosztani...ami pl mobilnet esetén már eleve izgalmas dolog

meg pl egy Nokia 2700 classic-ra hogy küldesz át mondjuk 10 képet közvetlen a legegyszerübben ha azon nincs net?

Nekem pl sok olyan ismerösöm van akinek okos telefonja van de nincs internetje sem

(#269) KeFe válasza Totheground (#267) üzenetére


KeFe
tag

Nah még szerencse hogy a navi elfut a háttérben :)
2 példát is mondok, melyek ezen funkciójának hiánya önmagában is dealbreaker számomra:
Google naptár
Instant photo backup normális felhőbe ill saját szerverre
Nagyon jó az ios készülékek idle akkufogyasztása, de ezek árán.

(#270) Paul119


Paul119
addikt

Ez a 6os széria annyira semmilyen lett..4-5nek legalább volt egyedisége de ennek 0

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#271) KeFe válasza aprokaroka87 (#268) üzenetére


KeFe
tag

Hát ez valóban reális probléma így 2015 vége felé hogy egy 5cm átmérőjű 320x240es kijelzővel rendelkező készüléknek azonnal szüksége van 10db egyenként 1-5Mbyteos sokmegpixeles képre.

Felhőnek megvan az a nagy előnye hogy oda 1x feltöltöd és a rá mutató linket oszthatod további macera és adatforgalom nélkül.
Nekem pl az otthoni és az irodai szerveren is kb 1 percen belül fennvan egy automatikusan a háttérben dolgozó app segítsegével minden kép amit készítek, vagy megkapok emailben, chaten, bárhogy.

"Nekem pl sok olyan ismerösöm van akinek okos telefonja van de nincs internetje sem"
Erre most mit mondjak? Hogy szánalmas?

(#272) aprokaroka87 válasza KeFe (#271) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én szoktam felhőt is használni
csak szerintem semmivel sem egyszerübb a megosztás azon sem
pláne ha esetleg mobilnetet használsz.
az hogy okostelefonon nincs internet az valóban kellemetlen,viszont pl ezen ismerőseim jórésze elöször egy névjegy felvételt tanuljon már meg,ne a felhővel meg az internettel ismerkedjen meg elöször

eggyik kedvencem az volt amikor eggyik ismerösöm este 23 órakor felhív hogy valami nagy baj van mert a Samsung galaxy telefon kijelzöje nem alszik ki már vagy 10 perce..mondom neki van a tetején egy gomb azt tessék megnyomni
gondolhatod milyen jól esett ez így este :)

Én használom a bt fájlküldést is meg a felhőt is...mikor melyik a praktikusabb

(#273) Viszlát válasza aprokaroka87 (#268) üzenetére


Viszlát
addikt

Biztos unalmas mar, de a magyar piac nagyon aprocska, azon belul azok szama akiknek nincs mobilnete meg aprocskabb, igy ez a szitu szerintem ertheto modon nem tenyezo semmilyen szempontbol. Angliaban elve (ami csak azert lenyeges, mert nagyobb piac igy tenyezo is) peldaul nem nagyon ismerek senkit, akinek ne lenne legalabb 5-7 GB adatforgalma, de sokan rohangalnak korlatlannal.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#274) aprokaroka87 válasza Viszlát (#273) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én pl kártyás ügyfél vagyok a Telenyomornál,van 1gb 1500 amit tiltanak ha az elfogy vagy van 1gb drágábban amit lassitanak

lehetek őszinte ennyi pénzért ez lehúzás
minimum 4-5gb ot kellene adniuk egy hónapban már réges rég,pláne egy okos telefon esetében esetében

(#275) pècsimunkás válasza Viszlát (#273) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nèmetországban dolgozok , van 3 giga mobilnetem . Múlt hèten voltam nèhány kollègával Oktoberfesten , persze fènykèpeztem is telefonnal . Hazafelè az autóban pikk-pakk átküldtem bt- on a kèpeket az s3 minikre . Messengeren , Viberen , Whatsappon is küldhettem volna , csak ott pár kb- os kèp megy át , bt- on meg nem romlik a kèp minősège ! Használok felhőt is , de mire oda feltöltöm , utánna visszaosztom ... Jó , az a bt fájküldès a mai napig is !
Amúgy meg minek 3.5 collnál nagyobb telefon , minek 2gb RAM , minek 4k videó , stb ,stb ?

Szerk.: nem válasz akart lenni .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#276) -secret- válasza pècsimunkás (#275) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Apple termékek közt átküldöd airdropon oszt' jólvan.

(#277) pècsimunkás válasza -secret- (#276) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Na , de ha nem iPhone van - volt náluk ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#278) -secret- válasza pècsimunkás (#277) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor vegyenek iphonet.

Mindegy, akinek a blutusz küldés kell az ne vegyen iphone-ipadot. Vagy jailbreak, azzal meg lehet oldali azt hiszem.

(#279) aprokaroka87 válasza -secret- (#276) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ez az airdrop peer to peer alapú?
illetve közös hálozaton kell lennie a két készüléknek?
Mert itt Androidon is van lehetőség wifi transferre,de ahhoz meg internet kell,maga a wifi hálozat az kevés

(#280) pècsimunkás válasza -secret- (#278) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn sem használom minden nap a bt- t fájl küldèsre , de jó , ha ott a lehetősèg . Ennyi . Nekem valószìnüleg sosem lesz iPhone - om . Nincs fm rádió , bővìthetősèg , bt fájl küldès , dual sim .
Èrtesìtő LED van ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#281) -secret- válasza pècsimunkás (#280) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs, minek?

Be lehet állítani, hogy értesítéskor villanjon a vaku. De én nem értem ki használja.

(#282) ToniSoprano válasza KeFe (#271) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ez így baromi jó hangzik, és trendi hogy a 16 GB, mindenre elég és mindent FELHŐBE használsz, csak azt is hozzá kell tenni, hogy ez sokkal jobban meríti az akkut és egyéb érvek is vannak ellne azért:

1. Pl. saját zenéidet amit szeretsz és megvetted, vagy letöltötted, miért nem jobb készüléken tartani és ott tárolni? Lehet mindent kedvenc zenét internetről hallgatni, de minek, nem optimálisabb az akku szempontjából ha sima zeneként játszód le? Én úgy tapasztalom jóval kevésbé fogyasztja az akkut a sima mp3 lejátszás mint pl. spotfy, kb 3-ad annyit, te ezt nem tapasztalod?

2. Azért tegyük hozzá pl. a spotify internetes letöltéssel használod, elég rossz minőségű zenét ad, ha igazán jó minőséget akarsz az 320-384 kbs körül van. Miért nem a legjobb minőségben hallgatod a zenét. Én neruháztam egy ami pl. egy 64 GB-os 6100 Ft-os nagyon jó minőségű class 10-es és gyors micro SD mert a zenéim 16 Gb-osra nem fértek el ezért én vagyok a paraszt? És nem tudom megmondani előre mit fogok hallgatni milyen hangulatom van ezért 2000-3000 zene rajta van különböző korok, különböző stílusok, nekem ennyi kell. Most ezért én vagyok a paraszt mert nem felhőt használok. nem vagyok terndi?

3. A térképeknél is nem egyszerűbb optimálisabb az akku szempontjából a offline térképeid vannak a micro SD-n?.Az online a térkép állandó mobilinternet letöltést igényel ami baromira fogyasztja az akkut. És ha pl. külföldön nem tudod használni navigációra, mert ott azért drága a net ott nem is tudnád használni online. Eltévedsz és vahahogy világvégére kerülsz megint aggódhatsz hogy akadozni hogy a térkép letöltés a navigáció működni fog-e a rossz mmobilnet miatt. Pl. a Lumiámon a Waze is a gyári offline térképet használja, csak a fogalmi adatok frissülnek, így alig fogy az akku Waze navigáció alatt. Először nem is értettem miért, de utána rájöttem: offline térképet használ, csak minimális adatforgalmat generál, mert csak a közlekedési infokat kell letöltenie!

4. A képek esetében is mindig folyamtosan töltögeted fel a képeket, vagy le ha valakinek meg akarod mutatni megint baromira fogyasztja az akkumulátort. Én is mindent felhőbe töltök fel, de akkor amikor én akarom amikor töltőn van a kütyü, emellett minden ott van a micro SD-n már csak biztonsági mentés miatt, mert mi van ha felhő adatok elvesznek a Facebook is leállt párszor? Meg azért egy micro SD kártya sokkal olcsóbb mint a felhő.

5. Így sima 2 GB-os nettel tök jól elvagyok, megy sokat használ Skype, Spotify,Viber, Waze, gyári naviáció, Prodcastok, Whatsapp, idokep, BKV, MÁV útvonaltervező, internet banking, skype online mennek, plusz elég sokat böngészek, a 3G folyamatosan be van kapcsolva stb. De mivel a zenék, offline térképek, képek a micro SD-n vannak a 2 GB-os mobilkeret elég. Ha felhőt használnék mindenre folyamatosan és mindez online töltögetné le pl. zenéket, navigációs térképet, akkor valószínűleg 8 GB sem lenne elég. És az akkuidőm is kb. fele lenne. Ez annyira tendi?

6. Ki tudok próbálni minden játékot amit akarok. Néha néha játszom amikor rámjön, de ilyenkor van 10-20 játék a micro SD-n kb 4-5 Gb-ot foglalnak pl. most pl. egy snowboardos játékot töltöttem le ami jópofa, amivel lehet még játszok akkor minek töröljem le?, Ezeket előhívhatom elfér 64 GB-on ha meg nem fér el veszek legfeljebb 128 Gb-osat kb. 11000 Ft-ért nem ügy.

7. Amikor egy rendszerfrissítés van nem kell izgulnom kellene 16 Gb-on lesz-e elég hely, ez jó dolog, nem kell nézegetnem izgulnom folyamatosan a cache, a frissítésekkel mennyivel kevesebb helyem maradt, mennyivel több helyet foglalnak a frissítés után a térképek, programok. És ilyenkor hogy segít a felhő? Sehogy törölni kell, ha kevés a hely megint, ami persze megint felesleges idő, akkut is fogyasztja feleslegesen.

8. Ha felhőbe vagy, minden online megy akkor izgulni pl. külföldre mész, hogy hol lesz wifi, internet ahol tudsz valamit is kezdeni a telefonoddal, mert felhő, mobilnet nélkül már szinte használhatatlan is, de pl. GPS-re is térképeket kell letöltögetni, ami nekem alapból ott van már hiszen elfér.

[ Szerkesztve ]

(#283) aprokaroka87 válasza ToniSoprano (#282) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ráadásul ha esetleg készüléket váltassz és képes fogadni a 64gb-os microsd kártyát akkor csak átrakod és már müködik is,nem kell másolással,felhővel cseszekedned
plug and play módszer

(#284) pècsimunkás válasza -secret- (#281) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha lenne , èrtèkelnèd . Nem oltásból mondom , hanem komolyan ! Èn - ès mèg sokan mások - , èrtesìtő led nèlkül nem veszek telefont ! Sokszor vagyok lenèmìtva v rezgőn , csak messziről ránèzek a telefonra , ès ha villog a pici piros v zöld led tudom , h kerestek , v sms , viber ,wapp üzenet jött - e . Szóval jó dolog nagyon !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#285) #96349952


#96349952
törölt tag

Ez a teszt sem győzött meg arról, hogy miért ne inkább a Microsoft Lumia 950-et válasszam, amint kapható lesz. Számomra már évek óta rettenetesen unalmas és fantáziátlan az iPhone.

(#286) madgie válasza ToniSoprano (#282) üzenetére


madgie
titán

Ja, 2-3000 zene kell munkába menet. Ultimate érv, basszus :))

Egyébként még mindig az a kérdés, hogy ki tart pisztolyt a fejedhez, hogy 16 gigásat vegyél? Ott a 128-as, arra ráfér a tiesztóösszes. Ja, hogy drágább? Ez van.

(#287) janeszgol válasza pècsimunkás (#284) üzenetére


janeszgol
félisten

A gyártók előszeretettel kispórolják. Miért? A dupla koppos ébresztés miatt nincs értelme már. Plusz eggyel kevesebb vacak, ami elromolhat. (Na meg spórolás ezerrel.)

(#288) aprokaroka87 válasza madgie (#286) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és mennyivel drágább?

(#289) -secret- válasza pècsimunkás (#284) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

5 éve már iOS felhasználó vagyok, egyszer sem volt eszemben, hogy "de jó lenne blutusz, vagy de jó lenne ha ezt meg ezt át tudnám küldeni". :U

Ha valamit nagyon küldeni akartam, átküldtem emailben aztán jólvan. Nyilván zenét nem, de ha nagyon meg akarom hallgatni youtube.

aprokaroka87: 40 talán.

[ Szerkesztve ]

(#290) pècsimunkás válasza janeszgol (#287) üzenetére


pècsimunkás
addikt

De , mèg a dupla koppra sincs szüksèg , csak ránèzek , ès kèsz . Mindegy vègül is , nekem kell ! Szóval èrtesì led nèlkül nem veszek telefont ! Ès hidd el ezzel sokan ìgy vannak .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#291) aprokaroka87 válasza janeszgol (#287) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a dupla koppnak nem sok köze van értesitéshez,ugyanis azt nem minden telefon tudja,mig az értesitő led akkor is világit ha a képernyő kivan kapcsolva
de amúgy elvileg egy előlapi vakuval kiváltható lenne,bár ott meg le kell mondanod a több szinről.

(#292) oszi666


oszi666
őstag

a kártyás konstrukció a feltöltötős dominós megoldás?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#293) madgie válasza aprokaroka87 (#288) üzenetére


madgie
titán

És kit érdekel? Ha neki ez kell, fizesse meg. Szerintem is soványka a 16 giga, ergo ha 6S-t szeretnék, akkor a 64 gigás árát nézném.

Az értesítési LED is ultimate érv az 5 ezres Mi Band korszakában :) A csuklón jelez, ha történik valami.

[ Szerkesztve ]

(#294) pècsimunkás válasza -secret- (#289) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mondtam , èn sem használom minden nap ! Èvente lehet , h csak 3x . De , ha akarom használni , akkor ott van . Eközben meg használom a felhőt , e- mailt , vibert, wapp, messengert . De mindegy vègül is , nem akarok sem trollkodni , sem meggyőzni senkit , csak leìrtam a vèlemènyem .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#295) aprokaroka87 válasza madgie (#293) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem 40 ezer forint az nem kevés,ráadasul úgy hogy ha pl váltani szeretnél vagy mondjuk végleg elhalt az Iphone-d,akkor bizony "kidobtad" azt a kb 40 ezer forintos tárhelyet,míg egy micro sd kártyát "újra tudsz" hasznositani és nem is kerül 40 ezerbe

(#296) madgie válasza aprokaroka87 (#295) üzenetére


madgie
titán

Nézd, a Micro SD rég nem érv normális, "gyártói" telefonnál. Mikor volt Nexusban utoljára? Naugye.

(#297) ToniSoprano válasza madgie (#286) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem az a baj, hogy nincs 32 GB-os, és hogy nem azzal adják alapból ennyiét. A 32 Gb-ra azt mondom még elég, én is annyit akartam venni , de a 64 GB-os nem volt sokkal drágább ezért vettem azt.

"Ja, 2-3000 zene kell munkába menet. Ultimate érv, basszus" Igen kell, mert nem tudom milyen hangulatom van, melyik korból akarok zenét hallgatni. Nem értetted ezt? De van amikor pl. el kell utaznom, nem biztos hogy előre tudom, most előtte mindig bujherálgassak törölgessek, rakosgassak zenéket. Ez a vicc kategória. Először én is azt gondoltam 16 Gb-on elférek, azt is vettem, de k b 4-5 hónap után kezdett betelni, az a törölgetés miatt felment az agyvizem. Plusz a legfőbb érv, sokkal jobban merül az akku ha mindent felhőből vagy kénytelen használni és mindent folyamtosan törölgetni, telepítgetni kell pl. zenéket, játékokat térképeket, attól függően éppen hova mész, milyen hosszú útra, vagy külföldre vicc vicc vicc vicc :W :W :W . De ezt Iphone-s ismerőseim mondták nem én.

És hidd el sokkal jobban meríti az akkut ha mindent online kell használnod, valószínűleg ez lehet azoka, hogy a Iphonosok nagy része 16 GB-osat használ, állandóan lemerülnek, és töltőért kuncsorognak nap végén szánalom szánalom.

És hiába Angliában minimum 7-8 Gb-os mobilkeretet használnak az O2 felmérés szerint ők is szívnak rendesen a 16 Gb-os Iphonnal: [az eladásokból ez állapítható meg, hiszen a vásárlók 91 százaléka választja az adott telefonból elérhető legkisebb modellt. A kutatás az Egyesült Királyságra terjed ki, azon belül az O2 és a Telefonica szolgáltatók eladásait vették figyelembe] És azt mondjátok Angliában annyira olcsó az Iphone, akkor miért mégis a kisebb tárhellyel veszik az angolok, sóherek, drágállják a felárat? Pedig nekik szinte ingyen van az Iphone nem, legalábbis ezt hangoztatták itt a fórumon eddig sokan.

[ Szerkesztve ]

(#298) -secret- válasza madgie (#296) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meg a micro SD is szarrá mehet, és akkor ugyan ott vagy. Mármint nem Te madgie. :D

(#299) aprokaroka87 válasza madgie (#296) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igen,fogalmazzunk úgy hogy jól letudják húzni a vásárlót az ilyen dolgokkal ugyebár.

(#300) aprokaroka87 válasza -secret- (#298) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igen valóban,de tudsz vásárolni a boltban vagy máshol,és nem kell kifizetned mondjuk 300 ezer forintott,sem pedig 40 ezret.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.