Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Crafter32 válasza Sys85 (#686) üzenetére


Crafter32
őstag

Pont ezek a dolgok miatt kerülik el néhányan a telefont. Használni ezek miatt nem biztos, hogy jó fényt vetít tulajdonosára. Magyarországon főleg azok vannak kevesebben akik lazán kirakták a pénzt iphone-ért és azért vettek, mert tényleg úgy gondolja jól választott. A többség menőségből veszi mindenféle anyagi háttértől mentesen és azt hiszi ettől fog most Ő tartozni a felső 10 ezerhez.

(#702) catroot válasza Sys85 (#686) üzenetére


catroot
veterán

És most abból, hogy van pár ilyen sznob ismerősöd, mit kellene leszűrni?

Nekem pl az ilyen ecsetfejű vs. plázap.csák tükörfotózása alma logóval borzaszt el.

Viszont emellett van pár szifonos ismerősöm, kollégám aki nem villog vele (nekem pl olyan tokom van,hogy nagyon fel sem lehet ismerni benne a telefont).

A BMW sem kötsök gyártó, csak van pár majom, aki azt vesz, mert attól lesz valaki. Magyarán nem a termék a hibás, hanem a sekélyes egyén, aki azzal akar érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#703) legiaap válasza Lirion (#678) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha én nem tudom, hogy a környezetemben lévő emberek miért vettek iPhone-t, akkor te honnan tudod, hogy ők státuszszimbólumként tekintenek rá?
:U

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#704) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A "melós" (irodai) telefonom egy 6+ és soha semmi gondom nem volt vele, teszi a dolgát, ha használva van rendesen, akkor kb 6-8 óra múlva már töltőre is tehetem, de amikor a kezembe veszem, én komolyan legszívesebben lehánynám ezt az elcseszett formát, egyszerűen ronda és kész. Nem is cserélek erre az S-re, csak, akkor, ha jelentősen változik a formavilág. A legszebb még mindig az 5-ös széria.

A másik telefonom egy Note 5, amit pár hete (tengerentúlon vettem)cseréltem le, egy majd 1 évig használt note4 után.
Nem edge, mert az 5.7-es kijelzőnél egyszerűen nem jött be ez a forma, pedig azt akartam. A note5 gyorsabb, mint a note 4 volt, viszont egyszerűen nevetséges, hogy ilyen hardver alatt néha akkora laggolások vannak, hogy "öröm" nézni. Mégis milyen hardver kell ahhoz, hogy simán fusson egy android rendszer egy prémium telefonon?

Antutu 72 ezer körül mégis akadozik, hát semmilyen! Erre a legjobb példa, hogy nem olyan rég fogtam a kezembe egy Sony c5 ultra-t, (csak pár óra próbálás után írom ezt a véleményt), de azon olyan vajsimán és gyorsan futott az 5.0! nyalóka, hogy nem hittem el, ráadásul amekkora tepsi és a káva teljesen ki van húzva, még a note 5-nél is szebb a sony új telefonja (nekem), pedig ebben nem csúcs hardver van (antutu 46-47K, ami azért elég szép teljesítmény így is), csak épp a Sony oda tette magát és "csiszolt" alá külalakra is egy nagyon faxa rendszert. Kb, mint az iphone alatt lévő is.

Nem tudom, hogy kamera milyen képeket lő és azt sem, hogy "bejáratás" után, hogy bírja az akku, mert ebben a note5 egyelőre verhetetlen, de ezt a sony-t muszáj volt baxtatni egyszerűen. QHD? Minek? Az FHD kijelzője, egyszerűen gyönyörű. Hangminőség (mármint mobil hangminőségről beszélünk, mert a hangminőség nálam teljesen mást jelent) terén a note4 (C), note5 verhetetlen. Az iphone sem rossz, de a samuk simán elverik a lágyabb és természetes hangzásukkal.

[ Szerkesztve ]

(#705) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Már mikor megláttam a kommentek számát, félve jöttem olvasni... Én is szifon használó vagyok a legeleje óta, pedig szeretem a high tech cuccokat, és nekem ez a szar még is megfelel. A lehető legegyszerűbb, és leggyorsabb a mindennapi használatban! Mindenki fikázza, de a 90%-otok még nem használta 20 másodpercnél többet egyik apple terméket sem. És igen, NEKEM SEM KELL NFC! MINEK??? Van airdrop-om. Na mindegy. Itt nyilván minden droidos apple szakértő. Szánalom. :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#706) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#704) üzenetére


janeszgol
félisten

"Mégis milyen hardver kell ahhoz, hogy simán fusson egy android rendszer egy prémium telefonon?"

Hibák kérdés felvetés. Pláne a hozzászólásod többi részét is elolvasva. Helyesen így szól:

Mégis milyen hardver kell ahhoz, hogy simán fusson egy TW-zel teleszart android rendszer egy prémium Samsung telefonon? :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#707) válasza janeszgol (#700) üzenetére



őstag

Csak annyi hogy a TSMC SoC-ja többet fogyaszt, de nem hiszem hogy eltérő csíkszélességgel jönne ki ugyan az a modell, mert ez a vásárlók megtévesztés lenne.

(#708) ΞΔGLΞ válasza janeszgol (#706) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na igen, így jobb! :)
Leragadtak a samunál itt és valamiért még mindig megvannak róla győződve, hogy az milyen király, de én rögtön rádobtam a NOVA-t és az is laggol néha akkorákat, hogy csak nézek... :U

(#709) Fiery válasza balazs1022 (#665) üzenetére


Fiery
veterán

Az S6 szeria AMOLED-je rohadt jol sikerult. En sem csipem az AMOLED-et, de ami jo, azt el kell ismerni. Ezzel az S6 kijelzovel kellett volna kezdeni anno :)

(#710) aprokaroka87 válasza ΞΔGLΞ (#704) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

sosem dölj be antutu bencsmárknak
de azért az Apple álltal igért cpu 70% illetve 80% cpu gyorsulás is gyanús...hogy esetleg tesztkörülmények közt jön ki csak

(#711) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#708) üzenetére


janeszgol
félisten

A Samsung hardveresen mindig jó. (Alig tudok olyat mondani, ami ne lenne jó a maga kategóriájában. Core Prime. Na az nem jó.) Szoftveresen gyalázat, amit művelnek.

De Samsungostól (?) még ilyen őszinte véleményt nem olvastam, mint a tied. Jár a respect: :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#712) ΞΔGLΞ válasza aprokaroka87 (#710) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Engem nem nagyon érdekelt soha az antutu, nem azért vettem a telefonokat, mert erre "verném ki" :), de azért mindig lefuttattam minden készülékemnél. És antutu ide, vagy oda a note5-ben van az egyik legerősebb hardver manapság, mégsem ér ló...szt sem! Lásd az említett sony-t pl...

"hámegeszireggelirevajsimaságbanasamumat" :DDD

(#711) janeszgol

Igen, aki ismer, azt tudja, hogy nem tartozom egyáltalán azok közé, akik a tulajdonában lévő hardvert bármilyen áron védik és fényezik, ha valami szar, az szar. Nem is "bírtak" a note4 topikban a majd egy év alatt :DDD, de engem sosem érdekelt.

[ Szerkesztve ]

(#713) petipetya


petipetya
nagyúr

Az nfc-ről annyit, hogy lassan 3-4 éve van az aktuális telóimban, de nincs mire használni. Majd akkor lesz érdekes, amikor a Google Pay és az Apple Pay elérhető lesz idehaza is (tehát majd ha piros hó esik).

"nincs rá lezsóidő"

(#714) aprokaroka87 válasza ΞΔGLΞ (#712) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hidd el azért van mert a Samsung szó szerint sz*rja magábol az eszközöket,és szerintem nincs idő és emberi erőforrás normálisan optimalizálni az oprendszert.
Szerintem hosszabb távon ez nagyon kihathat majd rájuk
Az Apple csinálja jól...

(#715) ΞΔGLΞ válasza aprokaroka87 (#714) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, mert ott igenis foglalkoznak a rendszerrel és bár ott is előfordul néha egy-egy ""beakadás"", de össze sem lehet hasonlítani egy androidos samu rendszerrel. Viszont a samu note 5-öt kézben fogva az iphone 6+ egy óvódásoknak készült játéktelefon érzését kelti, annyira ronda és gagyinak tűnik mellette.

....de ez saját vélemény!

[ Szerkesztve ]

(#716) ateszapa748 válasza #35104512 (#640) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat. Nem véletlenül itt tettem fel a kérdésemet, persze az edge+ fórumban is megtettem:-). Rég óta IOS-t használtam, néha ki-ki kacsintva más rendszerbe, de az csak 1-2 hétig tartott. Kb. 1 hónapja van Galaxy S6 Edge telefonom. Meg lehet kövezni, de az első Androidos, ami nem akadozik(nálam). Jó kamera, az aksi idő is jobb mint az I6-nál volt. Az ívelt dizájn is bejön, kijelző nagyon rendbe van, de amikor kezembe veszem az I6-ot akkor érzem azt, hogy igen, megérkeztem... Viszont amikor, fényképeket nézek vissza a gépen, ez az érzés megfordul, klasszisokkal jobb az Edge. Hát itt van az én nagy dilemmám :W
Még 1x köszi mindenkinek, aki hozzászólt!

(#717) Tibi09


Tibi09
tag

Elolvastam a tesztet, megnéztem a 3D touch videót. Miben különbözik ez a forradalmi tecnológiai attól, hogy hosszan rajta tartom az ujjam egy appon? Használat közben nem láttam lényeges különbséget. (A videón)

(#718) Polllen válasza Tibi09 (#717) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha hosszan tartod az ujjad egy appon, akkor az ikonok átmozgatása és törlése lesz elérhető alapértelmezetten és a 3D touch technology sokkal jobban hangzik, mint az, hogy átírtuk a kezelőfelületet nektek, hogy jobb legyen. Így revolutionary.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#719) batai15 válasza petipetya (#713) üzenetére


batai15
félisten

nfc tagek, nfcvel történő párosítás stb...

(#720) univerzita válasza Tibi09 (#717) üzenetére


univerzita
addikt

A 3D Touch arra reagál hogy milyen erővel nyomog meg ( ha erősebb nyomást alkamazol ekkor elő jön valami lehetőség aplikácion belül).Majd igazán akkor lesz nagy értelme ha appok már ehez lesznek optimalizálva ( amiket lehet).

[ Szerkesztve ]

(#721) janeszgol válasza Tibi09 (#717) üzenetére


janeszgol
félisten

Az igaz, hogy hosszú érintésre is rá lehet programozni az ilyen felugró menüket. Csak éppen az a bibi, hogy a hosszú érintés az 2 sec. Tudod kinek van türelme mindig hosszan érinteni az ikonokat. :) Jó aki kétszer megcsinálja kíváncsiságból, az oké, de minden napi használatban egy nap 200 érintés hosszan az 400 sec, ami majdnem 7 perc. Majdnem 7 perc arra, hogy igazából semmit nem csinálok, csak várok.

Ez a mai szemlélettel (állandó válasz, minden legyen benne a ramban újra töltés nélkül) nem elfogadható, ráadásul pont azért van ez a funkció, hogy ne járjuk mindig az "app elindít, menü, rányomok a megfelelőre" útvonalat, ami szintén idő.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#722) Blyan válasza Wesder (#693) üzenetére


Blyan
félisten

A csöves tácsviz a memóriakezelésben gát, amúgy az idei exynoss 7420-szal szerelt telefonok leggyorsabbak a droidos mezőnyben.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#723) aprokaroka87 válasza janeszgol (#721) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

2 sec,de meglehetne oldani,csak akarni kell

(#724) Blyan válasza aprokaroka87 (#710) üzenetére


Blyan
félisten

Valszeg akkor nem nagyon figyeltél...
Az antutu a leggyagyibb pontvadász bencsmárk a mezőnyben.

A Geekbench 3 és GFXBench eredményeken erősen látszik az említett gyorsulás. Főleg ha részleteiben látnád az eredményeket.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#725) aprokaroka87 válasza Blyan (#724) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és a valóságban is látszik az a gyorsulás?

(#726) electrodoki válasza aprokaroka87 (#725) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Nem.. Ott lassabb... Istenem...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#727) petipetya válasza batai15 (#719) üzenetére


petipetya
nagyúr

Játék. A mindennapokban nem volt alkalmas a profil vallásra a kukcstartómon elhelyezett 2 db tag, mivel a telefon képernyőjét folyton fel kellett oldani (biztonsági okokból kifolyólag működik így).

Mobilfizetésnél aláírom, hogy fel kell oldani és be kell írni egy PIN kódot, de egy profil váltásnál hadd ne kelljen.

Hozhatsz még ezer példát, számomra akkor is haszontalan az nfc.

"nincs rá lezsóidő"

(#728) Blyan válasza aprokaroka87 (#725) üzenetére


Blyan
félisten

Nyilván a kezdőképernyön alkalmazásokat nyitogatva nem látszik ennyire, mivel a rögzített animációk miatt lehetne akár 100x gyorsabb, akkor is úgy nyílnak meg - ráadásul alkalmazás nyitogatásban a sima 6/plusnak se kell szégyenkeznie a mai mezőnyben.

De ha nekiállna az ember iMovie-ban mondjuk fullHD vagy vagy 4K videókat szerkesztgetni akkor erősen előjön a különbség.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#729) Peat76 válasza janeszgol (#706) üzenetére


Peat76
őstag

Exynos 7420 egy Galaxy S6-ba ágyazva. 😂😂☺ ..Két hónapja van meg , de sosem gondoltam volna, hogy egy Android rendszer Qhd felbontás mellett, hogy lehet ilyen fürge! Sehol egy lag , akadás , egyszerűen lenyűgözött! Köszönet érte a ma elérhető legerősebb mobil SOC-nak! 😲😜

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#730) Blyan válasza Peat76 (#729) üzenetére


Blyan
félisten

Nagyjából egyetértek, így 3-4 hónap használat után. Tényleg nagyon gyors és folyamatos.
Pedig a szoftver még így is ellene dolgozik. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#731) univerzita válasza janeszgol (#721) üzenetére


univerzita
addikt

Rosszul tudod. Nem arra lehet programozni hogy milyen hosszú legyen a érintés ( nem mp.) hanem milyen erővel nyomog meg. Ha csak megérinted megnyílik a alkalmazás. Ha nagyobb erővel nyomod meg akkor felkínál bizonyos műveleteket a adott aplikációba.

(#732) janeszgol válasza univerzita (#731) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt almáéknál igen. De én droidról beszéltem.
Szerk: univerzita nincs gond. Pont azt írtam, hogy mivel lehet kiváltani e force touchot. Csak a hosszú érintéssel, ami meg kényelmetlen. Ha nem lenne az, már ezer éve alkalmaznák.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#733) univerzita válasza janeszgol (#732) üzenetére


univerzita
addikt

Akkor elnézést ( nem figyelem).

(#734) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

A hátulja nagyon-nagyon ronda.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#735) tDr1v3r válasza Sys85 (#686) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pár szar proli vergődése miatt státusszikmbólum lesz egy telefon? A baráti körömben alig pár embernek nincs iPhone-ja... de tudod mi a vicces? Nem köpködünk másokat, mint ahogy engem se köpködtek anno amikor Xiaomi-m volt. :) Lehet csak én élek jó környezetben (lolno, Somogy egyik kis s.gglyuka teljesen átlagos fiatalokkal), de én úgy gondolom hogy alapvetőleg az emberek többsége olyan mint mi és nem foglalkozik ilyen dolgokkal.

Anyways, az ilyen villogó majmokat ki kell röhögni, éreztetni kell velük hogy a társadalom szennyei. Meg mondjuk azokat is akik a buszon magyarázzák teli pofával hogy ők mennyivel külömbek mer' a szamszungot vették, vagy mert olyan OKOSOK hogy rendeltek maguknak Kínából egy telefont és aki nem tett hozzájuk hasonlóan az HÜLYE...

Igazából ezt a státumszimbólumozást és fanboykodós utálkozást is mondhatnám mint negatív példa, de pazarolt karakterek... nagyon nagy gáz van egyeseknél.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#736) adomok válasza batai15 (#719) üzenetére


adomok
tag

Így van, végre valaki!

Hogy csak egy alap dolgot említsek, ma már egy valamirevaló BT hangszóróban van NFC, így egyetlen érintéssel használatra kész az eszköz, megspórolva jó néhány lépést a menüben! De BT kihangosítók esetében egyetlen érintéssel a mobil az autós használathoz megfelelő beállításokra vált!

Azt persze értem, hogy ha valaki az NFC-t soha nem használja, annak felesleges, csak ne szajkózzuk már ezt az Apple pay dolgot, mert ez a tipikus példája a parasztvakításnak! Számomra hihetetlen, hogy nem azon háborog egy Iphon használó, hogy egy számára nem elérhető szolgáltatás miatt, egyáltalán nem tud más célra használni egy funkciót, hanem tudomásul veszi, mert a cég azt mondta, hogy minden más felhasználási mód haszontalan.

Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy kis hazánkban is lesz (illetve van is!) NFC-s fizetés google és apple nélkül is, de sajna egyetlen Iphone tulaj sem tudja majd használni...... (Persze mondhatjuk, hogy pont ezért különleges az Iphone)

(#737) #16729600 válasza tDr1v3r (#735) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem épp benned van a téma nagyságrendjéhez képest felfokozott idegállapoti tünetegyüttes ? ( ahogy olvaslak nekem ez jön le ) :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#738) #35104512 válasza tDr1v3r (#735) üzenetére


#35104512
törölt tag

nem szeretem és nem is szoktam pluszegyezni de ezzel nagyon egyetértek az elsőtől az utolsó betűig :)

(#739) helixP válasza petipetya (#727) üzenetére


helixP
nagyúr

Lehet, hogy Neked nem volt hasznos, de kategorikusan kijelenteni, hogy Játék, vagy hogy nincs értelme, az túlzás és félrevezető.

(#740) Blyan válasza tDr1v3r (#735) üzenetére


Blyan
félisten

Egyetértek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#741) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ár-érték arány 7? :Y Ez valami rossz vicc? :W

Huawei Mate 9

(#742) Lirion válasza legiaap (#703) üzenetére


Lirion
addikt

Belinkelnéd azt a részt, ahol leírtam, hogy tudom miért vették? :F

(#743) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

egy sokadik Rokabor. :K

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#744) Paul119 válasza tDr1v3r (#735) üzenetére


Paul119
addikt

Akad itt fórumon is ilyen habzó szájú vér fun :D m4 aquat használok plusz tegnap óta i5öt kivancsisagbol, teljesen jól megférnek egymás mellett :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#745) Ijk


Ijk
nagyúr

Döbbenet számomra ez az árazás. Nyilván igaza van az Apple-nek ha így is viszik mint a cukrot.
Elképzelni nem tudom hogy van pénzük erre az embereknek itthon. Nyilván ha nagyon akarja az ember sokan kiköhögnek valahogy ilyen összeget, de 600k nettó fizetés alatt nem adnék ennyit egy telefonért.
55k-ért vettem egy alig használt BB Z30-at és nem jobb annyival az Iphone 6 amiért ennyit adnék.

Elismerem hogy az egyik legjobb készülék a piacon, de vannak hiányosságai. Az akku kicsi, legalább 2500mAh de inkább 3000-es kellene hogy intenzív használattal is biztonsággal kibírjon egy napot és nem csak 1 éves koráig. Másik dolog hogy nem bővíthető a memória. Rendben, nem akarják hogy mindenféle sd kártyát dugdossanak bele. De hogy a 32GB-osra 40k-s míg a 128-asra 80k-s felárat kérnek, az elég meredek lehúzás.

A 3D touch viszont jó dolognak tűnik, kíváncsi vagyok mikor kerül bele a Samsung telefonokba. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#746) janeszgol válasza Paul119 (#744) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért a biztonság kedvéért ne hagyd egyedül őket egy helyiségben. :DDD

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#747) pető bá' válasza janeszgol (#700) üzenetére


pető bá'
őstag

az órával kapcsolatban: az általad leírt két mondatnak semmi köze egymáshoz.
Valaki meglát egy gyémántot, és elhessegeti a "mi ez a kavics?" felkiáltással. Nincs értéke. Mert fogalma nincs róla, hogy mi az. A hozzánemértés nem teszi értéktelenné :)
Ez pont ugyanolyan, mint a ritka régi PC-s cuccok, vagy képregények. Minél ritkább és minél régebbi, ma már annál többet ér. Egy átlag embernek meg egy ezeréves ipari hulladék, vagy régi újság. Tényleg ne erőltessük ezt a témát :)

"... and I hope you have a great day!"

(#748) adomok válasza petipetya (#727) üzenetére


adomok
tag

Nem kell feloldani a legtöbb telefonban, csak be kell állítani, hogy lezárt állapotban is engedélyezed.

De rendben, Neked játék, sokaknak meg a 3D touch az (jelenleg).

(#749) legiaap válasza Lirion (#742) üzenetére


legiaap
nagyúr

Idézet tőled: teljesen érthető, hogy a készülék sokak számára státuszszimbólum, hiszen a megvásárlásával jelzik azt a világ felé, hogy nekik is futja, így nem a minimálbérből élők közé tartoznak.

Teljesen érthető=biztos vagy benne
De szerintem hagyjuk. Megyek is mert menőznöm kell az iPhone-ommal a csórók előtt. Nem érek rá a hülyeségeidre.
;]

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#750) szucsy89 válasza Blyan (#728) üzenetére


szucsy89
tag

És az iPhone 6S-t vásárló egyszerű júzerek szerinted hány százaléka szokott iMovie-ban 4k videót szerkeszteni?

Csak arra akarok rávilágítani hogy totál felesleges még ez a hardver és nem éri meg váltani 6-ról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.