Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#314) #79335424 válasza bartatamas (#313) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, jól tudod. Elvileg a fejlesztői menüben ki lehet majd kapcsolni ezt a funkciót. Kérdés, hogy meddig? Mikor teszi a Google kötelezővé, hogy küldjem neki a tartózkodási helyemet, ha használni szeretném a telót.
Más.
Tegnap én is próbálkoztam helymeghatározással, de nem igazán sikerült. Hálózati funkciókat is tartalmazó, "otthon vagyok" Elixír profilt kéne aktiválni. Következővel próbálkoztam:
1. parancs egy cella alapján meghatározott helyre belépéskor engedélyezi és végrehajtja a 2., valamint engedélyezi a 3. parancsot.
2. parancs egy állandó ismétlésre állított riasztás alapján, időközönként elindít egy wifi keresést.
3. parancs egy meghatározott SSID megléte esetén tiltja 2. parancsot, aktiválja a profilt, majd tiltja magát.
Következő dolgoknál akadtam el:
1. A Riasztási művelet ismétlődését 5 percre akartam állítani, de nem lehetett 15 -nél kevesebbet megadni. Lehetne még az "aktuális idő megváltozott", de nem akartam percenként wifi keresést. Próbálkoztam "paraszt" módszerrel is. Mentettem a parancsot, a mentés fájlban átírtam az értéket, majd visszaállítottam a parancsot. Az érték megjelent, de nem működött.
2. Nem találtam rá, hogy miként lehetne definiálni a "csatlakozott X SSID hálózathoz" eseményt.
Bónusz kérdés:
Meg lehetne oldani a helyazonosítást pl. egy szomszéd wifije alapján is, aminek nem tudom a kódját, csak az SSID -t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.