Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7069) g@norbert válasza customer114 (#7050) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Nem is értem hogy miért okoz lelki,és fizikai fájdalmat néhány kedves off hozzászólónak,hogy egy meglèvő xeon rendszerben is jóval több fps-t hoz az 1060, mint egy 1050Ti.Tisztába vagyok vele hogy ha mondjuk egy 3770k mellé raknám be sokkal jobb lenne mert ,,kihajtaná,,de én úgy gondolom hogyha egy x5470 4.4ghz - gtx1060 párosítással jó minőségben tudok játszani a legújabb játékokkal,akkor nem hinném hogy a lenéző,gúnyos hangvételű hozzászólók hatására egy fos vga-t fogok venni gari nélkül drágán,mert szerintük egy gtx1060 1151-és platformhoz illik mert az milyen olcsó.
IGEN,valóban igazad van,tényleg olcsóbb lenne venni és megépíteni egy komplett új 1151konfigurációt,és utána még külön abba venni egy Gtx1060 vgà-t.Egyszerűen csodálom az életrevalóan egyedi logikát,amivel hozzááltál ehhez a témához,le a kalappal.
Szerintem tènyleg nem kéne szétoffolni ezt a,,szegény 771 topikot''.

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.