Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) DroneZ^ válasza d@minator (#750) üzenetére


DroneZ^
őstag

felesleges ez a bonyolitas, ott van az a program, az USB Mouserate Switcher 1.1, beirod gugliba, letöltöd, és nemkell semmit csinalni full automata és működik is. 1 reset és a kivánt frekvencian megy az egered.

(#752) d@minator válasza DroneZ^ (#751) üzenetére


d@minator
addikt

Lásd 745. hsz. :)

(#753) Lethal Gene válasza d@minator (#752) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

lasd 747 hozzaszolas, leirtam, hogy hol a fajl, annal jobban nem tudom leirni...

(#754) d@minator válasza Lethal Gene (#753) üzenetére


d@minator
addikt

Köszi megtaláltam a fájlt de mit csináljak vele? Cseréljem ki egy másikra? Nem értem. :F

(#755) Lethal Gene válasza d@minator (#754) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

a patchnel fleugrik egy fajlkereso ablak...annal kell odanavigalni es ok-t nyomni!

(#756) d@minator válasza Lethal Gene (#755) üzenetére


d@minator
addikt

Ha megnyomom a patch-et ez ugrik fel:

Windows XP/2k3 USB Mouserate Switcher
Operating System : Windows XP
ERROR: Could not find a valid sequence!
Please use Windows' original "usbport.sys"!

(#757) Lethal Gene válasza d@minator (#756) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nekem bejon egy browse window..ott kel odatallani a fajlhoz...egyebet nem tudok mondani, kerem kapcsolja ki! :D

(#758) d@minator válasza Lethal Gene (#757) üzenetére


d@minator
addikt

Hát köszi. Nekem sem az otthoni sem a munkahelyi gépen nem jön be ilyen ablak. LAN-partyig 29-ig csak rájövök a megoldásra. :)

(#759) feka007


feka007
nagyúr

Láttátok vhol ezt az egeret raktáron? Sehol nincs, mindehol ünnepek utánt mondanak. :(

(#760) CséZé válasza feka007 (#759) üzenetére


CséZé
őstag

láttam :) jaaaa itt :)

(#761) feka007 válasza CséZé (#760) üzenetére


feka007
nagyúr

És ezeknél mindig van? :) Ha hétfőn nyitva van, akkor megyek is érte. Vagyis holnap, mert aranyvasárnap van ugye. :)

[ Szerkesztve ]

(#762) DroneZ^ válasza d@minator (#756) üzenetére


DroneZ^
őstag

csekkolo progi:
[link]

amugy meg:
Windows XP/2k3 USB Mouserate Switcher
Ez nem = azzal amit en mondtam, amit en mondtam automata es 99%ban jol megy.
[link]

"ERROR: Could not find a valid sequence!" ez nalam vistanal jött elö. van 1 masik progim, esreality-röl van, az xp-n és vistan is megy, ha nemjo a fenti linkel letöltött program sem, akkor az az utolsó esélyed!

[ Szerkesztve ]

(#763) d@minator válasza DroneZ^ (#762) üzenetére


d@minator
addikt

Értettem amit írtál. Az USB Mouserate Switcher 1.1 produkálja nekem ezt. Külföldi fórumokon azt olvastam, hogy eredeti usbport.sys kell neki és be kell másolni a windows/system32/driver mappába. Ha valaki elküldené nekem a sajátját megköszönném.

(#764) d@minator


d@minator
addikt

Sikerült letöltenem sys fájlokat. Ezek már hekkelt fájlok. Simán bemásoltam ahova kell és most már a mouserate switcher is működik. Akinek kell: 250Hz, 500Hz usbport.sys

(#765) CséZé


CséZé
őstag

Az miért van h egy fw frissítés után (nem tom h előtte volt-e) ha kikapcsolom a gépet és kihúzom az USB-ből az egeret aztán visszadugom és bekapcsolom a gépet nem mozog az egér addíg míg az XP "hardvertalálója" nem jelenik meg és végigfuttatom azt a varázslót?

(#766) CséZé


CséZé
őstag

UP!
Közbe mégegy kérdés. Mivel annyira még nem értek az egerekhez kérdezném h az egér driverében mit lehet állítani az Advanced Settings fül alatt? Nekem minden alapon van, állítsak valamit amitől "jobb" lesz az egér? Konkrétan miket lehet ott állítgatni?

(#767) DroneZ^ válasza CséZé (#765) üzenetére


DroneZ^
őstag

valahányszor 1 masik usb-be dugod az egeret, ez lesz... ha kikapcsolod a gépet, kihuzod az egeret, de ugyanabba az USBbe dugod vissza, a gép nemfog változást érzékelni, épp ezért cisnaljuk azt hogy másik usb-be dugjuk az egeret pendrive-ot, ha 2x egymas utan ugyanabban az usbben nem akar indulni, 1 win betegség...
advandedben sztem értelmetlenségeket lehet allnitani mint pl gyorsulás mértéke... amit én azonnal kikapcsolok mert idegesit, vizszintes es függőleges egérérzékenységetet külön lehet állítani, sztem sosem fogsz megszokni 1 ilyet... szoftver is felesleges :D

[ Szerkesztve ]

(#768) CséZé válasza DroneZ^ (#767) üzenetére


CséZé
őstag

értem, akkor ott nem nyúlok semmihez :R

(#769) Tibro5


Tibro5
senior tag

Sziasztok! Tegnap vettem egy ilyen rágcsálót, fel is telepítettem a gyári cd-ről a drivert, ami azt mondja hogy 1.10 firmware és 1.07-es a driver. Szerintetek érdemes újabbra frissíteni vagy sem? Mert hallom sokaknak beszart az egér a firmware frissítés közben. Ráadásul gari nélkül vettem a már többször említett forrásból :D
(egyébként Windows Vista Business 64 bites oprendszert használok)

(#770) CséZé válasza Tibro5 (#769) üzenetére


CséZé
őstag

Én is a sokak által említettől vettem, de én azért frissítettem az fw-t, de én XP-ről. ha a razeroldali fw-t töltöd le akkor nem szabadna lenni semmiféle gebasznak.

(#771) CséZé


CséZé
őstag

Melyik az a progi amivel meg lehet nézni h hány Hz-en is megy valójában az egér?

(#772) harylmu válasza CséZé (#771) üzenetére


harylmu
őstag

Mouse Rate Checker [egy kis google-t neki :)]

(#773) CséZé válasza harylmu (#772) üzenetére


CséZé
őstag

:R

(#774) ChZ


ChZ
csendes tag

Hali! Pár napja én ezt már megcsináltam, de valami nem jó:

Adva van 1 Microsoft Wheel Mouse opt1.1 USB (kb. 2ezer ft) egér amit a gépemhez használok, és van 1 új karácsonyi ajándék, Razer Deathadder 3g USB (kb. 15ezer ft). A razer 1000hz polling rate-et ismer (1ms) elméletileg. Lefuttattam az USB Mouserate Switcher 1.1 nevű kis progit, ami ki is szedte xp-ből ezt a korlátozást, majd ezután teszteltem a Mouse Rate Checker nevű progival. És itt jött a meglepetés! A razer 500hz-n fut a Microsoft meg 1000hz-n. :Y :Y
Tudom, hogy a monitor sem feltétlen tudja követni ezt a frissítést, de gyakorlatilag a Microsoft mégis jobban "folyik".
Ha van valakinek ötlete, hogy hogy tudnék kicsikarni a razer-ből is 1000hz-et, az kérem ossza meg velem is. Köszi.
:F :F :F
Egyébként innen lehet letölteni őket:
[USB Mousrate Switcher1.1]
[Mouserate Checker]

[ Szerkesztve ]

(#775) Lethal Gene válasza ChZ (#774) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

semmifele switcher meg szarsag nem kell....a DEATH ADDER driverben kell atallitani es kejsz!

nem kell semmilyen hack! mennie kell, nalam is ua igy volt! (elobb hackelt fos eger, aztan ua gepre a deathadder! 1000 hzre bealitom a driverben, es kejsz!

(#776) ChZ válasza Lethal Gene (#775) üzenetére


ChZ
csendes tag

Hát ez sajnos nem egészen így van... Hiába tudja az egér az 1000hz-et, ha az xp usb protokoll 125hz!!!!-et enged csupán. Működni fog az egér úgy is csak nem tudja kihasználni a max teljesítményét. Olyan ez mintha szívószállall akarnád inni a vizet amikor nagyon szomjas vagy.Bírnál többet nyelni, de a szívószál (xp) nem engedi... Arra kell a hack, hogy 125hz(8ms)-ról 1000hz(1ms)-ra állítsuk az xp USB protokoll limitét (nem az egeret hackeljük!!!).

[ezt érdemes a témával kapcsolatban elolvasni!]

[ Szerkesztve ]

(#777) whYz válasza ChZ (#776) üzenetére


whYz
addikt

igen régi egereknél így volt de mostmár beleépítik a driverbe/egérbe és így teljesen "legálisan" használhatod az 500/1000hz-t
razer da driverbe lehet állítani mind a hármat(125/500/1000)

(#778) DroneZ^


DroneZ^
őstag

mikor jön már az usb 3.0 ? 3000hz-en akarok jatszani!:D

(#779) Lethal Gene válasza ChZ (#776) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

igy van...ocsem, a death adder driverbe benne van a hack! epp azt mondtam, hogy a gagyi egerekhez kell hack, a death adderhez nem mivel a sajat drivereben lehet allitani!

tapasztalat you know...mint irtam is azt is, kiprobaltam...te becsukott szemmel olvasol oder was?

ha nem death adder egeret hazsnlansz, akor kell a hack, ha razer Death Addert akkor nem kell..van neked egyaltalan ilyen egered? :) vagy van csak nem telepiteted fel a driveret? :)

(#780) Lethal Gene válasza whYz (#777) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

igy ahogy a Death Adderese kollega mongya...:)

(#781) whYz válasza Lethal Gene (#780) üzenetére


whYz
addikt

én ikaris vagyok de azért a death adder is egy baromi jó egér! :)
((ikari driver és hack nélkül is tudja az 1000hz-t))

[ Szerkesztve ]

(#782) ChZ válasza Lethal Gene (#779) üzenetére


ChZ
csendes tag

Akkor 2.án viszem is vissza, mert sajna nálam nem megy fel 600hz-nél nagyobbra. 250hz-n rendesen megy, 500-on 400 körül, 1000-en 600 körül. A gagyi 2ezer forintos egereim pedig mennek 1000hz-en.... :(((

Természetesen megpróbáltam hack-el is és anélkül is... Eredeti driver, legújabb driver, erdeti firmware, legújabb firmware. Szóval szerintem minden tőlem tellhetőt megtettem és még annál is többet. :(

[ Szerkesztve ]

(#783) Lethal Gene válasza ChZ (#782) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

probald ki masik USB dugeszban is!!

(#784) Echelon


Echelon
csendes tag

ti leszedtetek az eger eredeti talpait a hyperglide felragasztasa elott?

(#785) harylmu válasza Echelon (#784) üzenetére


harylmu
őstag

Nehogy leszedd. Rakd simán rá.

(#786) Echelon


Echelon
csendes tag

az erdekes mert en leszedtem ahogy a hyperglide irta

(#787) whYz válasza Echelon (#786) üzenetére


whYz
addikt

nemhiszem h gond lenne csak vigyázz h ne érjen le a alja

am hogy szedted le?

[ Szerkesztve ]

(#788) BeaT_D válasza Echelon (#786) üzenetére


BeaT_D
csendes tag

és most leér a hasa?

[ Szerkesztve ]

(#789) ChZ válasza ChZ (#782) üzenetére


ChZ
csendes tag

Már megvolt az is, semmi eredmény, egy kivételével. Ha bedugom mellé az olcsó egerem is(ami megy 1000hz-en), akkor a razer is. :Y :F :F Ez elég fura...

(#790) harylmu válasza ChZ (#789) üzenetére


harylmu
őstag

BIOS update?

(#791) Echelon


Echelon
csendes tag

igen egy kicsit leer, rarakok meg 1 reteget

(#792) DroneZ^ válasza ChZ (#782) üzenetére


DroneZ^
őstag

frekvenciamérő programot kellene megnézni, a sima régi mouseratechecker.exe-vel nezted a hz-eket gondolom. ez nem mutat jól az újabb HID egereknél... directxinput ratechecker kellene neked. Ezért van az hogy régi optikai egereknél jol mutat, mig az ujjaknál rosszul, és általában csak 500hz-ig... az elöször emlitett progi elméletileg ps/2 mérésére készült...

[ Szerkesztve ]

(#793) CséZé


CséZé
őstag

Titeket tényleg nem zavar h meleg az egér? Lehetn valamit kezdeni vele h ne melegedjen?
Az egér által termelt hőtől izzad a kezem, és elég fura úgy az egész. Más problémám nincs vele mert nagyon kényelmes meg minden, de ez a melegedés...

(#794) FearStan válasza CséZé (#793) üzenetére


FearStan
csendes tag

végre valaki, nekem is izzadós tenyerem van és egy időután izzad a kezem a hőtöl amit a led termel:) Egyetlen megoldás, kikapcsolni driverben, de nekem ott hibádzik a dolog, hogy nem használok drivert. Másik megoldás, hogy szétszeded az egeret és megpróbálod kikötni a világítást, de ezt nem ajánlom;)

(#795) Lethal Gene válasza FearStan (#794) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

kikapcsolt led mellett is uaugy melegszik, tehat nem a led melegszik! hanem a lézerágyu ami benne van! :) vegyel fel kesztyut! :)

(#796) harylmu válasza Lethal Gene (#795) üzenetére


harylmu
őstag

steel gamer love...gamer kesztyű kb. 3k-ért ,rohadt drága , és nem éri meg+nem is fogod hordani..:)

(#797) DroneZ^ válasza harylmu (#796) üzenetére


DroneZ^
őstag

nemjol fogjatok, nekem csak az ujjaim 1-1 ponton érintkeznek csak az egérrel, gombokon és oldalt:D ha igy fogod, nem is izzadhat rá könnyen a kezed:D

(#798) Tibro5 válasza Lethal Gene (#795) üzenetére


Tibro5
senior tag

valóban melegszik kikapcsolt leddel is, de nem hinném, hogy a lézerágyú, mer olyan nincs is benne :P
amúgy kár hogy nem gumizták be az egész egeret, az oldala könnyen csúszóssá válik ha izzad a kezed... :(

(#799) Lethal Gene válasza Tibro5 (#798) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jah az jolenne, habar az nem gumis, "mer olyan nincs is benne"...;) nem kell mindent szoszerint venni. :W tudom hogy nnem lezeres, hanem specko 3G ledes. Nem is ez volt a lenyeg, hanem, hogy nem a dekor ledektol melegszik. de valoban jobb lenne, ha mindenhol az a matt felület lenne...:)

[ Szerkesztve ]

(#800) Tibro5 válasza Lethal Gene (#799) üzenetére


Tibro5
senior tag

akkor egyetértünk :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.