Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Benhill válasza Johnny001 (#1949) üzenetére


Benhill
senior tag

Nálam deathadder V1 van, de kb 3év után jött elő a probléma, ezalatt sosem szedtem szét.
De olyan szinten jött elő hogy napi egyszer, pedig majdnem minden nap nyúztam az egeret, bár próbáltam rá ügyelni hogy ne retkes kézzel fogdossam.

Olyan 1évig nem foglalkoztam vele, de most lassan 4éves lesz, és szétszedtem darabokra.
Én is belefújtam, de nem WD40-et, hanem kontakt sprét. Pont délután kérdeztem meg az Azonnali kérdések órájában, mert benne voltam, de ott azt mondták ne fújjam WD40-el, mert az vonzza a port, meg amúgy sem ilyenre való.

Minden esetre én kontakt sprét fújtam bele(sajnos nem tudtam szétszedni, eltörni meg nem akartam) egyelőre jó, + vettem hyperglade-t is, valamit alaposan megtisztítottam és Razer Deathadder Mirror edition lett belőle, mert lejött a felületéről az a bársony tapintású anyag, de így jobban tetszik. :DDD

Képek: [link] [link] [link] [link] [link] [link] még szétszedve

(#1952) Johnny001 válasza Benhill (#1951) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Na akkor most kiderül, kinek lesz tovább jó. Én a szétszedés előtt azért vennék rá teflont, úgyhogy az még később lesz. (remélem)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1953) Phvhun


Phvhun
őstag

WD-40-et ne fújjatok egérbe, mert egyrészt épp hogy szigetelő hatású, másrészt ha pl belemegy a görgő encoderébe, akkor nem lesznek érezhetőek az akadások a görgetések között, ami zavaró.
Kontakt spray teljesen elpárolog fújás után, szóval ártani nem árthat, de a problémát nem oldja meg véglegesen, mivel anyagfáradás okozza a duplaklikk problémát.

Egeret tisztítani a legjobb úgy, hogy teljesen ripityára szeditek, és vízben megmossátok az alkatrészeket. ( elektronikát és teflon talpakat kivéve. ) A görgőről a gumit leszedve könnyebb tisztítani. Aljáról a matricákat érdemes leszedni.

Ha a teflontalpat óvatosan szeditek le, akkor működőképes marad.
Egyébként nem feltétlen kell hyperglide-ot venni, 300ft-os kínai teflon talp is ugyanolyan.
Nekem [ilyenem] van a diamondbackemen, és tökéletesen csúszik.

Ha már elkezdett lekopni a gumiborítás az egér tetejéről, akkor mint ahogy előttem írták, erősebb dörzsöléssel lejön az egész, és homogén felületet lehet csinálni. Ezek után plastidip-el vissza lehet fújni rá a gumis felületet. (ezt nem próbáltam, csak tipp)

Ha még kérdésetek lenne, irhattok, már javítottam vagy 10 DA-t mindenféle hibával, szóval van egy kis tapasztalatom.

Szerk: (#1946) S.J. : 3k-ért meg tudom javítani neked.

[ Szerkesztve ]

(#1954) Benhill válasza Phvhun (#1953) üzenetére


Benhill
senior tag

Köszi.
Nálam a takarítás úgy zajlott ahogy leírtad. Pontosabban ennyire szedtem szét: http://www.youtube.com/watch?v=b5nBiqkVBI4

Én körömkefével súroltam, és láttam hogy valami kopik le a felületéről, de az ezek szerint nem kosz volt, hanem az a gumiborítás.

Bár mondjuk a videóban az elején látszik a dobozon hogy 1800dpi, de ez vagy egy későbbi változat vagy az én egerem gyári hibás.
Nálam ami összeköti az alsó és felső elektronikát, az fix szalagkábel, tehát nem lehúzható.

Viszont én nem nyilvánítom ki hogy az egér miatt van pl dupla katt, ugyanis amikor feltettem a szoftverét(egy régebbit) 10 kattintásból 1, két-három kattot jelent. Most letoroltem a drivert, és így kb minden 100. kattintás után lesz dupla katt., Legujabb szoftverrel ugyanugy.

Amilyen hibajelenseg meg van nalam, hogy gep bekapcsolaskor szepen megy, viszont bekapcsolt állapotban ki-be húzom usb-ből, akkor így elkezdenek villogni a ledek és meg-meg akad a kurzor, mintha folyamatosan váltogatná a dpi-t, de amúgy nem mert beállításokban figyeltem.

Nekem a konktakt spér megoldásos rontott a helyzeten egyébként...

Omron d2fc-f-7n mikrokapcsolot kene szerezni valahonnan, mert ismeros van aki ki tudja cserelni, de szerezni nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#1955) Phvhun válasza Benhill (#1954) üzenetére


Phvhun
őstag

Van vagy 5 féle DA, de mindegyiken ugyanolyan a gumi, szóval mindegyik legyünn.
Nem az egér miatt van a dupla katt, hanem a mikrokapcsolóban fárad az anyag.
Szoftver meg nem szól bele, az hogy 100ból 1 szoftver nélkül, vagy szoftverrel 2 az placebo.
Ha ki be huzkálod a cuccot, az nem minden esetben előnyös :D
Egyébként 500/db-ért tudok adni pontosan olyan mikrokapcsolót, amit írtál.

(#1956) Johnny001 válasza Phvhun (#1955) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Szerintem venni fogok Tőled mikrokapcsolót nemsokára, jó tudni hol keressem :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1957) Phvhun válasza Johnny001 (#1956) üzenetére


Phvhun
őstag

Up, kell a kess. Vegyétek a kapcsolóimat! ;]

(#1958) Johnny001 válasza Phvhun (#1957) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Türelem, mindjárt lejár a garancia aztán romlik el :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1959) RONEX válasza RONEX (#1861) üzenetére


RONEX
csendes tag

Sziasztok, olvasgattam a görgőről szóló hozzászólásokat (hál' istennek nekem nincs nyikorgási gondom), de nem találkoztam a nálam felmerült problémával?! Nekem ugyan is a görgőm rendszeresen csinál olyat, hogy a ha lefele tekerem néha ugrik egyet felfele is, vagy fordítva. Ebből kifolyólag nem is használom játékokban mert megbízhatatlan. Egyszer szétszedtem, arra gyanakodva hogy valami kosz zavar be a görgő érzékelőjének, de nem volt a belsejében szinte semmi. És nem láttam benne semmi roncsolódást ami okozhatna ilyen hibát. Esetleg valakinek van valami ötlete a hiba orvoslására?

Gondoltam, ha nem is időben, de elmondom, hogy széria hibás volt az egerem. E miatt volt a fenti hiba. Gariban cserélték.

üdv.

(#1960) Phvhun válasza RONEX (#1959) üzenetére


Phvhun
őstag

Csak annyit fűznék ehhez hozzá, hogyha egy egér még garis, és akármilyen meghibásodásra utaló jelet látsz, legyen az görgő megbízhatatlanság, vagy néha a usb csatlakozás hang windowsban, és az egér megállása egy pillanatra, ( tehát tényleg akármi ! ) akkor vissza kell vinni gariba, meg se nézik, egyszerüen cserélni figják 1 héten belül, és van egy új egered a 2 éves helyett.
Viszont ha szétszeded, akkor már lehetnek problémák ezzel a folyamattal.

(#1961) JackFeryll


JackFeryll
őstag

DA v2-m gari után 3 héttel megőrült villog ki ki be kell dugdosni, de már azzal sem jó. Soha többet Razer. Jó a design, jó az egér fogása, de a minőségellenőrzésük pocsék.

(#1962) pr1mzejEE válasza JackFeryll (#1961) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

nekem 5 éve semmi probléma velük.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1963) JackFeryll válasza pr1mzejEE (#1962) üzenetére


JackFeryll
őstag

Elhiszem, de nagyon sok a negatív visszajelzés van a többi márkához képest.

(#1964) csabám válasza pr1mzejEE (#1962) üzenetére


csabám
addikt

+1

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1965) pr1mzejEE válasza JackFeryll (#1963) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nézd, ez a dolog lutri. Akiket én ismerek és DA-juk van mind olyan szinten megvannak vele elégedve, hogy szinte elélveznek, ha az egérre gondolnak.
Sajnos előfordul az ilyen, de teljesen érthető a hozzá állásod, valószínűleg én is egy életre leírtam volna a Razer-t, ha anno elromlik.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1966) Bali_G


Bali_G
csendes tag

Sziasztok, már kb 6 éve van DA-m az első szériából egyszer fordult elő a duplakattintás és akkor letettem a polcra kb 1 hónapra, majd rávettem magam hogy kicserélem a mikrokapcsolót de nem volt rá szükség mert csere előtt kipróbáltam és azóta is patentúl mükszik. Kipróbáltam már más típust is a RzR-en belül ismerősök jóvoltából.,van 1 Imperatorom is de az már 1 év után megadta magát mármint a mikrokapcsoló. Szóval tudom hogy már sajnos tárgytalan mert nem nagyon lehet kapni de a V1-et bátran ajánlom mindenkinek. A V2-ről nincs tapasztalatom sajnos. Viszont ha van olyan aki birtokolta már ezt is azt is szivesen fogadnám a véleményét azzal kapcsolatban hogy megéri-e beruházni egy V2-re annak tükrében h a V1-et már kb 6 éve nyúzom. A teflon talpak nem koptak el mondjuk mantis speed-en és qckminin használtam eddig, kipróbáltam a controlt is de nekem az nem tetszik, Ja és a pad egy évvel fiatalabb mint az egér. kb 30 mosás gépben és semmi baja.

(#1967) #65313280 válasza Bali_G (#1966) üzenetére


#65313280
törölt tag

Ha csak a duplakatt a baja, akkor szerintem 500ft-ot megér a cseréje. :) Vagy előbb szedd szét és pucold ki a kapcsolót, nálam azóta egy duplaklikk sem fordult elő.

(#1968) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Találtam egy nagyon kedvező áru Razer DeathAddert csak azt nem tudom eldönteni a doboza alapján, hogy az első generációs vagy már a V2-es.

Különösebb szériaszámot sem láttam a dobozon csak ezeket:
-Razer DeathAdder
.3500 dpi
-3.5G
-1000 Hz Ultrapolling / 1ms

Elvileg ezek az adatok mindkét verziónál ugyan azok nem???

Köszi előre is, ha valaki tudna segíteni. :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1969) pr1mzejEE válasza blaca83 (#1968) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

3500dpi, tehát v2.
A v1 csak 1800-at tud, de az is bőven elég mindenre. Egyesek szerint parasztvakítás a 3500 dpi, de ha jó áron betudod szerezni, mindenféleképpen megérheti.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1970) blaca83 válasza pr1mzejEE (#1969) üzenetére


blaca83
őstag

Köszönöm a segítségedet... :R

Elvileg akkor erről van szó:
[link]
-akkor Én emlékeztem rosszul mert most, hogy kb: 30 internetes oldalt átkutattam, megtaláltam, hogy a V1 specifikációja még ez volt:
1800dpi 3G Infrared Sensor :B

Még annyi kérdésem lenne, hogy V2 Black Edition ugye CSAK a "színében" különbözik a fent említettől.
[link]

Köszi :C :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1971) pr1mzejEE válasza blaca83 (#1970) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Csupán annyi gáz van a DA-kal, hogy mindegyik ugyanúgy néz ki (kivéve az egyéb editionok, transformers vagy black edition pl), ezért a külső alapján nem lehet megmondani, hogy v1 vagy v2. Egyébként nekem is v2-m van, előtte v1 volt.
Mellesleg igen, csak a színében más.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1972) blaca83 válasza pr1mzejEE (#1971) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi a segítséget akkor holnap megveszem mivel az biztos, hogy 3500 dpi-s verzió, tehát már a V2-es! :P

Színben a legjobban a Black-Edition tetszett volna de vadi-újan és kb 12.500 Ft-ért megbarátkozom a "kék változatával is" ;] ;] ;] :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1973) pr1mzejEE válasza blaca83 (#1972) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ugyan, nincs mit. Használd egészséggel!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1974) ImpersonatoR

A szenzor mellett jobbra az a gomb mire való az alján? (deathadder v2)

Valamint eszközkezelőben miért jelenik meg billentyűzetként is az eger ? :))

(#1975) pr1mzejEE válasza ImpersonatoR (#1974) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Profil váltás miatt elvileg.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1976) Honzi


Honzi
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy két problémám az egérrel.
Nem érzékeli ha kattintok vagy duplán kattint.
Mikor folyamatosan lenyomom akkor rendszeresen úgy érzékeli mintha elengedtem volna ami játékokban és szöveg kijelölésnél már az őrületbe kerget.
Illetve a görgő se mindig azt csinálja amit szeretnék.
Ötletek?
Mit lehet kezdeni hogy megjavuljon?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1977) #65313280 válasza Honzi (#1976) üzenetére


#65313280
törölt tag

Először szétszedni és kipucolni, ha utána is rossz akkor kicserélni a mikrokapcsolót.

(#1978) headhunter86


headhunter86
senior tag

Sziasztok,

Egy RAZER Diamondback-ről szeretnék váltani egy DeathAdder-re, viszont balkezes vagyok úgy hogy nekem csak a Left-Handed Edition jöhet szóba. Ha jól látom a balkezes 3500DPI-s tehát, mint V2-esként jelent meg anno. Ezt néztem ki: [link]

Akinek van balkezes példánya mit tud róla mondani, mik a tapasztalatok? Mert jobbkezeset már fogtam és kényelmesebb mint az én Diamondbackem, viszont ezt az egeret már 6-7 éve nyúzom és semmi baja, viszont Deathaddernél olvastam elég sokféle problémáról. pl. görgő nem úgy viselkedik ahogy kellene, vagy nem rosszul érzékeli a kattintást.
Enyém még sohasem volt szétszedve, nem volt szükség tisztításra. Viszont félek, hogy ezzel több problémám lenne, viszont a kényelem miatt váltanék, főleg hogy balkezes. Tegyük hozzá hogy ezt anno 12-13k-ért vettem. Ez viszont kicsivel drágább.

Szóval kinek mióta van balkezes verziója és mik a tapasztalatai vele? A válaszokat előre is köszi.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1979) Honzi válasza #65313280 (#1977) üzenetére


Honzi
senior tag

Ha szét akarom szedni akkor le kéne szedni a talpakat.
Ilyet néztem a gyári helyett vajon ez megfelelő?
Ha cserélni kell a mikrokapcsolót honnét tudok szerezni másikat illetve milyet?
Komplikált a csere vagy egyszerűen kivitelezhető?
Bocs a sok kérdésért de elég drága a cucc inkább kérdezek nem szívesen barmolnám el. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1980) #65313280 válasza Honzi (#1979) üzenetére


#65313280
törölt tag

A 2 felső talpat kell leszedni, a 3. csavar az alsó fölött van nemsokkal, ezt csak a matricát átbökve tudod kicsavarni. A talpak valami teflonos dolgok, ennyire nem vagyok benne a témában hogy milyen kell a helyére. Nekem simán visszaragadtak amiket leszedtem.

Kapcsolót itt találsz: [link]
A cseréje viszont macerásabb. Forrólevegős forrasztóállomás nélkül nehéz lehet szépen kiforrasztani mert 3 lábat kell egyszerre kiemelni.

Forrasztás előtt azért próbáld meg hogy kipucolod, esetleg sűrített levegővel átfújod, nekem ez is segített és azóta még mindig nem volt vele semmi gond.

(#1981) headhunter86 válasza headhunter86 (#1978) üzenetére


headhunter86
senior tag

Közben írtam Ipon-nak és azt mondták 1-3 hét múlva újra lesz náluk balkezes. Szóval ez lesz belőle. Remélem nem lesz rosszabb egér mint a Diamondback-em. Félek a hibáitól, őszintén szólva, de formára ez tetszik a legjobban.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1982) jaffa 2843 válasza Honzi (#1979) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

"Ilyet néztem a gyári helyett vajon ez megfelelő?"
Ezek rosszabb minőségűek, mint a gyári razer.
Léteznek jó minőségű utángyártott hyperglide-ok, pl SlickSurf, Puretrak HD, Corepad Skatez. Valamint van egyéb olcsóbb "csináld magad" megoldás.

"mikrokapcsolót honnét tudok szerezni másikat illetve milyet?"
lomex.hu
omron d2f-01f (ezek japán kapcsolók, nem kínai, mint ami alapból benne van)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1983) varada12


varada12
csendes tag

Kedves PH fórumtársak. Egy kis DeathAdderV2 klikkprobléma.

Decemberben járt le a garancia az egeremre. Váltani nem akarok, mert imádom, főleg a nagysága miatt. Nagy kezem van ugyanis, pontosan ezért vettem ezt.

Namost a probléma az egeremmel, hogy balklikk mikrókapcsolója szórakozik velem gondolom.
1, Ha nem nyomom elég erősen, és kijelölök, akkor random abbahagyja a kijelölést (tehát nem érzékeli hogy le van nyomva a gomb)
2, Néha egy kattintást kettőnek érzékel (ezis gondolom azért, mert közben eltérő erősséggel nyomtam, és kettőnek vette)

Apró hibáknak tűnnek, de több órás munkák után hajtépően idegesítőek. Gondoltam mielőtt óvatosan szétszedném, megkérdezlek titeket, hátha tudnátok valami okosat mondani...

Köszönöm a válaszokat,
Ádám :R

Több mint 15 éve a hardveraprón, 100% pozitív értékeléssel!

(#1984) Honzi


Honzi
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
Remélem elég csak szétkapni és kitakarítani.

jaffa 2843:Írtam pü-t. :)
varada12:Ajánlom figyelmedbe a 1976-ra érkezett válaszokat.
Megtalálod mit lehet kezdeni vele.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1985) varada12 válasza Honzi (#1984) üzenetére


varada12
csendes tag

Igen, a mikrokapcsoló szórakozott, tisztítás közben el is hagytam belőle a kis fém cuccot, úgyhogy rendeltem gyorsan 3 darabot HongKong-ból 960 forintért :) Köszi!

Több mint 15 éve a hardveraprón, 100% pozitív értékeléssel!

(#1986) Honzi válasza varada12 (#1985) üzenetére


Honzi
senior tag

Azt hogy sikerült?
Még nekem is szét kéne szedni.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1987) varada12 válasza Honzi (#1986) üzenetére


varada12
csendes tag

Egyszerűen fogtam a kezembe a pici fém cuccot, az kipattant és a műhelyben egy ilyet már képtelenség megtalálni :D
A razer, és egyéb jobb minőségű egerekbe (logitech, de az Apple is ilyeneket használ) OMRON d2fc-f-7n típusú mikrokapcsolókat használnak.
[link]

Belsejükben egy kis fémlapot kapcsolt egyik állásból a másikba. A találkozásnál oxidálódik, és nem érintkezik megfelelően, vagy pedig egy idő után a fémlap elfárad, és hajlik annyit, hogy már nem tökéletes az érintkezés. Ezek a jobb minőségű kapcsolók pár százas árkategória, magyar cégek azonban egy-egy darabot nem akarnak küldeni, vagy ha igen 2000 forintos postával. Ezért megnéztem ebay-en, ami televan ilyen kapcsolókkal. Ha a kapcsolót nem akarod teljesen szétszedni, WD40-et meg lehet próbálni bejuttatni, pár pici a rés ahol ez megtörténhet.
Üdv,
Ádám

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a hardveraprón, 100% pozitív értékeléssel!

(#1988) jaffa 2843 válasza varada12 (#1987) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezek nem a jobbféle kapcsolók. Ezek csak kínai switch-ek. Japán Omront érdemes beszerezni, pl a lejjebb említett D2F-01F típusút.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1989) headhunter86


headhunter86
senior tag

Megérkezett a Balkezes Deathadderem. Nagyon jó a fogása. Már most jobban tetszik mint a Diamondbackem. Kár hogy nincs a másik oldalán gomb, hogy on-fly-sensitivity-t állítsam.
Ami még furcsa számomra, hogy itt a DPI-vel állítom az érzékenységet és nem külön 1-től 10-es skáláig egy csúszkán. Legalább is ebben a szoftverben így van.
Remélem strapabíró egérke lesz. Csak félek tőle hogy hamar megadja magát a mikrokapcsoló vagy a görgő. Balkezeset meg elég nehéz beszerezni ha cserélni kellene.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1990) pr1mzejEE válasza headhunter86 (#1989) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

"Ami még furcsa számomra, hogy itt a DPI-vel állítom az érzékenységet és nem külön 1-től 10-es skáláig egy csúszkán."

Van csúszka, csak le kell nyitni a füleket. (Esetleg, ha azóta rájöttél, akkor már mindegy, de a biztonság kedvéért). [link]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1991) headhunter86 válasza pr1mzejEE (#1990) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nekem teljesen más driver van fenn. Ami nekem van az a Synapse 2.0 ami online tárolja a profilodat, és abban nem lehet állítani. Egy kép: [link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1992) pr1mzejEE válasza headhunter86 (#1991) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Úgy akkor más:D Én személy szerint nem frissítek soha, letöltöm egyszer és marad. Teljesen felesleges szerintem.
Egyébként nem tudtam, hogy ilyen driver is létezik hozzá,

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1993) kemotox


kemotox
addikt

Hellóka!
Valaki tudja esetleg, hogy honnan tudnék venni/rendelni alkatrészeket? Görgő kellene konkrétan, letört az a kis buzi pörgető pöcke.. (mikrokapcsoló meg kábel se ártana, de azt találtam ebayen)
Már jópár éves szegényke, pár napja még az utolsókat is kilehelte, a görgő azt mondta reccs.. a kábel már tiszta borzos, a gombok alig-alig működnek. Nem értem miért ment tönkre ilyen hamar (max 4 éves).
De nem adjuk fel, mint ahogyan megváltónk a Jézus, ez a kis jószág is respawnolni fog. Ha sikerülne görgőt szerválnom valahonnan, akkor már mehetne is a nagygenerál, sőt még át is festeném, más színű ledeket kapna, és ha megoldható, akkor még a Razer logó helyett is valami más formavilágú kis cucc fog világítani rajta. (Ha minden igaz, ott ahol a logó van, azon a kis részen ilyen átlátszó műanyag van, szóval ha lekaparjuk a festéket, akkor egy kis sablonnal más logót varázsolhatunk oda)
Talán szürkés-fehéres oldalú, fekete tetejű, Alien-logós, zölden világító szörny lesz belőle. Remélhetőleg.

(#1994) headhunter86 válasza kemotox (#1993) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ha eszközölted a változásokat akkor dobj ide majd egy képet róla :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#1995) #65313280


#65313280
törölt tag

Tegnap én is mókoltam az öreg DA-mon. Találtam egy szép zöld LED-et a fiókomban és megnéztem hogy néz ki a kék helyett. Nekem bejön, majd valamelyik nap szerzek mégegyet belőle, addig visszaraktam a kéket mert elég hülyén néz ki felemás fényekkel. :D

Ezen kívül még kicseréltem a bal mikrokapcsolót, a görgő foglalatot mert rosszalkodtak, majd végül a szalagkábelt is lecseréltem. Most olyan mint újkorában. :)

A későbbiekben glide-ot is akarok cserélni és az oldalának az alsó felét is fel akarom csiszolni hogy ne csússzon annyira. Meg a görgőt is meg akarom festeni úgy mint amilyen a 2013-as DA-ban van.

kemotox: Ha kell akkor van egy bontott Razer USB kábelem kis pénzért. Amúgy a minta olyan mint ha kívülről lenne festve, tehát akkor szerintem az egész külsejét újra kéne festened hogy ne üssön el színben meg tapintásban.

(#1996) Phvhun válasza #65313280 (#1995) üzenetére


Phvhun
őstag

Kérdés, hogy miféle festék marad meg a gumi görgőn.

(#1997) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok, elolvastam pár kommentet a duplaklikkel kapcsolatban, de nem értem van jó megoldás? Spray, tisztítás? Tudnátok segíteni. Második egerem, az első sima DA volt, ez pedig 3.5-ös verzió.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1998) pr1mzejEE válasza .LnB (#1997) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Első nekifutásból azt kell csinálni amit írtál, ha így sem oké, akkor valószínűleg mikrokapcsoló hiba lesz, azt pedig cserélni kell. Phvhun-t ajánlom ebben a témában amúgy, nekem ő szervizelte már az egerem meg az enyémen kívül többet is.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1999) .LnB válasza #65313280 (#1995) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel fogod csiszolni? Ez nem rossz ötlet...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2000) #65313280 válasza Phvhun (#1996) üzenetére


#65313280
törölt tag

Na igen, mivel elég zsíros/odó alkatrészről van szó ezért necces. Lehet marad olyan amilyen, vagy megpróbálok szerezni bontottat az újból (bár elég esélytelen).

.LnB: Sima csiszolópapírra gondoltam, bár még nem mélyedtem bele a témába. Egyik modding oldalon láttam hogy simán meg lett csiszolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.