Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) mindfreak válasza pr1mzejEE (#1200) üzenetére


mindfreak
őstag

Szerintem az Everglide Titan vagy az új Razer Goliathus Speed Edition jobban néznek ki, de elvileg ugyanaz a felületük, mint a Mantis Speednek. :B

(#1202) Madn!ght válasza mindfreak (#1201) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nemreg valtottam Mantis speedre qck+ utan. Sokkal jobb a mantis. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1203) mindfreak válasza Madn!ght (#1202) üzenetére


mindfreak
őstag

Egyik padtól se fogok csodafrageket lőni. Tudom mert mát próbáltam egy párat. :D QcK-t szeretem, mert az évek alatt jól megszoktam és ami bevált, ahhoz nem szeretek hozzányúlni.

Erről jut eszembe, ma arra lettem figyelmes, hogy a DA vezetéke ahol belemegy az egérbe nyikorog. Nagyon rossz. :( A 3.0-nak meg oldalsó gombjai lötyögtek, de az nem volt ennyire idegesítő. :(((

(#1204) pr1mzejEE válasza mindfreak (#1203) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nekem csak akkor, ha mozgatom, amúgy észrevétlen.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1205) mindfreak válasza pr1mzejEE (#1204) üzenetére


mindfreak
őstag

Most már nekem is... ;]

(#1206) BemAnyó válasza mindfreak (#1203) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nekem nem csinálja :o

(#1207) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Ti hogy szoktátok tisztítani az egeret?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1208) mindfreak válasza pr1mzejEE (#1207) üzenetére


mindfreak
őstag

Nekem a lakkozott rész zsíros, ujjlenyomatos meg egy hét használat után már tiszta karc. Pedig nem is izzad a tenyerem, meg jóformán még alig használtam. Ilyen finom anyagokhoz valami puha rongyot szoktam keresni, de már beletörődtem, hogy úgy sz@r. ahogy van. Ez legyen az egér legnagyobb hibája. Más amúgy nem is nagyon van...

(#1209) CSorBA válasza pr1mzejEE (#1207) üzenetére


CSorBA
őstag

Nekem sajna tiszta gané lesz, (általában a munkám miatt, mert koszos-földes füzetekből viszek fel adatokat gépre) Szal a pad is meg az egér is ki van téve a megpróbáltatásoknak :DDD Én Acetonnal tisztítom. kb így:
1, puha vizes rongy
2, puha száraz rongy
3, acetonos rongy, ez majd elpárolog róla, nem kell már száraz

A padot is így szoktam, csak azt bedobom a csapba és langyos vízzel mosom :)

Egyszer megjártam így, ráraktam a konvektorra száradni, kerestek telefonon, a pad meg közben meggörbült :( :O

Amúgy nekem mindmáig ez az egér jött be legjobban, eddig semmi baja, lassan 1 éves már.. :) (jah de, van 1 baja, a görgője nem világít, de nem is baj, amúgyis kikapcsolnám...)

(#1210) BemAnyó válasza pr1mzejEE (#1207) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Van egy nagy ronda zöld osangazdaságos mikro törlőrongyom, szemüveghez, meg ilyesmihez van, csont szárazon is szépen leszedi a zsíros újlenyomatot ha akad, de én gyakorta mosok kezet játék előtt, az sokat segít, a padot meg prontós ronggyal szoktam, mivel műanyag,

(#1211) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Köszi a tippeket, jól jöttek :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1212) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na megjött a Mantis is. Azt kell mondjam nagyon meg vagyok elégedve. Nem lehet mellé lőni vele :D

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1213) BemAnyó válasza pr1mzejEE (#1212) üzenetére


BemAnyó
senior tag

örülök hogy bejött :))

(#1214) elbandy2


elbandy2
csendes tag

Sziasztok, egy kis segítség kellene,sajna valamiért nem tudom beállítani a deathadder egeremre hogy, az oldalsó gombokkal tudjam állítani a dpi sebességet.BF2 játszom ,vele és a helihez amelyik jo az tul gyors a snipába,infrantryra.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#1215) BemAnyó válasza elbandy2 (#1214) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Nem írtad úgyhogy nem tudom, a hozzávaló programot felraktad, és abban beállítottad de nem csinálja ? jól értem ?

(#1216) elbandy2 válasza BemAnyó (#1215) üzenetére


elbandy2
csendes tag

Szia, igen a progit felraktam,beállitittam,még sem tudom váltani vele.A válaszodat előre is köszönöm.

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#1217) pr1mzejEE válasza elbandy2 (#1216) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Prószáld meg másik gombra állítani. Jobb ötletem nincs.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1218) elbandy2 válasza pr1mzejEE (#1217) üzenetére


elbandy2
csendes tag

Köszi de már probáltam.A gombok ha mást állítok be rájuk müködnek,csak a dpi nem akarja.

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#1219) pr1mzejEE válasza elbandy2 (#1218) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani, bár lehet sikerülni fog. Szerintem a dpi-t nem is lehet gombra rakni, hanem az egér alján található gombot nyomva lehet profilt váltani és az abban lévő sensire-dpi-re meg minden másra. Sztem dpi-t nem is lehet bindelni (mer tulajdonképpen ez bind)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1220) elbandy2 válasza pr1mzejEE (#1219) üzenetére


elbandy2
csendes tag

Az egér driverében benne van az a lehetőség,felajánlja a driver a lehetőséet.

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#1221) enve


enve
csendes tag

Csákó! Sry, hogy nem olvasom végig a topicot...
Lenne pár kérdésem! Mivel hosszú idő után sem sikerült megtalálnom a tökéletes egeret számomra (ms 1.1a,logitech g1,mx518,razer krait), úgy gondoltam adok a DA-nak egy lehetőséget. Az eddigi egerekkel a problémám a negatív gyorsulás volt. Mivel CS-zek, extrém kis sensivel, ezért folyamatosan sikerült ezeket a rágcsálókat zavarba hoznom. Hosszas kutatás árán sem sikerült egy mx300hoz jutnom, és mivel esreality szerint a DA-nak van hasonlóan brutális perfect controlja tovább nőtt bennem a vágy egy ilyen egér megvásárlása iránt! A kérdésem, hogy a topic elején emlegetett rejtélyes pozitív gyorsulás, valamint a lift-off hibákat sikerült kijavítani valamelyik fw vel, vagy driverrel? Nem szeretnék egy olyan egérre költeni, ami gyorsulást eredményez, mert már ígyi idegroncs vagyok a g1miatt:S Előre is köszi a helpet!

(#1222) harylmu válasza enve (#1221) üzenetére


harylmu
őstag

Igen, van már fw. De jesszus már mióta. Bal felső sarokba a keresés funkciót elég hasznos :)

(#1223) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Ti talákoztatok már olyannal hogy játékok alatt meghülyül az egér? :S
Pl mikor codozok és a középső gombbal dobnál a gránátot nem csinál semmit se. Aztán ha megnyomok egy másik gombot akkor dobja majd csak el... Valamikor jó valamikor nem... Driver: 1.08 Firmvare: 1.27

(#1224) pr1mzejEE válasza Devdi (#1223) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nem feltétlenül egér hibája lehet, hanem van néhány olyan parancs is ami nem engedi eldobni. Velem ilyen még nem fordult elő.

ui.:jól leült a topic :(

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1225) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Kedves DeathAdder tulajdonosok!

Mit gondoltok a Lachesis jobb mint a DeathAdder vagy nem?Mert e két egér közül veszek egyet.

(#1226) CséZé válasza Th3Ac3 (#1225) üzenetére


CséZé
őstag

Lachesis-t nem vennék, felesleges, csak abba különbözik a DA-tól, hogy van rajta ~2 gombbal több és asszem 4000DPI-s és nem 1800. Szvsz parasztvakítás.
Én DA-t vennék.

(#1227) Th3Ac3 válasza CséZé (#1226) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Jó, én is arra gondoltam inkább ezért a 2 dologért nem dobok ki még pár ezrest.Egyébként igen jó márka a Razer, csak dicsérni lehet, van is egy Diamondbackem csak már nem kattint mert már elkopott. Ehelyett lesz. Ja meg játszok azért elég sokat főleg FPSt ahhoz meg egy ilyen egér elkél.

[ Szerkesztve ]

(#1228) DroneZ^ válasza CséZé (#1226) üzenetére


DroneZ^
őstag

Lachesis marha kényelmetlen a DeathAdderrel szemben...

(#1229) llneo


llneo
csendes tag

S.egítség O. S.egítség

Sziasztok!

Beszart a copperheadem. 2 ger között örlődöm... Elején még bent volt g5 is de azt elvetettem, maradt MS habu és a Deathadder.

Lennének kérdéseim:

D.A.-n lehet felbontást váltani? vagy folyton 1800on megy? ha lehet melyik gombbal mert az oda vissza gombot ilyenre nem áldoznám fel, mert copperheaden 2 +gomb volt, habun meg ugye dedikált gombjai vannak a felbontásnak.

Én nem hardcore cs-s vagyok már de azé minden este 1 órát tuti gamelek üveg padot használok 2 oldalast ugyhogy tük mind1 hogy infra vagy lézeres az egér.

Ötleteket várok kritikát is jól tűrom :D

Köszi!

t.

A t-cöm-nek azt se hiszem el amit kérdez, nem, hogy amit mond!

(#1230) mindfreak válasza llneo (#1229) üzenetére


mindfreak
őstag

A Habunak nagyon kezdetleges optikája van, én messziről kerülném. Üvegpadon mióta működik a lézer?

(#1231) llneo válasza mindfreak (#1230) üzenetére


llneo
csendes tag

akkor marad DA köszi!

Már csak az érdekelne , hogy váltok felbontást rajta?

[ Szerkesztve ]

A t-cöm-nek azt se hiszem el amit kérdez, nem, hogy amit mond!

(#1232) harylmu válasza llneo (#1231) üzenetére


harylmu
őstag

Driverből.

(#1233) mindfreak válasza llneo (#1231) üzenetére


mindfreak
őstag

Találtam egy tesztet, ahol összehasonlítják őket. Itt a végszó, de elolvashatod az egész cikket. :)

"After comparing two such similar, but also such different, products, I strongly recommend the Razer DeathAdder for professional gamers. Just as I would have earlier recommended them to prefer the Diamondback to the Copperhead. It’s all about the innards: the 3G infrared sensor is a miracle whereas the laser sensor of the Copperhead/Habu can cause problems at sudden movements of the mouse."

[ Szerkesztve ]

(#1234) Bandeee


Bandeee
tag

Van új driver!!!

(#1235) mindfreak válasza Bandeee (#1234) üzenetére


mindfreak
őstag

Release Log:
- Fixed the bug where holding down a button on single key at advanced setting would act like a single keystroke. With this driver the key will repeat itself, just as when pressing and holding a key on a keyboard.
- Fixed Macro does not work if button was set to on-the-fly-sensitivity previously.

(#1236) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok!

Ti milyen polling rate-en használjátok az egeret 500 v 1000 Hz?
Arra rájöttem hogy a válaszidejét befolyásolja, de több helyen írták hogy 500hz "elég" vagy ezt teljesen embere válogatja hogy jobb használni?

(#1237) mindfreak válasza Rekro (#1236) üzenetére


mindfreak
őstag

Nehéz különbséget érezni közötte, valamit sok egér nem is bírja az 1000 Hz-et.

(#1238) harylmu válasza Rekro (#1236) üzenetére


harylmu
őstag

Ha pro gamer vagy akkor hackeld az USB-t és menjen 1000hz-n. Ha átlagos felhasználó vagy akkor tök mindegy a polling rate :)

[ Szerkesztve ]

(#1239) mindfreak válasza harylmu (#1238) üzenetére


mindfreak
őstag

Szerintem még böngészés közben is jobb használni a magasabb frissítést, mert így érezhetőbben finomabb az egér mozgása, de az 1000 Hz már annyira nem fontos.
A DA-nak szoftverből lehet állítani a polling rate-et, így nincs szükség szerencsére hackre.

(#1240) V8TommY


V8TommY
tag

Mai naptól én is csatlakoznék a társasághoz.
Logitech Dual Optical, MS 1.1A, MS 4.0A, Laser Mouse 6000 után ezt a forumot olvasgatva, a Deathadder mellett döntöttem M Exp 3.0 helyett.
Szerintem jó döntés volt.
Először azt hittem kib@szom az ablakon olyan idegbeteg volt a kurzor, (tán a 125hz/1800 dpi miatt :DDD ) 500hz/450dpi-vel meg mint az álom. Coccolino csak szeretne ilyen lágyságot.

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1241) Zinho válasza V8TommY (#1240) üzenetére


Zinho
aktív tag

Először nekem is rohangált, de én is lejjebb vettem a felbontást, úgy már jó. Nekem Microsoft IME 3.0-ám volt előtte, és azután még mindig egy kicsit nagy a Razer LOD-ja (új firmware-rel). De majd csak megszokom... :)

(#1242) mindfreak válasza V8TommY (#1240) üzenetére


mindfreak
őstag

Vagy hagyod 1800 DPI-n és visszaveszed az érzékenységet.

Zinho: Felületfüggő a DA LOD-ja. Nekem a SS QcK-n 2-3 mm körül van.

(#1243) Zinho válasza mindfreak (#1242) üzenetére


Zinho
aktív tag

Nekem is QcK-m van, nálam olyan jó 5mm.

(#1244) Haart


Haart
addikt

Kérdezném a kedves ownereket hogy milyen a deathadder egy mx518hoz képest, mert most azom van. Megéri-e rá váltani vagy sem-e. Esetleg olyan akinek már volt mindkettőhöz szerencséje? Ha kérhetem szubjektíven ha lehet, mert ez mégiscsak razer topic, próbáljatok meg nem részrehajlóak lenni, pusztán a tényeket nézni. thx :R

(#1245) whYz válasza Haart (#1244) üzenetére


whYz
addikt

szvsz deathadder jobb mint az 518 de annyival nem, hogy megérje váltani... ha kipróbálod és jobban tetszika fogása és van fölös 10k-d rá akkor talán megérné de amúgy nem :)

(#1246) Zinho válasza Haart (#1244) üzenetére


Zinho
aktív tag

Én most vettem Deathaddert; mx518-at meg egy barátomnál próbáltam ki (az volt a másik potenciális jelölt).
Nekem jobb a DA fogása, a borítása is jobb, az optikája is _elvileg_ jobb a DA-ban, gyakorlatban nem hiszem hogy nagyon érezni lehet... hozzá kell tenni hogy nekem Microsoft IME 3.0-ám volt előtte, ami nagyon hasonló kialakítású mint a DA,és a Microsoft egeret nagyon szerettem, csak hát megmurdált (legalább 8 évig bírta!).

De ha elégedett vagy a Logitech egérrel, akkor miért akarod lecserélni? :)

[ Szerkesztve ]

(#1247) Haart válasza Zinho (#1246) üzenetére


Haart
addikt

Igazából 1 dolgo nemtetszik az 518on hogy az oldalsó 2 gomb közül alig tudom elérni az elől lévőt, akortát kell nyújtanom az ujjamon hogy ihajj :D

(#1248) mindfreak válasza Haart (#1247) üzenetére


mindfreak
őstag

Egyén kérdése, de szvsz a DA kényelmesebb ebből a szempontból. Az optikai szenzor ugyanaz van bennük, így hasonló jó tulajdonságokkal rendelkezik mindkettő. Egy próbát mindenképp megér, de addig semmiképp ne vedd meg.

(#1249) Zinho válasza Haart (#1247) üzenetére


Zinho
aktív tag

Az oldalsó gombokat én is kényelmesen elérem. Menj és próbáld ki. :)

(#1250) Haart válasza mindfreak (#1248) üzenetére


Haart
addikt

Nem ugyanaz az optika van bennük legalábbis az enyémbe nem mert nekem még régebbi 518-am van ami még 1600dpi-s volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.