Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nyah kijött az új firmware, az 1.10es ami a poztitív gyorsulást hivatott megszüntetni, és egy hetet sem kellett várni rá.mielőtt azonban rohannátok megvenni(bár én lehet h ígyis:D ) érdemes megvárni a tapasztalatokat:))
[link]

(#152) mojito válasza -FreaK- (#151) üzenetére


mojito
csendes tag

Hát ez nagyon zsíííír! Kösz az infót! :R
Én nem bírtam tovább várni és megrendeltem, remélem nem bánom meg!!!
Már írtam nekik levelet és azt válaszolták, hogy holnapra itt lesz! :C

Tűkön ülök holnapig asszem...

(#153) -FreaK- válasza mojito (#152) üzenetére


-FreaK-
veterán

grat:)
Bazz énis épp nyomtam volna rá a megrendelésre, mikor eszembejutott h azért megnézem a számlámat h biztos megjött-e már a fizum, erre látom h még nem :O :(((
Úgy néz ki akkor te leszel az első tulaj a fórumon.. :)

azért írtam nekik énis h vane raktáron, és h az ott jelzett ár aza bruttó ár-e, aszonták igen-igen, és ha 15:30megrendelem holnap már ittlesz... szal előrr most lemaradtam, majd jövőhéten:))

[Szerkesztve]

(#154) DroneZ^ válasza mojito (#148) üzenetére


DroneZ^
őstag

átlagban logitech mx518 a legjobb, top optika, forma, dizájn, és a profik is használják, kényelmes, és a jol bevalt optika, nekem is ilyen egerem van...

(#155) stargazer


stargazer
senior tag

váááááázeeeeeeeeg kijött az uj driver!!! kész vagyok azt se tudom izgalmamban melyik legyen! na figyuzzatok: akkor ez nem jelent rám nézve semmilyen hátrányt h én nem lowsens player vagyok? attól még highsensen is precíz a DA? nem lehet h azért egy lézeres egér mégiscsak precízebb? jó nem tehetek róla bele vagyok zugva a habu-ba! igaz a Halálosztó is szinte ugyanolyan formára, de akkoris. azt legalább már láttam élőben.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#156) N3m3s!S


N3m3s!S
csendes tag

Üdv emberek.

A DA-hoz mien padot javasoltok??? Steel 5L vagy vmeik Mantis?:s

Jah és ti hol veszitek meg az egeret??

(#157) -FreaK- válasza stargazer (#155) üzenetére


-FreaK-
veterán

Semmi hátrányod nem származikbelőle, az egereknek leginkább a low sens okozhat gondot bizonyos esetekben. És mivel h high senses vagy ezért végülis mind1 h DA vagy Habu, ameik jobban bejön:) bár ha látsz rá esélyt h később váltasz low sensre akkor inkább DA:)

(#158) -FreaK- válasza N3m3s!S (#156) üzenetére


-FreaK-
veterán

Teljesen mind1, az optika jól működik mindegyiken, amelyik neked jobban tetszik. A mantisok mivel textil padok ezért jóval lassabbak mint egy műanyag pad, érezhetően nagyobb az ellenállásuk, nem csúszik rajta olyan jól az egér.De van akinek ez nem tetszik és a textil padok jönne be inkább.Neked kell dönteni. mondjuk DA-hoz jobb valami világos padot venni, mondjuk fehér razer exactmatot mivel az egér elég nagy magasságíg érzékel, fehér padokon azonban valamivel jobb a helyzet.Viszont fekete icemat-en nagyon jó még az egér, másfél mili körül van csak:) kiva vagyok milyen s&s-en..

[Szerkesztve]

(#159) mojito válasza -FreaK- (#153) üzenetére


mojito
csendes tag

Nekem is ma jött meg a fizum! :))
Most, hogy mondtad ezt 15.30-ig dolgot, kicsit elszontyolodtam, mert a visszaigazolás 15.40-re ért vissza hozzám, úgyhogy olyan 15.35 körül küldhettem el a megrendelést... :F
Remélem ettől még ma megjön, mert ha nem az tuti, hogy sokkkot kapok!!! Ha ma nem, akkor szerintem már csak hétfőn, úgyhogy lövök is egy mailt nekik, hogyha nem jön meg még ma, akor legalább ne éljen bele magam a főszereplő helyzetébe.
Amúgy Akhakkel az első DA tulaj a fórumon, aki ugye nem túl rendes módon nem osztotta meg velünk a tapasztalatait (remélem nem azért, mert nem jó a mouse)!

(#160) mojito válasza DroneZ^ (#154) üzenetére


mojito
csendes tag

Hát igen, ha nem DA-t vettem volna, akkor MX518 váltotta volna a CH-t az szinte biztos!
Remélem a DA van olyan jó mind ergonómiailag, mind műszaki tudásban, hogy átvegye a helyét az MX500-518-nak!

(#161) mojito válasza -FreaK- (#158) üzenetére


mojito
csendes tag

Nekem fekete Exactmatom van, szerintem kiváló (a speed oldala). Gondolkodom egy fehér Exactmaton csak félő, hogy nagyon koszolódni fog. Mondjuk ha ez a liftoff érték feketén nem lenne elég jó, akkor csere ha koszolódik, ha nem!
Amúgy mielőtt a Supergamerbe írhattam volna, hogy megjön-e ma, már jött is a levél, amiben értesítenek, hogy ma délután érkezik! lol :P
Lehet, hogy olvasgatják a PH-fórumot és ilyen rendesek?! :R

(#162) DroneZ^


DroneZ^
őstag

hol vettétek emberek?????????? Én is akarok venni!

(#163) -FreaK- válasza mojito (#161) üzenetére


-FreaK-
veterán

nah grat hozzá előre is:) majd számolj be rögtön lécci az első tesztek után, alíg várom:)
Elvileg már jó kell legyen a lift-off fekete padokon is, hát remélem h jó lesz..
Akhakke meg szerintem csak reklámozott és ezért valszeg olvasák a fórumot is:) persze ez nem baj:) Picsbe, ha megjön ma a fizum már rendelem is meg bár legközelebb így iscsak hétfő lesz belőle..

(#164) -FreaK- válasza DroneZ^ (#162) üzenetére


-FreaK-
veterán

[link]
Két oldallal ezelőtt linkelték, asszem M.O.-n egyedül itt lehet csak kapni szal respect nekik:)
16k brutto, ha adott nap 15:30ig megrendeled köv. munkanap du. már nálad lehet.
Mondjuk azt elfelejtettem megkérdezni h mennyi a szállítási költség, ezt jó lene tudni még.

(#165) mojito válasza -FreaK- (#163) üzenetére


mojito
csendes tag

Jaja erre én is gondoltam, hogy Akhakkel csinált 1 kis ingyen reklámot... de sebaj
Viszont írtam mailt és visszaírtak, hogy csak hétfőn várhatom :O Amúgy mobilon hívnak ha jön a futár, ami jó is mert csak délután 4-től leszek otthon, nehogy elkerültjük egymást! :Y
Így az eredményekről legkorábban csak hétfő este tudok beszámolni!
A posta költség pedig 1.999.-Ft, úgyhogy összvissz nem egészen 18.000.-Ft, ami súrolja a 20ezres lélektani határt!

(#166) -FreaK- válasza mojito (#165) üzenetére


-FreaK-
veterán

hát az egy kicsit sok.. nemrég egy router küldtek nekem ami majdnem pont akkora doboz mitn az egér, viszont nehezebb, és cska 1k volt.. hát most már gondolkodom rajta h lehet nincs is olyan nagy szükségem rá...

(#167) mojito válasza -FreaK- (#166) üzenetére


mojito
csendes tag

Nem olyan sok az, ha tényleg ez a legjobb egér, amit a piacon lehet kapni!
Hétfőn letesztelem, addig azért senki ne rohanjon a boltba, hátha mégse ez a best?!
Ha valamiért nagyon nem jön be, akkor még mindig eltudom adni. Márciusig úgysem lehet itthon kapni, max. bukok rajta 1-2 ezret. Dehát remélem erről szó sincs!!
Bár az egér árához most még jön egy kis többlet költség, mert szerintem nem jó a CPU gyári ventim. 70 fokos terhelés nélkül, csak a Windows futtatása mellett. Egy jó Zalman hűtő meg legalább 10ezer! :W

(#168) rauschie válasza mojito (#167) üzenetére


rauschie
senior tag

cm hyper tx 5k körül van, teljesitményben hozza a 10000es zalmanok szintjét :P

(#169) mojito válasza rauschie (#168) üzenetére


mojito
csendes tag

Thx, majd utána nézek, még nem hallottam a cm-ről!
Megbízható?

(#170) mojito válasza rauschie (#168) üzenetére


mojito
csendes tag

szóval reggelre leesett a cm jelentése, tegnap kissé deliriumos állapotban voltam..

(#171) rauschie válasza mojito (#170) üzenetére


rauschie
senior tag

:D

nemrég volt itt a ph-n is hűtőteszt, voltbenne minden finomság, 5-6kért már lehet szemezgetni

(#172) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nyah megrendeltem énis az egerentyűt, holnap délután elvileg meg is érkezik, CHm-ra meg feladtam aprohirdetést:) Bár azért erősen a falba tudnám verni a fejem néha h megint egérre költök, mégha csak 6k-t is ha minden jól megy...

mojito: neked megjött már?:)

(#173) stargazer válasza -FreaK- (#172) üzenetére


stargazer
senior tag

:C énis megrendeltem...!

1db Razer DeathAdder
1db Razer Mantis Speed Mat
1db Razer Neoprene Lan Pack Black

elvileg holnap délután nekem is meglesz. nagyon kiváncsi leszek. már le is szedtem az uj fw-t. remélem nem lesz gond a frissitéssel. én igazábol most költök először egérre uh a lelkiismeretem tiszta :DDD

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#174) -FreaK- válasza stargazer (#173) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ne aggódj a következő ''must have'' csodaegérnél majd te is fogod a fejed fogni h miafenéért adtam ki ennyitegy újabb egérért:D
Én viszont szinte biztos vagyok benne hogy ez volt az utolsó!:) Ezt addíg fogom nyúzni amíg szét nem esik.. :)

(#175) tuareg85

honnan rendeltétek? majd írjatok, hogy milyen...
én is erősen gondolkozok rajta, bár nem vagyok nagy gamer, csak jáccogatok, de lassan le szeretném cserélni az im1.0-t... win alatt pl nem tudom eléggé fölvenni az érzékenységét

(#176) stargazer válasza tuareg85 (#175) üzenetére


stargazer
senior tag

én se vagyok nagy gamer, sztem nem is kell annak lenni hozzá. egy jó egér az egy jó egér mindenkinek a kezében. ;]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#177) -FreaK- válasza tuareg85 (#175) üzenetére


-FreaK-
veterán

Itt találod meg: [link]
Bár még nem érkezett meg az egér de eddíg pozitívak a tapasztalataim velük, gyorsan válaszolnak, korrektek rugalmasak.
Arra kell csak figyelni hogy bizonyos egérpadokon még mindíg elég magas a szenzor érzékelési magassága bizonyos egérpadokon mint pl. a razer mantis.

(#178) mojito válasza -FreaK- (#177) üzenetére


mojito
csendes tag

És az Exactmat-on? Mert nekem az van?!
Tegnap megjött az egerentyűm és nemtom kipróbálni!!! :W
Procihűtőt cseréltem + kábelek elhelyezése gépen belül, ezek után restart és elszállt mindkét DVD-m, ilyet nem éltem. Úgyhogy estig szereltem, de semmi. Ma vehetek DVD-írót is! :O Az egeremhez meg hozzá se tudtam nyúlni.. ép csak megfogdostam, mondjuk az bejött!!!
Amúgy a futárszolgálattal elégedetlen vagyok! A supergamer azt írta, hogy délután hozzák és előtte telefonon egyeztetnek velem, erre a futár a telómat egyszer megcsöngeti úgy de. 11.30 körül és lerakja! Majd a második ilyen után visszahívom a számot és mondja, hogy ott áll a házam előtt és ha nem tudok érte menni 1 órán belül, akkor küldi vissza Szlovákiába, szép kis egyeztetés! Rohanhattam a munkahelyemről át a városon! Pffffffff!
A másik, hogy a számla a gari levél? Hogy érvényesíthetem a garimat, ezt elfelejtettem megkérdezni!

(#179) stargazer válasza -FreaK- (#177) üzenetére


stargazer
senior tag

nekem megérkezett, de azért van egy kis kaki a palacsintában... :(

a driver tanubizonysága szerint a fw 1.04. akarom felrakni az uj fw-t, 1.10-et, valamit csinált, erre a végén kiirja h ez ugyanaz a fw mint ami már alapbol is benne van... :F

a súlya ideális, a csúszása a mantis speed-en álomszerű, a fogása kiváló, ergonómiája fejedelmi, hihetetlen igényesség érződik az egészen, és veszettül jól néz ki. nem bántam meg h nem a HABU-t vettem meg. sztem ez formára ugyanaz csak jobbak a belei. amit vártam tőle azt maradéktalanul teljesítette.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#180) -FreaK- válasza mojito (#178) üzenetére


-FreaK-
veterán

Exactmat-on asszem jó, de meg kéne nézni razerblueprintsen(ha lesz diőm megnézem).
Majd ha hozza a futár megkérdem tőle a garis dolgot és írok, igaz én melóban vagyok tehát nem én fogom átvenni de gondolom előtte fel fog hívni.

Ha a dvd elszállt akkor ott valami zárlat lehetett, akkor viszont komolyabb a gond, óvatosan az új drive-al mikor berakod nehogy elszálljon azis.


[Szerkesztve]

(#181) -FreaK- válasza stargazer (#179) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen ez ismert probléma! A frissítés mene nem olyan mint a ch-nál, van valami olyasmi hogy nem szabad bedugni az egeret egy bizonyos pontig.Nézd mega razerblueprintsen az egér topicjában, ott írták valahogy h pontosan hogy kell.

Egyébként grat az egérhez mindkettőtöknek!:)

(#182) stargazer válasza -FreaK- (#181) üzenetére


stargazer
senior tag

jó sikerült rbp-en adott instrukciók alapján. minden fasza. LOD még mindig magas, biztos h 1cm körül van. nem mintha nekem számítana csak mondom.

kösz, neked is meglesz hamar

[Szerkesztve]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#183) -FreaK- válasza stargazer (#182) üzenetére


-FreaK-
veterán

Uhh az elég sok :( bár ha neked nem probléma akkor végülis mind1:) Milyen egérpadot használsz? Nekem s&s van, még mielőtt megvettem direkt megkérdeztem rbp-n hogy mennyire használható ezen a padon az új fw-vel, ott egy srác azt írta hogy 1-2mm-el és tökéletesen használható, hát nagyon remélem h így lesz... 1cm-el én nem tudnék jáccani...

(#184) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nah megérkezett nekem is a ''kisz drágaszágom'' :)
Kajálni mentem haza ezért gépen nem próbáltam ki, csak így a kezemben fogtam.
Első benyomások:

A formája nagyon jó, remekül kézreáll még nekem is, annyi problémám van vele hogy lehetne picit hosszabb mert az újjaim vége kicsit lelóg az elején ez azonban nem befolyásolja a használatát(és valszeg nekem vannak az átlagosnál hosszabb újjaim:) ).
Az anyag és összeszerelés minősége nagyon jó, a copperhead mellet feltünően, igazi profi cucc.A felső burkolat anyaga nekem nagyon tetszik, csúszás és izzadásmentesnek tűnik.
A fő gombok végre halkabbak kattintáskor mint a copperhead esetében, ez is elég pozitív változás, igaz el tudnám képzelni h még ennél is halkabb legyen. A kábel vastagsága és hajlékonysága így elsőre megeggyezik a ch-ével.
Az egér teflontalpai anyagában majdnem megeggyeznek a steelpad s&s-hez adott teflon tappancsokkal ezért majdnem ugyanúgy csúszik, bár ezt sem vizsgáltam meg rendesen kb 20mpt volt az egérpadon.
Bővebb vizsgálódás és beszámoló majd este:)

Addíg is írok egy mailt a boltnak h minden ok és megkérdem ezt a garanciális dolgot.

(#185) mojito válasza -FreaK- (#180) üzenetére


mojito
csendes tag

Az utánanézéseknek nagy THX! :R
Ja és re grat a DA-hoz!
Remélem ma kipróbálhatom végre!!!
Megvettem a DVD írót, de azért a melóhelyről viszek egyet haza, előszőr az dugom rá az a tutter (azé nem kár)! :P Nemtom milyen zárlat lehet?!
Az én 20 mp-em a DA-val: megfogdostam: ergonómia: 5-ös! Nagyon zsír, az ujjaim jól elférnek, kisujj nem lóg le végre. Én is a CH mellé tettem, hát mit mondjak azért nagy a különbség a DA javára.
Ma meló után DVD csere, BIOS update, aztán ha lesz még időm, akkor végre DA teszt! prockóm végre nem melegszik, 40 fok! :))

(#186) -FreaK- válasza stargazer (#173) üzenetére


-FreaK-
veterán

Most láttam a képet erről a Razer Neoprene Lan Pack Black-ról és eszembejutott h rendeltél ilyet.Csak azt tudom tanácsolni hogy nehogy használd! Még anno a diamondbackhez adtak ilyet alapból és több embernek megtörte az egér kábelét amit nem is meglepő ugyanis bele kell hajtogatni a kábelt h beleférjen.Tehát eza kis tatyó arra jó csak h megtörje a kábelt:)

(#187) stargazer válasza -FreaK- (#186) üzenetére


stargazer
senior tag

mantis speed padot is kértem hozzá, azon nyomom. lehet h az miatt olyan nagy a LOD?

nemúúúúúgyvanaaaaz...! :P láttam én is elsőre h ha be akarnám hajtogatni a kábelt akkor annak rövid úton annyi meg egy bambi. semmi vész. egész egyszerűen nem hajtogatom bele, nem zipzárolom be. a zsinór ki fog lógni a tatyak száján. eddig is mindig úgy tettem be az egeret a táskámba h csak úgy. na. ezen túl annyi lesz a különbség h az egér maga védve lesz az ütődésektől... :B

naonzsír ez az egér... :DD

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#188) -FreaK- válasza stargazer (#187) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen mantisokon és egyéb textil padokon a tapasztalatok szerint nem sokat javult a LOD az fw-el..
Hát jah úgy meg lehet oldalni:))

(#189) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Énis megrendeltem ma a deathaddert...
Kicsit félek mert a habut láttam élőben az bejött de még ezt nem .... G5-öm van most de remélem ezzel jobban járok....
Vélemények?? Nem mintha változna mert már megrendeltem:O
Mennyi az átfutása nemtudjátok... Supergamernél?

[Szerkesztve]

(#190) -FreaK- válasza Lazarus911 (#189) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ha 15:30ig leadtad a rendelést akkor valszeg még másnap(azaz ma) ottlesz.Alakra elég hasonló a habu-ra.

(#191) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nah tegnap este elég sokat jáccottam vele, nagyon tetszett.Éreztem hogy olyanokat lőttem vele amiket ch-val nem.Meglepő volt h fáradt voltam eléggé és éreztem is magamon h nem fog menni a játék de ennek ellenére olyanokat lőttem h sokszor csak néztem h ezt meg hogyan(zsinórban négy fejes pl).. ez nem azért van mert olyan hűdejó optikája van hanem a formája miatt.Már régóta megfogant bennem hogy az egér formájának nagyobb hatása van a teljesítményre mint az optikának, de most erről meg is bizonyosodtam.
Viszont... annyira azért mégsem perfekt a dolog... az én kezem valszeg nagyobb az átlagnál ezért az újjaim lelógnak picit az egérről elöl, ehez azonban hozzá lehet szokni.Ami viszont zavaróbb hogy a kis és gyűrűs újjam nincs megtámasztva rendesen oldalról, ezért azok szinte végíg be vannak feszítve, úgy tartom az egeret oldalsó mozgásoknál.Ez egy idő után fárasztja az újjaimat.Ha kicsit púposabb lenne az egér meg hosszabb... :)

(#192) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nah megjött a válasz a bolttól, a gari érvényesítéséhez a számlát kell használni, 24hónap gari van egyébként az egérre.

(#193) Gr3ddy


Gr3ddy
tag

grat mindenkinek az egérhez :R
jövő hónapban én is benevezek egy ilyenre :B

win7 élményindex 7.3 :)

(#194) mojito válasza -FreaK- (#191) üzenetére


mojito
csendes tag

Tegnap végre nekem is - és a haveromnak is - sikerült kipróbálni, túl sokáig sajnos még nem.
Exactmat-on a lift-off érték kb. 2mm :)), direkt megnéztem akkor már a CH-n is, hogy mennyi, hááát leesett az állam, mert legalább 1 cm volt!! Iszonyú jól csúszik a padon, halk, szinte magától mozog! :C
Pozitív gyorsulást nem vettem észre, viszont tényleg mocskosul pontos!
Hát szokni azért még nekem is kell, meg meg kell találnom a megfelelő sensyt..
Ja és két kérdés:
1. Az jó, hogy a számla a garilevél és két év, de ha elromlik v. vmi, akkor postán vissza kell küldeni Szlovákiába?!
2. A Razer Configurator-ba az ''Acceleration''-t, nem tudom Off-ra kapcsolni, csak a csúszkát minimumra húzni, ez Nálad (többi DA tulajt is kérdeném!), Nálatok is így van?
Hiába kattogok az On feliratra nem kapcsol ki. Csak arra tudok gondolni, hogyha lehúzom minimumra, akkor azt kikapcsoltnak lehet tekintetni?

(#195) -FreaK- válasza mojito (#194) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jah hát sensivel énis jácottam egy darabíg míg nagyjából eltaláltam... mondjuk még sztem további finomhangolásra szükség lesz..
Hát jónak nem annyira jó, mert egy csomagot kell feladni póstán szlovákokhoz, de egyéb probléma nincs vele sztem.

De ki tudod kapcsolni a gyorsulást, ha megnézed akkor bekapcsolt állapotban egy picit jobban világít, alíg észrevehető.De lehet h csak én voltam fáradt és káprázott a szemem :D
mindenesetre nekem is feltűnt a dolog, elsőre nem is értettem h most akkor hogy is van.
Majd ha hazaértem megnézem a dolgot közelebbről:)

(#196) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Egy srác a razerblueprints-en összeállított egy igen kellemes guide-ot az egérrel kapcsolatban, itt megemlít minden problémát és infót amit az egérrel kapcsolatos kezdve az fw frissítésétől addíga kérdésig hogy megéri-e MS IME 3.0 helyett DA-t venni.
Ajánlom mindenki figyelmébe aki tervezi az egér megvételét de annak is akinek már megvan:)
[link]
Ha valaki nem ért valamit az angol miatt, kérdezzen, biztosan tudunk itt segíteni:)

(#197) stargazer válasza mojito (#194) üzenetére


stargazer
senior tag

nekem lehet ki-be kapcsolgatni. mondjuk tényleg kissé halovány a különbség a két állapot között, de azért nem kell nagyító hozzá simán lehet látni... de mondjuk nekem le is van húzva 0-ra. mondjuk én nem sok különbséget veszek észre a maxig feltolt acc és a 0 között... :F

nem lehet h nálad a vindozba be van kapcsolva és azt veszi alapértelmezettnek?

engem az zavar egy csöppet h

1. nincsenek ötletes uj kurzorok az egérhez
2. nem kölcsönhatós a win pointer speed beállítás a vindozzal.

én arra engedem magam következtetni, h a mantis speedem felülete sokkal precizebb, mint az exactmatodé. más magyarázatot nem tudok rá h miért lehet nálad 2mm, nálam pedig még 1 cm-ről is érzékeli a mozgást, és nem is rosszul. az exactmat melyik felén 2mm?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#198) mojito válasza stargazer (#197) üzenetére


mojito
csendes tag

Szerintem a gyorsítást 1-től 10-ig tudod állítani, de mind1.
A On gomb tényleg világít a be van kapcsolva! :)
Minden egérpadon máshogy reagál, erről már volt szó, nem tudom értelmezni, hogy mit értesz ''precízeb''-ben?! Én nagyon elégedett vagyok a padommal, amúgy a Speed oldalát használom a Control nagyon rücskös!
Most megnéztem a még1-szer a liftoff-ot lehet hogy 3-4 mm! :))

(#199) nahat


nahat
tag

Azt próbáltátok, hogy hogyan viselkedik driver nélkül, sima windowsos felismertetéssel? Én általában úgy használom az egereket, feltételezem ezzel is ezt tenném:)

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#200) -FreaK- válasza nahat (#199) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hát ha elmented profilban a beállításokat akkor ugyanúgy mint driverrel:)
Azt viszont nem értem h miért jó neked driver nélkül használni az egeret? a mai egereket nem érdemes windowsos driverrel használni, erre példa volt pl az mx510 ami driver nélkül csak 400dpi-n ment 800 helyett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.