Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Bioshock válasza DroneZ^ (#1050) üzenetére


Bioshock
tag

Ipontól rendelek, valószinüleg exactmat lesz de megnézem előtte a Destructort is a pixelben hátha meggyőzőbb .Kösz a tippeket.

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paraolimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1052) DroneZ^ válasza Bioshock (#1051) üzenetére


DroneZ^
őstag

kellemesebb az biztos, nem olyan hideg...

(#1053) BemAnyó válasza DroneZ^ (#1052) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Goliathus Speed en is el lehet gondolkozni ha nem akarsz 8k költeni rá, szerintem jobb mint a Mantis, nem tapad annyira, Hi sensen elég belöle a kicsi is, a Mantis meg lepedő nagyságú, Destructor( :R :R ), és az Exactmat pedig közepesnek mondható, nem ártana tudni hogy milyen beállítással játszol...

(#1054) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

DroneZ gondolom rájöttél hogy nem neked irtam csak félre nyultam :DDD :DDD :DDD

a válasz Bioshock kollegának szólt :))

[ Szerkesztve ]

(#1055) Bioshock válasza BemAnyó (#1054) üzenetére


Bioshock
tag

Már megrendeltem az exactmatot, mostani egeremnél ami egy a4 techX-750F 1200 dpi.- n . használom igy relativ pontos driver nélkül . F.E.A.R. combattal játszom szerintem inkább gyors kis mozgásokkal nem rántok fél métereket.Mostani padom(ednet xxl pad) lábtörlönek is beillene de nem használom nagy felületen(igaz nem is tudnám mert sérült ) :)

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paraolimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1056) DroneZ^ válasza BemAnyó (#1053) üzenetére


DroneZ^
őstag

hát low sens... teljes csuklomozgásból 45 fok fordulás hozható ki :DDD
1800dpi, 3.pötty win, cs sens: 2.2 - 640x480

[ Szerkesztve ]

(#1057) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Most vettem egy razer deathadder egeret. Felraktam a cd-ről a drivert és a 1.25ös firmwaret, de már van újabb 1.27-es is és ezt nem sikerül feltelepíteni. Mikor bejön a telepítő ráviszem hogy start és utána lekapcsol az egér aztán bejön az, hogy új hardver hozzáadása és utána nem csinál semmit. Valaki találkozott már ezzel?
És még az elég zavaró, hogy kb 1 cm magasságról is érzékel az egér

(#1058) Devdi válasza Devdi (#1057) üzenetére


Devdi
aktív tag

A firmwaret sikerült frissíteni, de még mindíg érzékel a padtól kb 1 cm-ről is :S
Ennek nem lehet valamit csinlni? Steelseries Qck a padom.

(#1059) DroneZ^ válasza Devdi (#1058) üzenetére


DroneZ^
őstag

matt fekete szövet qck... jóhogy... de privatban már bővebben kifejtettem.

(#1060) FeRRaR1 válasza Devdi (#1058) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én is így voltam vele, de játszál vele mondjuk 1-2 órát, és már imádni fogod :K

Szintén DeathAdder+Qck, u h tom mit beszélek, de inkább olyan 4-5 mm

:R

(#1061) DroneZ^ válasza FeRRaR1 (#1060) üzenetére


DroneZ^
őstag

hát cseréljétek le a padotokat everglide titan fnatic-ra... az a legjobb választás a szövetek közül DA-hoz, szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#1062) FeRRaR1 válasza DroneZ^ (#1061) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nekem már nincsen vele semmi bajjom, csak 1x volt kicsit fura :)

szeretem így, kis játék után meg szokja az ember, és jó, 1 általán nem zavar már, tényleg csak pár órán át volt furcsa, ami érthető, 3 éve használtam az előző egeremet......

:R

(#1063) DroneZ^ válasza FeRRaR1 (#1062) üzenetére


DroneZ^
őstag

hát aki magas sens-el tolja, annak végülis mind1, de 1 low sensis deathadderesnek a QCK után a titan fnatic pad megváltás, amikor csak akkor mozog a kurzor amikor kell... elég megnyugtato, szemben a kacsázóval... de jobban is csuszik az everglide...

(#1064) FeRRaR1 válasza DroneZ^ (#1063) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én igazából meg vagyok elégedve most ezzel a párossal, valóban furcsa volt, de ezt a játék meg oldotta hipp hopp :)

és már egész szépeket lövök vele :))

meg hát érdeklődtem itt több topikba is, mindenhol Qck t ajánlották, de nincs is vele bajjom

Meg a Razert is szeressük :K

:R

de ha fel jön a széle, vagy új pad kell, tuti téged kérdezlek 1. nek ha nem bajj :)

ill nem tom h ezek milyen árban vannak, azért annyira sokat nem akarok költeni ilyen téren a gépre, elégvolt ez a 12 E

(Még jó h ennyiért találtam) másik veb shop ba 18 lett volna ugyan ez, pk val, itt meg 12 volt Pk val, és 18 óra alatt hozták ki :C

QcKt is bele értve

(#1065) DroneZ^ válasza FeRRaR1 (#1064) üzenetére


DroneZ^
őstag

DeathAddert ne cseréld le, nekem is az a kedvenc egerem, bár kicsit lötyög a kezem alatt ha nagyot rántok, de távolra, finom célzáshoz a legjobb... Everglide Titan Fnatic olyan 6090 HUF, kicsit drágább mint a QCK, de nagyobb, jobb, szebb... Bár ritka, én innen vettem de ha jól látom már nincs nekik :(((

[ Szerkesztve ]

(#1066) FeRRaR1 válasza DroneZ^ (#1065) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én is innét vásároltam :K

Elég jó áraik vannak, valahol csak az egér lett volna annyi, mint itt az egér+qck+pk :((

És akkor ez a fekete szín miatt van?

De szerintem ennyit nem adnék ki 1 padért, akkora Prőőő gémer nem vagyok :))

napi 2-5 óra css tf2 mostanába, v semennyi :Y

:R

(#1067) DroneZ^ válasza FeRRaR1 (#1066) üzenetére


DroneZ^
őstag

ugyis kifogsz annyit adni érte :DDD ugysembirod ki, es sztem egy egérre v padra erdemesebb kidobni a pénzt mint pl 1 alaplapra vagy videokartyara, mert ezek nem avulnak el...

(#1068) FeRRaR1 válasza DroneZ^ (#1067) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Pedig én olyanokra szoktam :DDD

:R

Én igazából arra jöttem rá, h semmiből sem érdemes a leg olcsóbbat venni :))

(#1069) DroneZ^ válasza FeRRaR1 (#1068) üzenetére


DroneZ^
őstag

qck a legolcsobb padok egyike :DDD

(#1070) FeRRaR1 válasza DroneZ^ (#1069) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nem 1 ismerős 200 Ft os teszkóssal tolja :))

De tényleg jó nekem, így tökéletesen meg felel

:R

(#1071) DroneZ^ válasza FeRRaR1 (#1070) üzenetére


DroneZ^
őstag

ennyierövel az is olcsobb ha pad nelkül tolod, asztalon :DDD

(#1072) FeRRaR1 válasza DroneZ^ (#1071) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Jó, na nem erről van szó, mert olvastam több tesztet is, meg több netes szavazáson is győztesnek hozták ki :K

Ált maximalista vagyok :DDD

A Silent Knightot is az itteni asszem 2005 ös PH! teszt alapján vettem, mert győzött.....

Procim szintén a leg erősebb volt anno.... :))

(#1073) DroneZ^ válasza FeRRaR1 (#1072) üzenetére


DroneZ^
őstag

az a silent nem a legjobb, de amugy korrekt hűtő, de a maximum az talán a thermalright ultra 120 extreme, ami nekem van :DDD

(#1074) Bioshock


Bioshock
tag

Megvettem az exaxtmatot az egeremhez , de nem jön be irányithatatlan vele az egér nyeklik nyaklik csúszkál nem azt csinálja amit akarok.Firmvarenek a legfrisebb van alapon és a driver is a legüjabb..Milyen pad illene alá vagy Mivel lehet ezt a csúszkálást kiküszöbölni?8alap beállitáson hagytam 500mhz/1800 DPI.,Senset levettem játékban de igy is csúszkál össze vissza. :O

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paraolimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1075) FeRRaR1 válasza Bioshock (#1074) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én Qck val tolom, az elég jó, 1-2 óra játék után már tökéletes nekem

De pár Hsz el előbb írták h az 1 ik legjobb hozzá -> Everglide Titan Fnatic

(#1076) Neoteric


Neoteric
addikt

valóban télleg kedvező ott a DA ára.. lehet beruházok egyre.

nincs most időm végig olvasni oldalakat, lehet hogy szó volt róla, de én megkérdeném mostmég1x.

nincs túl sok helyem az asztalon, szal nekem vmi kisebb egérpad kéne, én ezt néztem ki.
fontos lenne hogy ne nagyon kopjon rajta az egér talpa, mert nem szándékozom lecserélni az egeret 1-2 évente. meg persze ne legyen nagyon drága, de ne is a "legalja".

igazából css-re, meg cod2-re használnám az egeret, igaz most már nem játszok annyit mint korábban, de szerintem egy 4-5 évre jó beruházás lenne ez az egér.

meg akkor egy másik kérdés: hallottam hogy a DA talpaira rákell ragasztani vmi fóliaszerű cuccot mer különben karcolódik az alja az egérnek.
megtudná nekem mondani vki ennek a pontos nevét és hogy hol lehet beszerezni?

köszi előre is, várok minden javaslatot :R

mod: meg még azt mondja meg vki hogy ennél a boltnál mennyibe kerül a pk. lestem az infokat, de erről nem ejtettek szót. (vagy én vagyok vak..)

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#1077) Madn!ght válasza Neoteric (#1076) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jó a qcK én is azzal használom. Igaz én nem tettem skatezt (teflonszalag tappancs) rá, de még igy is szépen csúszik.

Annyi nyugom van a qck paddal hogy az ido soran az izzadtsagtol+portol neha ragad. Ilyenkor nedves szivaccsal letorlom es hasznalom tovabb. :)

A teflontappancs amit keresel "Hyperglide for DeathAdder" 2.000ft korul van. hg4da
Ennél olcsóbb megoldás, ha szétnézel PH!-n és egyszeru ontapados teflonszalagot veszel par100 ft-ert. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1078) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Egyébként a Goliathus Omega control Razer paddal van vkinek tapasztalata? Az ára elég impozáns. :U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1079) FeRRaR1 válasza Neoteric (#1076) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Szintén Qck minit vettem alá, és 1 általán nem karcolódik az alja, Css re meg Tf 2 re hasznáálom per / pill

1 karc nincsen rajta, azt csak 1 valaki írta, én is olvastam......

De lényeg a lényeg h nem tettem rá se teflont, se Hyperglideot, és így is tökéletes, és karc mentes

(#1080) Madn!ght válasza Neoteric (#1076) üzenetére


Madn!ght
addikt

Skatez óccsóért :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1081) DroneZ^ válasza Madn!ght (#1080) üzenetére


DroneZ^
őstag

ez teflon szalag, nem összekeverendő a teflon talppal :))

(#1082) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Pontosabban én utálom a teflonszalagot, nem csuszik rendesen, szövet paddal nem valami szerencsés mert felválhat könnyen, és kevesebb ideig is tart a talpnál, bár gazdaságosabb...

(#1083) Madn!ght válasza DroneZ^ (#1081) üzenetére


Madn!ght
addikt

A cél ugyanaz :) jobban csússzon. Mondjuk én rendeltem a sráctól, de nem volt szükség feltenni, mert anélkül is megfelelően csúszott a qck-n.

Apropó, Everglide titan fnatic padot hol lehet kapni?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1084) dav1dkaah válasza Bioshock (#1047) üzenetére


dav1dkaah
tag

Szerintem mantis speedet ne vegyél ... nekem ugrált rajta az egér :Y de ha gondolod eladom neked az enyémet :D nekem nem kell :D nekem a fém egér padot ajánlottak ... csak nincs rá lóvé :D

(#1085) DroneZ^ válasza Madn!ght (#1083) üzenetére


DroneZ^
őstag

dehogyis, a szalag sokkal rosszabbul csuszik a hyperglide teflon talpnál...

supergamer.hu-n vettem a titan fnaticot

dav1dkaah: Bioshock már rég megvette az exact mat-ot, és nemrég irta is h nem jön be neki.. amugy meg hülyeség h a mantis speed-en ugrál az egér... nem mantis control-t akartál irni? :))

[ Szerkesztve ]

(#1086) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Tudniillik, a Mantis Control ugrálhat néhány esetben, mikor a LOD tul kicsi, pontosabban amikor a teflontalp tul sokat emel.
A control pad, lyukacsos, és amikor a sensor a lyuk felett áthúzzuk a szenzort, ugrik egyet.
A Mantis Speed teljesen sima felületű, és nem csinál ilyen trükköket, nemvéletlenül ez a verzio az elterjedtebb...

Amúgy van egy Mantis Speed-em eladó, ha kell valakinek, mivel van egy Titan Fnatic padom is van mellette, igy nem kell.

Mantis Speed 100%ig ugyanaz, csak Fnatic festéssel, ami narancs-fehér, elméletileg a sötétebb fekete felület jobb a szenzornak, érdekes, nekem ezen a világos felületen sem ugrált egyik egerem sem. :))

(#1087) Madn!ght válasza DroneZ^ (#1086) üzenetére


Madn!ght
addikt

Mit kérsz érte? :))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1088) DroneZ^ válasza Madn!ght (#1087) üzenetére


DroneZ^
őstag

privát téma

(#1089) Bioshock


Bioshock
tag

Legdurvább, hogy at 1000 forintos ednet padon pedíg kitűnően irányitható az exactmat padon pedíg irányíthatatlan, tehát az egérnek semmi baja .asszem műanyag padot nézek alá vagy veszek egy ugyanilyen ednet padot mert ez már sérült.AZ egér tényleg marha jó.
:K

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paraolimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1090) DroneZ^ válasza Bioshock (#1089) üzenetére


DroneZ^
őstag

nehogy müanyag padot vegyél ha az a bajod hogy kacsázik... ugyanolyan lesz... vegyél szövet padot, Razer Mantis Speed vagy Everglide Titan vagy Razer Goliathus bár ezt még nem probaltam, mivel matt fekete, lehet hogy lesz LOD-ja... de a többi bevált ;)

[ Szerkesztve ]

(#1091) Bioshock válasza DroneZ^ (#1090) üzenetére


Bioshock
tag

OK, és melyik lenne ezek között a megfelelő[link] ?

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paraolimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1092) Madn!ght válasza Bioshock (#1091) üzenetére


Madn!ght
addikt

Fentebb már ajánlotta párszor: Everglide Titan Fnatic :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1093) Neoteric


Neoteric
addikt

köszi az infokat :R

meg azt megtudná nekem mondani vki h mennyi a pk a supergamernél?

PSN: ne0teric_sAN

(#1094) FeRRaR1 válasza Neoteric (#1093) üzenetére


FeRRaR1
őstag

1600,-

ha jól emlékszem

(#1095) Neoteric válasza FeRRaR1 (#1094) üzenetére


Neoteric
addikt

na megrendeltem az egerenytyűt + a padot.

remélem hamar itt lesz :))

PSN: ne0teric_sAN

(#1096) FeRRaR1 válasza Neoteric (#1095) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Supergamerből nekem 18 óra alatt ide ért :))

(#1097) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Na készül azért a giga nagy egérteszt, csak nehéz azért ezt összehozni... sok a hasonló egér, nehéz változatosan írni róluk ha csak külsőre másak és több pár DPI-vel... :))

(#1098) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Gamepodos, vagy Logoutos legyen? Nekem az utóbbi szimpibb, de szerintetek? :DDD

(#1099) FeRRaR1 válasza DroneZ^ (#1098) üzenetére


FeRRaR1
őstag

LogOut :DDD :K

:R

(#1100) G@ß! válasza DroneZ^ (#1098) üzenetére


G@ß!
őstag

még egy szavazat a logoutra! :D
Szerintetek a Razer Diamondback 3G nem jobb a DA-nál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.