Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) pilsner


pilsner
aktív tag

kicseréltettem a problémás g500-at egy DA v2-re. elég tehén az én kezemnek, nem vagyok hozzászokva, a finom korrigálások ujjbeggyel még nehezen mennek, de! ez egy csoda, iszonyat pontos, halál precíz, röhögve bírja a rángatásaimat alacsony érzékenységen, a célkereszt a gondolat erejével pozicionálható! szerencsére nem húzza a hasát a mantis speeden, vagy csak nem veszem észre. pár órája van meg csak, sokat kell még szoknom ezt a formát, de a pontosságával maradéktalanul elégedett vagyok.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#1652) Madn!ght válasza pilsner (#1651) üzenetére


Madn!ght
addikt

Gratulálok, használd egészséggel! :) :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1653) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Hali!

v1-hez mi a legúhabb fw? w7 alá kéne, mert nem reagál a baloldali 2 gomb. De ha van rá esetleg más megoldás annak is örülnék. Most rakom az 1.08-as drivert, eddig 1.07 volt.
FW-ből jelenleg 1.25 van. Eddig itt nézelődtem, de nem mertem letölteni semmit.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1654) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#1653) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Elfelejtettem oda írni, hogy játék alatt, ha rendszergazdaként futtatom a gamet, akkor nem reagál a két gomb, amúgy igen.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1655) 1269 válasza pr1mzejEE (#1654) üzenetére


1269
tag

Nekem akkor nem volt jó az oldalsó gomb cod 4 alatt, ha feltettem a razer gyári driverét.
Ha a vindóz saját driverét használod jó a két oldalsó gomb.(igaz ekkor 500Hz a frissítése alpból)

(#1656) pr1mzejEE válasza 1269 (#1655) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Igen, közben rájöttem. Köszi :R

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1657) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok! Vettem egy Razer Deathadder V2-t, és iszonyatosan szenvedek vele, nem birom bekonfigolni, vmi nagyon nem kóser vele és nem tudom, h micsoda...

nagyon furcsa, 3500dpi-n kb használhatatlan mert iszonyat pontatlan és kezelhetetlen, össze-vissza csúszkál a kurzorom, nem találom el a windowsban sem az ikonokat, konkrétan olyan mini íveket ir le a kurzor, h kikerüli amire rá akarok kattintani -.- .Egy razer mantis control egérpadom van ami szövet egérpad. Elképzelhetö, h a szövet apró (azért minimum 1-2 millis kis hálós réteg van a tetején) egyenlőtlenségeit érzékeli és ezért csúszkál el? Kb 3 éves a pad, le volt már öntve ezzel-azzal, de látszolag semmi baja, a tenyeremmel ha nagyon lágyan simogatom érzek1-2icipici dudort itt-ott, de nehogy már ez okozza...:S:S De ez ugyanigy másnál is elöfordulhat, furcsa, h erről a problémáról mástól nem hallottam -.- Eleve elég nehéz bekonfigolni, lévén ,h állitható a sens a windowsban a driverrel és a játékban egyaránt és mindegyik kihat a többire....
Szóval én egyenlőre nagyon szenvedek vele, sehogy sem akarja azt csinálni amit én akarok, pedig fogását totál megszoktam mert egy az egyben az előző egerem (ms 3.0) aminek az optikai szenzora tökéletesen müködött.

Ha vkinek van vmi jó konfigötlete (sens, dpi, hz....) az irja meg plz illetve vmi diagnózisa a problémára!
köszi szépen elöre is!!! ( több commentet is várok, ne fukarkodjatok ;)
örök hálám, csocsi all

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1658) Lmh


Lmh
őstag

Na közben tovább probálgattam, h meg tudjam fogalmazni ,h mi a furcsa és megtaláltam ,megpróbálom elirni! nagyon bizakodo vagyok, mert csak játék közben csinálja, az asztalon nem.... (most egy 1000hz, 1800dpi-s beállitás van a driverben, 3500dpi nem is érdekel, elég ez is böven sztem)
Szóval: elinditom a játékot (cs1.6) és már a menüben érezhetö az alábbi probléma: huzom oldalra szépen lassan ovatosan az egeret és elkezdem közben icipicit lefele is huzni, de ezt a lefele mozgást nem követi le azonnal hanem csak oldalirányban mozog tovább és csak nagyobb eltérésnél kezd el lefele is mozogni a kis nyilacska:( de ezt asztalon nem csinálja, asztalon gyönyörü iveket tudok huzni, bent a játékban meg szaggatottan, szögletesen követi csak a mozgásomat a kurzor. szoval az elözö kommentben leirt felvetéseim egy része tárgytalan, erre a problémára keresek választ
remélem érthető voltam, plz segítsetek! Köszönöm!!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1659) 1269 válasza Lmh (#1658) üzenetére


1269
tag

Hi!
Nekem nem a új verziós van, hanem a régi, de szerintem te is megpróbálhatod razer driver nélkül, mint ahogy fentebb is írtam.
Milyen op rendszered van?
Win7 alatt volt olyan, hogy kifagyott a razeros driver, ha sokat piszkáltam a beállításokat.
Nekem egyáltalán nem hiányzik a razeros driver :)

(#1660) pilsner


pilsner
aktív tag

új DA balkezeseknek [link]

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#1661) Lmh


Lmh
őstag

leszedtem a drivert, igy sem jó sajnos :( kezdek totál elkeseredni.... egyszerüen elinditom a cs1.6ot és szögletessé válik az egér mozgása! omg aki ezt nekem bárhogy megoldja, egy életre adósa vagyok, vhogy meghálálom!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1662) 1269 válasza Lmh (#1661) üzenetére


1269
tag

Nekem nincs több ötletem, de hátha idetéved valaki akinek az újjabb fajta egere van és tudja a megoldást...

(#1663) Lmh


Lmh
őstag

megoldottam:)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1664) 1269 válasza Lmh (#1663) üzenetére


1269
tag

Megoszthatnád, hátha valakinek segít!

(#1665) metaa


metaa
tag

hi

nekem most lett uj DA-m (v2) mert a v1-nek tönkrement a bal gombja ugyhogy pixelbe kicserélték

tetszik, hogy nem változott a dizájn, valamint a 3500dpi-vel hihetetlen pontos, bár az 1800dpi-vel sem volt gondom :D minden fps gémernek ajánlott! :D

(#1666) moklys1


moklys1
aktív tag

Sziasztok! razer deathadder v2 egerem van nekem is :) nemrég vettem. Korábban már megszoktam más egereknél, hogy a bal oldalt lévő gombokat úgy is beállíthatom, hogy böngészéskor előre hátra lehet velük lépegetni! Ezt itt be tudom állítani? Sajnos én nem találtam :(. Válaszokat előre is köszönöm.

(#1667) metaa válasza moklys1 (#1666) üzenetére


metaa
tag

nekem nem kellett semmit állítani és működik

(#1668) Lmh válasza moklys1 (#1666) üzenetére


Lmh
őstag

nekem is alapból müködik :S:S nekem a driverben a 4es gombon Window button 5, az 5ös gombon pedig window button 4 beállítás szerepel és ezzel müködik az elöre-hátra

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1669) moklys1


moklys1
aktív tag

Igen igazatok van. Windowson kipróbáltam és alapból működik. Én Mac OS X -et használok és ott nem akar és beállítani sem tudom erre a funkcióra.

(#1670) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok
Most vásárolok 1 Razer Deathadder v2(3500dpi) egeret , mert a régi mx-em beadja a kulcsot(gombok akadnak ilyesmik).
Nos kérdeznék pár dolgot
1. kötelező lenne venni hozzá + tappancsot? vagy megfelelő a gyári talp(teflon állítólag)
2. kötelező az új driver és vagy fw telepítése , és bonyolult az előző szériához képest?
3. Razer exatmat két oldalú alu padom van , tökéletes hozzá ez a fekete pad?
Vacilláltam 1 Stelseries Ikari és ez között , de ezt választottam mert elég régen beleszerettem.
Válaszokat , tanácsokat előre is köszönöm.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#1671) pilsner válasza MikaVejneGI (#1670) üzenetére


pilsner
aktív tag

1,) - én ráragasztottam a régi CH-m talpait pluszba, mert olvastam, hogy domború az egér alja, de nem tűnt fel, hogy húzná a hasát a saját talpain se. és igen, gyárilag is teflon van rajta.
2,) - semmi sem kötelező, de nem nehéz. le lehet szedni a gyártó oldaláról mind a drivert, mind a firmware updatert, nem olyan macerás, mint régen volt pl. a CH esetében.
3,) - azt hiszem az infra nem nagyon válogatós felületekben

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#1672) MikaVejneGI válasza pilsner (#1671) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Köszi , csak olvastam régebben , ezt a kábel kihúzogatós frissítést..

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#1673) pilsner válasza MikaVejneGI (#1672) üzenetére


pilsner
aktív tag

hát ja, az nem volt túl felhasználóbarát, de szerencsére nem kellett sokszor végigmenni rajta, kivéve, ha egymás után többször sem sikerült

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#1674) MikaVejneGI válasza pilsner (#1673) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Még 1 utolsó , először a fw frissítsem , és utána telepítsem a driver-t?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#1675) pilsner válasza MikaVejneGI (#1674) üzenetére


pilsner
aktív tag

szerintem mindegy, ahogy sikerül...

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#1676) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már (több mint) 2 éve meg van az egér és napi 3-4 óra rángatás mellett is igen jól állják a sarat a gyári teflon talpak. :C Mantis speed-en csúszkál az egér.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1677) Lmh válasza MikaVejneGI (#1670) üzenetére


Lmh
őstag

szia!

1, nem kötelező, jó ami van hozzá
2, nem kötelező, de honlapról nagyon könnyen letölthető
3, hát az infra elvileg jó mindenre, de én amikor a DA v2-met vettem (pár hete), akkor rengeteget olvasgattam utána, és kb az egyetlen hátránya az volt, h a teflon talp kemény padokon elkopik és párhavona ujat kell venni, ha nem akarod a hasán huzni az egeret. szoval szerintem egy szövet padot jobban szeretne maga a teflon, de a szenzornak sztem minden tökéletes:P
jah és elöször driver utána, fw. Lehet, h teljesen mindegy, de mintha rémlene, h ha nincs fent az uj driver akkor nem engedi updateelni a fw-t. ha felrakod a drivert akkor ott rá tudsz kattolni, h update és már teszi is fel a legujabb fw-t, ha jol emléxem.
good luck

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1678) pEEpEE1019


pEEpEE1019
tag

Sziasztok!!

Melyiket érdemes meg venni??
Razer Deathadder V2. vagy Razer Copperhead ???

És miért?? válaszotokat elöre is kösszi^^ :D

(#1679) pilsner válasza pEEpEE1019 (#1678) üzenetére


pilsner
aktív tag

Szia!
Nekem volt mindkettő, CH-t váltottam DA-ra (mert a CH 5 év után kiszolgált). Hogy melyiket érdemes megvenni az attól függ, hogy melyiknek kényelmesebb a fogása számodra, az én olvasatomban ez a válasz. A CH-t imádtam, nem akartam lecserélni semmire, számomra az volt a tökéletes egér funkcióiban, mind ergonómiailag. Általánosságban igaz, hogy a lézeres egerek inkább a nagy érzékenységen játszóknak ajánlottak, míg az optikai szenzorral szereltek az alacsony érzékenység híveinek lehetnek jobb választás. Én alacsony érzékenységgel játszottam, mégis, a CH nekem bevált, de azt meg kell vallanom, hogy a DA ebben a tekintetben jobb, egyszerűen nem lehet annyira megrántani, hogy megakadjon. Számomra "érdekes" a DA fogása, bár a formája sokkal inkább tenyérbarát, de ez személyes ízlés kérdése, én nagyon furcsán szoktam megragadni az egereket. A CH-nak több gombja van, keveslem a DA oldalsó két gombját, még egy jól jönne valahova, de a szövet burkolt kábele nagyon jó.
Száz szónak is egy a vége: azt érdemesebb megvenni, amelyik jobban megfelel a te saját igényeidnek. Rosszul járni nem nagyon fogsz egyikkel sem.

u.i.: Az egérpadokat is érdemes megvizsgálni hozzájuk.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#1680) Don't Panic válasza Lmh (#1663) üzenetére


Don't Panic
senior tag

hogy oldottad meg? kíváncsi vagyok rá. üdv

(#1681) Lmh válasza Don't Panic (#1680) üzenetére


Lmh
őstag

igy :
"C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -applaunch 10 -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -full

ha nem világos, irj, és részletezem ;)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1682) Lmh válasza pEEpEE1019 (#1678) üzenetére


Lmh
őstag

amlyik jobban kézre áll!! mind2 jó

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1683) csimave válasza pEEpEE1019 (#1678) üzenetére


csimave
tag

Razer Deathadder V2.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#1684) Blazkowicz


Blazkowicz
tag

Hello.
A héten én is beruháztam egy Razer DeathAdderre. Kb. mostanra lett elegem az ide-oda ugráló kurzorból (Logitech RX1000), ezért elkezdtem keresgélni egy olyan egeret ami kellően megbízható. Jó pár egérteszt, és fórum hozzászólás olvasás után a választásom a DA lett. Szeretek játszani, de nem vagyok egy nagy játékos, így nem gamer szempontból értékelek elsősorban. A vásárlásnál 3 fő szempontom volt. 1. Értelem szerűen hogy az egér pontos legyen. A 10-20e Ft kategóriában csak találok ilyent :D (persze lehetett volna olcsóbb is). 2. Kényelem szempontjából csak jobbkezes egér jöhetett szóba. 3. Több mint 3 gombos egér legyen.
Ha teljesen ismeretlenül bontottam volna ki a dobozt nem mondtam volna meg elsőre, hogy ez egy jobbkezes egér. Második szemrevételezés vagy a fogás után már egyértelmű lett volna. Az egér jobb oldalán nem bántam volna ha a 2 újnak jobban kialakítják azt a részt. Persze így sem kényelmetlen, de számomra nem olyan kényelmes mint volt anno a Logitech MX1000. Elég hosszúak az ujjaim, így külön öröm volt, hogy nem aprócska az egér. A felső rész anyaga nagyon bejött, kifejezetten jó fogni, viszont az oldalára el tudtam volna egy másik anyagot képzelni, mint ez a kissé rideg és fényes műanyag.
A kábele rendben van és nagyon jól csúszik az egér a padon (Steelseries Qck mini). A szoftvere szerintem jól kezelhető és alapos.
És a lényeg: az egér használat közben. Az első szavam a húúú b+ volt :) . A pontosság fogalmát újra kell definiálnom a DA után. Olvastam, hogy pontos, de nem gondoltam volna hogy ennyire. Én is mint sokan mások elkezdtem rángatni az egeret de kifogott rajtam. A piszok :DDD
Így utólag nagyon jó vételnek tartom. Számomra kisebb hibái eltörpülnek az előnyei mellett.
Egy kérdés a végére. Másnál is picit lötyög az oldalán az első (vezetékhez közelebbi) gomb? A hátsó gombhoz képest lötyög kissé, de összességében nagyon nem zavar.

(#1685) pr1mzejEE válasza Blazkowicz (#1684) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nálam nem lötyög semmi :) Örülök, hogy tetszik, én is jó vételnek tartom. Már 2és fél éve meg van és még teflont sem kellett cserélni :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1686) Blazkowicz válasza pr1mzejEE (#1685) üzenetére


Blazkowicz
tag

Én az oldalrész kialakításával és anyagával nem vagyok teljesen megelégedve. A többi egér amit kinéztem 15e fölött volt, a különbözetet meg inkább söröcskére költöm :).
Az első gomb lötyögése nem vészes. Igazából csak azért kérdeztem, mert a hátsó gomb meg teljesen stabil (azt kellemesebb nyomni). Ha így vinném vissza elküldenének a Szaharába kutat ásni :) .

Nálam az elsődleges vásárlási szempontot tökéletesen teljesíti, vagyis nagyon pontos.

(#1687) Dizson


Dizson
tag

Sziasztok, DeathAdder V1-em van. Az a problémám hogy amikor a bal gombal egyet kattiontok akkor azt néha kettőnek veszi és ez mondjuk frusztráló amikor stratégiai játékkal játszom és nem tudok normálisan kijelölni egy egységet. Nem tudom igazából hogy mitől csinálja ezt, lehetséges h. driver? ( 1.08 , fw 1.34) Vagy bement alá a kosz? De kitakarítani meg nem tudom, mivel nem lehet szétszedni az egeret. :(

(#1688) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

én ma megvettem és imádom :) 1kéréds a pulzáló logót nem lehet kikapcsolni ?
előtte MS3.0 ám volt u h már meg is szoktam 1 óra használat után , és iszonyat pontos és gyors :) csak ajánlani tudom. 99% ot kap mert az alsó csúszka része nem volt 100%-osan oda ragadvan hanem csak 97% ra de azt manuálisan korrigáltam így már 101%os az egét :P

(#1689) Don't Panic válasza Don't Panic (#1688) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Glow logo on off :Y

(#1690) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Jól sejtem, hogy ezt az egeret boltban már nem lehet kapni? :) (v1)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1691) 4nick8 válasza pr1mzejEE (#1690) üzenetére


4nick8
őstag

Nem. Mar csak a V2 kaphato.

(#1692) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

csináltam pár képet az egérről :)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1693) pr1mzejEE válasza Don't Panic (#1692) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Jóak :C

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1694) evone


evone
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen egeret vásárolni, mert a mostani egerem egy kalap szar. Ezelőtt is volt egy Razerem, ( 3 vagy 4 évig ) mégpedig egy első szériás/első generációs Diamondback. Soha semmi bajom nem volt igazából. Ezért arra gondoltam hogy visszatérek a jól bevált márkához. A Deathadder-re esett a választás. Látok itt neten sok olyat hogy a görgője széjjel megy, meg széjjel megy a bal gombja és ilyen fura nyekergő hangokat ad ki, olyat is olvastam hogy a világítás megy benne tönkre. :S Azt szeretném kérdezni azoktól akik már pl 1 évnél régebben használják, hogy náluk előjöttek-e ezek, vagy más hibák. Nem vagyok gamer, viszont szeretem ha igényes egér van a kezem alatt. Tényleg, valószínűleg soha se fogom játékra használni, viszont ez az az egér ami tetszik és kész. Az 1000Hz se érdekel, bőven elég az 500. :) Régebben a Diamondbackre is mondták hogy nagyon hamar elkopik a teflon talpa, de nekem 3 év után is olyan volt mint az új, mivel nem játszok vele, nem veszem túlzottan igénybe, még egy egeremnek se ment tönkre a talpa, szóval ez sem érdekel. Illetve arra lennék kíváncsi hogy a pixelen kívül lehet-e még valahol megvásárolni ahol jelentőseb olcsóbb. ( pl. 7-8 ezer forint. )

Előre is köszönöm a válaszokat.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#1695) pilsner


pilsner
aktív tag

Néhány gondolat a teflontalpakkal kapcsolatban: a régi CH-m 5 évig húzta, sose cseréltem rajta talpakat, igaz csak szövetpadon használtam. Most kaptam Revoltec skatezt ajándékba, felragasztottam a DA aljára, és sokkal rosszabb, mint a gyári talpak. Szóval szövetpadon a legjobb a gyári talp, és még cserélni sem kell.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#1696) Don't Panic válasza evone (#1694) üzenetére


Don't Panic
senior tag

hi
boltban ez a legolcsóbb [link] ha találsz ilyen egeret pL 7-8 ezerért akkor mindenképpen meséld el hol vetted ennyiért :D

[ Szerkesztve ]

(#1697) evone válasza Don't Panic (#1696) üzenetére


evone
őstag

Igazabol nem ertem miert kell kinevetni, de Te tudod.

Itt csak Mac edition van, ez jó lesz Windows 7el?

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#1698) Gr3ddy válasza evone (#1697) üzenetére


Gr3ddy
tag

Miért ne lenne jó? Az is csak egy pc.

win7 élményindex 7.3 :)

(#1699) Gr3ddy válasza Gr3ddy (#1698) üzenetére


Gr3ddy
tag

[link]

System & Hardware Requirements

Mac/PC with USB port
Mac OS X (v10.4 and above) or Windows XP/x64/Vista/Vista64
Internet connection (for driver installation)
CD-ROM drive
35MB free hard disk space

win7 élményindex 7.3 :)

(#1700) Don't Panic válasza evone (#1697) üzenetére


Don't Panic
senior tag

annyi h nem kéken világit hanem fehéren! nem nevettem ki csak furcsálltam s csupán mulatságosnak találtam azt az igényét hogy vesz egy ilyen egeret újonnan 7 -8 ezer HUF ért . :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.