Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Tibiajax válasza Tibiajax (#500) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mod. A tetején lévő szerintem nincs ember akit zavarna. ez törölve.

(#502) -FreaK- válasza horvathkrisz (#499) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tibiajax kolléga már linkelte a technikai adatokat ezért én nem teszem meg még1x, a lényeg h jobb, sőt jelenleg a legjobb a DA szenzora.
Két szempont van ami alapján döntened kéne, az egyik h mire használod az egeret, milyen játékra, milyen sensi mellett. FPS-ekben alacsony sensi mellett kijöhet a DA előnye, de nem biztos h neked ez sokat jelent.
A másik, fontosabb dolog az egér alakja, itt kipróbálással kéne eldöntened hogy neked meik áll jobban kézre. Ha tisztán a technikai paramétereket nézzük akkor egyértelműen DA de mondom nem biztos h ez nálad jelenteni fog valamit.

(#503) horvathkrisz válasza -FreaK- (#502) üzenetére


horvathkrisz
addikt

kösz a válaszokat Srácok! :R

igazából hellgate londonra meg cs-re kellene... és döntsem el...

(#504) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

-FreaK, ezennel felszólítalak, hogy add meg privátban a pontos postai címedet, ahova is küldethetem a nagy adag Tibi-csokit.
:D
Felraktam az accelerofix-et, gondolom, az is segitett, de a többit is megcsináltam ahogy írtad. Legyen elég annyi, hogy 2 serverről ki is bannoltak az éjjel, aimbot megalapozott vádjával. :DDD
Szóval, jól sikerült a supportod..

(#505) horvathkrisz válasza Tibiajax (#504) üzenetére


horvathkrisz
addikt

milyen progi az ''accelerofix''? ezzel állítod az USB-t 1000Hz-re? :F

mellesleg:
ha a bocicsokiban tej van, akkor mi van a tibicsokiban?

(#506) Tibiajax válasza horvathkrisz (#505) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem. Win-en belüli egérgyorsítás. Letöltöd [link], elinditod, yes-t nyomsz neki és reboot. Utánna egérdriver beállít és mehet a móka. Nekem (eddig) bevált, köszönet FreaK-nek.

Kérdés
Nem tudom...talán hoki?

(#507) hkr1sz


hkr1sz
csendes tag

Hali srácok!
Hát én is egy razer deathadder boldog tulajdonosa voltam kb 2 napig!3. nap jatszottam és játék közben egyszer csak eltünt az egér,nem mozdult a kurzor,a razer logo sem világitott az egéren!Kihuztam usb ből ujra bedugtam és ismeretlen eszközkent ismeri fel!Letöröltem a drivert ugy ahogy régebben beirtak ide,de ugy is azt irja ki hogy ismeretlen eszköz és semmitsem tudok csinalni vele!Esetleg ha mégis valaki tudna valami segitseget mondani megköszönnem! Válaszotokat THX :R

(#508) Tibiajax válasza hkr1sz (#507) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Irány vissza bolt. 72 órás gyorscsere.

(#509) horvathkrisz válasza Tibiajax (#506) üzenetére


horvathkrisz
addikt

és ez fog működni a Krait-tel is?

#508.: nekem egyszer azt mondták 1 boltban, hogy már nincs olyan törvény hogy 72órás csere, de mi rendesek vagyunk és kicseréljük... :D
szerk.: ja, tápegységről volt szó, azért vittem vissza mert iszonyat hangos volt, kicserélték a mostani Seasonicra... ;)

[Szerkesztve]

(#510) Tibiajax válasza horvathkrisz (#509) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez igaz amugy, a törvény tényleg megszünt. De ált.a boltok 3 napon belül, ha nagy gáz van vele (a srácnak az van, bemondta az unalmast) simán visszaveszik és csere. Ez így teljesen korrekt. Nem tudom hol vette, valszeg pikszel, ott korrektek az arcok, vigye vissza, cserélik neki. Én is ott vettem.

(#511) horvathkrisz válasza Tibiajax (#510) üzenetére


horvathkrisz
addikt

nem hiszem, mert Jánosházán lakik...

[Szerkesztve]

(#512) -FreaK- válasza Tibiajax (#504) üzenetére


-FreaK-
veterán

:DD :C
Nah ennek örülök! (mármint nem a két bannak!:D- ismerős szitu..)
Mondjuk ha belegondoslz logikus h pontosabban célzol ha lineáris az egér mozgása és nem kiszámíthatatlanul gyorsul:) télleg -noforcemaccel paraméter megvan a cs launch optionsban? az a játékban lévő gyorsítást kapcsolja ki merthogy alapból van benne.

(#513) Tibiajax válasza -FreaK- (#512) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

[kép]

-noforcemaccel ezt az egyet nem néztem meg végül, majd este. de tartok töle, h ami ált. van az 1.6-ban, az a source-ban unknown command lesz...

(#514) CooLM@$TeR válasza -FreaK- (#512) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Lenne egy kérdésem:

leszedtem én is ezt az accelerofix-et, és kiírta h a gyorsulás enabled, na mondom akkor kinyírlak te szenyó. Reboot, utána csak a hecc kedvéért megint elindítottam accelerofix-et, és legnagyobb megdöbbenésemre továbbra is van gyorsulás, s kérdezi, hogy kikapcsolja-e. Ez miért van? Választ előre thx.

(#515) horvathkrisz válasza -FreaK- (#512) üzenetére


horvathkrisz
addikt

-noforcemac- ez működik Source-szal is?

(#516) Tibiajax válasza CooLM@$TeR (#514) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ezt én is megjáccottam ;] a poén kedvéért, de nálam stimmelt, disabled volt, és yes to enabled... :U

(#517) Gábor vitéz válasza Tibiajax (#516) üzenetére


Gábor vitéz
tag

Üdv!
Hogy lehet tuti biztosra letesztelni, hogy nem maradt-e mégis bekapcsolva egy kis gyorsítás. Igaz nekem CH-em van, de továbbra is érzek némi gyorsulást. (de mintha negatív lenne)

Vetkőzz szépen Tündérke! A kívánság az kívánság!... (o)(o) XD

(#518) Tibiajax válasza Gábor vitéz (#517) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ezzel most megfogtál, bevallom nőiesen. Át is passzolnám gyors a kérdést Freak-nek. :D
sry

(#519) Csákk


Csákk
senior tag

na hello mindenkinek, :DDD
mindenki szerint jó kis egér ez? bocsássátok meg de kegyetlen lusta vagyok végigolvasni 500 hsz . -nyi dialógust :((( :D

mod.: death adder -re gondoltam természetesen^^

[Szerkesztve]

^^

(#520) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A -noforcemaccel azthiszem van CS:S alatt is, legalábbis épp most olvastam..
1.6 alatt ezt a következő helyen kell beírni:
steam-> games -> counter-strike jobb klikk, properties -> ott a set launch options gomb és oda a mezőbe beír.
Tulképp 3 ilyen paraméter van amit használni szoktak:
-noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd(ezt asszem nem érdemes)
Ezek a gyorsulást, egér gombbeállításokat, és a sebességbeállításokat hagyják a desktopon beállítottak szerint, pontosan én sem értem a működésüket most mert már nem emléxem hol ovlastam róluk... most találtam valamit de az hülyeségnek tűnik..
Mindenesetre ittvan egy kis tutorial: [link]
Ki is próbálok még ezt-azt...

Jah egyébiránt meg hogy ne legyen gyorsulás még teljesülnie kell néhány feltételnek:
-windows control panel-> mouse sens a 6. pöckön legyen
-ugyanitt a sens alatt a pipa kivéve kell legyen
-razerblueprintsről accelfix feltelepít
-razer driverben sem szabad bekapcsolvalegyen az accel.
Ezen kívül korábban asszem a DA-nél voltak olyan problémák h a korai fw verzióban volt gyorsulás ezért érdemes frissíteni a legújabbra(más okok miatt is).

USB frissítésnél én meg az 500Hz-et ajánlom, azt teljesen stabilan tudja tartani az egér, 1000Hz-en nagyon ugrál, néha 40, néha 1040.. emellett kevésbé terheli a procit.



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#521) CSorBA válasza -FreaK- (#492) üzenetére


CSorBA
őstag

köszi a választ :)

Tanács, hogy hol lehetne olcsón (relative..) beszerezni?

(#522) CooLM@$TeR válasza -FreaK- (#520) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

#514-re van valami tipped?

Köszi a választ előre. :R

(#523) DroneZ^ válasza -FreaK- (#490) üzenetére


DroneZ^
őstag

A Deathadderben márpedig van memória, még ha a hivatalos oldalon nem is sikerült elolvasnod, szerinted min cseréled a Firmwaret? Fix beégetett csipeket nemfog felülirni.. Másik tény: akármit állitasz az egereden, leszeded a drivert és ugy marad: Hz és DPI beállitás, valamint a profilokat is belsö memóriából kezeli... a lényeg: attól még hogy lefele veszed a pontokat win sensinél, nembiztos hogy romlás is lesz belőle. Viszont ha felfele emeled, nem is az a legvadabb hogy gyorsul,( erre még fel sem figyeltem ) hanem rettenetesen darabosan mozog a kurzor. Ha lefele veszed az 5. pontól kb felezödnek a DPI-knek megfelelö érzékenységek:(így kapod meg a megszokott 400 DPI-s érzékenységet)
1600 DPI -3. pötty
800 DPI - 2. pötty
1800/2000 3. - ez más tészta mert a windows furfangosan megoldotta, hogy már a 2. pontnál vagy 6x-os csökkenés van, és azt is megoldotta ha 6. ról 5. pontra rakod, kevés a csökkenés... abszolut nem arányosan csökken.
Nem kellenek driverek - nem változtat semmit, kipróbáltam. Már a Diamondnál sem változtatott semmit, hiába HID driver, teljesen ugyanugy mozog az egér...
Nemcsak Archi-nak, hanem carn-nak is DA-ja van. Mouz-ból is van valakinek, sött még a 69N-28E-ből is!

Perfect Controllra meg ne esküdjetek, nézzétek meg a Microsoft IE 3.0-t. Nem valami egetverő a teljesítménye viszont bőven elég, ember nincs aki akkorát rántana, hogy ne legyen ez elég. Sőtt a G5 is 1.2 firm-el neki szimatikus padon elfogadhatóan működik, még ha ki is tudod akasztani, nem hiszem hogy sokaknak gondot okozna (bár engem is idegesített hogy kiakadHAT). A lényeg, megüt 1 alap szintet, és kész, egérben csak a kényelem, a kéztartás számít!

[Szerkesztve]

(#524) DroneZ^ válasza Gábor vitéz (#517) üzenetére


DroneZ^
őstag

accelfix.exe
cplmousefix.reg
-noforcemparms -norofcemaccel (spd nem csinál sokat)
különböző Hz-eken máshogy reagál az egér:
125Hz en remegve de sokkal gyorsabbnak érzed, (500hz után mintha még gyorsulna is..)
500hz a legjobb, nemsokban különbözik az 1000től, nem is veszed észre, viszont ha rántasz stabilan 499-500hz-en fog ugrálni... itt lassabnak érzed az egeret, és mintha negativan gyorsulna, ez azért tünik fel, mert nem remegve mozog a kurzor, hanem teljesen egyenesen. Tisztábban látsz mikor gyorsakat rántasz, egyszerüen meg kell szokni.
1000hz nem stabil, nem is ajánlom...

különböző DPI vel is máshogy fog mozogni az egér, szerintem a legkezelhetöbb a 400 körüli ha alacsony egérérzékenységgel játszok, ha nagyon nagy, akkor nyugodtan mehet a maximum :))


[Szerkesztve]

(#525) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

DroneZ tanár urat hallottátok..
:DDD

(#526) -FreaK- válasza DroneZ^ (#523) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nana, a fw-t ne keverjük a profilok mentésére használt memóriával!
Minden egérben van valamilyen szintű fw, csak ezeknél megoldották az újraírhatóságát software-ből..
Egyébként ha tényleg menti a driverben beállított értékeket akkor tényleg lehet benne memó(én még ezt nem próbáltam de neked elhiszem), viszont ez nem a firmware, meg lehet h ezt nem emelték ki külön a specifikációban.. ez meg meglepő mert a Razer mindent apróságot hangosan hírdet. Most h említetted a lefelecsökkentést meg a dpi-t elkezdett derengeni h dpi-t csökkent a win, ami megintcsak nem valami egészséges. Bár valszeg a DA-nél nem okozza a perfect controll veszélyes csökkenését, más egérnél azonban gáz lehet. Mellesleg a mai napíg nem sikerült megértenem h miért kell levenni a dpi-t, az az optimális ha az érzékelő maximális felbontásán használjuk az egeret.. ha túl gyors/lassú akkor miért nem a sensivel korrigálsz?:) A legkisebb és legmagasabb sensi igen tág tartományt lefed, nem hiszem h valaki nem találna neki megfelelőt.
Ha télleg elmenti a driver beállításokat akkor tényleg nem probléma h driver nélkül jáccol de akkor is egyszer fel kell tenni és beállítani mindent(pl usb Hz), majd utána leszedni(télleg bekonfigolt gombokat is menti?). Ezt majd ki is próbálom asszem vmeik nap.

Hát igen rohadtul idegesítő lehet aza a tudat h gyors rántásnál kiakadhat, akkor is ha neked még nem sikerült, de én pl. a Copperhead-et ki tudtam akasztani játék közben Mantison és S&S-en is(G5 sensor meg ugye ugyanaz).

Abban egyetértek h az átlagos usernek a legjobban a kéztartás és a kényelem számít, de azért lehetnek kivételek, lsd. pl. a CH nálam.

(#527) -FreaK- válasza DroneZ^ (#524) üzenetére


-FreaK-
veterán

A két fix tudtommal ugyanazt csinálja, így sztem az egyik elég.
A -noforcemparms paraméter pedíg a beprogramozott gombokat kezeli a deskostopon használt beállításoknak megfelelően, a sensit nem befolyásolja. Tehát nem veszi figyelembe a játékon belül beállított értékeket.
A -noforcemspd pedíg az egérsebességet kezeli hasonlóképp, bár ennek a működését nem egészen értem..
Meg ha jobban belegondolunk akkor az 1000Hz instabilitása miatt egy adott mozgásnál kevesebbszer küldi el az egér a pozicióját ami pontosságcsökkenéssel is jár.

(#528) horvathkrisz válasza -FreaK- (#527) üzenetére


horvathkrisz
addikt

ezzel azt akarod mondani hogy nem valami faszás az 1000Hz? Pedig én pont amiatt akarom lecserélni Krait-ra az MS intelli 1.1-emet...

tényleg nem értem már végképp miről beszéltek itt...

(#529) -FreaK- válasza horvathkrisz (#528) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az utolsó pár hsz-ben leírtuk, de akkor leírom még1x.
Az 1000Hz-et az egerek nem tudják stabilan tartani, ha megnézed mouseratecheckerrel akkor van amikor 40-et mutat és van amikor 1040-et, a lényeg h össze-vissza ugrál.
Míg ha 500-ra állítod akkor azt +/- 50-es értéken belül tartani fogja, szal ez az ajánlott.

Bár régebben olvastam razerblueprintsen h csak a régi, ps/2-re készült mousratechecker mutatta folyamatosan ingadozónak, a legújabb verzió már korrektül stabilnak mutatta az 1000Hz-et. DroneZ te milyen mr.checkerrel nézted?

(#530) -FreaK- válasza CooLM@$TeR (#514) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mikor elöször elindítod kiírja h Mouse acceleration is currently ENABLED, ekkor rányomsz az igen-re és restartolsz.Ha következőnek elindítod azt kell írja currently DISABLED.
Jól értem h másodszorra is ENABLED volt írva? ha igen akkor restartoltál rögtön utána?
Vezérlőpultban az érzékenységnél a pipa ki van véve? Ez jutott így hirtelen eszembe ami gubancot okozhat esetleg.

(#531) horvathkrisz válasza -FreaK- (#529) üzenetére


horvathkrisz
addikt

én azért örülnék annak a bizonyos stabil 1000Hz-nek...

(#532) DroneZ^ válasza -FreaK- (#526) üzenetére


DroneZ^
őstag

dpi-t nem a sebessége miatt állitom, hanem a dinamikája miatt, valahogy linearisan mozog 400 dpin az egér, magas dpin meg nem érzem át, nem tudom hova fogok rántani. ez az egyszerü ok. bár 1 idö utan meglehet szokni, DA DB MX518 kivaloan ment max DPIn ezért is huztam csak le a win sensit... de pl a copper nállam jobban szuperált 400 dpivel...

(#533) DroneZ^ válasza horvathkrisz (#528) üzenetére


DroneZ^
őstag

krait sosem fog rendesen menni 1000hz-en, legalabbis nekem 3 alaplappal is 910hz körüli volt a rekordom vele! :)) 1.1a sokkal jobb, nekem most épp olyan van a kezem alatt fekete szinben!

(#534) DroneZ^ válasza -FreaK- (#529) üzenetére


DroneZ^
őstag

1000hz-et bizony tudja az MS IE 3.0 és az MX500 MX 300. Viszont semilyen más egér nemtudja rendesen!

(#535) Tibiajax válasza DroneZ^ (#534) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

MX300 nem tudja az 1000-et.. :U Ha a tiéd igen, akkor durván szerencsésnek vagy mondható.

(#536) horvathkrisz válasza DroneZ^ (#533) üzenetére


horvathkrisz
addikt

nem fog menni a Krait 1000Hzet??!! :Y

Nem mondod komolyan hogy jobb az 1.1a!!! pedig akkor lehet nem adok ki feleslegesen 8K-t Kraitra. Csak az a baj hogy már vagy 5 éve ez az 1.1a-m van, szerettem volna valami jobbra váltani.
most szomorú vagyok... :(

(#537) -FreaK- válasza horvathkrisz (#536) üzenetére


-FreaK-
veterán

Akkor sztem érdemes lenne megvárnod míg kapható lesz itthon az új Diamondback, ebbne már a DA optikája lesz, valszeg nem túl horror áron, kiindulva a DA mostani árából.

(#538) horvathkrisz válasza -FreaK- (#537) üzenetére


horvathkrisz
addikt

hány gombos lesz az új Diamondback?
Mikor jön ki, mit tudsz még róla?

(#539) -FreaK- válasza DroneZ^ (#532) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ja így már értem.. viszont szerintem megér 1-2 napot rászánni míg belövöd a max dpi-t a megfeleő sensel és hozzászoksz:)

(#540) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Diamondback3G-re gondolsz?
Miért akar mindenki annyira lebeszélni a Kraitról? :O
Tényleg annyival jobb a DA vagy az új Diamondback?

(#541) Tibiajax válasza horvathkrisz (#540) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Krisz. Vegyél Kraitot.
(1000hz-et pedig felejtsd el, felesleges, nincs is értelme)

(#542) horvathkrisz válasza Tibiajax (#541) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ok, veszek Kraitot.
Amúgy egyszer fogtam a kezemben a dobozát, ott hatalmas betűkkel hírdették hogy 1000Hz, 1ms.
Miért nincs értelme? 125Hz-ről hekkeltem az 1.1a-mat és ott ég és föld a különbség!
Azért gondoltam azt hogy hú mekkora királyság lehet az 1000Hz...

(#543) Tibiajax válasza horvathkrisz (#542) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A deathadder dobozán is ott fityeg a nagy paca, rajta az 1000hz/1ms-es kombó.. mégsem tudja stabilan tartani, látod. A másik, én kiprobáltam az 1000-et, semmit nem éreztem. Visszaraktam 500hz-re, ott se éreztem semmit, most is igy van, teljesen jo.

Anno én is felhekkeltem az mx300-amat 125-röl 250-re érezhetően jobb lett. Sokáig elvoltam vele, egészen a haláláig. Xp reinstall után első dolgom volt mindig a 250-es hekkelés. 500-ra sokan irják, a nagy gémerek közül is, hogy A legjobb. Ott még talán éreznél is vmi különbséget, a 250-esröl 500-ra váltásnál, mondjuk, de 1000 semmi, hidd el nekem. 500 és 1000 közötti difi nekem nem volt érezhető.
De te tudod. Freak-nek igaza van, várd meg az uj diamondblack-et..

[Szerkesztve]

(#544) horvathkrisz válasza Tibiajax (#543) üzenetére


horvathkrisz
addikt

biztos igazad van, csak én attól félek -mivel eddig mindig csak 3 gombos egerem volt- hogy zavarni fognak az oldalsó gombok.
Kraitból esetleg nem terveznek hasonló optikával?

használjátok Ti amúgy a plussz gombokat valamire?

[Szerkesztve]

(#545) Tibiajax válasza horvathkrisz (#544) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nekem sem voltak oldalsó gombjaim, kicsit bennem is volt félsz emiatt, emlékszem. Azt kell mondja azonban, semmi nem történt, mivel a gombol a DA oldalán totál laposak és kényelmesek, absz. nem zavar. Funkciót te magad rendelhetsz küllön neki, kedv szerint. Alapfelállásban az egyik oldalgomb böngészőben ill. filemanagerekben back-funkció. Percek alatt hozzá fogsz szokni, utánna már nem tudsz nélküle élni. Teljesen jó.

(#546) horvathkrisz válasza Tibiajax (#545) üzenetére


horvathkrisz
addikt

''utánna már nem tudsz nélküle élni. Teljesen jó'' -ez tetszett! :D

...meg fogom várni a Diamondback 3G-t (vagy vegyek DA-t? az is ugyanaz?)

(#547) CooLM@$TeR válasza -FreaK- (#530) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Igen, jól értetted. Elindítom progit, ilyenkor a gyorsulás ENABLED-en van, igen-re klikk és kiírja h sikeresen felülírta winfosban. ( XP - SP2 )

Utána azonnal restart, majd megint elindítom progit, és még mindig tetves ENABLED-en van. Lelőttem tűzfalat természetesen, de egyszerűen nem képes kivenni a gyorsulást.

DA driver 1.05 és firmware 1.10. Windows csúszka 6. pöcök és alatta a pipa kivéve.

Valami egyéb ötlet?

(#548) CooLM@$TeR válasza Etzel (#484) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Ne az 1.05b drivert tedd fel, mert az a béta verzió. Az általad linkelt oldalon fent van az 1.05-ös normális verzió is, s ha megnézed a driverek kijöttének időpontját, akkor láthatod, hogy az 1.05 a későbbi verzió, így én azt ajánlanám.

(#549) CooLM@$TeR válasza horvathkrisz (#546) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Leírom a lényeget:

A sima Diamondbacknek még optikai szenzora volt. Volt belőle plasma edition, abban már infra szenzor volt, de még nem olyan, mint a DA-nak, hanem rosszabb. Jött később a DA, ebben már módosított infra szenzor van, ez jelenleg a legjobb a piacon. Ősszel fog jönni a Diamondback 3G és a Boomslang CE, ezekben a DA-val pontosan megegyező infra szenzor lesz.

A Kraitben a régi Diamondback-es OPTIKAI szenzor van, gyak. a Krait nem más, mint egy sima Diamondback csak kevesebb gombbal, hogy olcsóbb legyen. A stratégiát játszóknak meg RPGseknek való ajánlás csak parasztvakítás, mert ezzel akarnak nagyobb réteget vonzani, ugyanis a profi egereket 90%-ban csak FPS-t játszók veszik.

Ha most akarsz egeret venni, akkor a DA-t ajánlom, ha őszig vársz akkor meg bemennék a helyedben a pixelbe, és kipróbálnám a 2 új egér fogását, mert a DAval együtt eközött a 3 egér között csak a szubjektív kényelem-érzet az igazi különbség. Nekem viszont külsőre nem jött be a 2 új egér, tehát részemről egyértelmű volt, hogy megveszem a DA-t, és nem csalódtam.

Remélem hasznosnak gondolod majd az én írásomat is.

;)

(#550) horvathkrisz válasza CooLM@$TeR (#549) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Szia!

Köszönöm Neked is a segítséget, tényleg nagyon sokat segített! :R ;)
Azt hiszem, DA lesz belőle! :D
(hol lehet viszonylag normális áron kapni?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.