Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) CSorBA


CSorBA
őstag

Hihetetlen, hogy az 1.27es firmwaret nem képesek 3 hónap után sem kiadni 64bites rendszeren frissíthetőre... (legalábbis nem írja a Supported Operating System listában...) :(((

(#952) fizzdani


fizzdani
tag

Hali!

Egérvásárlás előtt állok és nemigazán tudom mien egeret kellene választanom, Kis kezem van és az egér játékra kellene. Mindenképpen 10k körül kellene az egér. plz help.

(#953) reset válasza fizzdani (#952) üzenetére


reset
senior tag

A Razerek között biztosan találsz. A Razer Krait 7 rugó körül van - de csak 3 gombos, a Razer DeathAdder vagy a RazerDiamondback 5 ill. 7 gombosak és mindkettő 10 e. körül van.
A Razer DeathAdder kicsit testesebb, a másik kettő karcsúbb, laposabb. Mind a három kiváló játékhoz.

(#954) harylmu válasza fizzdani (#952) üzenetére


harylmu
őstag

5 betű: Krait. :K [link]

[ Szerkesztve ]

(#955) sapek


sapek
csendes tag

jaja kiskezűnek a deathadder nem túl jó elég púpos, engem is zavar picit. Nem volt mit tennem feltettem a második szett hypergideot os .....most tökéletes.....drága mulatság:)

(#956) Sish


Sish
tag

Sziasztok!
Az elmult hetekben egereket nézegettem mert majd szeretnék venni egy tényleg jót és sokan ajánlották a Razer DeathAdder egeret. Van még egy másik kiszemeltem is a LOGITECH MX 518 Optical [link] . Szeretnék tőletek véleményt kérni ezekről az egerekről, bármilyen személyes élmény jöhet:) Válaszotok előre is köszönöm:) :R

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#957) CséZé


CséZé
őstag

Tegnap, azaz május 2. óta tölthető az 1.27-es firmware, én már fel is tettem.

(#958) Vagany válasza CséZé (#957) üzenetére


Vagany
őstag

Nemtom te hol nézed, nekem már hónapok óta az 1.27 van az egerembe:
"Filename: DeathAdder_(EN)_FW1.27.zip Total Downloads: 36752
Size:1.03MB # Comments: 0
Creation Date: 18 Feb 2008 07:23 PM Modified: 03 May 2008 09:39 AM"

Modified volt, de a supportnál még mindíg csak 32 bit OS van.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#959) CséZé válasza Vagany (#958) üzenetére


CséZé
őstag

fura aznap mentem megnézni a razer hivatalos oldalára h van-e új fw, és az volt az 1.27-es dátumhoz írva h máj. 2.

(#960) CSorBA válasza CséZé (#959) üzenetére


CSorBA
őstag

jah, én is néztem, mindig frissül a dátum, nem tudom miért, mert a verzio meg ugyanaz....

szerk:: jah az a változást jelenti, a változás meg a számláloban történő változást, azaz így ikább az utolsó letöltést mutatja...

[ Szerkesztve ]

(#961) Siberia


Siberia
csendes tag

Hello emberek kellene egy kis segítség! Nagy nehezen megtaláltam a DA topicot. Mivel holnap fog megjönni az egerem, egy kis segítséget szeretnék kérni.
1. Leszedtem a legújabb drivert a razer honlapjáról. Azt tegyem majd fel amit kaptam az egérhez, vagy pedig azt amit letöltöttem? ( v1.08 )

2. Hallottam ilyeneket, hogy ha valaki elrontja a firmware frissítést akkor végleg tönkremehet az egere. Mennyire igaz ez? Valaki le tudná írni hogy PONTOSAN hogyan kell frissíteni?

Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#962) CSorBA válasza Siberia (#961) üzenetére


CSorBA
őstag

Üdv a klubban!
Hát ha kicsit visszaolvasol, megkapod a választ. [link]
És tudtommal nem szokott gond előfordulni...
Anno mikor frissítettem, én is kicsit megrémültem, mert volt olyan h. nem reagált az egér közben, és billen kellett a tovább gombra nyomni, de ennyi kellemetlenség volt csak...

(#963) CséZé


CséZé
őstag

Hi!
Nem tudom h egér probléma-e de felteszem a kérdésemet.
Most h codozok észrevettem h valami nem stimu, tehát a probléma: ha lövök gyorsan vagy rántok, akkor késik a golyó vagy pl. nem ott csapódik be hova céloztam hanem mondjuk a fele annyi távba. Úgy kell elképzelni mintha lenne vagy 300-as pingem, de nekem csak 40 körüli volt és mégis. Valaki sejti a problémát? :R

(#964) DroneZ^ válasza CséZé (#963) üzenetére


DroneZ^
őstag

ATi kártyád van uj driverrel?

(#965) CséZé válasza DroneZ^ (#964) üzenetére


CséZé
őstag

nVidia új driverrel :)

(#966) Siberia


Siberia
csendes tag

Szervusztok! Végre valahára megjött az egerem (DA) sok helyen nem lehetett kapni...Na mindegy, beállítottam mindent legújabb driver és firmware. Megnéztem a mouserate checkert és valami gond van. Az egér elvileg 1800 DPI-n és 1000Hz-en üzemel, viszont ez a kis progi azt írja hogy 1000- és 2500Hz között mozog a sebessége. Mi lehet a gond? Windows xp sp3 van angol a gépen.

(#967) CséZé válasza Siberia (#966) üzenetére


CséZé
őstag

Nekem se stabilan tartja az 1000Hz-et és senkinek sem. Ez a windows miatt van.

(#968) Siberia


Siberia
csendes tag

Értem akkor. És mit ajánlasz? Hagyjam ugrálgatni vagy legyen 500 Hz-en? )azt normálisan bírja(

(#969) CséZé válasza Siberia (#968) üzenetére


CséZé
őstag

Én 1000Hz-en használom, szerintem használhatod te is nyugodtan annyin. Különben nekem 500Hz-en is ugrál :F

(#970) satomee válasza Sish (#956) üzenetére


satomee
senior tag

Én egy MX 518-at cseréltem Death Adder-re mert kb egy év után megadta magát.Leginkább azért választottam ezt egy újabb mx helyett mert 2 év alatt 2 MX (510,518) fogyott el a kezem alatt -meg hát ugyanazon az áron hozzájutottam.Nem igazán tudom megfogalmazni,de valahogy az MX nekem jobban feküdt ugyan,és sokkal hamarabb ráállt a kezem,de pl szoftver terén NEKEM a Razer szimpatikusabb,és valahogy a gombok is strapabíróbbnak tűnnek rajta (az MX-en egy év után a bal gomb megsüllyedt kb 1mm-t).Szóval a saját tapasztalataim alapján én a DA-t javaslom.Persze ha van lehetőséged,próbáld ki mindkettőt,és az alapján dönts!

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#971) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

QcK padon megy az egér?
Azt hittem, h. jobb fogása van az egérnek. Az én 1500 Ft-os egerem jobban kézre áll. 13 rugót szerintem messze nem ér. :(((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#972) CséZé válasza Joe bácsi (#971) üzenetére


CséZé
őstag

nekem qck van, megy rajta :)

(#973) DroneZ^ válasza CséZé (#965) üzenetére


DroneZ^
őstag

foggalmam nincs játék hibára kenem! vagy esetleg: "Ismeretlen eredetű hiba" :C

(#974) CséZé válasza DroneZ^ (#973) üzenetére


CséZé
őstag

Nem tudom, nemrég vettem egy moncsit és most 1680*1050-ben játszom, eddig meg 1024*768. De oylan h 125 fps-t ír ki de olyan mintha 50 lenne. Konkrétan a CoD2-ről van szó.

(#975) harylmu válasza CséZé (#974) üzenetére


harylmu
őstag

Próbáld ki kisebb felbontáson. Lehet bugol ilyen bazi nagyon :DDD

(#976) CséZé válasza harylmu (#975) üzenetére


CséZé
őstag

Kisebben is próbáltam de sztem az a baj h kevés már ilyen moncsihoz a rendszermemóriám (512MB) Mivel netezés közben és egyéb műveletek közben is előjött ez a "hiba" h belaggol az egér, de ugyanígy van a billentyűzettel is, kicsit később reagál. Valszeg azzal lesz itt a gond, bár nem tudom.

(#977) harylmu válasza CséZé (#976) üzenetére


harylmu
őstag

Én is 512vel tolom a CoD-ot és nekem is laggol 90fps-sel! (csaknem 3 éve :DDD )
Ez lesz szerintem a baj. :K :C

(#978) CséZé válasza harylmu (#977) üzenetére


CséZé
őstag

De egy pár hete nem volt ilyen problémám, igaz más monitorral. Hiába viszem ezzel ugyanarra a felbontásra nem olyan mint annakidején.
Remélem csak ennyi a probléma, nyáron úgyis gépvásárlás :)

[ Szerkesztve ]

(#979) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A scroll mennyire bírja a strapát? És a gombok 1-2 év után lejjebb lesznek nyugalmi állapotban?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#980) CSorBA


CSorBA
őstag

Hmm, nektek szokott melegedni az egér? Én most vettem észre elég meleg az alja... langyos, sőt meleg tényleg... :F

A logo és a scroll világítása ki van kapcsolva.. (mondjuk a scrollé az nem is világított nálam :U )

(#981) CséZé válasza CSorBA (#980) üzenetére


CséZé
őstag

ja határozottan meleg, de nem csak neked.

(#982) PetX


PetX
aktív tag

Sziasztok!

Meg szeretném osztani veletek a tapasztalataimat a DB-ről.
Asszem májusban vettem 3 éve. Az egérkéről azt tudom h játékra n1, de vannak betegségei, ami a Krait-re is igazak, mivel jóformán a megjelenéásekor vettem azóta csak azt nyüstölöm és az oldalán található müanyag(vagy szilikon?) csík 1-2 év után rohamosan elkezd koszolódni és nem arról van szó h nem takarítom az egeret. Erről szó sincs. Mindig megtakarítom, de valamiért ez nem elég és elszineződik és tapad ami nagyon nem jó érzés amikor megfogom.
Egy időben csinált olyat, hogy a kattintást nem érzékelte, (mint a sorozat hibás MSIE4.0, olyanom is volt előtte.), de ez csak egy ideig volt.
A következő egérnek is Razer van kilátásban, esetleg Logitech.
A Deathadder nagyon tetszik, jobb formája van szerintem mint a DB-nek és jobb anyagból.
Amitől kicsit félek a Razernél az a driver, a DB driverét már fel se teszem, nincs értelme, még mindig CS-zek és semmi más nincs fent csak az alap win driver + egérgyorsítás kikapcsolva .reg file-al.

Ez az én tapasztalatom, gondoltam megosztom veletek.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#983) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Na ne már, h. senkinek nincs ilyen egere! :(( HOL vannak ilyenkor a NAGY GAMEREK???!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#984) mindfreak válasza PetX (#982) üzenetére


mindfreak
őstag

Köszönjük, de ezt nem a DB topicba kellett volna írni? :D

(#985) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Lenne valaki olyan drága és VÁLASZOLNA a kérdéseimre???!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#986) mindfreak válasza Joe bácsi (#985) üzenetére


mindfreak
őstag

QcK padon minden egér tökéletesen müködik. A másik két kérdést nem nagyon értem, mert mit gondolsz mi baja lehet a scrollnak? Tán elgurul? A gombja se süllyed sehova, nem tengeralattjáró ez...

[ Szerkesztve ]

(#987) Joe bácsi válasza mindfreak (#986) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Kattog, csúszik stb. egy idő után. Van ilyen??? 2 éves volt A4 tech egeremnek a scrollja csúszott mikor lecseréltem.
Mivel MŰANYAG az egér gombja is, ezért egy idő után kikopik, elkopik az alkatrész ami a gomb alatt van, ami működteti. Így már világos? Nem értem mit nem lehet ezen megérteni? Nem atomfizikás kérdést tettem fel.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#989) mindfreak válasza Joe bácsi (#987) üzenetére


mindfreak
őstag

Nekem Razer DB-m volt, a scrollal semmi baj nem volt, a gombjai nyikorogtak, de az már mikor kibontottam a dobozból is olyan volt. A kábele tört meg kb. 1 év után, repült a kukába.. ezek után nem nagyon szeretem a Razert.

(#990) hydra112


hydra112
csendes tag

Az miért van, hogy a Deathadder egerem felfelé gyorsabban megy, mint lefelé?:S
Pl. windowsban a kurzor amikor mozgatom akkor van ilyen, és ez nagyon idegesítő. 1.08-as driver van, és 1.27-es firmware. 64bites windows xp.

(#991) hydra112


hydra112
csendes tag

Megpróbáltam 32bites windows xpn is és ott nincs ilyen probléma. Mit tegyek hogy működjön rendesen?

(#992) DroneZ^ válasza mindfreak (#989) üzenetére


DroneZ^
őstag

hogy lehet egy kábalt megtörni? :DDD

(#993) Xbean


Xbean
tag

Hali!

Egérvásárlás előtt állok és úgy látszik razer death adder lesz a vége.
Viszont olvastam a topikban pár dolgot ami nem teljesen világos:

- 1. Hyperglide: Ennek mi értelme van?Nem kopik az egér alja? De most nem mindegy h akkor teszek fel új talpakat amikor az eredeti már megkopott vagy előtte? :Y

- 2. Driver/frissítések: Ezt sem nagyon értem, miért kell egy egérhez driver és frissítés?
Én a mostani egerem összes gombjára tudok rendelni játékon belül is parancsot, akkor mi értelme van külső driver állítgatásnak?

Holnap valószínű megrendelem az egeret, de nem tudom érdemes e ezen a hyperglide-on gondolkozni, nem vagyok egy hc gamer, de azért fontos a minőség.

(Jelen pillanatban egy logitech mx1000-rem van)

[ Szerkesztve ]

(#994) CséZé válasza Xbean (#993) üzenetére


CséZé
őstag

- 1. Ha szövet egérpadot használsz, akkor nem fog elkopni semennyire sem az alja.

- 2. Igazából semmi előny nem származik a driver frissítésből, csak ha valami problémát orvosol, akkor érdemes feltelepíteni.

Én sem használok hyperglide-ot, és teljesen meg vagyok elégedve az egérrel. Nyugodtan rendeld meg.

(#995) Xbean válasza CséZé (#994) üzenetére


Xbean
tag

Köszi a választ! :R
Holnap meg is rendelem az egeret. :))

[ Szerkesztve ]

(#996) Vagany


Vagany
őstag

Ki milyen egérpadot használ a DA-hoz, milyet ajánlotok? Meguntam havonta cserélni a 100ft-os szövet egérpadot. Valami műanyagra gondoltam, exactmat jó hozzá? Az icemat tetszik még, de állítólag a DA-t nem szereti. Esetleg ilye revoltec-et használ valaki DA-val ez is koptatja a hasát skatez nélkül?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#997) CséZé válasza Vagany (#996) üzenetére


CséZé
őstag

Én már több mint fél éve Steelseries QCK-t használok, semmi baja eddig, pedig az is szövet de nem a 100Ft-os fajtából.

(#998) Wtonak


Wtonak
csendes tag

ez elég nagy hülyeség!
én icemat 2.0-vel használom a DA-t és nekem ezzel a legjobb!
nagyon preciz, kényelmes pad-szerintem
mid és high sensre tökéletes de low-ra kicsi!
le akarok állni a gammel, de amig megvannak a cuccaim nem tudok!!
icemat2.0, diamondback, Deathadder, steelpad 5l, QCK,
ha kellenek jó áron irjatok

(#999) Vagany válasza Wtonak (#998) üzenetére


Vagany
őstag

Lehet, hogy hülyeség :DDD , én ezt olvastam:

"<< Comment #362 @ 13:57 CET, 13 January 2007 >>

By England Sujoy +: - Reply to #353
I have just found the icemat that softtrading left me, so I was able to test the DA in a run-around-Q3 setup :).

The DA skips *badly* on the icemat. I set Q3 sensitivity down to 0.5 with the mouse still at 1800dpi, and it was skipping even for movement purposes, let alone flicking the mouse.

I really need to start testing mice vs pads soon I suppose, I didn't realise there would be so much difference between different surfaces.

But as a guideline: Do NOT use this mouse with an icemat."
forrás

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1000) Wtonak


Wtonak
csendes tag

lehet a sima icematra gondoltak!
én az icemat 2.0-ra -ezzel eddig ez a legjobb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.