Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Neoteric


Neoteric
addikt

az mekkora hátrány hogyha én a DA-emmel annyit csináltam hogy bedugtam USBbe, meg beraktam cd-t de csak addig amíg megmozdult az egér, aztán ki is vettem?

vis "miktől esek el?"

PSN: ne0teric_sAN

(#1302) harylmu válasza Neoteric (#1301) üzenetére


harylmu
őstag

Driver nélkül:
1800 dpi, 500 hertz ( 2 ms válaszidő), 2.4 sens

(#1303) Neoteric válasza harylmu (#1302) üzenetére


Neoteric
addikt

felraktam drivert, beraktam 900dpi re és 1000hz-re, az jó?

PSN: ne0teric_sAN

(#1304) harylmu válasza Neoteric (#1303) üzenetére


harylmu
őstag

Ha neked jó..:)

(#1305) DroneZ^


DroneZ^
őstag

én fix 1800dpi/500hz-en használtam, 3.pötty win egérérzékenység és kész, nemkell túlvariálni :U

(#1306) Neoteric válasza DroneZ^ (#1305) üzenetére


Neoteric
addikt

mer most mid van? :U

PSN: ne0teric_sAN

(#1307) DroneZ^ válasza Neoteric (#1306) üzenetére


DroneZ^
őstag

Most DA, de amikor irtam akkor MS IME3.0 ;]
Igazából nemtudok a 2 közül dönteni, MS-t gyorsabban, stabilabban lehet rángatni, könnyebb is. Razer pontosabb kialakítása és optikája miatt... De MS felé húz a szívem csak azzal kicsit kacsázik a kezem ha nagyonmessze nagyonpontosan akarok célozni :)) (DA-val ebben az esetben csak nyugodtan ráhúzom pixel-re pontosan a célkeresztet és kész)

[ Szerkesztve ]

(#1308) Psychlo


Psychlo
tag

Hello!

Van egy DA-m és egy kis problémám lenne vele. A gond a következő úgy egy hónapja elkezdett rosszalkodni, a kurzor lelassul mintha megakadna, mint a régi egereknél amikor bekoszolódtak. Már próbáltam a driverben default settingsre állítani 500 és 1000 hz-en is de mindkettővel csinálta. Letakarítottam az egérpadot is ami egy exactmat. Az egéren vannak hyperglide tappancsok ehhez a típushoz gyártott. Továbbá csak a control oldallal tudom használni, a speed oldalon meg se mozdul a kúrzor.
Tudna valaki segíteni mi lehet a probléma, esetleg milyen beállítást kéne használnom.

Előre is kösz a segítséget!!

[ Szerkesztve ]

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1309) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

"Kedvenc" egerem. Bárcsak ott tartanék, hogy ilyesmire is tudok költeni, és végre birtokba vehetnék egyet...

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#1310) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

ÉRdemes venni egy ilyen egeret,vagy inkább egy MX518ast?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1311) tarBubbles válasza cellpeti (#1310) üzenetére


tarBubbles
tag

Én most vettem. Attól függ mire kell:) Kicsit nehezebb mint amire számítottam és a jobb gomb se tökéletes, néha nem nyomom meg:S De amúgy meg nagyon brutális, csak szokni kell az alakját (kényelmes, de szokni kell). Irtó precíz, ennyi.

(#1312) cellpeti válasza tarBubbles (#1311) üzenetére


cellpeti
veterán

Hogy érted,hogy a jobb gomb se tökéletes? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1313) tarBubbles válasza cellpeti (#1312) üzenetére


tarBubbles
tag

Mivel lentebb van a jobb gomb ezért... néha azt hiszem, hogy megnyomta, közben meg nem is:S

(#1314) Madn!ght válasza Psychlo (#1308) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem lehet hogy tul vastag rajta a hyperglide, és már "messze" van neki az érzékelendő felület?
Csak egy tipp volt.

Esetleg a kabel tört meg. :F Masik usb-aljzatban probaltad mar?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1315) 3.Aragorn válasza tarBubbles (#1313) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Most akkor nem az a baj, hogy ráteszed a kezed az egérre, és annyira érzékeny a jobbgomb, hogy az ujjad súlyától véletlenül, akaratlanul benyomódik? Mert az rohadt idegesítő tud lenni egy egérnél.

Nem minden vándorút céltalan...

(#1316) tarBubbles válasza 3.Aragorn (#1315) üzenetére


tarBubbles
tag

Nem, hanem nem érzem, hogy megnyomta-e vagy sem, füles miatt a kattogást se hallom. De ezt szokni kell, mert a kialakítás miatt van, máshogy is kell fogni mint egy "sima egeret". Csak az elején g*ci idegesítő.

(#1317) 3.Aragorn válasza tarBubbles (#1316) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Értem. Pedig már kezdtem megijedni, hogy a deathadder ilyen hibával született.
Megnyugodtam.

Amúgy örülj neki. Nem csak halálosztó, de csendes gyilkos is ;)

Nem minden vándorút céltalan...

(#1318) Psychlo válasza Madn!ght (#1314) üzenetére


Psychlo
tag

Hello!
Másik USB-n még nem próbáltam de meg fogom nézni, remélem nem a kábel tört meg mert akkor az elég szívás lenne számomra. Az meg hogy túl vastag lenne neki a hyperglide azt nemtom mert kezdettől fogva így használom és csak nemrég jelentkeztek a problémák, a fúrcsa az egészben hogy az exactmat egyik oldalán érzékel a Control oldalon de a Speed oldalon semmi. Esetleg még annyi lehet a bibi hogy elkoptak a talpak és azért akad.

Lenne még pár kérdésem. Ha nem rakok rá tappancsokat akkor karcolódik az alja mert azt olvastam vásárlás előtt, hogy azért IS érdemes rakni alá mert a gyári talpakkal karcolódik az egér hasa. A másik pedig, hogy egyáltalán lehet e ezzel az egérpaddal hyperglide talpakat használni.

[ Szerkesztve ]

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1319) 3.Aragorn válasza Psychlo (#1318) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem tudom, nekem csak egy sima Genius NetScroll EYE egerem van. Semmiféle talpat nem használok hozzá, az alja már teljesen simára kopott. Egérpad gyanánt Népszabadság 1-1 lapját használom. :DDD (Másra nem igen jó) Teljesen jól működik. Ha valamiért szaraxik, kicserélem az elkopott újságpapírt, és ok.

Na szóval azt akarom ezzel mondani, hogy egy Razer egér, amiben klasszisokkal jobb optika van, nehogy már válogasson, hogy a luxus-gamer-kutyafa**a-egérpadok közül melyiket szeresse! Az, meg hogy csak bizonyos távolságról működne jól (milliméteres eltérések a tappancs megléte, nemléte és kopottsága között) szerintem megint csak hülyeség. Elvileg szinte minden felületen működnie kéne, a talpat meg csak azért teszed rá, hogy ne karcolódjon az alja , illetve ne billegjen, ha teszemazt csak 3 tappancs volna meg.

Nem minden vándorút céltalan...

(#1320) Madn!ght válasza Psychlo (#1318) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én razer mantis speed padon használom az egeret. Korábban qck-m volt, szóval eddig csak szövetpaddal van tapasztalatom. Tappancsot sohasem cseréltem rajta, mégsem karcolódik az alja.
Igazság szerint gyanús hogy a hyperglide talpak közül kopott el vmelyik, és nem egyenletes az érzékelés. (már ha korábban jól működött vele)
Tippként próbáld ki az egeret szövetpadon, ha ott is csinálja akkor a pad "hibája" kizárva.
Esetleg egy firmware+driverfrissítést/újratelepítést javasolnék.
Ha kopottak a hyperglide-ok akkor javasolnam hogy csereld le a tappancsokat.
Ha még úgy is csinalni fogja,akkor lehetseges, hogy mégis hardware hiba történt.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1321) 3.Aragorn válasza Madn!ght (#1320) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Vagy ha garanciális, meg is nézethetné...

Nem minden vándorút céltalan...

(#1322) Madn!ght válasza 3.Aragorn (#1321) üzenetére


Madn!ght
addikt

"remélem nem a kábel tört meg mert akkor az elég szívás lenne számomra" - ebből mertem arra következtetni, hogy már nem garos.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1323) Psychlo válasza Madn!ght (#1322) üzenetére


Psychlo
tag

Hát egyenlőre nemtalálom a blokkot az egérről de nem ezért írtam a szívást hanem akkor fel kell mennem BP-re hogy kicseréljék. Nem emléxem mikor vettem úgyhogy nemtom pontosan hogy garis-e még.
Próbáltam más USb-ben meg driver reinstall is volt 1.09-et használom 1.27 firmware azt nem tudtam újrarakni. Egyenlőre maradt a probléma. Egy havernak ugyanilyen egere van majd kipróblom azzal is a padot. Meg ki fogom próbálni hyperglide nélkül is az egret mindkét oldalon. Remélem csak annyi a baja.

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1324) 3.Aragorn válasza Psychlo (#1323) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Hát reméljük a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#1325) Psychlo


Psychlo
tag

Na megtaláltam a számlát. Még áprilisig van rá garancia. Kipróbáltam az egeret a talpak nélkül és úgy működik, de közben megnéztem haver egerével is és neki talpakkal is megy mindkét oldalon(a talpakat a sajátomról szedtem le a próba erejéig). Ebből utazás lesz bp-re hogy kezdjenek vele valamit. :F

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1326) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Találkoztatok már oylannal hogy játék alatt nem jó sem a középső gomb se a 2 szélső... :S Xp-nél semmi gond, de mikor a vistán vagyok akkor nem igazán akarja :S
Konkrétan ez cod2-nél van. Szerintetek?

(#1327) harylmu válasza Devdi (#1326) üzenetére


harylmu
őstag

hogy érted, hogy nem jó?
cod2-ben ugyanaz a cfg van vistán, mint xp-n?

(#1328) Devdi válasza harylmu (#1327) üzenetére


Devdi
aktív tag

Aham. De pl cod5-tben semmi ilyen probléma nincsen. Egyszerűen nem érzékeli a középső gombot és a két szélsőt :S Fogalmam nincsen hogy ez mitől lehet... a legújabb verzió van fent 1.09.

(#1329) Devdi válasza Devdi (#1328) üzenetére


Devdi
aktív tag

Sry, de mod időbe nem fért bele. Kipróbáltam egy másik egérrel (revoltec) ezzel pedig simán működik, nincsen semmi probléma vele... :S Szerintetek?
Szerk: Leszedtem róla a drivert, és így működik..., csak hát gondolom hogy nem 1000Hz-en meg 1800dpivel... Ezeket driver nélkül valahogy be lehet állítani? :F

[ Szerkesztve ]

(#1330) Madn!ght válasza Devdi (#1329) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem vagyok benne teljesen biztos, de vmi olyasmit olvastam, hogy ha felteszed a drivert, beallitod a kivant felbontast, polling ratet, majd leszeded a drivert, megmaradnak a beallitasaid.

Mouserate progival tesztelheted, legalabbis a polling ratet.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1331) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Ma fogtam Razer DA egeret,hát sztem kurva jó fogása van,lesz zsém azonnal veszek!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1332) Myers


Myers
senior tag

Ti nem találjátok keménynek a középső gombot (görgőt)?

Nagyon sokszor van olyan, hogy klikkelek a középsővel, hallani is a kattanást, de nem történik meg a tényleges esemény. Mégtovább kell nyomni, hogy valóban klikkeljen is, ami dühítő tud lenni egy idő után.

http://www.muszaj.hu/

(#1333) tarBubbles válasza Myers (#1332) üzenetére


tarBubbles
tag

Ilyen nincs, csak egy kicsit hangosan "görgől":D

(#1334) tarBubbles válasza tarBubbles (#1333) üzenetére


tarBubbles
tag

Te hülye! Csak neked nincs ilyen! Másnak attól még lehet! Lefejeljelek? :W

(#1335) Zinho válasza Myers (#1332) üzenetére


Zinho
aktív tag

Nekem soha nem volt ilyen tapasztalatom... Pedig sokat használom a középső gombot.

(#1336) Myers válasza Zinho (#1335) üzenetére


Myers
senior tag

Most nekem is visszaállt a régi kerékvágásba. Lehet, hogy a pár nap játék helyrehozta. :)

http://www.muszaj.hu/

(#1337) Madn!ght válasza Myers (#1332) üzenetére


Madn!ght
addikt

Korábban irták páran, hogy náluk is recseg a középső gomb. Igazság szerint ha megfelelően teszi a dolgát, nem valószinü, hogy a hangja miatt kicserélik. :N

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1338) rol33


rol33
aktív tag

megkérdezem itt is hátha előbb jön válasz, meg lehet tapasztalata is van valakinek
szal:

Razer DeathAdderhez melyik pad lenne jobb választás?
1. Steelpad SX
2. Razer Destructor
3. netán valami más?

®

(#1339) Neoteric válasza rol33 (#1338) üzenetére


Neoteric
addikt

nekem steelpad qck mini van hozzá és tökéletesen megfelel. :)
mellesleg viszonylag olcsó.

PSN: ne0teric_sAN

(#1340) Zinho válasza rol33 (#1338) üzenetére


Zinho
aktív tag

Szerintem is tökéletesen elég egy Qck. A többit nem próbáltam, de nem hiszem hogy megérné azt a sok pénzt.

(#1341) rol33


rol33
aktív tag

igazából az ár az mind1, ehhez az egérhez a legjobbat keresem.

®

(#1342) mindfreak válasza rol33 (#1341) üzenetére


mindfreak
őstag

A fekete színű padokon elég nagy az egér LOD-ja, ezért érdemes, valami nem egyszínű padot keresni mellé.

(#1343) rol33 válasza mindfreak (#1342) üzenetére


rol33
aktív tag

hát nem tudom a másik topicban amit ajánlottál én azt túl nagynak találtam. kisebb verzió?
mondjuk a Destructor az nem fekete, az sem volna jó?

®

(#1344) huligán78 válasza rol33 (#1338) üzenetére


huligán78
csendes tag

Nekem exactmatom van. Panaszmentes!

(#1345) reset válasza huligán78 (#1344) üzenetére


reset
senior tag

Csatlakozom :K

(#1346) Madn!ght válasza rol33 (#1343) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem is steelpad qck-m volt, viszont eléggé "zsirosodott". Váltottam razer mantis speedre, sokkal jobban csuszik rajta az egér. Viszont akkora nagy, hogy a fel asztalt beteriti :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1347) rol33


rol33
aktív tag

Mindenkinek köszönöm az ajánlásokat. még nem döntöttem el, de lehet h Destructor lesz belőle.

®

(#1348) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Ha már itt vagyok,nincs valakinek egy eladó Copperhead,vagy DeathAdder-je? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1349) FlashBird válasza DroneZ^ (#1307) üzenetére


FlashBird
tag

Hi!!

DroneZ:
Nekem most ms 3.0-ám van, ezelött volt már mx510em és g5-öm, gondoltam a sok "progamer", ajánlása miatt kipróbálom ezt a "csodaegeret". Sokan írják hogy elég az a 400dpi mindenre meg minek több. Én nagy sensivel játszok q3 defragot 22" monitoron, és elég zavaró a kis dpi mivel ha nagyon feltolom az egérsebességet akkor remeg a kurzor köszönhetően a 400dpi-nek. Ilyen gondom volt g5nél de csak ha visszatettem próbaképp 400ra. Ez már egy olyan dolog ami miatt nekem bőven megéri az a 3 ropi + a deathadderért amit most fogok venni, mivel így gyakorlatilag az ms 3.0 képtelen normális mozgásra nagy érzékenységgel. Most teszteltem egy razer salmosa-t aminek ugyanaz az optikája mint a da-nek, hát sokkal de sokkal jobb mint az ms-é. Ezenkívül nevetségesnek tartom hogy ennyit elkérnek ms-ért, és olyan igénytelen minőség, lötyögnek kattognak a gombok, a teflontalpal sem vagyok megelégedve, és ezt ennyi pénzért? wmo 1.1, vagy intelli 1.1a, best buy kis sensivel játszóknak de ms 3.0-t borzalomnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#1350) FoRTReSS


FoRTReSS
csendes tag

Sziasztok!
Milyen egérpadot ajánlanátok ehhez az egérhez? Én a Razer Goliathusra, valamint a Mantisra gondoltam. Szerintetek melyik a jobb? Alacsony érzékenységgel játszok, főleg cod2-vel. Köszi a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.