Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) -FreaK- válasza stargazer (#197) üzenetére


-FreaK-
veterán

1: mit értesz ötletes új kurzorok alatt? :D Mi köze van annak az egérhez? főleg egy játékos egérhez.. meg úgy álltalában, minek kellenek valakinek ilyen kurzorok? 10-12 éves korig még biztos érdekes meg szép de afelett.. :)

Nem precízebb a mantis felülete csak más.Az optika jobban tud érzékelni sötét, matt, textil felületeken mint máson ezért jelent még gondot a LOD textil padokon.Nem precízségről vna szó hanem az érzékelő technológiai sajátosságairól.

(#202) mojito válasza nahat (#199) üzenetére


mojito
csendes tag

Akkor nem sok értelme van ilyen egeret venned! :U

(#203) mojito válasza -FreaK- (#196) üzenetére


mojito
csendes tag

Úgy látom a csóka mélyrehatóbban foglalkozott az egérrel! :DD
Good stuff!
Ma este talán-talán tudok egy kicsit CSézni, már vagy egy hete nem toltam! Ha ez így folytatódik, akkor elvonási tünetek jelentkezhetnek!!! :DDD

(#204) nahat


nahat
tag

Semmi más okom nincs rá, minthogy szerintem az egér mozgása a képernyőn sokkal szimpaikusabb nekem driver nélkül. mx518-at is úgy használom, 1.1A-t is úgy használtam. Nem tudtam, hogy az mx510 driver nélkül csak 400 dpi-n ment, az 518-as mind a három alapbeállításon működik, alap windowsos felismertetéssel. (A setpoint driverektől utáltam az egércursor mozgását, szerintem ezzel nem csak én vagyok így.) Biztos lesz valaki aki a DA-t is így fogja használni, ezért kérdeztem.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#205) -FreaK- válasza nahat (#204) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hát én még senkiről nem hallottam aki így akarná használni:)
Amúgy ha más a mozgása akkor az rendellenes, mindenképpen driverrel a megfelelőbb, bár ha neked az jön be akkor persze nincs vele gond, ez olyan mint hogy van akit nem zavar a gyorsulás játék közben.Mondjuk van aki nem is tud róla h van gyorsulás, nem is tudja miaz v h hogy kéne kikapcsolni.
Azért én mindenképpen ajánlanám a driver, ott meg jáccadozz el a beállításokkal és biztos be tudod úgy lőni ahogy neked jó.
Mivel egeret váltasz úgyis más lesz a mozgás tehát hozzá kell szoknod, akkor meg már logikus lenne hogy a normális, testreszabott mozgáshoz szokj hozzá nem? :)

(#206) nahat válasza -FreaK- (#205) üzenetére


nahat
tag

Abszolút logikus amit mondtál, ettől függetlenül én megtartanám ezt a régi szokásomat:) Azt azért jó hallani, hogy jól kijöttök az egérrel.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#207) N3m3s!S


N3m3s!S
csendes tag

Csá all!

Grat mindenkinek a DA-hoz:d
Pénteken én is megrendelem, nektek mennyi idő alatt hozták ki?
már nembírok magammal..

(#208) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Milyen usb huzogatás kell?
Milyen probléma van ezzel az egérrel?
Leírná nekem valaki magyarul?

(#209) -FreaK- válasza N3m3s!S (#207) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi,
már le lett írva, ha adott nap 15:30ig megrendeled másnap ottlesz nálad, ez asszem elég gyorsnak számít:)

(#210) -FreaK- válasza Lazarus911 (#208) üzenetére


-FreaK-
veterán

Már semmilyen usb huzogatás nem kell.
Az egérnél jelenleg meglévő problémák:
-Néhány embernél a görgő hangos, nyikorgó hangot ad, ez amúgy viszonylag ritka, kis ügyeskedéssel meg lehet oldani.
-A túl vékony teflon talpak miatt az egér közepe egy picit leérhet az egérpadra ami zavaró lehet sokaknak.Megjegyzem én nem tapasztaltam ezt, de lehet h csak annyira minimális h fel sem tűnik.
-Néhány felhasználó jelezte h nem működi kaz egerük világítása.De mivel tényleg csak pár esetről van szó ezért ott valszeg valami szállítás közbeni sérülés történt, úgyhogy emiatt nem kell aggódni.
-Ami még problémát jelenthet aza LOD(lift-off-disctance) ami az egér szenzorának érzékelési magasságát jelenti, nyilván ha ez magas akkor mikor felemeled és áthelyezed az egeret még mindíg mozog a kurzor.Ez erősen füg a felülettől amin használod.Ezt azonban jelentősen javították az 1.10es firmware-ben, csak néhány esetben lehet zavaró.
Itt egy kis ''táblázat'' néhány értékről különböző egérpadokon:

Wooden table top (yellowish wood): 1.2 mm
fUnc Surface 1030, blue, smooth side: 1.2 mm
Icemat 2nd Edition, black: 1.2 mm
MTW: 1.2 mm
fUnc Surface 1030, blue, rough side: 1.4 mm
Allsop raindrop, black/grey: 2.4 mm
Generic red mousepad: 2.4 mm
Generic green mousepad: 3.6 mm
QcK+, black: 3.6 mm
Steelpad 5l, tested on most of the colours: 3.6 mm
Razer Mantis Control: 4mm
Razer Mantis Speed: 6 mm

-A görgő(középső gomb) lenyomása bizonyos játékokban azt eredményezheti hogy a kurzor ugrik eggyet.Ez a jelenlegi driver hibája, hamarosanjavítva lesz.Én amúgy cs1.6 alatt nem tapasztaltam, direkt kipróbáltma mivel nem szoktam a középső gombot használni.
-Gyenge processzoral rendelkező gépeken előferdülhet hogy a gombok megnyomását csak egy kiskésleltetéssel követi reakció.Ezt azonban meg lehet oldani a driver folyamatainak magasabb prioritásra való állításával.

Ezek közül azonban én speciel egyikkel sem találkoztam és a többi tulaj sem jelezett semmi hasonlót ha visszaolvasol a topicban, így nyugottan megveheted az egeret, hidd el ez lesz a legjobb egered ami valaha volt:)) Ezek többnyire egyedi esetek, nem valószínű h túl sokan találkoznának velük.Egyedül a magas érzékelési távolság okozhat gondot, de az is csak akkor ha kis sensivel jáccol és olyan egérpadot használsz amin magas.Mondjuk sztem aza 6mm még éppenhogy belefér.

(#211) N3m3s!S


N3m3s!S
csendes tag

úh milyen mákom van!
megrendeltem.. :D
uccsó darab volt raktáron :DD
kedden már itt lesz :C

(#212) harylmu


harylmu
őstag

Csá! Gratulálok DA tulajok ;) ! az lenne a kérdésem hogy néha nem kevés az a (mindössze) KÉT gomb ami a bal oldalán van?

(#213) stargazer


stargazer
senior tag

nekem tuti h nem ér le az egér közepe. egy paraszthajszálnyi rés van csak az egér alatt, ugyhogy veszettül pontosan ki van ez találva.

nem láttam még egeret aminek több gomb lett volna ott az oldalán ahol ennek 2 van, de nem is hiszem hogy szükség lenne rá. ez az a leosztás ami még pont jó. láttam már olyan egeret amin még több gomb volt, de azok egy cseppet sem álltak már kézre ugyhogy nem hiszem hogy sok hasznuk lenne.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#214) DroneZ^


DroneZ^
őstag

használt, jó DA-t lehet hogy veszek :DD :DD :DD

(#215) -FreaK- válasza DroneZ^ (#214) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem fogsz csalódni benne:) Ez a legjobb egér amit én eddíg láttam:)

(#216) tuareg85 válasza -FreaK- (#215) üzenetére

csak lehessen már valahol nem kezdeti lehúzós áron, helyben kézbe megkapva megvenni... :W :W :W
itt a szorgalmi időszak eleje, most úgyse tanulnék, lehetne vele többet foglalkozni meg jáccani :D

(#217) N3m3s!S


N3m3s!S
csendes tag

Sziasztok!
Megjött az egér, nagyon állat, csak van 1 kis gondom.
fw frissítésnél az updater.exe hiba miatt leáll és nem tudom frissíteni, és így a nagy LOD miatt lehetelen jáccani :(( 1 centiről is érzékel még. nem tudna segíteni valaki??:(( help pls!

(#218) -FreaK- válasza N3m3s!S (#217) üzenetére


-FreaK-
veterán

Gondolom azt írja hogy a firmware amivel frissítenél már fenntvan.
Ebben az esetben itt[link] megtalálod a frissítés lépéseit.
A lényeg h a fileokat amik az 1.10es fw zip-jében vannak a program files\razer\deathadder mappába kell bemásolni utána már menni fog.

(#219) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Hy mindenkinek!!
Én megvettem kípróbáltam és nekem nem jön be..
Szeretném eladni 2 hetes kb... gari minden.. 15 ért vihetitek

(#220) -FreaK- válasza Lazarus911 (#219) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mi nem jött be rajta? az alakja nem áll kézre?

(#221) Eugene Roe válasza Lazarus911 (#219) üzenetére


Eugene Roe
őstag

14.990-ért boltban megveszed... (no offense)

[Szerkesztve]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#222) tuareg85 válasza Eugene Roe (#221) üzenetére

hol?

(#223) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Nem veszed meg boltban...
Interneten keresztül is legolcsóbban 18~19 ezer...
Szerintem egy szinte uj egeret 15 ért simán megéri mindenkinek és nem kell rá várni..
Kell valakinek?

(#224) DroneZ^ válasza Lazarus911 (#219) üzenetére


DroneZ^
őstag

neked eddig mi jött be?

(#225) Lazarus911 válasza DroneZ^ (#224) üzenetére


Lazarus911
aktív tag

Revoltec FightMouse Advanced

Szerintem ez a jó egér..
A gyűrűs ujj nem fér el nekem a deathadderen..
Valaki vegye meg pls 14.000

(#226) Emprise válasza Lazarus911 (#225) üzenetére


Emprise
tag

14-ert engem erdekelne, kuldtem privat uzenetet.

(#227) YencY


YencY
csendes tag

Sziasztok! Én most készülök beszerezni egyet és az érdekelne, hogy Vista alatt próbálta már valaki? Van Vista-s driver-e?

Hiszek a reinkarnációban, így magamra hagyok mindent!

(#228) Thomeee


Thomeee
tag

Nem tudom miert istenítitek ezt az egeret, mikor a Fatal1tY egerek sokkal jobbak, ott is van új tech-es egér meg van közepes aminek sokka jobb kialakítása van mint ennek a xarnak.... A FaT egereknek van a legjobb kialakítása FPS GAME hez, igaz már kicsit full extrásnak is monndható mint a legtöbb Fatal1tY lap..... Szóval aztmondom hogy ne egy cooperhead utángyártott egeret vegyetek hanem inkább egy Fat pro gamer egeret...... De ez attól függ ki mire akarja használni( megjegyzem átlag felhasználók 5huf fölött nem szoktak venni fps egereket,szóval ebben már benne van a válasz is :) ) de azért egy UP ot megér az új infraledes tech............

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

(#229) -FreaK- válasza Thomeee (#228) üzenetére


-FreaK-
veterán

1: Ezen gondolkodj el még egy keveset(vagy inkább sokat..).
2: Senki nem istenítette.Én pl csak azt írtam h a legjobb egér amivel valaha találkoztam.Mert NEKEM az.
3: Olvass egy kicsit utána a témának mielőtt ilyeneket böfögsz ide.. akkor talán rájössz h a Fatality egerek nem valami jók(mint ahogy a többi FaT termék esetén is a nevét fizeted meg leginkább, sok +jót nem nyújt).
4: Jobb kialakítás? Ez legszubjektívebb dolog egy egér megítélésénél erre azzal jössz h az sokkal jobb? úgylátod az agyad még nem fejlődött ki olyan szintre h ezt felfogd.Már bocs.
5: Copperhead utángyártott... ez volt a csúcspont... itt jöttem rá h neked fogalmad sincs a komolyabb egerekről, de tényleg semmi.

Azt tudnám tanácsolni hogy olvass sokat a témában, gondolkodj el a dolgokon és majd aztán gyere vissza és ha tudsz valami érdemlegeset írni a témában.Majd akkor talán megvitatjuk.

(#230) YencY válasza -FreaK- (#229) üzenetére


YencY
csendes tag

Szia! Hagyd a csávót, nem éri meg, hogy idegesítsd magad. Vista-val kapcsolatban tudsz valamit? Működik alatta? Vista driver-e van?

Hiszek a reinkarnációban, így magamra hagyok mindent!

(#231) -FreaK- válasza YencY (#230) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hali!
Igen müxik Vista alatt, a következőt kell tenni: a driver setpu.exe fájl-ján jobb klikk és winXP compatibilitási mód engedélyezése. Fontos hogy adminisztátori jogokkal kell rendelkezz a futtatásához.
Egyenlőre csak 32bit-es Vista alatt működik a dolog.

(#232) YencY válasza -FreaK- (#231) üzenetére


YencY
csendes tag

Köszi, egyenlőre várom, hogy megérkezzen az új szállitmány.

Hiszek a reinkarnációban, így magamra hagyok mindent!

(#233) mojito válasza Thomeee (#228) üzenetére


mojito
csendes tag

Ez igen! Sokáig tartott amíg ezt a HSZ-t összehoztad? Körülbelül tényleg annyit érthetsz az egerekhez, mint amennyi a kommentedből lejött!
Ha most tényleg azért jöttél ebbe a topicba, hogy valami olyat fikázz, amiről fogalmad sincs hogy micsoda, akkor szerintem nagyon rossz helyen jársz!
Itt tényleg mindenki elmondhatja a véleményet, mert szólásszabadság van, csak ha ezt valaki olyan teszi, aki azért rohan be a boltba vásárolni, mert meglátott egy Fatality feliratot az szerintem inkább halgasson és ne tegye tönkre más jó érzésű ember örömét!!!
Engem speciel nagyon felbosszantottál!
Szerintem Te: 1. vagy nagyon gyerek vagy még (megbocsájtható) 2.Inkább hagyjuk!
Peace

(#234) stargazer


stargazer
senior tag

bakker.

most őszinte leszek.

nem vagyok még benne 100%-ig biztos, és szeretném ha erre soha nem is kerülne sor, de az a gyanúm, hogy a DA felső eleme valójában csak egy áttetsző műanyag amit szimplán FESTÉK (!!!) borít. ne legyen igazam, de mivel én szoktam hozni-vinni, elől a jobb gomb élénél mintha icipicit lejött volna ez a festék, és alatta látszana hogy tényleg átlátszó műanyagbol van. ez őszintén megmondom elég kínai érzést kelt bennem, és nem a szó pozitív értelmében...

ez megmagyarázná a talányt, hogy hogyan oldhatták meg a pulzáló logót. azonnal nagyon érdekesnek találtam és elkezdtem törni rajta a fejem, de nem volt semmi ötletem. erre tessék. jó nem mintha ez bármit elvenne az egér effektív értékéből vagy potenciáljátol, ettől még a LEGJOBB egér maradna a szememben, csak egy icipicit kiábrándító ez a fajta megoldás. télleg kicsit olyan vásári. azért remélem tévedek. szimpatikusabb lett volna ha nincs pulzáló logó, és inkább téllyeg valami gumis műa az egész felső rész, vagy valahogy máshogy oldották volna meg a logót. még így is egy picit megsérült hogy puha tokban hordom, akkor milyen lehet annak aki nem is vett hozzá...

hmmmm....

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#235) -FreaK- válasza stargazer (#234) üzenetére


-FreaK-
veterán

Elképzelhető h alapjában véve egy átlátszó műanyagról van szó.Ez viszont szerintem semmit nem von le az értékéből mivel a végeredmény példás.Aza bevonat ami rajtavan az egyik legjobb anyag amivel eddig egéren találkoztam.Még talán jobb is mint a boomslang gumi borítása:) az nem számít h miből csinálták, az számít h mi lett belőle.. az pedíg egy roppant minőségi hatás keltő burkolat:)

(#236) stargazer válasza -FreaK- (#235) üzenetére


stargazer
senior tag

most még igen mert új

de majd ha elkezd lekopni...

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#237) -FreaK- válasza stargazer (#236) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nahát igen, az majd egy másik történet lesz:) Bár sztem jól fogja bírni, ha nem éri különösebb külső fizikai behatás(leejtés ugye..) akkor szerintem sokáíg fogja bírni.

(#238) Hunner


Hunner
senior tag

Lehet már valahol kapni boltban?
Van már egyátalán hazai forgalmazó?
Vagy az a pixel lesz, csak még nem kaptak szállítmányt? :))

A Copperheadem a gari lejárta után 2nappal meghalt, most M$ intelli3-van, jó-jó meg minden,de azért egy Razer.... :U

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#239) Gr3ddy


Gr3ddy
tag

lehet menni pixelbe van pár patkány :Y

win7 élményindex 7.3 :)

(#240) YencY válasza Gr3ddy (#239) üzenetére


YencY
csendes tag

Köszi, elsők között voltam. Nagyon zsír a cucc. :C

Hiszek a reinkarnációban, így magamra hagyok mindent!

(#241) Hunner


Hunner
senior tag

13k+áfa? Annyira nem is durva... Többre számítottam

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#242) YencY válasza Hunner (#241) üzenetére


YencY
csendes tag

Aha, 1.05 firmware. A görgö nem zörög, a Steelpad 4D kb. 3mm a táv.

Hiszek a reinkarnációban, így magamra hagyok mindent!

(#243) -FreaK- válasza Hunner (#241) üzenetére


-FreaK-
veterán

A Szlovák boltban is ennyi volt(pontosabban brutto 16 a 15,500 helyett) +póstaköltség ami ugye itt is van ha rendeled(mondjuk én biztos nem tudok elmenni érte szal kb pont ugyanígy jönnék ki).

(#244) WolfByte


WolfByte
tag

Meghalt a régi Logitech Dual Optical egérkém és egy ilyennel fogom délután helyettesíteni.
Köszi a sok hasznos hozzászólást ami segített a vásárláshoz vezető út megtalálásában :C

Akinek túlságosan kidomborodik az egér alja, annak jó hír, hogy a Hyperglide forgalmazni fog péntektől deathadderhez való skatez tappancsokat.
[link]

(#245) YencY válasza WolfByte (#244) üzenetére


YencY
csendes tag

Én is erről váltottam, egy kb. 0.5mm x 0.5mm-es helyen domborodik a sensor felett.

Hiszek a reinkarnációban, így magamra hagyok mindent!

(#246) mojito válasza YencY (#242) üzenetére


mojito
csendes tag

Van már 1.05-ös fw?? A Razersupport.com-on csak 1.03 van!
Nem lehet , hogy elírtad?

(#247) mojito válasza WolfByte (#244) üzenetére


mojito
csendes tag

Ja, ez nagyon jó hír, csak kérdés itthon mikor lehet majd kapni..
Biztos nem két nap múlva :F

(#248) YencY válasza mojito (#247) üzenetére


YencY
csendes tag

Nem, nem irtam el, de tök mindegy mert úgy is felteszi mindenki az 1.10-est gondolom.

Hiszek a reinkarnációban, így magamra hagyok mindent!

(#249) -FreaK- válasza mojito (#246) üzenetére


-FreaK-
veterán

1.10es a legutóbbi:) érdemes feltenni kapásból ezt:)

(#250) WolfByte válasza mojito (#247) üzenetére


WolfByte
tag

Lehet kapni több helyen is, hiszen itt csücsül az asztalomon, egy fekete icemat2.0 tetején.
(Visszaolvasni luxus ugyebár.)
Nincs vele LOD probléma, nagyjából 1.5mm körül van a határa, ami igen minimális, quake3 defraghez tökéletesen alkalmas, szóval másra is elégnek kell lennie.

Nincs vele se negatív, se pozitív gyorsulásom játékban, világítanak a gombok is. Egyenlőre nem produkált semmilyen olyan tünetet amit néhányan jeleztek. Szépen muzsikál, jó a fogása is, örülök hogy megvettem!
:C

Driver 1.3, Firmware 1.10
Windows sens: alap (6. csúszka)
Razer sens: 6,5
Gyorsítás kikapcsolva
Scrollspeed: 2. rovátka
Double-click speed: 6. rovátka
1000 MHz / 1800 DPI mellett




[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.