Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) kemotox válasza mindkilla (#2100) üzenetére


kemotox
addikt

Jah tényleg írtad is hogy gariban van, akkor nem szóltam. Ebayen láttam már, csak nem akarok várni egy hónapot mire megérkezik. (Habár ha akkor megrendelem mikor megláttam, akkor már itt lenne.. :D)

(#2102) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Egyébként görgőproblémára, (ha kattintasz vele, nem érzékeli/nem veszi be a kattintást) elvileg van valami spéci spray, amivel meg kell fújni és működni fog.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2103) DGeri98


DGeri98
csendes tag

Üdv
Egérvásárlás előtt állok, és FPS játékokhoz néznék egeret. Saját keresések alapján a Razer Deathadder és a Logitech MX518 (vagy G400,G400S) tetszenek, de legtöbb helyen a Deathadder-t istenítik. Érdekelne, hogy tényleg ez-e az FPS egerek netovábbja, hogy megéri-e az árát, hogy megbízható-e, és hogy melyik variánst érdemes megvenni (hallottam olyat, aki pl nem szerette a 2013-ast). Ha valaki tud valamiféle összehasonlítást kínálni a Logitech-hez képest, azt is nagyon megköszönöm.
Válaszokat mind előre köszönöm!

(#2104) pr1mzejEE válasza DGeri98 (#2103) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Én nem tudok összehasonlítani, de talán ez is segíteni fog:
2008 óta vannak DA egereim, először v1, aztán v2. Mind2-nél kb 3 év után előjön egy mikrokapcsolós hiba (duplát kattint vagy nem veszi be a kattintást), amit egy egyszerű cserével ki lehet küszöbölni. (Pár 100ft-os téma)
Egyébként kényelmes, tetszetős, pontos és profik is használják természetesen.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2105) sbeno válasza DGeri98 (#2103) üzenetére


sbeno
csendes tag

Én nem voltam korábban nagy "egér-fanatikus", úgy voltam, hogy mindenre jó az a 3ezer forintos amim van, de egy ismerősöm ajánlottam pont a Deathadder-t, úgyhogy úgy voltam vele, hogy beszerzek egyet. lementem a Media Marktba és ott szembesültem ezeknek a dolgoknak az árával. gyűjtöttem rá, majd egy hónapja megvettem magamnak a webshopon és 100%ban meg vagyok vele elégedve, ég és föld a különbség! tudom neked ajánlani!

(#2106) reset válasza DGeri98 (#2103) üzenetére


reset
senior tag

Nekem van egy fél tucat egerem... :DDD Közöttük Logitech MX518 és 3 db Razer. Egy "ősrégi" Razer DiamondBack 3G, 1 DeathAdder az első szériákból és egy 3500-as DA...Közös bennük a kiváló optikai szenzor / játékra kiváló. Az MX518 eléggé testes; domború hátának átfogásához emberes tenyér kell - az én kezeim a Razert jobban szeretik. Az oldalsó gombok, amihez külön funkciókat rendelhetsz a játékban - a DB egéren szintén jobban fekszenek - legalábbis számomra. Én FPS-játékhoz kiválónak tartom a Razer DA egereit. :)

(#2107) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok
Nekem egy Razer abyssus 2014 van tudom hogy nem ide kéne de mivel ennek nincs topikja, és lehet a többi is ilyen szóval a görgőt ha használom olyan érzésem van, mint ha valami gyenge egeret kezelnék, többi is ilyen?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2108) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A másik meg az normális hogy a beállitások pl ha újra inditom a gépet akkor később érzékeli, addig az alapot használja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2109) lacika0926


lacika0926
tag

hali, valakinek nincs elfekvőben egy razer deathadder v2???:D
vagy csak egy "fedő"

(#2110) lacika0926


lacika0926
tag

Üdv, razer deathadder v1 és v2 műanyag burkolata között van meretbeli különbség?
V2 szenzora,nyákja belemenne egy v1 tokba? Vagy v1 lenne a teteje és az alja v2..
Ez így működhet??

(#2111) ImI87


ImI87
őstag

Hali!

Holnap kapom meg a Deathadder World of Tanks egeret és a Goliathus World of Tank egérpadot.

WoT-hot szeretném használni. (lol) Tudnátok adni pár jótanácsot, hogy hogyan lőjem be?
Ami fontos lenne, hogy tényleg pixeleket tudjak mozdítani, és minél kisebb lag legyen.

Eddig csak gagyi egereim voltak, és sosem foglalkoztam a beállításokkal ........

(#2112) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Jelentem, harmadik éve van megoldva a kettős kattintós problémám WD40-el!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#2113) PAUBEN


PAUBEN
tag

Sziasztok!

Van egy razer da 3,5G egerem.
Akinek ugyan ilyen egere van, melyik drivert használja? legacy vagy a razer synapse?

(#2114) kemotox


kemotox
addikt

Sziasztok!
Égető kérdésem a következő:
Van onboard memory a 3.5G-ben? Nekem rémlik, hogy mintha lenne, de sehogy sem tudom megoldani a dolgot se synapséval, se legacy driverrel. Alapból 1800 DPI-vel megy asszem, vagy nemtom, de rohadt gyors, egy fingástól kimegy az egér a képernyőből. 800 lenne optimális, esetleg 400. Gondoltam végignyomogatom az alap profilokat az egér alján található gombbal, de semmi sem történik. Nekem az tűnik valószínűbbnek, hogy nincs benne memória, a dobozán sincs írva, viszont ezt a dpi váltós - semmi sem történős dolgot nem nagyon értem. Találkozott már valaki ilyennel?

(#2115) Qlty


Qlty
tag

Sziasztok. Kb 6. éves Razer DeathAdderem (Classic) egy ideje azt mondja h nem mindig akarok bal oldalon kattintani, kb 8-10 klikkből 1-2x nem reagál. Windowsban vagy böngészésnél rohadt idegesítő, és csak erősebb vagy többszöri kattintásra dolgozik. Próbáltam már kifújkálni a gomb alatt, de nem segített. Az előző Diamondback pedig duplán kattintott már a végén... :( Nem értem mi lehet a baj? A Driver különböző beállításai sem segítettek eddig. Mit lehetne vele még kezdeni?

(#2116) Qlty


Qlty
tag

Közben visszaolvasva látom hogy elég gyakori a probléma és lehet mikrokapcsolót kellene cserélni. Ebben esetleg valami tapasztalat? Új beszerzése csere stb?

(#2117) aszamóca válasza Qlty (#2116) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Nekem Razer DeathAdder 2013 gamer egeremet ilyen mikrokapcsolós típushibával kicserélte a 220volt, tavaly júniusba egy újra. Nos, most az újnál is ugyanez a hibajelenség jött elő. Ha évente kicserélgetem, az ötezer forintomban, és két nap utánajárásba kerül. A felső borítás az körömmel szépen lepattintható, csak utána az illesztések nem engednek. Talán alul a címke alatt van elrejtve egy rögzítőcsavar, Ebben az esetben akkor nem igazán bontható észrevétlenül. Ezért kérdezném, hogy valaki szedett-e már szét ilyet?

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2118) pr1mzejEE válasza aszamóca (#2117) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Matrica alatt is van alul. Egyébként az összes DA-ban ilyen szarok a mikrokapcsolók. Ki kell cserélni egy normálisra, ami kibírja több évig.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2119) aszamóca válasza pr1mzejEE (#2118) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Köszi a választ. Tudsz esetleg beszerzési helyet a mikrokapcsolóra?

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2120) jaffa 2843 válasza aszamóca (#2119) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

HAprón rákeresel: Omron D2F-01F ;)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2121) aszamóca válasza jaffa 2843 (#2120) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Köszi! :R

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2122) MurdR válasza Qlty (#2116) üzenetére


MurdR
veterán

Én így vettem használtan ezzel a hibajelenséggel. Kontakt spray- alkohol fogkefe- sűrített levegő, szárítás

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#2123) MurdR válasza MurdR (#2122) üzenetére


MurdR
veterán

Persze ezzel csak egy kit időt nyersz, az említett Omron mikrokapcsolót mindenképp intézd.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#2124) Cs1csó válasza Lmh (#1918) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, erre hivatkoztam :)

(#2125) golya87


golya87
őstag

Igaz Mambám van, de ha jól láttam ezen az egéren is van az oldalsó két gomb alatt gumiborítás.

A kérdésem az lenne, hogy ha lejött a gumiborítás, pillanatragasztóval, vagy inkább gumiragasztóval rögzítsem?

(#2126) Szinyák


Szinyák
őstag

Sziasztok,
ezen két egér közül melyiket érdemes meg venni főként fps (Bf4) stb illetve Diablo és persze hétköznapi használatra .. Főként a tartósság lenne a szempont, hogy bírja a strapát... minden hasznos infó jöhet..
A mostani Logi G5 kb 8 éve harcol velem és semmi baja olyan még mint a vaj , csak az összes festék le kopott már róla .. :)

Asus ROG Gladius

Razer DeathAdder Chroma

Válaszokat köszi...

Szinyák

(#2127) Bolobi


Bolobi
tag

Hello
Van egy 2013 as DeathDeathadderem
Olyan problémám van hogy letört a bal kilikknél egy ilyen kis műanyag ami a gombot nyomja le.
Lehet ezzel kezdeni valamit?

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#2128) Bolobi válasza Bolobi (#2127) üzenetére


Bolobi
tag


Itt egy kép róla

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#2129) Horvi


Horvi
őstag

Sziasztok,

Megjött a Razer DA3.5G egerem. Gondoltam kipróbálom felrakom a legacy drivert meg a 2.33-as firmwaret. A probléma az lenne, hogy a firmwaret nem engedte felrakni hanem lefagyott kb a felénél. Azóta a gép nem érzékeli az egeret csak annyira, hogy az usb eszköz felismerése közben valami probléma adódott. Az egér sem világít és a legacy driver sem látja. Aki találkozott már ilyennel esetleg tudna valami ötletet adni, hogy mihez lehetne ezzel kezdeni? Nagyon remélem, hogy nem öltem meg az egeret teljesen.

Előre is köszi!
Üdv,
Horvi

Hello darkness, my old friend...

(#2130) makro


makro
aktív tag

Sziasztok,

Reddit-es Secret Santa ajándékozáshoz szeretnék segítséget kérni tőletek. Kicsit trollkodós ajándékot szeretnék küldeni , amihez szükségem lenne egy Razer egér dobozára. Ebben egy Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1 lenne elbújtatva, ami valószínűleg kapni fog egy Razer matricát vagy festést.

Kitudnátok ebben segíteni? ( persze nem ingyen kérném ) :R

(#2131) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok, van valahol egy deathadderes mikrokapcsoló cserés, mindent szájbarágós videó?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2132) Zoltn válasza Horvi (#2129) üzenetére


Zoltn
senior tag

Hát szerintem az a patkány már nem rág többet! :(

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2133) Hadi


Hadi
tag

Sziasztok!

Van egy Razer Deathadder Chroma egerem, kb 1 éves és elő jött ez a dupla kattintós dolog. Pár hónapja jelentkezett először, akkor frissítettem a firmware-t 1.04.02.-re és minden jó lett.
Azonban most megint előjött. Neten nem találok frissebb firmware-t, próbáltam ugyan ezt feltenni de nem javult meg. Van valami ötletetek? Szerintem szoftweres baja van.

(#2134) Horvi válasza Hadi (#2133) üzenetére


Horvi
őstag

El kell, hogy szomorítsalak de ez inkább hardveres jellegű. Nagy valószínűséggel megadta magát a mikrokapcsoló. Azt kellene kicserélni.

Egeres topic összefoglalójában le van írva, hogy alkatrészekért kit érdemes "zaklatni". A cserét pedig otthon magadnak is meg tudod csinálni nem egy nagy cucc. Ha nincs hozzá affinitásod akkor szerintem az egeres fórumon találsz valakit aki egy sörért megcsinálja neked :DD

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#2135) nem.laszloo válasza Dzsabba (#1925) üzenetére


nem.laszloo
újonc

Csáo!
Sikerült megoldást találni a problémára? Nekem ugyanez a gondom :/

(#2136) pr1mzejEE válasza Hadi (#2133) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ez sajnos a deathadderek gyenge pontja. Nekem a v1, v2, 2013 is kb 1-1,5 év után adta meg magát mikrokapcsoló ügyben. Amúgy tökéletes egér, csak cserélni kell a mikrokapcsolóját.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2137) kizio válasza pr1mzejEE (#2136) üzenetére


kizio
csendes tag

És most mit használsz ?

(#2138) aszamóca válasza kizio (#2137) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Én kettőt éltem fel mikrokapcsolóhibával három év alatt. Most mégis megvettem egy harmadikat használtan. Ha ebben is kimegy kicserélem Japánra, mert a többi egér nem igazán tetszik.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2139) pr1mzejEE válasza kizio (#2137) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Tudod te ;] v2-t

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2140) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!
Van egy Deathadder Chroma egerem. Minden gépbekapcsoláskor eltűnik a világítás és csak akkor jön vissza ha lehúzom az egeret az usbről majd visszadugom? Ezzel lehet kezdeni valamit? :U

(#2141) dav<3


dav<3
tag

Sziasztok!

Razer Deathadder Chroma az egér.

A borítás takarításában kérném segítségeteket, ugyanis az izgalmas helyzetetekben vagy ha csak szimplán meleg van akkor izzad az ember keze, biztos vagyok benne hogy ez mással is így van, tehát ráizzad a keze, majd ha ez megszárad elég gusztustalan barnás trutyi marad az egéren. Nekem 1 éve van meg az egér még sosem takarítottam de elég sokat gameltem vele, LAN-on is voltam ahol azért a légkondi se olyan meg a feszültség se szóval izzadtam rá rendesen. Elég csesznye már, szépen meg akarom takarítani de nem tudom hogyan kéne, dörzsölgetésre nem jön le az a ragacs, kapargatni tudom de az sem az igazi, ilyen alkoholos cuccokat meg nem mertem rá tenni nehogy azt a gumis műanyagot megoldja.

Szóval a kérdés hogy ki hogy szokta takarítani a Deathadder-ét.

Előre is köszi a segítséget, Csáó!

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#2142) Land


Land
veterán

Új egér vásárlása előtt állok.
DA-ból mindenképpen a Chromat érdemes venni vagy a 2013, esetleg a 3.5G is bőven jó lenne? Ahogy látom a 3.5G oldalán nincs gumi, az talán hiányozna nekem ha szépen lehet rajta "kapaszkodni". Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2143) aszamóca válasza dav<3 (#2141) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Mosogatószeres víz, (pl. Jar) lehozza. De az alkohol sem hiszem hogy megoldja az anyagot. Kis területen csinálj próbát egy fülpiszkával, és kiderül.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2144) dav<3 válasza aszamóca (#2143) üzenetére


dav<3
tag

És le kéne szednem a burkolatot nehogy bele menjen a víz? Vagy csak óvatosan kis ilyen pamaccsal törölgessem?

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#2145) TeebyKay válasza Land (#2142) üzenetére


TeebyKay
őstag

A képességei a régieknek is nagyon jók, de ha jobban szereted az új cuccokat és sok a pénzed akkor lehet a chromat is, nem lesz nagy különbség.

(#2146) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok elromlott az egerem (bal klikk) volt még rá gari, bedobtam a boltba. Elküldték szervizbe július végén, azt mondta a srác hogy futár hozza házhoz ha kész. Szerintetek mennyi idő lehet még kábé mire hazajut?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2147) aszamóca válasza dav<3 (#2144) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Le is szedheted, de nem csorgó mosogatóronggyal gondoltam. :) Egyébként szakszerűen ezt tisztítóhabballehet leszedni, csak azért pénzt kell kiadni. Mondjuk az bármire jó utána.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2148) dav<3 válasza aszamóca (#2147) üzenetére


dav<3
tag

Simán törölköző sarkát megnedvesítettem, dörzsölgettem, aztán szárazzal, és mint az új, minden retek lejött róla, szét sem szedtem semmi, kb. 3-5 perces művelet volt max szóval teljesen elégedett vagyok az eredménnyel!

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#2149) pista1235


pista1235
tag

sziasztok!

valaki nem tudná megmondani hogy razer deathadder chromaban a görgőnek milyen mikrokapcsolója van?
nem mindig akar kattintani aztán gondoltam kicserélném :)

http://www.ebay.com/itm/5PCS-Brand-New-Panasonic-Square-Micro-Switch-for-Mouse-Black-Button-/161880232666

ez jó lenne bele?

[ Szerkesztve ]

(#2150) RAiN91 válasza .LnB (#1997) üzenetére


RAiN91
őstag

Nekem fél éve lett cserélve, az eredeti omronra. És most megint előjött a duplaklikk. Még nem tudom, kenegetem-e, vagy ha már szétszedem, akkor lehet egyszerűbb rögtön cserélni is. Fogok egy régi tesco-s egeret, és annak a kapcsolóját belerakom, Razer Diamondback is évekig ment úgy.

(#2151) RAiN91


RAiN91
őstag

3. mikrokapcsoló után jött egy görgő tengely törés. Van esetleg valakinek? Kínából 3-4-5 hét mire ide érne.
Az előző DB Plasma egeremet 10 évig használtam mire eladtam. Ez sokkal kényelmesebb, jobban néz ki, de már most ennyi baja van..

[ Szerkesztve ]

(#2152) RAiN91


RAiN91
őstag

Már az 5. mikrokapcsoló van bent 1 éven belül, utolsó 3 darab 2 hónapon belül.
Először gyári Omron (nem kínai) került bele, utána már csak régi tescos egerek jobbegér mikrokapcsolói.

Nem lehet, hogy itt az elektronika sz*r? Nem nyomom túl erősen, nem csapkodom. A hiba pedig az szokott lenni, hogy pl. kijelölésnél elveszik a kijelölés húzás közben, illetve a duplaklikk. Nyílván ha erősebben nyomnám, jó lenne, de nem ahhoz vagyok szokva. Nagyon bejön ez az egér formára, fogásra, de mindig csak a baj van vele. Az előző Diamondback Plasma 10 évet ment, amiben egyszer volt csak mikrokapcsoló csere, és csak azért cseréltem le mert már szét volt kopva kívül.

(#2153) nesh_019


nesh_019
senior tag

sziasztok, vettem egy 2013-as Deathaddert, eddig eléggé tetszetős, az lenne a kérdésem hogy fontos hogy háttérben fussanak az egér programjai?
A GameManegaService és a RazerSynapse 3??? Elég sok memoriát foglalnak, összesen majdnem 300mb-ot?
Nem programozóm az egeret.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#2154) Gólya. válasza nesh_019 (#2153) üzenetére

Razeres garanciát próbálta már valaki? Hogy működik? Laptopszalonba leráztak ...

(#2155) shut-u


shut-u
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Razer Deathadder Chroma-t,egy darabig nagyon jól működött,csak a görgő alatti mikrokapcsoló valószínű elfosta magát 3 hét alatt. Ezt az eladó valószínű tudta is,mert mióta meg kaptam néha reagált néha nem. Na de a lényeg,nem tudja valaki hogyan tudnám ezt a kapcsolót beszerezni valahonnan? Keresgettem ebay-en de egyenlőre ötletem sincs hogyan is keressek rá. Ebben kérném valaki segítségét

erről a kapcsolóról lenne szó:

Köszönöm!

(#2156) shut-u


shut-u
csendes tag

Tárgytalan! Meg találtam. Ha valakinek ez a problémája Panasonic Square Micro Switch néven keresse az ebay-en.

(#2157) Cheesy válasza RAiN91 (#2152) üzenetére


Cheesy
őstag

Pont ugyanez kezdett nálam jelentkezni kb. 3 hete a 3.5G DA-mal.
CAD-re is használom, ott különösen bosszantó tud lenni a duplakatt.
Az egeret nem csapdosom, nem dobálom.
2015-ben vettem takasta-tól ebayen.
Házilag ki lehet cserélni a mikrokapcsolót?

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#2158) dugo_ válasza Cheesy (#2157) üzenetére


dugo_
veterán

Persze. Kell hozzá egy normális páka, ónszippantó, ón, esetleg folyasztószer.
3 csavar tartja az egeret, kettő a felső talpak alatt, egy a matrica közepén. Szétszedésnél jobbra hajtod szét annyira, hogy hozzáférj a felső nyák csavarjaihoz. Szalagkábelre vigyázni.

Aprón találsz japán Omront olcsón.

(#2159) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Nekem is volt ez dupla kattintós problémám, de WD40 megoldotta, keressetek vissza, hogy mikor volt:)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#2160) Johnny001 válasza Johnny001 (#2159) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

8 éve :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#2161) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok! Razer Deathadder Elite görgő nyikorgás miatt írok. Garanciális hiba vajon? Kezdetben is csinálta, de nagyon halkan gondoltam majd bekopik, de egyre hangosabb és már átlépte a tolerálható szintet. WD40 biztos megoldaná a dolgot, de szerintem azzal a garanciát is elrendezném. Esetleg valami tanács/házi praktika valakinek?

(#2162) BL@CK


BL@CK
aktív tag

Sziasztok. Razer Deathadder 2013 Chroma egerem van, bal gomb néha duplát kattint olykor egyáltalán nem érzékeli a klikkelést. firmwaret többet is próbáltam, gondolom a kapcsoló cseréje lenne a megoldás. Ez rendben is van, de akkor miért lehet az, hogyha egy frissen telepített win-re vagy olyan gépbe dugom bele amin még nem volt, elég sokáig nem jön elő a probléma :F OMRON D2F-01F kapcsoló kell bele ugye?

Shatter your limits!

(#2163) Iginotus


Iginotus
őstag

Van egy Razer Deathadder 2013-asom kicseréltem a középső klikket elvileg jót vettem hozzá:
[link]
De akkora a gomb, hogy nem tudom rendesen összecsavarozni mert akkor beszorul a görgő és állandóan klikkel. Már lecsiszoltam az aljából egy kicsit de még így sem jó. Valaki tudna linkelni egy olyat ami 100% hogy jó? :D

Plug and Pray... :)

(#2164) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Vettem egy razer szettet,egér egérpad bill. Lehet esetleg valahol letölteni előre elkészített rgb profilt? Nekem eléggé bonyolultnak tűnik a beállítása eléggé zavaró hogy változtatja minden a színét stb.. Jó lenne ha valahol tudnék letölteni kész beállításokat. Köszönöm szépen. :R

(#2165) lajosx


lajosx
őstag

közben találtam pár profilt ami egész jó,de ott a egérpad nincs benne az nem világit valahogy meglehet csinálni az is ugy világítson vagy ahhoz teljesen új kell?

(#2166) lajosx


lajosx
őstag

Van esetleg másik topik ahol razer termékekkel kapcsolatban tudok segitseget kérni?

(#2167) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Jelentem, hogy még mindig működik a dupla klikkes egerem, WD40 még mindig tart :) 10 év

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#2168) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Még mindig tart! :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#2169) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hali!

Még mindig jó!

Üdv.: Zsolt

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.