Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) varga911


varga911
senior tag

Mindenkinek ennyire problémás az egér? 8k-ért vettem nyár elején bontatlanul, nem kattog, nem nyikorog, csak kicsit kopott a talpa. :U

(#702) Lethal Gene válasza varga911 (#701) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

milyen mindenkinek...nekem mar megvban legalabb egy napja..es tokeletesen megy...:)

en nagyon elegedett vagyok vele, pedig igencsak harklis vagyok az egeremre...MX 500 halala utan ez a harmadik egerem, a tobbi egyeb markas egeremet 1 ora hasznalatutan kujldtem vissza postafordultaval..:)

Ez a DeathAdder viszont nagyon szimpatikus...baromi jol nez ki, es nagyon precizen lehet hasznalnai minden funkciojat...:)

[ Szerkesztve ]

(#703) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Hali!
Taoasztalt mar vki olyat hogy beragad a bal klikk? - marmint szoftveresen. Jatszok kvek kozben es idonkent lő magatol.. Ha kattintok megegyet abbahagyja. Kicsit zavaro.
Legujabb driver+fw van fenn. Ötlet?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#704) varga911 válasza Madn!ght (#703) üzenetére


varga911
senior tag

Szoftveresen nem ragadhat be, ha magátől kattint, az valószínüleg kontakt hibából adódik. Gari.
Üdv!

(#705) Madn!ght válasza varga911 (#704) üzenetére


Madn!ght
addikt

Most kop kop kopp nem csinálja... én driverre gyanakszok, mert fw frissites utan nem inditottam ujra es akkor csinalta.

üdv:mađ

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#706) DroneZ^ válasza Madn!ght (#703) üzenetére


DroneZ^
őstag

legujabb figyelesem szerint nem mindig az egér hibája, csben is csinalja, több egerrel is és nem mindig a ludas, beakad a program picit, vagy a proci terhelés alatt van, és ugrik 1-et a jatek és 2 lövésnek vagy beragadás is lehet. De attól még lehet az egér hibája... :U vedd le 500hz re ha 1000-ren volt, ha ugy jo, akkor hiba oka megvan!

[ Szerkesztve ]

(#707) Madn!ght válasza DroneZ^ (#706) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ott a pont. Azota nem csinalja, miota levettem 500 Hz-re! :) :C

Köszike!

üdv: mađ

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#708) CséZé


CséZé
őstag

Hi tulajok!
Úgy döntöttem veszek egy ilyen egeret. Fél év garival adják, megéri ennyi garival? Ha annyi ideig nem volt baja akkor valszeg utánna sem lesz? Mennyire megbízható "elnemromlás" szempontjából ez az egér?
Sürgős lenne a válasz, előre is thx :R

(#709) Lethal Gene válasza CséZé (#708) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

dunno, en gari nelkul is megmertem venni...:) annyira csakjo, mint a Logitech...es ugye ez meg a hasznalattol fugg..mennyire stresszes a kezelo szemelyzet keze...:)

az eddigi tapasztalatom nagyon pozitív, nekem meg az eger hasnaal a tipikus kopasa sem jelentkezett!! pedig gyari tappancsokkal hajtom napi 15 orat...
keress ra itt aprohardveren, egy srac ujakat arul nagyon jo aron! (igaz gari nelkuliek, de origi csomagolas, legujabb driver es fw vel, tehat friss aru...)

(#710) feka007


feka007
nagyúr

Mit ajánlotok 12-13k-ért nekem? Most a Diamondback 3G-t nézem, de nem vagyok annyira a szakmában, megéri ez a rágcsáló, vagy inkább vegyek G5-öt vagy más Razert? :)

(#711) harylmu válasza feka007 (#710) üzenetére


harylmu
őstag

sztem DA :)

(#712) Lethal Gene válasza feka007 (#710) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

abszolutli DA! a legjobb vetel..nem kell ezt tovabb ragozni...es 9k ert kapsz ujat! keress rai tt aprohardveren! ;)

nem kell 12 ert nezegetni, ha 9k ert megkapod a legjobb egeret! :) a G5 visszalepes ehhez kepest!

(#713) feka007 válasza Lethal Gene (#712) üzenetére


feka007
nagyúr

A Diamondback 3G nem a DA-nak a továbbfejlesztése? Jó hosszú távra kéne a cucc, 2-3k-n nem múlik, azért kérdem. :)

(#714) CséZé


CséZé
őstag

Úgy néz ki h hétfőn meglesz a DA-m :B Milyen drivert meg fw-t kell hozzá feltenni? Elég ami a CD-n van?

(#715) varga911 válasza feka007 (#713) üzenetére


varga911
senior tag

A diamondback 3g a DA hardvere diamondback külsövel. :)

(#716) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Minden hezitáló, egérvásárlás előtt állónak nyugodt szívvel merem ajánlani a Deathaddert! Kicsit féltem tőle, mert nagyon nehezen tudom megszokni az új formákat. (mx500at 2 evig nem tudtam ;)) Diamondback plasma után váltottam rá, de nagyon jó tapasztalataim vannak egy hét után. leszáítva az 1000hzes bugot, kitűnő, pontos. Qck+ padon nagyon lágyan siklik! még a megrendelt skatezre sem volt szükségem... Szóval nálam csillagos 5ös!

üdv: mađ

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#717) feka007 válasza varga911 (#715) üzenetére


feka007
nagyúr

Ergo melyiket válasszam kőkemény játékra? Kb. egyforma árban van a Diamondback 3G-vel, DA-ról úgy hallottam, hogy jobb a fogása, a 3G pedig szebb szvsz, úgyhogy nem tok dönteni... :)

[ Szerkesztve ]

(#718) varga911 válasza feka007 (#717) üzenetére


varga911
senior tag

Azt vegyed amelyiknek jobb a fogása, a szépségtől nem fogsz jobban játszani. :DDD

(#719) feka007 válasza varga911 (#718) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát jó lenne kipróbálni vhol... Neked esetleg nincs tapasztalatod mindkettővel? :B

(#720) CséZé válasza feka007 (#719) üzenetére


CséZé
őstag

pixelben ki lehet próbálni, de az én kérdésemre senki nem válaszol? :O

(#721) harylmu válasza CséZé (#714) üzenetére


harylmu
őstag

Razerzone.comról a legfrissebb drivert leszede,majd a legfrissebb FW-t azt kész. gl in the future :D

(#722) CséZé válasza harylmu (#721) üzenetére


CséZé
őstag

és razeroldali fw frissítéstől tuti nem hal meg az egér?
Miért jó egy fw frissítés? :)

(#723) Madn!ght válasza CséZé (#722) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem hal meg az egér, kivéve ha közbejön egy áramszünet :)

Válasz a 2. kérdésedre:
Changes:
1) The new firmware v1.25 is to be use with the Driver v1.08. It is not compatible with older driver and vice versa.
2) Fixes some compatibility issues with certain models of some motherboards in the market, causing it to be un-recognized.

;)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#724) varga911 válasza feka007 (#719) üzenetére


varga911
senior tag

Egy DA-t használok, de fogtam már DB-t is. Szerintem DA egyértelműen. :)

(#725) feka007 válasza varga911 (#724) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha ezt most elfogulatlanul mondtad, akkor meggyőztél. ;) Na és mennyire finnyás a felületekre, nem elég neki egy akármilyen alátét, kell vmi speckót vennem alá?

(#726) varga911 válasza feka007 (#725) üzenetére


varga911
senior tag

Arra kell figyelned, hogy leér a hasa. Műanyag padon gáz, akkor mindenképp kell venned rá egy adag hyperglideot/teflont. Szöveten teljesen jó, én egy QCK+-on használom, gyári talpakkal is tökéletes.

(#727) feka007 válasza varga911 (#726) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem tudsz vmi helyet, ahol értelmes árban van a cucc? Pár kiskert néztem, de 13k alatt sehol sem kapni, azért ez vicc. :F

(#728) CséZé válasza feka007 (#727) üzenetére


CséZé
őstag

Tudok 8.5k-ért S.Ferit nézd meg itt a bazárokban. Én is tőle veszem.

[ Szerkesztve ]

(#729) Lethal Gene válasza feka007 (#727) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nem ártana olvasni a topikot, egy csomoszor leirtam, hogy egy srac arulja itt 8500 ert a prohardveren...google hasznalatat meg kellene tanulni.. "deathadder ár"...

LINK LUSTAKNAK

[ Szerkesztve ]

(#730) feka007


feka007
nagyúr

1 hét gari? :D :U

(#731) Madn!ght válasza feka007 (#727) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én is S.feritől vettem 8500 ftért. Korrekt,megbízható eladó.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#732) varga911 válasza feka007 (#730) üzenetére


varga911
senior tag

Én gari nélkül vettem 8 ezerért, semmi gond vele mostmár majdnem fél év után. :)

(#733) Armando_19


Armando_19
őstag

Srácok. Nagy kérdés
CS 1.6 alatt az egeret ha jobbra balra mozgatom, felfele húz.(elég erősen.)
más is találkozott már ezzel a problémával?
Source és minden más játék alatt tökéletesen üzemel.

(#734) Madn!ght válasza Armando_19 (#733) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam 1000 Hz-en voltak bugok. 500-on viszont nincs problem :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#735) Armando_19 válasza Madn!ght (#734) üzenetére


Armando_19
őstag

Na ezt még nem próbáltam, csak DPI-t állítottam vissza.

(#736) Armando_19 válasza Armando_19 (#735) üzenetére


Armando_19
őstag

Kipróbáltam, és sajna ez sem segitett.

(#737) CséZé


CséZé
őstag

Holnap megyek az egérért + QCk-ért :B
Mi lesz az első tapasztalatom egy 400DPI-s A4Tech után? :)

(#738) BeaT_D válasza Armando_19 (#733) üzenetére


BeaT_D
csendes tag

-noforcemaccel -noforcemparms, set lanch optionsbe ezek be vannak lőve?(van még egy harmadik parancs is, az már nem tudom mi volt). Nekem g5-nél ezek kijavítottak 1-2 bugot, nem tudom itt is segít-e, de egy próbát megér.

(#739) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Sracok! Kell valkainek egy Razer Reclusa Illuminateor gamer billentyuzet? Igen csak frankon nez ki mellett a DA! :) Mindketten ua keken vilagitanak!
LINK

(#740) DroneZ^ válasza BeaT_D (#738) üzenetére


DroneZ^
őstag

-noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd
windows/vezérlöpult/egér/egérmutatóbeállitasai/ rámutatás pontosságának javitasa PIPA KI. ha ezek utan nem megy akkor van 1 accel.exe-m, az biztosan megoldja. UJ firmware kell, drivert nem raknek. fenti parancsokat, steam/games jobb gomb a cs-nél és ahogy a kolléga mondta properties/set launch properties és beirod 1 az egybe amit fent irtam, ennyi.

(#741) CséZé


CséZé
őstag

Na megvan az egér. CD-ről feltelepítettem a drivert, az az fw-t is felnyomja vele együtt?
Tapasztalatokat később írok :)

(#742) CséZé válasza CséZé (#741) üzenetére


CséZé
őstag

Na feltelepítettem a razeroldali drivert+fw-t.
1 óra game után a vélemény: húúúúúú bazz :DDD Nagyon pontos az egér, oda lő ahol a célkereszt van. Csak még szokni kell, mondjuk a fogása nagyon kényelmes.
1000Hz-en és 1800DPI-vel használom.

(#743) DroneZ^ válasza CséZé (#742) üzenetére


DroneZ^
őstag

altalaban minden egérre igaz hogy a célkeresztbe lö :D:D:D

(#744) CséZé válasza DroneZ^ (#743) üzenetére


CséZé
őstag

De nem úgy :DDD hanem gyors rántásnál, és azt vettem észre h abban a pillanatban h kattintok, sőt madjnem előtte :DDD

(#745) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok.
A G1-emhez szeretném az USB-t tuningolni, de a mouserate azt írja, hogy:
Could not find a valid sequence!
Please use Windows' original "usbport.sys"!
Tudtok erre valami megoldást?

(#746) DroneZ^ válasza d@minator (#745) üzenetére


DroneZ^
őstag

vistád van?

(#747) Lethal Gene válasza d@minator (#745) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

oda kell navigalni a windows/system32/drivers/usbport.sys hez. nekem is ez volt tegnap a felesegem gepenel..:)

(#748) CséZé


CséZé
őstag

Nektek nem melegszik az egér? Egy idő után le kell vennem a kezem róla mert idegesít h meleg :F

(#749) Lethal Gene válasza CséZé (#748) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nem veszes, a pulzalo logo miatt van sztem..:) amig nem mondtad, eszre sem vettem..:)

(#750) d@minator válasza Lethal Gene (#747) üzenetére


d@minator
addikt

XP-m van. Légyszi írd le hogyan is kell oda navigálni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.