Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID

Hozzászólások

(#858) Comanche


Comanche
tag

Sziasztok!

Aminap beszereztem egy raid kártyát, silicon sata-s, de az istennek sem tudom feltelepíteni a win-t. Már két napja görcsölöi vele! A boltban azt mondták, nem is kellene
kislemezes balhé, de gondolom, hogy ez a tanács annyit érhet, mit a többi.... :F

Már alaplapin megvolt egyszer a RAID0, betettem a kártyát, bekapcsoltam a gépet!
A cd-jéről feltelepítette valamit, aztán kikapcsoltam, rádugtam a vett kártyára a winyókat, eztán semi! (azt mondták, így el kellene indulnia újra) Azóta sem sikerül újratelepítenem!
Kimásoltam a kislemezre a cd-ról a drivert, bár kettő van, van egy 3112raid, nevű, meg egy sima 3112 ezt olvastam a leírásában ami hozzá volt, bár nem értem igazából, nem tudok olyan nyelvül! :F letöröltem a winchiket, megformáztam, ilenk, a raid biosában létrehoztam a tömböt, alúlra írta is, , megadtam neki a 128 k-t win- feltelepít, F6 nyomkodás, driwer betöltés , aztán semmi mikor felmásolta a win a cd-ről a dolgait és el kellene kezdenie telepíteni, vagy előről kezdi az egészet, vagy kíír egy két soros üzenetet a fekete képernyőre, hogy nincs bootolhato valami...(bár ez csak tipp...) És semmi, ezt játszom vele egy napja különbőző beállításokkal! Mit kéne csinálnom vele? valamit biztos én rontok el,mert még nem találtam hozzá rendes leírást! (otthon így nincs netem, itt a munkahelyemen meg nem tudok megnézni semmit, mert le van korlátozva, ide is /PH/ szerintem csak valami véletlen folytán lehet bejutni/ Segítsetek kérlek! A betett linkeket sem tudom megnyitni, de gondolom valamelyikötők csinált már ilyet, vagy ért hozzá)
Előre is köszönöm! :R

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.