Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID

Hozzászólások

(#767) Comanche


Comanche
tag

Sziasztok!

Az a nagy gondom (már másfél napja olvasgatok...) szerettem volna csinálni egy RAID0-át!
A számítógép viszont nemszeretné,hogy én szeressem: Nagynehezen sikerült egy tömbbé varázsolnom a két winyót(2xSamsung 80GB SATA) Már ezt is csak a via raid toolsal sikerült, mert a raid biosába, vagy mibe nem negyon sikerül belépnem! Van hozzá, egy gyári kislemez RAID célra, de nem akar működni! Bootolásnál meg kiírja A: error B:error elvileg egy kislemez van benne, de a win is kettőt lát és csak az egyiket lehet használni! Telepítésnél kiválasztom az xp-hez való drivert, továbbengedem, fel is másolja a fájlokat, elkezdené telepíteni, eztán egyszercsak írja, hogy hibás, sérült a kislemez vagy a cd! És akármit csinálok, itt vége... Az XP eredeti, és már vagy 15x fel lett telepítve, tökéletesen működik! A kislemezről meg elötte rendesen dolgozik! Akkor mi a nem jó? A vis raid tools-al 60k-s ra csináltam a tömböt, nemtudom, az jó e! A BIOS-ban rendesen látja via raid 0 nak egyben a kettőt, de nem tudom, mi a gond! Pedíg csináltam másik kislemezt is, leszedtem a gyártó oldaláról, de az sem megy! Az igaz, hogy nem tudom hol kellene, vagy kelene e egyáltalán a BIOS-ba átállítani, vagy engedélyezni a RAID-et, meg a kislemezre is irt valamit, nincs egy hetes a lapm és ebben nem igazán találom ezeket a beállításokat! Mi lehet a gondja? Mit rontottam el?

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.