Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) RangerFox


RangerFox
veterán

Fifa multi csak nekem szaggat?

(#7802) fausto válasza Blaise (#7800) üzenetére


fausto
addikt

(#7803) Prime110 válasza Blaise (#7800) üzenetére


Prime110
aktív tag

Nem adhatja ki? WTF? Kedden még halomba állt kirakva...

(#7804) Elims válasza Blaise (#7800) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon sok üzletben megcsinàljàk ezt a gusztustalansàgot.Korrekt...

Szabo: Boldog Születésnapot! :-) (ha tényleg ma van.)

(#7805) Gijon válasza Elims (#7799) üzenetére


Gijon
senior tag

Ez már "UFO" technológia nálam..., szóval fogalmam sincs. Ok, hogy ip címet megadsz neki, de melyiket? Ha statikus az ip.-d, amit a szolgáltató ad (jópénz fejébe), akkor összejöhet, bár akkor sem mondanám tutira.

(#7806) Elims válasza Gijon (#7805) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)

Aki frissítette a vita tv-jét kérem írjon meg nekem egy fontos dolgot.
Amikor feldobja,hoy update softwer--O.K.--next--itt megkérdezi-e,hogy honnan?Ps3/Pc/Online?
Ez fontos lenne..

(#7807) RangerFox válasza Elims (#7806) üzenetére


RangerFox
veterán

Aha, Wifi, Ethernet, Ps3, PC

(#7808) RangerFox


RangerFox
veterán

Sírjunk vagy nevessünk? :F A vita nem halott

(#7809) fausto válasza RangerFox (#7808) üzenetére


fausto
addikt

Az ilyeneket olyan szívesen tarkón vágnám egy lapáttal. Növesszenek már golyókat és nyögjék ki, hogy "hát igen, valójában már leszarjuk, de ha valaki nagyon akar rá fejleszteni, hát legyen"

(#7810) perge666 válasza RangerFox (#7808) üzenetére


perge666
veterán

Ez míért nem lepett meg? :U

(#7811) Elims válasza RangerFox (#7807) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Nekem sajnos nem ad lehetőséget kiválasztani. :-(((
Rögtön kiírja,hogy 3.55 elérhető és ha next-re nyomok már tölti is lefelé.Persze letöltés közben tudok cancel-t nyomni.
Neked mikor adja fel ezt a választási lehetőséget?
Wifi-n vagy kábelen csatlakozik az internetre?

(#7812) RangerFox válasza Elims (#7811) üzenetére


RangerFox
veterán

Öhm beállítások, system update, és ott lehet kiválasztani. Wifin

(#7813) Elims válasza RangerFox (#7812) üzenetére


Elims
veterán

Nálam nem lehetett. :-(
Most pedig amíg kimentem egy cigire megfrissítette. :-(((( Cancel-t nyomtam rajta,100%.
Most kiderül,hogy megy-e az uncharted.Mert ugye a "hack" meg volt csinálva.Igaz,volt egy olyan írás is,"Do not update,3.55 kills this...." vmi ilyesmi. :-/

(#7814) boost válasza Elims (#7813) üzenetére


boost
addikt

Látod, a dohányzás káros. :D

(#7815) Elims válasza boost (#7814) üzenetére


Elims
veterán

:-(((((

Nagyon el vagyok keseredve. :-(((
Most a store-ról töltök le pár dolgot,psp-gran turismo,castlestorm,ridge racer és uncharted.Utóbbinál kiírta,hogy nem kompatibilis. :-((( Ha letöltötte/telepítette kiderül.
Nagyon gondolkozom egy másik vita tv vételén. :-((( Ezt meg eladom 7500Ft-ért +2 év garanciával.
Nagyon kár érte. :-( Így nekem pontosan semmit nem ér. :-((

Szerk.:
Jaa,és tudtam hozzá letölteni rom-ot.Direkt mindenek előtt letöltöttem a 3.36-ot és 3.50-et.Fent volt a 3.51 is.

[ Szerkesztve ]

(#7816) fausto válasza Elims (#7815) üzenetére


fausto
addikt

Nem nagyon követtem az eseményeket, de szerintem ne stresszelj rajta, valószínűleg nem fog ez így menni.
Mondjuk annyira nem követtem az eseményeket, de ha jól értettem: a hack sikerült, de a játékokat nem tudtad letölteni frissítés nélkül. Szerintem ez sehogy sem fog menni, új géppel sem. Ha le akarod tölteni a játékaidat, akkor frissíteni kell a legújabb fw-re. Ha felmásolod a memóriákártyára valahogy (vagy a Vita-n töltöd le, vagy a PS3-mal, PS4-gyel párosítod), ahhoz, hogy menjenek, aktiválni kell a PS TV-t, amihez megint csak be kellene jelentkezni, azaz megint ott tartunk, hogy frissíteni kell.
Én azt mondom, hogy ha tudod, akkor használd így, ahogy most van, semmi sem garantálja, hogy ha veszel egy újat, azzal menni fog. Nekem sem sikerült, de ez van, azért egy pár játék megy rajta, amit szíves tolok tévén :) (pl. Persona 4, Killzone, Soul Sacrifice) Az Uncharted nekem is fáj, de ez van (amúgy meg ilyet itt nem szabad mondani, de reméljük előbb-utóbb lesz rendes törés és majd akkor lehet tolni minden rajta)

(#7817) Elims válasza fausto (#7816) üzenetére


Elims
veterán

Zavar picit a téma,mert 90%,hogy ment volna.Szerintem a 3.20-as szoftver ami rajta volt kevés volt és amit Yusukee tanácsolt (qcma) simán ment volna egy -mondjuk 3.50-nel.Így rá tudtam volna másolni.

Én arra amit írsz már kb.2éve várok.Most lett volna egy gyenge esélyem vmi ilyesmire -ami nem teljesen az- és az is elment. :-/

Na mindegy.Van mivel játszanom,így lehet,hogy az lesz amit írsz...

(#7818) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Most néztem pc-n a Store-ban, hogy akciós a Resident Evil™ 1, 2 and 3 Bundle, 1836 Ft. A Vita most nincs nálam, ezért pár napig nem tudom megnézni, de ha online megveszem, ott lesz a Vitán?
Volt már egyszer ez az akció, de akkor a Vitáról a Store-ba belépve nem volt elérhető ez a Bundle, csak a pc-s Store-ban...

(#7819) sgfoolgs válasza tomee007007 (#7818) üzenetére


sgfoolgs
újonc

Persze , megveszed pc store-on keresztül, majd amikor a vitát használod ismételten belépsz a store-ba és akkor ott lesz a download listában

(#7820) tomee007007 válasza sgfoolgs (#7819) üzenetére


tomee007007
őstag

Az rendben van, de úgy is hogy ez a pakk nem elérhető alapból a Vita Store-ban?

(#7821) Tegla80 válasza tomee007007 (#7820) üzenetére


Tegla80
addikt

A vita nem hozza azt a bundle-t,megneztem.
A pc-store,meg psp-ps3 verzionak irja a leirasban,ha megnezed es sehol nem irja,h menne vita-val...

Sony® & PlayStation®

(#7822) tomee007007 válasza Tegla80 (#7821) üzenetére


tomee007007
őstag

Bal oldalt a kompatibilitásnál ott a vita, plusz a szűrésnél is kiadja a vita játékok közt....

(#7823) Tegla80 válasza tomee007007 (#7822) üzenetére


Tegla80
addikt

Ott valoban irva van,de a jatek konkret leirasaban nem szerepel a vita,mint eszkoz....

Sony® & PlayStation®

(#7824) fausto válasza tomee007007 (#7822) üzenetére


fausto
addikt

Ha a webes felületen kompatibilisnek írja, akkor mennie kell Vita-n. Ha mégsem, akkor jogosan verheted az asztalt a support-nál, hogy kéred vissza a pénzed. Szerintem vedd meg nyugodtan (max egy print screen-t csinálj a felületről, hogy tényleg ott van mellette a Vita.
Amúgy ha egyenként nézed meg a részeket, a Resi 1 és 3 Vita kompatibilisnek írja, a 2-t nem. A franc sem érti, de ettől függetlenül, ha gáz van, vissza kell adniuk a pénzt!

#7823 Tegla80: Össze-vissza írja, a bal oldalon az van, hogy "Playable on PS3, PS Vita", de a PSP nem szerepel. A Description-be az van, hogy "Compatible with PSP™ (PlayStation®Portable) and PlayStation®3", ott meg a Vita nincs benne.
Ha viszont a részeket nézed külön-külön:

RE1: "Compatible with PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita and PlayStation®TV."
RE2: "Compatible with PSP™ (PlayStation®Portable) and PlayStation®3."
RE3: "Compatible with PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita and PlayStation®TV."

[ Szerkesztve ]

(#7825) perge666 válasza tomee007007 (#7818) üzenetére


perge666
veterán

Akkor ez most PS3-as??
Mert akkor benevezek rájuk.

(#7826) tomee007007 válasza perge666 (#7825) üzenetére


tomee007007
őstag

Én már nem tudom :DDD
Lehet hogy benevezek rá és bevállalom az áldozati bárány szerepét ;)

(#7827) Tegla80 válasza tomee007007 (#7826) üzenetére


Tegla80
addikt

Nincs mas sztem sem,mert irnak ossze vissza mindent.... :D

Sony® & PlayStation®

(#7828) fausto válasza tomee007007 (#7826) üzenetére


fausto
addikt

De a jó hír, hogy mivel szerepel a bal oldalon, hogy Vita-n is játszható, így visszakérheted a pénzt, ha mégsem megy ;)

(#7829) szilchi


szilchi
őstag

Én megvettem a Resident Evil bundel-t a PS TV-hez.Ha megjön a kontroller akkor majd megnézem,melyik megy melyik nem.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#7830) Karma válasza tomee007007 (#7822) üzenetére


Karma
félisten

Be tudná valaki linkelni ezt a bundle-t? A US Store-ban nem sikerül a keresővel megtalálnom :F

“All nothings are not equal.”

(#7831) Tegla80 válasza Karma (#7830) üzenetére


Tegla80
addikt

itt az angol....
Us ben nincs ez sztem,mert En sem talalom.....

Most vettel pstv-t..... esetleg arra csinalj egy Eu-s accot es vedd meg oda,mert maskepp ez nem lesz elerheto neked.(tobb kartyad meg csak van valszeg.....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7832) szilchi válasza Karma (#7830) üzenetére


szilchi
őstag

Resident Evil Bundel

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#7833) Karma válasza Tegla80 (#7831) üzenetére


Karma
félisten

Kőszi, akkor nem én voltam a balfék. Kár érte, majdcsak csomagolják amott is. A TV valószínűleg nem lesz hosszú életű (elfogytak a HDMI portjaim :DDD), úgyhogy csak ezért nem csinálok másik fiókot. Főleg, hogy formáznom is kéne hozzá.

“All nothings are not equal.”

(#7834) sgfoolgs


sgfoolgs
újonc

Yotube videókra rá néztem hogy van ez resident evi 2 ps vita dolog , vannak is olyan videók amin vitán játszanak és a kommentek között itt-ott szerepel hogy nem tudták letölteni ps vitára , hanem ps3-ra és onnan másolták át ps vitára, hogy ez mennyire igaz az más kérdés , de lehet hogy összefüggésben van ezzel a psn store mizériával

(#7835) fausto válasza sgfoolgs (#7834) üzenetére


fausto
addikt

Én is úgy emlékszem, hogy játszottam a Resi 2-t vitan-n (csak közben lejárt a Plus-om, ezért nem tudom most kipróbálni)

(#7836) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Olvastátok a hírt, hogy a Sony bejelentette, hogy soha többet nem fejleszt Vitára? :W

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7837) RangerFox válasza KOHO (#7836) üzenetére


RangerFox
veterán

Sz*rd már le, mindenki azt csinálja :DDD

(#7838) KOHO válasza RangerFox (#7837) üzenetére


KOHO
senior tag

Mivel fognak akkor az emberek játszani ha tényleg semmi nem fog rá jönni?:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7839) RangerFox válasza KOHO (#7838) üzenetére


RangerFox
veterán

Más kiadók adhatnak ki rá játékot, készülőben is van egy pár. Meg eddig se volt sok új megjelenés, a japán játékokon kívül, szóval ezek a hírek kb lóf*szt se érnek. Amúgy most van Vitád vagy nincs? :DDD

(#7840) fausto válasza KOHO (#7838) üzenetére


fausto
addikt

Most végül is megint vettél gépet?
#7839 szabo111: Na igen, bennem is ez merült fel :D

[ Szerkesztve ]

(#7841) ldave válasza KOHO (#7836) üzenetére


ldave
félisten

Azt is olvastad, hogy kapásból cáfolták is ezt a híresztelést? [link]

A Slime draws near! Command?

(#7842) boost válasza KOHO (#7836) üzenetére


boost
addikt

Utóbbi egy évben a Terraway-en kívül nem is jött rá talán más Vita only cím.

(#7843) RangerFox válasza boost (#7842) üzenetére


RangerFox
veterán

ez így ebben a formában nem igaz

(#7844) KOHO


KOHO
senior tag

Nincs Vitám, ps4-em van, de hiányzik egy kézikonzol.. Akárki akármit mond, a telefon nem játékra való. Sajnálom, hogy ez a Vita sorsa.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7845) perge666 válasza KOHO (#7844) üzenetére


perge666
veterán

Én is így vagyok ezzel ahogy te!
Volt 2 PS Vitám is már,nekem ezerszer jobb lenne rajta játszani mint telefonon,de a nagyobb címeket ami érdekelt már végigjátszottam,az indie játékokért meg sokat kérnem,és azokat nem is igazán komálom. :U
Ha néhányszáz forint lenne rá egy játék(gondolok itt indie címekre) akkor elgondolkoznék egy újravásárláson.

(#7846) KOHO válasza perge666 (#7845) üzenetére


KOHO
senior tag

Dettó. Ha lett volna rá több normális játék akkor még a mai napig meglenne. De az már a legalja, hogy egy Fifát se adtak ki rá:) Viszont én ha vennék, akkor is csak OLED-eset, mert ez az LCD kijelzős siralmas. Mintha búcsúban 2 pálcáért lőttem volna.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7847) boost válasza RangerFox (#7843) üzenetére


boost
addikt

Rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, amit tényleg a Sony pénzelt, és mondjuk a küszöböt elérte. Arra céloztam, hogy ez eddig is így volt kb, mégis egy nagyon jó konzol a Vita, és én nagyon szeretem, ezért nem vagyok a hírek miatt elkeseredve.

(#7848) KOHO


KOHO
senior tag

Tudtok olyan helyről, boltról, ahol még lehet kapni OLED-es vitát zsír újat?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7849) perge666 válasza KOHO (#7846) üzenetére


perge666
veterán

Nekem mindkettő oledes volt,az LCD-t nem próbáltam nem is láttam de azt hittem hogy jobb. :F

Tényleg a New N Tasty-t kiadták már Vitára?
Mert amit vettem Storeon,azt írja hogy PS3-PS4-PS Vita kompatibilis,mindkét gépre le van töltve,csak a Vita hiányzik,de PS3 topikban azt mondták annó hogy még ki sem jött Vitára.

(#7850) RangerFox válasza perge666 (#7849) üzenetére


RangerFox
veterán

Még nem jött ki Vitára
Szerk.: Még simán van rá esély, hosszú portolási időre hivatkoztak legutóbb a fejlesztők, de nem mutat semmilyen jel arra hogy ne adnák ki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.