Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) RangerFox válasza csab2 (#7498) üzenetére


RangerFox
veterán

Jah, ezt úgy kellett volna hogy a vitának nyomod a power, a ps home meg az r gombot talán, és akkor a megjelenő menüből kiválasztod a gyári adatok visszaállítását, de ez le lett írva egypárszor.

(#7502) csab2


csab2
veterán

Köszönöm a válaszokat!
Ezzel az évente egyszeri deaktiválásnak nyomát sem látom. A jelszót megvaltoztattam.
A tranzakciók között ott vannak a mai vásárlások, amelyeket az új tulaj eszközölt.
Érdekes. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7503) csab2 válasza RangerFox (#7501) üzenetére


csab2
veterán

A menüben elvégzett visszaállítás, formázás nem elég?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7504) Elims válasza csab2 (#7503) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg te is -ph addikt létedre nem szerkesztesz?Nem hiszem el.Nincs neked szükséged ilyen hülyeségekre szerintem,soha nem írsz butasàgot csak azért,hogy legyen "+1" hsz-od.

Deaktívàld a géped szàmítògépen.Az ùj tulaj biztos nem agja,hoy mivan és örül a jàtékoknak.
Esetleg kérd meg,hogy deaktívàlja magàt. (Feltéve ha nem account-tal együtt adtad el a gépet...)

[ Szerkesztve ]

(#7505) b_alazs válasza csab2 (#7503) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Egy factory resetet megcsináltam még egyszer, de utána is ott voltak a letöltési előzményeid... Nem értem a dolgot...

Az az érdekes, hogy nem volt belépve egy profillal sem, hiszen hagyta, hogy készítsek újat és kérte, hogy jelentkezzek be.

Na most figyeljetek:

Csináltam egy fiókot, továbbra is látszottak az előzmények.
Ma reggel (gondolom változtattál jelszót) kérte, hogy jelentkezzek be újra, de e-mail címet nem hagyott változtatni a Te címed jelszavát kérte.

Csináltam egy factory resetet ismét és most beléptem a sajátommal, nem látom az előzményeket, szóval most már kiköltöztettelek végleg :D

Üdv,
Balázs

(#7506) Rigormortiis válasza boost (#7493) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Imádom a jrpgket, de a persona rohadt unalmas hosszú távon.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7507) RangerFox válasza csab2 (#7503) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem, én is használtan vettem, ugyanez volt a gond.

(#7508) zalan04


zalan04
csendes tag

Üdv Mindenkinek:

Hallotátok?Ezt a Hírt? :N :Link

[ Szerkesztve ]

"Huawei P20/Ps Vita Slim PCH-2004/PS3 Fat/HP 8560W"

(#7509) csab2 válasza Elims (#7504) üzenetére


csab2
veterán

Elhiheted, nem vagyok hsz vadász. Egyszerűen sokkal áttekinthetőbb ha valakinek konkrétan a hozzászólására válaszolok és nem szerkesztgetem a hozzászólásomat.

Neten nem lehet deaktiválni az eszközöket csak magán az eszközön.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7510) csab2 válasza b_alazs (#7505) üzenetére


csab2
veterán

Szia!
Igen, mint már írtam, megváltoztattam a jelszavam.
Az a lényeg, hogy végül sikerült. :)
Köszi!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7511) csab2 válasza zalan04 (#7508) üzenetére


csab2
veterán

Már jól ki is tárgyaltuk. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7512) LeventeV válasza csab2 (#7509) üzenetére


LeventeV
senior tag

Lehet neten is deaktiválni az accountot, de csak az összes eszközről egyszerre és csak félévente egyszer.

ITT bejelentkezel, Account - Media and Devices, és ha jól rémlik a Game fül alatt van egy opció, hogy deactivate all devices. Ebben az esetben nem kell nálad legyen a készülék.

Gondolj bele, ha valakinek elromlik, vagy ellopják az eszközét akkor már semmi esélye se lenne deaktiválni, viszont a korlátozások miatt, új eszközt sem tudna már a psn accountjához rendelni.

(#7513) boost válasza csab2 (#7511) üzenetére


boost
addikt

azért csak sikerült megint 3-at 5 percen belül összeszedni. :DD

(#7514) Elims válasza csab2 (#7509) üzenetére


Elims
veterán

"...nem vagyok hsz vadász."

Nekem mostmàr nem így tünik.
Minél kevesebb a hsz annàl àttekinthetőbb egy fòrum,ez tény.
Ha olyan téma van ami fontos és vmikor vkit érdekelne a kereső ùgyis kidobja.
Sajnos de,vadàsz vagy. :-(

Wrc4-et hol lehetne a legolcsòbban megvenni vagy van még vmi màs rally-s jàték vita-ra?

(#7515) LeventeV válasza Elims (#7514) üzenetére


LeventeV
senior tag

Használtan éri meg legjobban, vagy ha nem sürgős akkor várhatsz egy PS Store akcióra. Augusztus végéig 3000 Ft volt ha jól emlékszem, viszont valószínű, hogy egy következő akcióig decemberig várnod kell, mivel akkor kezdődnek majd a karácsonyi leárazások.

Illetve még ajánlani tudom a Colin McRae Rally 2005 Plus-t. PSP-s cím, de a grafika is megállja a helyét, plusz sok pálya és autó elérhető benne.

(#7516) csab2 válasza Elims (#7514) üzenetére


csab2
veterán

Hagyjatok már ezzel a hülyeséggel!
Valaki ír valamit, arra válaszolok. Ennyi. Csomószor jártam már úgy, hogy ha nem közvetlenül a hsz-re válaszoltam, akkor nem vette észre az illető, hogy neki válaszoltam.
Ha vadasznam a qrva hsz-eket, akkor minden hírhez hozzászólnék valami apróságot. Nézzétek már meg, hogy milyen kevés topicban szólok hozzá!
De megnyugodhattok, nem írok ide többet, mert eladtam a Vitát.
Az eddigi segítséget köszönöm! Remélem, hogy még sok kellemes órát szerez majd nektek a Vita!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7517) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!
A sok töprengést, utánanézést követően megszületett a döntés.
Veszek egy Vitát:)

De most jött el egy újabb pont. A vásárlás.
A régebbit (sokan Fat-nak hívják) vagy az újabb slim-et érdemes venni? A méret nem lényeg...de azért a kijelző tényleg fontos, hogy jó legyen!
Használtan, ha vesz az ember, mit kell megnézni a készüléken?
Inkább a használt felé hajlok - anyagilag is, és a kiegészítők miatt is.

Illetve így a PS4 malacperselybe is maradna valami (sőt, ha valaki megveszi a PS3-at, mindjárt sokkal jobb lesz a helyzetem :B )

Vagy itt többen írták, hogy jobb ha új - garis. Ezek el szoktak romlani?
Ti is az új, garis készülékeket javasoljátok inkább? Megéri a plusz 20ezret? És akkor ügye csak a slim verzió elérhető....

Most ezen megy a vacillálás;)

Köszi a segítséget.

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7518) boost válasza Beri78 (#7517) üzenetére


boost
addikt

szia, én elsősorban PS4-et vennék a helyesben, és csak aztán Vitát, ha tényleg szükséged van rá. persze minden élethelyzet más. Nekem Slim van, örülük neki, tetszik, meg minden, de ehy használt FAT tényleg olcsóbb. MEg vedd figyelembe, hogy a héten jelentette be a Sony, hogy ők maguk több játékot már nem adnak ki rá, csak thirdparty címek jönnek. Azoknak 75%-a japcsi, 7/10-es jRPG-k, ami azért nem ízlik mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#7519) b_alazs válasza Beri78 (#7517) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Szerintem nyugodtan válaszd a Slim-et.
Én is sokat vaciláltam a kettő között, de élőben nem tapasztaltam jelentős különbséget, sőt nekem személy szerint az LCD képernyő sokkal életszerűbb képeket jelenít meg.

Ami a legfontosabb, hogy megkímélt darabot keress amin van garancia.
Ha problémád adódik vele elhallgat valamit az eladó stb. akkor nem fog fájni a fejed...

Ami a slim mellett szól:
- könnyebben találsz garis modellt
- Micro USB töltés
- jobb üzemidő

Üdv,
Balázs

(#7520) renji00 válasza b_alazs (#7519) üzenetére


renji00
aktív tag

Szerintem kényelmesebb is.

(#7521) LeventeV válasza Beri78 (#7517) üzenetére


LeventeV
senior tag

Annyival egészíteném ki az előttem szólókat, hogy ha használtat veszel, akkor azt mindenképp csak személyes átvétellel.
Ami sokszor előfordul használt gép esetén, hogy a hátsó tapipad szerteszét van karcolva. Én attól a falra mászok. Valamint oldalt figyeld meg, hogy ne legyenek nagyobb ütésnyomok.

És ha teheted olyat vegyél amihez kapsz memóriakártyát, minimum 8 gigásat. A 4 gb van, hogy csak egy játékra elég.

Slim vs Fat esetén megoszlanak a vélemények, de én is a Slim-et ajánlanám. Fat gépem volt 3 is, és most hétvégén élőben láttam a Slim-et is. Egymás mellett nyílván szebbnek tűnik az OLED, azonban a Slim LCD kijelzője is korrekt, valamint a lekerekített forma, a tiszta fekete színvilág, könnyebb konzol, micro USB port és a nagyobb üzemidő nálam simán túltesz az OLED kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

(#7522) Elims válasza LeventeV (#7515) üzenetére


Elims
veterán

"...Colin McRae Rally 2005 Plus-t..."

Nagyon Nagy Vagy!!!!! :-)
Meg is van "digitàlis" verziòban.

Köszönöm szépen!!!

Csab: Ne b meg..Nem azért írtam,hogy ne írj többet,ne hülyéskedj màr.. :-(

Beri:
Szia!

Ha leginkàbb otthon hasznàlnàd akkor szerintem fat-et vegyél.
Nézd àt az àllapotàt vmint a régiòszàmàt. Pch-1003 legyen (ha jòl emlékszem.Ez az euròpai.)
Nagy dolog nem lehet belőle,de jobb ha sajàt régiòsat veszel.

(#7523) james001


james001
veterán

Csak kíváncsiságból: Van aki majd megveszi a Super Meat Boy-t vagy letölti plus által a Vitára?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7524) boost válasza james001 (#7523) üzenetére


boost
addikt

egyik sem, jó játék, de állítólag nagyon nehéz. A Broken Age jöhet.

(#7525) VooĐoo válasza james001 (#7523) üzenetére


VooĐoo
tag

PC-n majdnem kettétörtem controller-t mire végigvittem. Vita szép áramvonalas, jól repülne, szerintem nem kockáztatok. :D

PSN: Neon--Skyline

(#7526) speed3456 válasza james001 (#7523) üzenetére


speed3456
aktív tag

Ps4-re és Vitára is :D Imádom! Pc-n és Xbox360-on kitoltam. Kíváncsi leszek ezekre a verziókra is :) Megunhatatlan számomra :)

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#7527) boost


boost
addikt

Sina Mora-t ki tolta végig Vitán? Nekem nagy kedvenc. Egy másik accon megvan, mint plusos, de a mostanin nincs.

Kár a csapatért, igényes cuccot készítettek.

(#7528) james001 válasza VooĐoo (#7525) üzenetére


james001
veterán

Én is már ütögettem az asztalt elég durván a végén,PC-n játszottam ki én is még régen. :D Én gondolkozom hogy megújítom a plus-om csak emiatt. Imádom a Super Meat Boy-t mindegy milyen nehéz,de úgy egyébként Edmund McMillen összes játékát kedvelem (lásd Isaac).

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7529) Elims válasza james001 (#7523) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem én le sem töltöm.
Azt írjátok,hogy nehéz is meg indie is.

(#7530) gelbelex válasza Elims (#7522) üzenetére


gelbelex
őstag

"...Colin McRae Rally 2005 Plus-t..."
Nagyon Nagy Vagy!!!!! :-)
Meg is van "digitàlis" verziòban.

A magyar store-on nem találom... :(

(#7531) Karma válasza boost (#7527) üzenetére


Karma
félisten

Én végigjátszottam a történetért (messze túl béna vagyok a 100%-oláshoz), nagyon tetszett. Meglepetésként ért a magyar szinkron, csöppet lefagytam amikor Menszátor Magdolna megszólalt :)

“All nothings are not equal.”

(#7532) csab2 válasza Elims (#7522) üzenetére


csab2
veterán

Nem azért nem írok, hanem mert nincs Vitám. :)
Ezért valószínűleg most néztem be utoljára ide, és ezért köszöntem el.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7533) turikoczka válasza james001 (#7523) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Én kitoltam PC-n de majd a shovel knight után beszerzős lesz.

(#7534) Elims válasza Karma (#7531) üzenetére


Elims
veterán

Ezt milyen gépen,vita-n????

Csab: Majd veszel ùjra ha 10e körül lesz az àra.Jò lesz a ps4-hez. ;-)

(#7535) boost válasza Elims (#7534) üzenetére


boost
addikt

Aha, még plus-os is volt, mikor még rendes játékokat adott a Sony Vitához is, pluszba.

A magyar Digital Reality utód csapat készítette. A grafikai megálmodó istenség japán volt (tőle jött az ötlet, hogy állatok legyenek a pilóták, és az idegen nyelv, amit beszélnek, magyar legyen. Tehát mindenki magyarul játssza, nem csak mi.)

A cucc nagyon jó, pixelpontos, és nem túl nehéz. Korrekt cucc, kár, hogy azóta felvásárolta őket Gattyán , nekiálltak egy Imperium Galactica MMO-nak, majd mivel nem volt olyan jó a játék, bezárták őket.

Itt egy órás beszélgetés a készítőkkel, magyarul, érdemes meghallgatni. [link]

Ha valamiben tévedtem, a fentiekkel, akkor elnézést.

(#7536) Elims válasza boost (#7535) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen!!Komolyabban utànanézek...

(#7537) RangerFox válasza boost (#7535) üzenetére


RangerFox
veterán

Az erős túlzás hogy nem nehèz mègha a szó szubjektív is ...

(#7538) Elims válasza RangerFox (#7537) üzenetére


Elims
veterán

Na fasza.. :-(
Nehéz??
Nem szeretnék ùgy jàrni mint James "szarkupacos" -bocsànat a szòhasznàlatért,de tényleg az van benne- egyik kedvenc jàtékàval..
Nem vagyok mazochista. :-/ Meg nem vagyok annyira ügyes mint ti. :-)

(#7539) james001 válasza Elims (#7538) üzenetére


james001
veterán

"szarkupacos"

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7540) speed3456


speed3456
aktív tag

Nektek mutatja a Vita az ehavi PS+ os játékokat? Nekem a multhavit mutatja a megvehető áraikon....

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#7541) speed3456 válasza speed3456 (#7540) üzenetére


speed3456
aktív tag

Sikerült megoldanom.... sajnos... ez a Super Meat Boy verzió borzalmas... nem a játékmenet miatt az teljesen jó de MIÉRT kellett a zenéhez hozzányúlni???? elvesztette ezáltal a varázsát...

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#7542) Elims válasza james001 (#7539) üzenetére


Elims
veterán

:-))))))
Vmi olyasmi.Mi is a címe?
Szóval melyik lehet nehezebb vajon?Sina mora vagy az?

(#7543) boost válasza Elims (#7542) üzenetére


boost
addikt

én nem vagyok nagy játékvégigvivő. Szerintem a Sina Mora teljesíthető kategória. Ellentétben egy Shovel Knighttal, ami tényleg nehéz játék.

(#7544) RangerFox válasza Elims (#7538) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem a játék nehéz, hanem a rendszere. Egy meghatározott életed van, és ha mindet elveszíted, akkor vége a játéknak, hiába az utolsó pályán haltál meg, mindent elveszítesz és elölről kell kezdeni. Szerintem ez frusztráló tud lenni, de az Isaac nehezebb játék azért.

(#7545) boost válasza Elims (#7542) üzenetére


boost
addikt

Legjobb ha MAGAD próbálod ki, ugyanis a játéknak VAN demo-ja. :D

Régi szép idők, mikor ez még teljesen normális volt, hogy a fejlesztők nem a marketingre költöttek, hanem minőségi játékaik demo-ját tették elérhetővé, hogy a játékos eldönthesse, hogy tényleg megéri-e / tetszik-e neki ez a játék.

Én úgy emlékszem, hogy csak chaptereket kell újrakezedeni, a teljes játékot nem. Különben nekem se sikerült volna, mondom, nem vagyok valami nagy gémer.

[ Szerkesztve ]

(#7546) RangerFox válasza boost (#7545) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát én már nem tudom, csak arra emlékszem, hogy amiatt hagytam abba mert nagyon visszadobott, és nem volt lelki erőm, hogy újra elkezdjem.

(#7547) Amadako


Amadako
tag

valaki múltkor keresett rallys játékot vitára erre most látom,hogy a wrc 5-t kiadják vitára is
nagyon meglepődtem amikor láttam,reméljük nem lesz rossz :DD

(#7548) Elims válasza boost (#7543) üzenetére


Elims
veterán

Kipróbálom.
Köszi! :-)

Szabo: Ismerős ez a fajta "élet". Ps3-on a Journey-ben is így van.
Azaz! :-) Isaac.

Amadako: Ez jó hír! :-)
Köszi!

(#7549) LeventeV válasza Amadako (#7547) üzenetére


LeventeV
senior tag

A Kylotonn eddigi munkássága alapján én nagyon nagy szkepticizmussal állok a WRC 5 elé.
Nem egyszer kihangsúlyozták, hogy rekord idő alatt kellett letenniük a játékot az asztalra (már előre magyarázzák a bizonyítványt?), emellett 6 platformra fog megjelenni a játék, tehát a portolásra is elég sok idő elment a fejlesztésből.

Szerintem még mindíg a WRC Evolved a legjobb WRC játék, és sajna valószínüleg az is marad még egy darabig.

(#7550) benczebalazs


benczebalazs
újonc

Hali! Szeretnék venni egy vitát mert sokat járok külföldre és hosszú az út, valamivel el szeretném ütni az időt.Sajna nem ismerem a vitát nem is volt vele dolgom még. Légyszi segítsetek hogy milyet vegyek és pár infot mondjatok róla. Halottam olyat hogy pc-s játékokat is viszi, nem tudom hogy ez igaz-e. Válaszokat előre is köszönöm!!! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.