Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) fausto válasza RangerFox (#7350) üzenetére


fausto
addikt

Sajnos nem adták ki Vita-ra, de amúgy nekem is hiányzik :(

(#7352) RangerFox válasza fausto (#7351) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak azt nem értem, ha a Spotify accomat hozzá lehet kötni a Ps-es accomhoz, illetve ha Ps4-re kiadták akkor Vitára mennyi fáradság lett volna.. :(((

(#7353) A`rpi válasza RangerFox (#7352) üzenetére


A`rpi
addikt

Gratulálok a kinevezésedhez! :R

(#7354) Elims válasza RangerFox (#7352) üzenetére


Elims
veterán

Én is gratulàlok! :-)
Véégre..

(#7355) RangerFox


RangerFox
veterán

Köszi mindkettőtöknek, igyekezni fogok. :)
Az első lesz az 1. hsz. modernizálása

(#7356) MrTwister válasza RangerFox (#7355) üzenetére


MrTwister
őstag

Gratulálok, én is szurkoltam neked! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#7357) Tegla80 válasza RangerFox (#7350) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem spec nem hianyzik.... plusz ps4-en is a "minek erre" kategorianak tartom.....ez egy konzol es jatekra terveztek, Sztem.

Grat a ranghoz.... ;)

Sony® & PlayStation®

(#7358) Elims válasza Tegla80 (#7357) üzenetére


Elims
veterán

Ez jò kategòria. :-)))
Nekem is van pàr ebbe sorolhatò többek között ez is.
Viszont sokan azt mondjàk,hogy jò kis program,péladàul ps4-en jàték közben olyan zene szòl amilyet te akarsz. (Én még ki sem pròbàltam.)

(#7359) Tegla80 válasza Elims (#7358) üzenetére


Tegla80
addikt

Max azok akik pc-n nottek fel.... :DDD
Nekem spec a gyari zene is altalaban sokkal lejjebb van huzva,mint az alap hangero.....(En spec az options ban kezdem minden jatekom...felirat bekapcsol, "y" tengely megforgat,kep/hang beallit,stb.... ha olyan a jatek ahol a karaktert is lehet formalni,nah akkor 1ora mig jatszom....mindent megnezek/kiprobalok magamra allitom....)
Autos jateknal meg bun barmi mast hallgatni,mint magat a jatekot....gyari zenek off volt pl gt alatt is mindig nalam.Bar az pont engedte a sajat zenet is hdd-rol,de minek mikor a motorhang a lenyeg....bar nekem is van cimbim akinel kozben "duc-duc-duc" jon a melyladabol messze nem emberi hangeron.....szoval igeny az van ra tenyleg,de a minek meg kerdeses szamomra.(jah, h ne rinyaljon a tomeg.... :DD )

Sony® & PlayStation®

(#7360) renji00


renji00
aktív tag

Egy hét alatt lepörgött az egész Virtue's Last Reward - öszesen 40 óra volt a teljes végigjátszás és azt kell mondjam hogy meglepően remek. :DDD Az előző résszel nem játszottam így sok dolog hiányzott a tudásomból de önálló játékként is érhető, saját történettel rendelkezik, ami nem egészen kerek, mivel folytatásra lett kihegyezve. A végén egy kis undort is éreztem a karakter iránt, végiggondolva hogy mikor mit mondott és mi történt és hogy mi a helyzet. A rejtély elemet a játék végig fenntartja, néhány dolog sejthető de viszont találgatni felesleges mert a játék a földbe döngöli részben biztosan és olyannal rukkol elő amire úgy sem számítasz és a végén egy nagy kupac "mindfuck" az egész játék. Leárazásokon 3000 forint körül dobálják a játékot , dobozosan pedig 4000 Ft volt nekem. Ennyi pénzért én azt mondom hogy aki szereti a nyomozósdit, meg a rejtély játékokat különféle feladványokkal (amik helyenként nagyon nehezek), vagy csak egy érdekes történetre vágyna, mindenképp próbálja ki. :R Ha esetleg nem tetted már meg.

(#7361) jfekete20 válasza KOHO (#7336) üzenetére


jfekete20
csendes tag

Kedves KOHO! :)
Én tulajdonomban 3-3 hónapig volt idág FAT és SLIM változat. Amiket a kijelzőről mondtál hogy tejszerű a fény meg hogy fekete becsíkozódás, én sosem tapasztaltam. Egymás mellett használtam majd egy hétig és olyan minimális különbség volt hogy el sem hittem. Persze egy picit fakóbb a fénye, de ennyi.Most is SLIM-et használok és nekem nagyon jól szolgál, kényelmesebb, tovább bírja, szabadban jobban látszik a fénye mint a nagy tesónak. :R

(#7362) fahrii válasza RangerFox (#7349) üzenetére


fahrii
őstag

Persze,

Rayman Legends
Gravity Rush
Persona 4 Golden
Binding of Isaac
Borderlands 2

Nem ilyen sorrendben, nem tudnék most ezek között sorrendet felállítani.

(#7363) KOHO válasza jfekete20 (#7361) üzenetére


KOHO
senior tag

Hiába mondod, az LCD meg se közelíti az Oled-et

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7364) Praetorianus válasza fahrii (#7362) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Rayman nekem is benne volt a topban. Az Origins jobban tetszett mint a Legend, mert utóbbiban utáltam azokat a részeket, amikor a békával kellett bénázni az érintőképernyővel :D Mindkettőt bármikor újrajátszanám, de a topban nálam inkább az Origins szerepel. Aztán a God Of War HD, mert mindkét részt imádom. Aztán Rainbow Moon, és persze a nagy kedvenc, az Uncharted. És akkor legyen még a Sly Cooper, ha már meg kell lenni az ötnek :)

(#7366) RangerFox válasza Goldwin (#7365) üzenetére


RangerFox
veterán

Hogy néz ki az a szerencsétlen azzal a fekete kerettel te jó isten....

(#7367) Elims válasza RangerFox (#7366) üzenetére


Elims
veterán

Birzasztòan.Először azt hittem,hogy vmi fake lehet... Jò,hogy nem indítottam el a videòt.

(#7368) vrob71


vrob71
tag

Ahhoz képest hogy Legacy konzol, szerintem egészen jól néz ki. :D

(#7369) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Úgy adódott, hogy egy ideig,nem tudok új címet venni szóval most szeretnék bezsákolni egy olyat ami dugig van tartalommal.Killzone és Soul sacrifice megvolt.

Remélem tudtok segíteni :)

(#7370) VooĐoo válasza turikoczka (#7369) üzenetére


VooĐoo
tag

Attól függ milyen stílust akarsz, ha FPS kell akkor Borderlands 2, ha olyan mint Soul Sacrifice akkor pedig Freedom Wars-t tudom ajánlani, abba beletoltam ~100 órát.

PSN: Neon--Skyline

(#7371) fausto válasza turikoczka (#7369) üzenetére


fausto
addikt

Persona 4? Nekem volt vagy 70 óra elsőre

(#7372) turikoczka válasza VooĐoo (#7370) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Borderlands 2 mennyivel tud kevesebbet mint a nagygépes változat?

(#7373) Rigormortiis válasza turikoczka (#7372) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak két dlc jár hozzá (meg pár apróbb), két fös coop négy helyett, kevés fps, meg ugye alapbol kevésbé szép. Én nemrég vittem végig.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7374) fahrii válasza turikoczka (#7372) üzenetére


fahrii
őstag

Teljesen élvezhető a legutóbbi javítás óta. Habár pont tegnap este fagytam ki a menüben, ez előfordul:DDD

(#7375) RangerFox válasza fahrii (#7374) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem játék közben fagy ki, és már nem egyszer előfordult hogy 40 perces játékom veszett oda, és kezdhettem mindent előlről.. :DDD

(#7376) james001


james001
veterán

Gravity Rush 2
Ja várjá csak PS4-re jön bocsi :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7377) fausto válasza james001 (#7376) üzenetére


fausto
addikt

Szerk: semmi, csak a Sony-t szidtam, de mind1

[ Szerkesztve ]

(#7378) RangerFox válasza james001 (#7376) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezzel tulajdonképpen a Vitát ölték meg. Kegyelemdöfés volt ez a Vitának, a sok hónapos kivéreztetés után, vagy szándékosan így tervezték? Ehh, utálom a Sonyt :(((

(#7380) Elims válasza RangerFox (#7378) üzenetére


Elims
veterán

Pedig iggen jò kis gép,jò hardverrel,szép kijelzővel.
'Hàt nem egy tökkelütött banda??!! :-//

(#7381) Totheground


Totheground
addikt

Hányszor akarjátok elsiratni még a Vitát? Egyszerűen helyre kellene tenni, hogy nem az általatok vágyott AAA címek tobzódnak rajta. Én sosem fogyok ki a játékokból és általában több előrendelésem is van folyamatosan. Egyszerűen réteghardver és kész.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#7382) Nayrobi válasza Totheground (#7381) üzenetére


Nayrobi
őstag

+1

(#7383) fausto válasza Totheground (#7381) üzenetére


fausto
addikt

És ebből hány játéknak a sony a fejlesztője vagy kiadója? Na, erről van szó, a saját gyártója nem foglalkozik vele, nem készít rá játékot, nem promózza. Nem mi temetjük, hanem a sony.

(#7384) james001 válasza Totheground (#7381) üzenetére


james001
veterán

Ahogy írja fausto itt az a legnagyobb baj hogy a Sony szarja le a saját gépét,meg semmilyen nagyobb kiadót se pénzel hogy ugyan csináljon már egy minőségibb játékot rá...
A sok indie meg japán anime cím sokakat meg baromira nem érdekel mivel azok is egy "rétegnek" készülnek inkább. Szóval nem beletörődnünk kéne ebbe hanem jól seggberúgni a Sony-t :(((

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7385) fausto válasza james001 (#7384) üzenetére


fausto
addikt

Arról nem is beszélve, hogy az eddigi húzócímek, sorra vándorolnak át PS4-re. Így miért vegyen a jövőben bárki is Vita-t?

(#7386) james001 válasza fausto (#7385) üzenetére


james001
veterán

Hát ez az. Annyi mindent ki lehetne hozni ebből a gépből,annyira sajnálom hogy ez lett belőle. :( És ezzel ugye az is eldőlt,hogy még egy kézi konzolt már tuti nem fog kiadni a cég a jövőben,max egy hupilila színű Vitát,mert miért ne :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7387) RangerFox válasza Totheground (#7381) üzenetére


RangerFox
veterán

Igazából az a baj, hogy rohadtul nem rétegkonzolként hirdette a gyártó a gépet, de mind1... :U Volt rajta pár játék, ami miatt azt mondhatom hogy nem bántam meg, hogy megvegyem a Vitát, de nem elég hogy azt mondjam, megérte.
És a Gravity Rush pont amolyan animés, rétegnek szóló játék, nem értem miért nem adják ki akkor Vitára...

[ Szerkesztve ]

(#7388) james001


james001
veterán

Úristen!!! Jön a PS Vita Hits Mega Pack!!! Komolyan ilyen még nem volt ez olyan jó pakk hogy mindjárt összecsinálom magam!!!4!!!négy!! :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7389) Elims válasza james001 (#7388) üzenetére


Elims
veterán

"!!!4!!!négy!!"

Beszaràs!! :-DDDDD

(#7390) LeventeV


LeventeV
senior tag

Szerintetek mennyit ér egy Action Mega Pack használtan?

(#7391) RangerFox válasza LeventeV (#7390) üzenetére


RangerFox
veterán

Az Action meg pack egy kód, tehát az vagy új lehet vagy semmilyen, mert egy kódot csak egyszer lehet felhasználni. :DDD

(#7392) LeventeV válasza RangerFox (#7391) üzenetére


LeventeV
senior tag

Hasznalt tehat tulajdonkepp csak a konzol es a memoriakartya.

33 ezret ker erte a jelenlegi tulaja de en sokallom. Viszont ami olcsobb ahhoz nincs memoriakartya es azt szinte lehetetlen szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#7393) renji00 válasza LeventeV (#7392) üzenetére


renji00
aktív tag

Lehet szerezni Viko hardveraprón elég jó áron ad néha kártyákat. Nekem kéne még egy 32 gb kártya de sajnos az olyan mint a fehér holló. Viszont én slim gépet vennék.

(#7394) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok Urak!
Vannak emulátorok PS vitához? Milyen a játékfelhozatal? YT on néztem videókat, és a japán cuccopkon kívül csak a hotline miami keltette fel az érdeklődésemet :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7395) hszilard666 válasza hszilard666 (#7394) üzenetére


hszilard666
veterán

Mármint a japó cuccok nem érdekelnek csak a hotline miami :D Mindegy :D Van amúgy törés a cucchoz?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7396) Karma válasza hszilard666 (#7395) üzenetére


Karma
félisten

Nincs, és közben jelezném, hogy a warez szigorúan tiltott téma a fórumon.

“All nothings are not equal.”

(#7397) hszilard666 válasza Karma (#7396) üzenetére


hszilard666
veterán

Tudom, nem azért kérdeztem, csak hogy lehet e home meade cuccokkal boldogítani mint a PSP-t. Amúgy mindenki letetee a haját anno a kijelzőtől, nekem nem jött be annyira, nem rossz volt, csak nem volt kiemelkedően nagyonbrutál. Sikerült jó áron szereznem egyet, nagyon bejön az anyaghasználat, csak nincs hozzá egy játékom se :D Hogy áll a gép melegedéssel?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7398) Tegla80 válasza hszilard666 (#7397) üzenetére


Tegla80
addikt

Csinalj egy accountot es a store-ban vannak dogivel demok es asszem van par f2p jatek is amivel tudsz multizni.....kezdesnek el lehet veluk szorakozni/tesztelni ,kell e belole a teljes.....
Nameg van a 14napos free plus lehetoseg,amit ha ho vegen aktivalsz ,akkor a mostani es a jovo havi free gammat is elered.(igaz csak a 14napban,de gondolom utana ugyis hosszabbitasz rajta. :B )

En jelenleg a "CastleStorm" gammat jatszom(Elims, erre nezz ra...melohelyi lerakom/folytatom gamma sztem.Nalam muxik ;)),meg a "Sonic Transformed"-et....plusz olykor a PS AllStarsBattleRoyal ban osztom (kapom :D )a fuleseket .....
Jatek sztem van ra boven,de itt csak penzert vagy a Plus vegett "ingyen" tudod beszerezni....
Melegedni nalam nem melegszik emlitesre meltoan...talan csak toltes kozbeni jatekkor.(fat3g)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7400) RangerFox válasza hszilard666 (#7397) üzenetére


RangerFox
veterán

A warez tiltott, a gép egyáltalán nem melegszik, a Hotline Miami a Nintendo konzoljain kívül mindenre elérhető, csak ezért az egy játékért hülyeség volt venni egy Vitát.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.