Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) perge666 válasza RangerFox (#7850) üzenetére


perge666
veterán

Ez elég szomorú,lehet akkor már nem is fog. :(

(#7852) KOHO


KOHO
senior tag

A kérdésem még aktuális, bocsi az ismétlés miatt: Tudtok olyan helyről, boltról, ahol még lehet kapni OLED-es vitát zsír újat?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7853) RangerFox válasza KOHO (#7852) üzenetére


RangerFox
veterán

1 perc keresés: íme

(#7854) ldave válasza KOHO (#7846) üzenetére


ldave
félisten

Hülye szöveg, semmi baj nincs az LCD kijelzővel. Nekem volt OLED-es gépem is, jelenleg Slim van. Egymás mellett lehet, hogy szebb az OLED képe, de magában a Slim minden gond nélkül megállja a helyét. Szép, éles, jók a színek és a fényerő is. Ráadásul a microUSB-s töltő mindent visz, rühelltem, hogy a régi géphez cipelnem kellett egy töltőt, ha több napra elvittem magammal, most meg elég hozzá a teló töltője.

A Slime draws near! Command?

(#7855) boost


boost
addikt

A Dragon Fin Soup, a jövőheti PS+ cím jön Vita-ra is, és elég komolynak néz ki.

(#7856) Nayrobi válasza boost (#7855) üzenetére


Nayrobi
őstag

Holnap, nem jövő héten :)

(#7857) boost válasza Nayrobi (#7856) üzenetére


boost
addikt

hú, tényleg, rohan az idő. :DD :)) ;] :C :C

[ Szerkesztve ]

(#7858) fityere


fityere
senior tag

Szerintetek beleugorjak most egy Ps Vita-ba, Steam accountom adnám érte :D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#7859) ldave válasza fityere (#7858) üzenetére


ldave
félisten

Mivel account-ot nem adunk és veszünk, és ha el is adnád, gondolom visszaszerezni nem tudod, ha mégis meggondolnád magad, szóval ilyen áron nem ajánlom ezt az cserét.

A Slime draws near! Command?

(#7860) fityere válasza ldave (#7859) üzenetére


fityere
senior tag

Nem hasznalom a Steam játékaim és nem is akarom visszakapni ,ps4 jatszom es egy vita beszerzésén is gondolkodom.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#7861) KOHO válasza fityere (#7860) üzenetére


KOHO
senior tag

Simán jó üzlet szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7862) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megvettem a Wolf among ust vitára. Anno az elsö epizódot xboxon játszottam, tetszett. De ez a vitás port nagyon gány. Annyit tölt, mint a csuda, de legalább össze-vissza akad is. Optimalizálatlan szar. Pedig az ilyen kalandjátékokat jobb szeretem vitán, a Broken Aget is inkább itt toltam ki mint ps4en, mondjuk a sok töltögetés ott is az örületbe kergetett.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7863) RangerFox válasza Rigormortiis (#7862) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem I7 4790k procis gépen is sokat tölt, engem nem zavart annyira. A TWD második évadánál már sokkal zavaróbb viszont, a Vitás port elég gyengére sikeredett.

(#7864) boost válasza RangerFox (#7863) üzenetére


boost
addikt

Ezek a portokkal csak az a baj, hogy sokat tölt, vagy akad, és zavar a játékmenetben is?

(#7865) RangerFox válasza boost (#7864) üzenetére


RangerFox
veterán

Akadni szokott, ha nagyon gyorsan történnek az események, illetve ha sok zombi mozgott egyszerre, borzalmas port lett. A játékélmény valamennyire kompenzálta ezt, meg azt is hozzá kell tenni hogy fillérekért (1700Ft/évad) vettem, így tűrhető összképet alkotott. Játékmeneti hibákat nem okozott, csak kicsit szúrta a szememet ha megakadt.

(#7866) RangerFox


RangerFox
veterán

(#7867) Bazsi1987 válasza boost (#7855) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ha valaki leszedi irjon róla sajnos hétvégéig semmi szabad időm a munka miat de kivancsi vagyok rá;)

(#7868) Amadako


Amadako
tag

Nem tudjátok,hogy egy accounthoz hány ps vita/ps vita tv kapcsolható?

(#7869) LeventeV válasza Amadako (#7868) üzenetére


LeventeV
senior tag

Tudtommal kettő.

(#7870) Tegla80 válasza Amadako (#7868) üzenetére


Tegla80
addikt

Tutira 3.
Irja a jatek leirasaiban is mikor veszed....
(nalam annyi eszkoz is van regelve,szval tapasztalat....)

LeventeV
regebben 2 lehetett,de mar jo ideje 3ra lett emelve a limit.
(2ps4,2ps3,3kezikonzol ami befer egy accba)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7871) speed3456


speed3456
aktív tag

Playstation Vita TV 7990Ft ha esetleg érdekel valakit :)

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#7872) crue válasza speed3456 (#7871) üzenetére


crue
őstag

Kétezerrel olcsóbban: [link]

(#7873) speed3456 válasza crue (#7872) üzenetére


speed3456
aktív tag

Huhh az még jobb! :D remélem megbízható az oldal :)

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#7874) KOHO


KOHO
senior tag

Miért ilyen olcsó?:D Nem viszi el senki ezért inkább jelképes áron eladják, hogy ne 100% minuszban legyenek?:D :DD

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7875) fausto


fausto
addikt

Nemrég írtam, hogy nem vágtam magam hanyatt a PS Now-tól. Ma jár le a próba időszak, de azt vettem észre, hogy egy csomó játékhoz az van írva, hogy "Playable", de rengeteget viszont így is pénzért enged kölcsönözni. Most akkor ez hogy van, ha azért a havi tizenvalamennyi GBP-ért előfizetek, még akkor sem tudok minden játékkal játszani, van amit kölcsönözni kell? Mit tudtok erről?

(#7876) VooĐoo válasza fausto (#7875) üzenetére


VooĐoo
tag

Azok lesznek elérhetők amik a trial alatt is ha előfizetsz, a többi csak kölcsönözhető. Itt a lista a játékokról.

PSN: Neon--Skyline

(#7877) fausto válasza VooĐoo (#7876) üzenetére


fausto
addikt

Hát ezért a minőségért még úgy sem fizettem volna, ha az összes játékot adják, de így már akkor sem érné meg, ha ezen javítanak...
Köszi a linket, akkor én eddig el voltam tévedve :)

(#7878) fausto


fausto
addikt

Egész korrekt leárazás az EU store-ba

LOL! :D

Keresd a hibát #1

Keresd a hibát #2

[ Szerkesztve ]

(#7879) arcsi84


arcsi84
aktív tag

Sziasztok,

Lenne pár kérdésem.

Valaki tud megbízható boltot, ahol lehet kapni olyan PS Vita-ra való grippet?
Erről lenne szó.

Ezenkívül a PS Vita slimbe még mindig az a drága és lassú speciális memória kártya kell?
PS Vita-n lehet futtatni a PS NOW szolgáltatást?

Szívesen végigjátszanám a Last of Us-t, meg a Beyondot, de ezért PS3/4-et nem vennék.
Ha működik milyen a minősége és milyen gyors net kell hozzá?

PS VITA TV mennyire ajánlott PS NOW-ra?

Meglehet azt pl csinálni, hogy PS VITA + PS VITA TV és egymás ellen játszani multiban?

Bocs a sok kérdésért, és előre köszönöm a válaszokat.

Üdv

(#7880) fausto válasza arcsi84 (#7879) üzenetére


fausto
addikt

"Lehet kapni olyan PS Vita-ra való grippet?" - Én Magyarországon még nem láttam. E-bay-ről rendeltem.

"PS Vita slimbe még mindig az a drága és lassú speciális memória kártya kell?" - Igen

"PS Vita-n lehet futtatni a PS NOW szolgáltatást?" - Elvileg igen, nekem a gyakorlatban nem jött össze. A teszt szerint jó volt a kapcsolat, mégsem indult el a játék, pedig szó szerint egy karnyújtásnyira ültem a routeremtől. A netem sem rossz egyébként.

"PS VITA TV mennyire ajánlott PS NOW-ra?" - TV-n sokkal jobban ment a Now (pl. elindult, az nem egy hátrány :D ), volt egy kevés input lag, a kép 720p a hang sztereó.

"Meglehet azt pl csinálni, hogy PS VITA + PS VITA TV és egymás ellen játszani multiban?" - Nem próbáltam, ha két külön account és mind a ketten előfizettek és Vita-n hajlandó elindulni talán még működhetne is papíron, de szerintem gyakorlatban elég lagos lenne, én nem erőltetném.

(#7881) arcsi84 válasza fausto (#7880) üzenetére


arcsi84
aktív tag

És a Vita TV PS NOW funkciójával csak PS3 játékot lehet kölcsönözni? Vagy PS4 játékot is?

Mennyire jött be a grip? Mert én azt tapasztaltam a PS Vita használatakor, hogy jó lenne ha kicsit lejjebb foghatnám, meg főleg a hátlapon lévő ujjaimnak volt kényelmetlen.

Ha rendesen megfogtam, akkor folyamat érzékelte az ujjaimat. Amikor meg a szélén fogtam, kényelmetlen volt a fogás és instabilnak éreztem.

Ezeken segít a grip?

(#7882) fausto válasza arcsi84 (#7881) üzenetére


fausto
addikt

Csak PS3 játékokat láttam a listában.
Nekem bejött, kényelmesebb és stabilabb a tartása, nem is fáradt el olyan hamar a kezem, mint anélkül. De annyira nem létszükség, mert hónapok óta nem használtam, most jutott eszembe, hogy nekem olyan is van :D

(#7883) RangerFox válasza KOHO (#7874) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem állnál le ezzel?
arcsi84 Simán Ps TV

[ Szerkesztve ]

(#7884) KOHO válasza RangerFox (#7883) üzenetére


KOHO
senior tag

Mivel kellene leállnom? Feltettem egy kérdést, hogy miért árulják 6000 forintért...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7885) fausto válasza KOHO (#7884) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem egyikünk sem dolgozik ott. Hívd fel a boltot, ha nagyon kíváncsi vagy. Egyébként meg annyira mindegy...

(#7886) boost válasza KOHO (#7884) üzenetére


boost
addikt

Valszeg azért, mert be fogják szüntetni a terméket, és a Sony meg szeretne válni az összes darabtól. Ezért ők is nagyon olcsón kaphatják. Szerintem jó ajánlat, szerezz be egyet te is.

(#7887) KOHO válasza boost (#7886) üzenetére


KOHO
senior tag

Nekem nem kell, mert nem hordozható! Ha jó áron lehetne venni OLED-es és ZSÍR ÚJ vitát akkor elgondolkodnék rajta...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7888) RangerFox válasza KOHO (#7884) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezzel a negatív, szarksztikus, kárörvendő Sony és Vita ellenes magányos farkas kampányoddal kéne leállni

(#7889) KOHO válasza RangerFox (#7888) üzenetére


KOHO
senior tag

Nem vagyok sem Sony sem Vita ellenes, ps4-em van most jelenleg, ami tudtommal ugyanúgy SONY termék. Én csak azt kérdeztem, hogy hogyan kerülhet ilyen pofátlanul kevésbe ez a készülék. Ennyi. Nem szítani akartam a tüzet, te kérted ki egyből magadnak.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7890) RangerFox válasza KOHO (#7889) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem egyszer kinyilvánítottad már az ellenszenved és nemtetszésed a sony és a vita iránt, keresd vissza a hsz-eidet, ezért is tiltottak kis időre. De nincs semmi bajom veled meg semmi, egyszerűen csak na :D

(#7891) KOHO válasza RangerFox (#7890) üzenetére


KOHO
senior tag

Kb hónapok óta nem szóltam hozzá troll jellegűen ehhez a csoporthoz. Továbbra is figyelemmel követem a Vita életét, és ha lenne most feles x ezer forintom akkor vennék egy oled-eset a ps4 mellé.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7892) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Child of Light - 4.95 USD

[ Szerkesztve ]

(#7893) Elims válasza fausto (#7878) üzenetére


Elims
veterán

Jó. :-))) Fasza kis asphalt,a mortal-ról nem is beszélve.. :-)) Pont eltalálták. :-)

Koho: Vegyél egy vita tv-t azért a kemény pár ezer Ft-ért és vegetálj el rajta amíg nem lesz elérhetőbb áron az oled-es vita. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#7894) danih válasza speed3456 (#7873) üzenetére


danih
addikt

MediaMarkt-ban is 5.990, én ott vettem a héten.

[ Szerkesztve ]

(#7895) speed3456 válasza danih (#7894) üzenetére


speed3456
aktív tag

Azért tényleg durva árcsökkenés, eddig 20-25 körül mozogtak most meg hirtelen 6-7 ezer.... én már berendeltem egyet, a gyűjteményemben elfér ennyiért :) Na meg 1-2 játék jó lesz nagy képernyőn :D

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#7896) danih válasza speed3456 (#7895) üzenetére


danih
addikt

Igen, ennyért dísznek is jó :)
Valszeg Sony döntés áll a hátterében (egybefügghet a Vita first-party kivéreztetésének bejelentésével), nem lehet véletlen hogy mostanság mindenhol ennyi, edigital-nál is pl. múlt héten adták el pont ugyanennyiért az utolsókat.

Amúgy ebbe csak Vita memkártya jó vagy a sony memory duo stick uno card mizériája is?

[ Szerkesztve ]

(#7897) manu75 válasza arcsi84 (#7879) üzenetére


manu75
aktív tag

Nálam szinte hibátlanul ment a psnow vitán is wifin keresztül, úgy hogy a routerem lent a vitával pedig az emeleten játszottunk. Vita tévén is jó volt, korábban írtam az 1 próba hét alatt vagy 2-3 alkalommal kellett újracsatlakozni, mert megszakadt, meg nagyon ritkán belaggolt a játék. De teljesen korrekt volt. Ami rossz, hogy a listában szereplő játékok közül sokra külön elő kell fizetni, a Last of Us azt tudom, hogy azért nem kellett a Beyondot nem néztem. Nekünk az uncharted volt a lényeg igaz abból csak az első rész "ingyenes" a többi fizetős 4-5 font közötti árakra emlékszem ami szerintem nagyon sok.

(#7898) LeventeV válasza manu75 (#7897) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ha a Sony tartani fogja ezt az árpolitikát akkor Európában a PS Now meg fog bukni. Amerikában sokkal barátibb ára van (amcsi pénztárcák méretéhez képest), főleg, hogy ha 3 hónapra fizetsz elő és azalatt végigviszed azokat a PS3 játékokat amiket eddig nem tudtál. Úgy már inkább megéri azt az 50 dollárt 3 hónapra.

(#7899) arcsi84 válasza manu75 (#7897) üzenetére


arcsi84
aktív tag

Szóval akkor ha van egy PS TV-m vagy Vita-m és előfizetek, akkor ha minden tuti simán tudom tolni a PS3 játékokat a TV-n vagy a Vita-n. Szóval nem kell hozzá se PS3/PS4?

PS TV csak PS3/4 kontrolerrel megy vagy jó hozzá a vezetékes USB-s utángyártott is?

[ Szerkesztve ]

(#7900) Karma válasza arcsi84 (#7899) üzenetére


Karma
félisten

Igen.

Csak eredeti DualShock 3 vagy 4 kontrollerekkel megy, az USB portot csak párosításra illetve töltésre használja.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.