Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Tegla80 válasza Nayrobi (#7599) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem ha a polcon all is meger ennyit.....2pizza es par sör ara. :K (plusz hasznaltan is tobb jelenleg az ara....ez meg 3 ev garis) En a multkor kihagytam,most mar nem.... :N

Amadako
konzolvilag "kosar" felirat alatt tudod hozzadni.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7602) kovsol válasza Nayrobi (#7599) üzenetére


kovsol
titán

Így vagyok ezzel én is. :D Mostanában a Vitát is alig használom, pedig vannak rajta játékok amit ki szeretnék játszani, de most így három konzol és PC mellett sajnos már az idő a szűk keresztmetszet.

May the Force be with you!

(#7603) Amadako válasza Tegla80 (#7601) üzenetére


Amadako
tag

köszönöm :R
legutoljára mikor volt leakciózva ennyire? mert nekem csak karácsony körül lesz meg a ps4 addig meg teljesen értelmetlen megvennem

(#7604) Tegla80 válasza Amadako (#7603) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat ezt most igy meg nem mondom,de volt a kv nal egy akcio asszem es abban adtak ennyibe...regen volt szval sztem ezt most kellene zsebre raknod ha van ra $,mert a jovo az ....,de Te vagy otthon a fonok,igy Te dontesz. (remelem :DDD )

kovsol
En pl sosem vettem gyujtoi kiadast az ajandekert/figuraert/tokert,stb .....mas arra kolt vagyonokat...ez hasznalhato eszkoz,azok semmire se jok.....nalam kb igy van.
(van dobozos psp-m is amivel kb 10orat jatszottam....azt 7990ert vettem tavaly a tacskoban...most jart le a garim rola :D jok lesznek ezek meg valamire.....)
Jah pc-m sosem volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7605) RangerFox válasza Tegla80 (#7601) üzenetére


RangerFox
veterán

Elég korrekt ár, elgondolkodtató..

(#7606) kovsol válasza Tegla80 (#7604) üzenetére


kovsol
titán

Nem a pénzen van a hangsúly, mert ez aprópénz amibe kerül, de ahhoz ez is drága, hogy csak porosodjon :)

May the Force be with you!

(#7607) Goldwin válasza Tegla80 (#7598) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:Y

Köszi!

(#7608) Nayrobi válasza kovsol (#7602) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pontosan, én is így vagyok vele, nem is a pénz a gond, hanem hogy csak a polcon állna és max 5x egy évben ha használnám.

(#7609) RangerFox


RangerFox
veterán

Most már hivatalos, mindenki erre várt, hogy bejelentsék..... :U

(#7610) Amadako


Amadako
tag

az világos hogy a sony memóriakártyáját bele lehet tenni a vita tv-be és arra letölteni a dolgokat,de a dobozos ps vitás játékokból származó memóriakártyát bele lehet tenni,le tudja játszani arról a játékokat?

(#7611) Nayrobi válasza Amadako (#7610) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen.

(#7612) Amadako válasza Nayrobi (#7611) üzenetére


Amadako
tag

köszi,az király :C

[ Szerkesztve ]

(#7613) fausto


fausto
addikt

Najó, ennyiért én is rendelten egyet, majd jó lesz valamire alapon :D
Köszi az infót!

(#7614) ldave


ldave
félisten

Ha a digitális PS2 játékokat vinné a Vita TV, tuti vétel lenne...

A Slime draws near! Command?

(#7615) RangerFox válasza ldave (#7614) üzenetére


RangerFox
veterán

Ha ilyet lehetne, a Vitából is többet adtak volna el ;)

(#7616) Amadako válasza RangerFox (#7615) üzenetére


Amadako
tag

jó lenne tolni a san andreast vitán :D
új játékokat se kéne csinálniuk csak a ps2 kompatibilitást....
ps1 gameket viszi ugye vita?

(#7617) Amadako


Amadako
tag

másik helyen már 6000-ért árulják csak ott azt nem értem,hogy ott is minden benne-e van a dobozban,mert ott nem nagyon ragozzák

(#7618) akos712


akos712
csendes tag

Helo, új vagyok itt a fórumon. Egy olyan kérdésem lenne, hogy megéri-e eladni FAT PS Vitát? Igazándiból ráuntam a Vitámra, az accountomon van kb. 15 játék, azt el lehet adni vele? Kb. mennyit érhet egy minimálisan karcos képernyőjű, megkímélt Vita játékokkal együtt, német dobozzal, garanciával?

(#7619) Tegla80 válasza Amadako (#7617) üzenetére


Tegla80
addikt

Benne kell legyen minden alap dolog....(a 3jatek lehet nem)
Arban az tenyleg megolcsobb...a gep 6e+futar 590ft tol hozza .....
viszont ismeretlen (szamomra)a bolt es 1ev garit kapsz,mig 3evvel is veheted picit dragabban "biztos" helyrol....(ugy,h irjak tutira 3jatek is van kodkent mellekelve.... )
Tovabbra is Te dontesz ,En csak leirtam amit gondolok.....;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7620) RangerFox válasza akos712 (#7618) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezt amúgy nem itt kéne, de ez a te döntésed, hogy eladod-e a gépedet vagy sem, neked kell mérlegelned, hogy kell-e neked, avagy sem. Amúgy boltnak nem, de magánszemélynek simán el tudod adni az accodat, jelszót lehet cserélni, e-mail címet át lehet írni, szóval nincs ezzel gond. Nézd a használt árakat, böngéssz az oldalakon, az ott látott árak alapján mérlegelj, hogy mennyiért tudod elpasszolni.
Amadako: A store-on fellelhető Ps1-es játékokat természetesen viszi.

[ Szerkesztve ]

(#7621) Elims válasza Tegla80 (#7598) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-) én is nézek egyet...

Nayrobi: "Ennyiért én is tökre vennék egy pstv-t, de fogalmam sincs hogy mikor vagy mire használnám."

Azért csak vettél egyet. :-))))))))

(#7622) Tegla80 válasza Elims (#7621) üzenetére


Tegla80
addikt

Most irta a ps4 topicban,h beszerezte. :D

Sony® & PlayStation®

(#7623) Nayrobi válasza Elims (#7621) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hehe. Hát igen, pont ott mentem el a Gameshop előtt és muszáj volt betérnem, onnan már nem volt visszaút :)

(#7624) Elims válasza Nayrobi (#7623) üzenetére


Elims
veterán

:-)))

Nekem meg pont jò lesz! :-) Màr nem lesz gond a wrc-s ravasz=gàz.
+tudom majd a dungeon hunter-t/ridge racer-t/psp gran turismo/uncharted-et tv-n jàtszani. Így màr végigjàtszom az uncharted-et...

(#7625) Gijon válasza Elims (#7624) üzenetére


Gijon
senior tag

Az uncharted nem megy "tv"-n..., :(( épp a minap szívattam meg magam egy psp játékkal. Az ámerikai kompatibilitási listában szerepel.., jól megvettem, aztán nézegethetem a magyar letöltési listámba, csak nincs hova letölteni. :W

(#7626) fahrii


fahrii
őstag

Tök jó ez a 6000 Ftos PS TV, egy pillanatra meg is inogtam, de belegondoltam hogy minek. PS4em nincs, otthon pont azért játszom a Vitán gép helyett mert portable, egyedül PS Now miatt lenne érdemes, de igazából az se hiányzik nekem annyira.

(#7627) RangerFox válasza fahrii (#7626) üzenetére


RangerFox
veterán

Meg az is szempont lehet, hogy kell hozzá egy 15k-ba kerülő Ps4 joy :D

(#7628) fahrii válasza RangerFox (#7627) üzenetére


fahrii
őstag

Na igen :DDD

(#7629) boost válasza fahrii (#7626) üzenetére


boost
addikt

még nincs, DE lesz! :D

(#7630) Elims válasza Gijon (#7625) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.. :-/
Köszi! :-)
De remélem a többi igen.Majd kiderül.

Egyébként hol 6eFt.?Én most 7500-ért rendeltem meg a Tegla àltal ajànlott konzolvilàgtòl 2év garanciàval.

(#7631) Goldwin válasza RangerFox (#7627) üzenetére


Goldwin
aktív tag

A PlayStation TV mikrokonzol nemcsak a DualShock 4 kontrollerrel kompatibilis, hanem a DualShock 3 kontrollerrel is.

[ Módosította: Karma ]

(#7632) Goldwin válasza Elims (#7630) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Itt.

[ Szerkesztve ]

(#7633) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Amúgy van egy trükk, amivel bármilyen psvita játékot el lehet indítani a pstv-n, linkelni nem akarom mert nem tudom mennyire ütközik szabályokba, de ha érdekel akkor bemásolom.

(#7634) renji00 válasza Nayrobi (#7633) üzenetére


renji00
aktív tag

Hali!
Működik is a módszer? (PSTV) Vagy még csak teszt verzió?

(#7635) boost válasza renji00 (#7634) üzenetére


boost
addikt

Eurogamer is lehozta, leírással, szóval nem csak hack fórumokon megtalálható a dolog.

(#7636) Elims válasza Goldwin (#7632) üzenetére


Elims
veterán

Még pont belefért volna az előző hsz-ba.. :-/

Köszi! :-) Tényleg 6e.Bàr jönne erre még egy 600Ft-os posta.A konzolvilàgnàl meg 7500Ft. 2év garanciàval.

Na most akkor hogy is van ez??
"A működéshez mindössze egy DualShock 3 kell..."
Most akkor 3-as vagy 4-es joy kell hozzà? Van mindkettőből,nem gond csak melyiket pàrosítsam majd?És ha azt pàrosítottam,a ps3/4-gyel ùjra kell?

Nayrobi: Persze!Írjad légyszives.Ez nem warez.Nem letö_ltött dolgokat akarsz futtatni.

(#7637) boost válasza Elims (#7636) üzenetére


boost
addikt

mindkettő jó hozzá

(#7638) fausto válasza Elims (#7636) üzenetére


fausto
addikt

A DS3 is jó, de csak kábelesen megy.

(#7639) Tegla80


Tegla80
addikt

Nah,h felporgott a topic... :D

Sony® & PlayStation®

(#7640) Nayrobi válasza fausto (#7638) üzenetére


Nayrobi
őstag

DS3 vezeték nélkül is megy, pont azzal próbáltam.

Az első kommentben ott a leírás hogyan lehet a pstv-n mindent futtatni

(#7641) Elims


Elims
veterán

SzGergely,Fausto: Köszi!

Nayrobi: Neked is!! :-)
Ebben reménykedtem,hogy nem így lesz. :-(
"FIRMWARE UPDATE 3.55 KILLS THIS. DO NOT
UPDATE."

Nagyvonalakban àtolvastam.Nem egy egyszerű mutatvàny. :-( 100%,hogy meg tudom csinàlni,de nem 2perc lesz. :-(
Mégegyszer köszönöm! :-)

(#7642) fausto válasza Nayrobi (#7640) üzenetére


fausto
addikt

Az jó, azt olvastam, hogy nem megy kábel nélkül.
Ezt szerintem buktuk, ha nem upgrade-elünk, nem lehet belépni a store-ba, így nem lehet letölteni az e-mail app-ot és a játékokat. Vagy neked ment?
Nem értem, miért fáj a sony-nak, ha olyan játékokkal játszanánk a gépen, amit nem erre szántak... :(
Szerk.: most olvasom hogy az e-mail app előre telepített. Már csak a játékokat kell valahogy rávarázsolni :-D

[ Szerkesztve ]

(#7643) Goldwin válasza Nayrobi (#7640) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:R

(#7644) RangerFox


RangerFox
veterán

Sikerült végigvinnem a God Of War 1. részét. A vége felé annyira nehéz volt, hogy konkrétan megéheztem tőle :DDD Ahogy láttam elérhető store-on a GoW Chain of Olympus, vélemények róla?

(#7645) Goldwin válasza RangerFox (#7644) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Rövid. :)

(#7646) fausto válasza RangerFox (#7644) üzenetére


fausto
addikt

Egyszer érdemes végigvinni (ha épp le van akciózva), de a Ghost of Sparta sokkal jobb, inkább azt ajánlom !

(#7647) RangerFox válasza fausto (#7646) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, arról tudom hogy jól sikerült darab, de a magyar storeon nincs fent. Amúgy is régen vettem játékot Vitára, azt a 2k-t a CoO-ért kiperkálom, a hétvégén meg is veszem. Már csak abban bízok hogy hétfőn lesz még az MM-ben Fifa 13 1500Ft-ért.

(#7648) Karma válasza fausto (#7642) üzenetére


Karma
félisten

Csak a legelső indításkor kell összekötni kábellel, mert így párosítod össze a konzolt és a kontrollert. Na meg tölteni is így lehet :)

Tegnap én is vettem egyet (racionalizálás: hogy azokat a PSN+ játékokat is tudjam TV-n tolni, amiket csak Vitára és PS4-re engedtek ki), hát érdekes élmény. Az L3/R3 mint touchscreen-szimuláció meglepett, meg az is, hogy enélkül nem lehet elindítani a Luminest :U

“All nothings are not equal.”

(#7649) Goldwin válasza Karma (#7648) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Az L3/R3 mint touchscreen-szimuláció meglepett, meg az is, hogy enélkül nem lehet elindítani a Luminest"

A Lumines Electronic Symphony játékban az avatarod képességét a PlayStation Vita hátsó tapipadjának érintésével tudod feltölteni.

Lumines: Electronic Symphony - Tips and Tricks

[ Szerkesztve ]

(#7650) Karma válasza Goldwin (#7649) üzenetére


Karma
félisten

Ismerem a játékot, első digitális vásárlásom volt - előtte meg évekig nyomtam a PSP-s részeket -, a meglepődésem tárgya mindössze annyi, hogy a legelső főmenüt nem lehet gombokkal irányítani, maga a játék onnantól simán játszható... A kiadó nem ölt bele sok erőforrást.

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.