Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) csab2 válasza gelbelex (#7445) üzenetére


csab2
veterán

Én is.
Én azért vettem Vitát, mert "komoly" játékokkal akartam játszani, konzolos élményt akartam. Két játékon (Uncharted, Killzone) kívül ezt nem kaptam meg.
Látom a Store-ban, hogy egy csomó játék, ami iPhone-ra ingyenes vagy pár száz forint, Vitán több ezer.
Én Vitán nem ilyen kis szarokkal akarok játszani, hanem normális játékokkal. Amikért pénzt is hajlandó vagyok kiadni.
Hát ez sajnos nem nagyon jött be. :(
Innentől a kézi konzol kifejezés nem aktuális többé.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7452) renji00 válasza csab2 (#7451) üzenetére


renji00
aktív tag

Csak az asphalt és a dungeon hunter ami kijött mobilokról Vitára.Ráadásul megjelenési címek voltak.

(#7453) RangerFox válasza renji00 (#7452) üzenetére


RangerFox
veterán

Angry Birds, Jetpack Joyride, Fruit Ninja, az a burn rope vagy mi a tököm.. Van pár mobiljáték azért.

(#7454) renji00 válasza RangerFox (#7453) üzenetére


renji00
aktív tag

De azok nem több ezer forintos játékok.

(#7455) VooĐoo válasza renji00 (#7454) üzenetére


VooĐoo
tag

[link] :D

PSN: Neon--Skyline

(#7456) Amadako válasza VooĐoo (#7455) üzenetére


Amadako
tag

de olcsó mindjárt meg is veszem :C

(#7457) RangerFox válasza renji00 (#7454) üzenetére


RangerFox
veterán

Burn the rope 900Ft, Fruit Ninja 600Ft, Jetpack Joyride 300Ft, Angry Birds 6k, Angry birds star wars 7k. Tényleg nem sok :DDD

(#7458) csab2 válasza RangerFox (#7457) üzenetére


csab2
veterán

Pontosan erről beszéltem. Angry Birds telefonra párszáz forint, sőt a régebbiek szerintem ingyenesek. Vitán meg 6000 Ft. Hülyék ezek?
De a legfontosabb: nem azért vettem Vitát, hogy olyan játékokat játszak rajta, amit telefonon is tudok. Én hosszú, "konzolos" játékokat akarok játszani Vitán! Úgy látom, nem csak én vagyok ezzel így.
Kicsit becsapva érzem magam, én nem ilyen lovat akartam rajzolni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7459) RangerFox válasza csab2 (#7458) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem mindenki így van ezzel. Teljesen érthető a felháborodásod. De tereljük vidámabb dolgok felé a témát. ki mivel játszik mostanában? :)

[ Szerkesztve ]

(#7460) csab2 válasza RangerFox (#7459) üzenetére


csab2
veterán

Az az igazság, hogy a fentieken kívül az is problémám, hogy pont azokból a típusú játékokból van kevés, amiket én szeretek. FPS, akció.
Tudtok valamit ajánlani?
Az Uncharted és a Killzone abszolút kedvencei, voltak PS3-on, és Vitán is. A Borderlands-et és a Resistance-t szoktátok ajánlani FPS fronton.
A God of War milyen vitán? PS3-on azt is szerettem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7461) RangerFox válasza csab2 (#7460) üzenetére


RangerFox
veterán

A collection nem kimagasló, de szórakoztató, az átvezetők csúnyácskák meg néha lemegy a frame, de szerintem teljesen élvezhető, a psp-s részek meg ugye régiek, de még simán tűrhetőek. FPS-ek közül meg a Borderlands oké, csak sokszor kifagy, és aki nincs kibékülve a nem stabil fps-el, az nagyon zavarónak fogja találni a játékot.

(#7462) Tegla80 válasza csab2 (#7458) üzenetére


Tegla80
addikt

Mielott vetted a vita-t utana kellett volna jarni a dolgoknak/jatekfelhozatalnak..... Plusz sztem senki nem csapott be,max Te sajat magad,h "kell ez nekem"..... :U
Nyeld le az anyagi buktat az eladason es valts arra ami megfelel az igenyeidnek,mert itt mar sok uj nem lesz es ha az ami van nem jo,akkor tovabbra is csak "sirni" fogsz es nem jatszani. :B

szabo111
En nem igy vagyok ezzel es most egy eve,h 2vita-t is vettem....atgondoltam es az akkori plus kinalatara alapozva(3eve van plus az accomon folyamat) hoztam meg a dontest....van/volt ra rogton temerdek jatekom es ez azota is gyarapszik ugye. Plusz ami kellett meg azt megvettem kulon....
Szoval En elegedett vok es szeretem a Vita-m. :K

[link],itt amugy pont ezen vitatkozunk. (de En es masok azert ott is kiallunk a Vita mellett. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7463) csab2 válasza RangerFox (#7461) üzenetére


csab2
veterán

Köszi!
Majd lehet, hogy kipróbálom. Ha addig el nem adom a Vitát.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7464) csab2 válasza Tegla80 (#7462) üzenetére


csab2
veterán

Igazad van, de a fene gondolta, hogy ez a kis erős vas ilyen gyatrán van eleresztve számomra tetsző játékokkal.
Hála istennek akkora anyagi problémát nem jelentett a megvásárlása - meg ugye azért 3-4 játékkal sokat eljátszogattam én vele - csak néhány hónappal a vásárlás után szembesültem azzal, hogy nagyon kevés rá a nekem tetsző játék.
Sírás üzemmód befejezve. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7465) Tegla80 válasza csab2 (#7464) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha ugy nezzuk akkor asztali konzolon En is legtobbet bf4-et tolom multi szinten (500+ ora)es fps partinak mondom magam.(cod ghost,aw,bf4,bfh,kzsf,mind megvan,sot a "tps"-es sniper elite3 is,de jatszom szinte mindent ami tetszik....)
Viszont a Vita-n is jol elutom az idot,mikor epp dolgozom.Mindent a helyen kell tudni kezelni es akkor nincs gond sztem.
Szoval lehet neked is kellene egy PS4 is,h maskepp nezz/gondolj a Vita-ra. ;)

Sony® & PlayStation®

(#7466) RangerFox


RangerFox
veterán

Több oldal is lehozta, hogy tökéletesítették a Vita törését PSP játékokra.. Gyorsan szeretnék mindenkire szólni hogy ne beszéljetek róla a topikban, a warez tiltott!!

(#7467) Elims válasza Tegla80 (#7465) üzenetére


Elims
veterán

" ..."tps"-es sniper elite3..."

Ezt hogy érted??? Külső nézetes??ps4-re??
Linkelnéd vhol ha megkérlek.

Szabo: "Több oldal is lehozta, hogy tökéletesítették a Vita törését... ne beszéljetek róla"

Hatalmas vagy!!!! :-DDDDDD

Köszi! ;-)

(#7468) b_alazs


b_alazs
tag

Üdv Mindenkinek!

Csatlakozom a táborhoz! Sok vacilálás után a box mellé beköltözik egy OLED Vita is! : )

Melyik online játékok pörögnek a legjobban a fórumban? Egy pár címet tudnátok javasolni, amiket muszáj beszereznem? : )

Üdv,
Balázs

(#7469) Tegla80 válasza Elims (#7467) üzenetére


Tegla80
addikt

Ma kijon a fw 3.0 igy ha gondolod dobja majd egy barat majd megosztaskerest valamikor es kiprobalhatod.(ma csak este 9utan jo mert melozom,de holnap pl egesz nap raerek akar .....)
Amugy igen,"kulso nezetes" gamma es sztem nagyon jo is....nem egy grafika bajnok,de ez a jatekelmenyen nem ront,mert tartalom van benne boven....nezz yt ot addig.

:B upsz,pm akart lenni,de akkor mar marad itt off-ban.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7470) james001 válasza RangerFox (#7466) üzenetére


james001
veterán

Pff amíg Vita játékokat nem lehet werzolni Vitára addig mindegy ;] :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7471) Elims válasza b_alazs (#7468) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Gratulàlok a géphez! :-)

Vita online jàtékot én még nem pròbàltam,de a többiek biztos fognak írni -talàn olyanokat mint a killzone,borderlands,stb.-.

Egyébként olvass vissza max. egy-két oldalt.A vita "jövőjére" nézve.

Tegla: Köszönöm a leetőséget!!! :-)
De sajnos nem fogok tudni élni vele.Nekem egyik időpont sem jò,de nézek youtube videòt,arròl megàllapítom,hogy mi a helyzet.

(#7472) fausto válasza b_alazs (#7468) üzenetére


fausto
addikt

Már egy ideje nem multizom a kis gépen, de anno mindig volt játék pl. a Killzone-ba és a Soul Sacrifice-ba. Nekem ez a kettő ment sokat online.
Must have címek (szerintem) az Uncharted, Killzone, Soul Sacrifice, Tearaway, LittleBigPlanet, Gravity Rush. Ezek ajánlom a figyelmedbe.

(#7473) b_alazs válasza fausto (#7472) üzenetére


b_alazs
tag

Köszi!

(#7474) b_alazs válasza Elims (#7471) üzenetére


b_alazs
tag

Szia,

Végigböngésztem vagy 200 Hsz-t.
Mire gondolsz a "vita jövőjét" illetően?

Üdv,
Balázs

(#7475) fausto válasza b_alazs (#7474) üzenetére


fausto
addikt

Ha most vetted, ne foglalkozz vele. Egyrészt a Sony már lenyilatkozta, hogy már nem fog játékokat készíteni a gépre (legalábbis nagyobb költségvetésű AAA címeket), illetve most az is belengették, hogy egy ideig nem fognak kézikonzolban gondolkozni.
De ha most vetted az elmúlt 3-4 évben jött annyi játék, hogy lekössön. Ez inkább azoknak tökön rúgás, akik évek óta használják a gépet.

(#7476) b_alazs válasza fausto (#7475) üzenetére


b_alazs
tag

Értem, hát ez frankón hangzik... : )

(#7477) renji00 válasza b_alazs (#7476) üzenetére


renji00
aktív tag

Attól függően, hogy érdekelnek-e a japán címek nagy kincsre lelhetsz a vitában. :)

(#7478) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!

Nagyon gondolkozok egy Vita vásárlásán.
Nézelődtem, keresgéltem, és ami nekem nagyon fontos lenne, az a remote play.
PS3 van otthon, mellé szeretném. És persze olyan címekkel szeretnék játszani, mint Diablo 3 és Fifa 15.
Ezek remote play-en működhetnek? Vagy muszáj lenne PS4-be beleinvesztálni (annyit most nem bír el a pénztárcám...:( )

Köszi

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7479) LeventeV válasza Beri78 (#7478) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ezek nem fognak működni PS3-al, csak PS4-el. :(

(#7480) boost válasza Beri78 (#7478) üzenetére


boost
addikt

Vitát, akkor vegyél, ha már rendelkezel egy PS4-el, szerintem. (ja, és maradt még elég sok pénzed. :DD )

(#7481) b_alazs válasza boost (#7480) üzenetére


b_alazs
tag

Sziasztok!

Kicsit tudnátok segíteni abban, hogy hogyan működik a PS4 remote?
Itt arra gondolok, hogy a konzolon lévő játékokat a Vitán játszhassam.

Jól működik ez a dolog?
Nincs frame-drop?
Minden játék támogatja vagy csak az arra alkalmasak?

Valamint ez gyakorlatilag tükrözi a PS4 által vetített képet, tehát mondjuk a menüt is látom?:

Ha ez rendben működik akkor cserélem a boxom...:D

MÁS: milyen régiós accountot érdemes létrehozni? Nem vagyok otthon a PS világában, de pl az Apple-nél jelentős különbség van egy USA és egy HUN acc között. A topik leírásában nagyjából értem miről van szó, azonban valaki részletezné, hogy miért bonyolultabb egy USA vásárlás? Itt HA-n botlottam már bele "feltöltőkártyába" jó áron.

Üdv,
Balázs

[ Szerkesztve ]

(#7482) Elims válasza b_alazs (#7481) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon szépen működik a remote play.Ugyanùgy làtsz menüt,mindent.
A grafika -szerintem- hibàtlan.Egyetlen vita-s jàték alatt sem làttam olyan grafikàt mint a remote play segítségével.
Egyetlen Nagy hàtrànya,hoy nincs fizikai L2/R2 gomb. :-((

Account témàban -szerintem- a magyar a "legjobb". (Bàr ezt így kijelenteni merészség..)
Ehhez tudsz a legkönnyebben feltöltést/előfizetést venni akàr magyar bankkàrtyàval is. És ezt most nem Azért írom...
Nekem is magyar a fő account-om.Regisztràlhatsz mellé màs régiòs nevet is.

(#7483) james001 válasza b_alazs (#7481) üzenetére


james001
veterán

Itt egy lista mely PS4 játékok mennek Vitán is: [link] Természetesen a PS4 csak átstreameli a képet,azért a Vita nem olyan erős hogy vigye a PS4 játékokat :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7484) b_alazs válasza james001 (#7483) üzenetére


b_alazs
tag

Világos, hogy streamről van szó.
A szolgáltatás egyébként külön fizetős?

(#7485) b_alazs válasza Elims (#7482) üzenetére


b_alazs
tag

Köszi!

(#7486) Elims válasza b_alazs (#7485) üzenetére


Elims
veterán

Nincs mit. :-)

Csak legközelebb szerkeszd légyszives a hsz-od.

(#7487) RangerFox válasza b_alazs (#7484) üzenetére


RangerFox
veterán

Ingyenes

(#7488) b_alazs


b_alazs
tag

No, ma kézhezkaptam a Vitámat!
Masszív szerkezetnek tűnik, a gombokon meglepődtem, hogy milyen frankó mechanikával működnek.

Munka után kipróbáljuk a killzone-t: )

(#7489) boost


boost
addikt

Végül nem egy használt régi vitát szereztem be, hanem egy újat.

Mivel már ez a harmadik vitám (fat-új, fat-használt, slim-új), van már némi tapasztalatom, és nekem eddig ez tetszik a legjobban. A gombok nagyon jók, a könnyű ház, az is, hogy vékony, és gömbölyített a ház, sokkal kényelmesebbé teszi a tartását. Azért is nem vettem használtat, mert már volt azzal tapasztalatom, és a használt akksija sokkal gyengébb volt, mint az újé. Ez a slim változattal még dob rajt némi kis 20-25% akksiidőt állítólag. Display-be én komoly különbséget nem látok. Annyit, hogy kevésbé szaturáltak a színek. (Persze biztos benne van az is, hogy utólag igazolom a vásárlásomat. :DD ).

Szóval én támogatok mindenkit, hogy ha nem tud dönteni, akkor már az újat vegye.

[ Szerkesztve ]

(#7490) Elims válasza boost (#7489) üzenetére


Elims
veterán

Ha jòt fogsz ki hasznàltban,nem biztos,hogy gyenge az akksija.Nagyban függ,hogy hogyan hasznàltàk/hànyszor merült kikapcsolàsig,stb. De ezt te 100%,hogy tudod. :-)
Persze tudom,lutrizni nem szeret az ember.Vagy jò vagy nem...

Nekem szerencsém volt ilyen téren a géppel.

(#7491) b_alazs válasza Elims (#7490) üzenetére


b_alazs
tag

Szerencsére nekem is sikerült kifogni egy megkímélt darabot egy itteni kollégától! :)
Már nyomkodtam pár órát, úgy tűnik, hogy az akksija is teljesen rendben van.

(#7492) Elims válasza b_alazs (#7491) üzenetére


Elims
veterán

Ajànlom a store nézegetést.Többször volt màr jò akciò. :-)

(#7493) boost


boost
addikt

Még mindig a legjobb Vitás játék szerintem a Persona 4 Golden. Imádom, ahogy elkezdődik.

Akinek még kimaradt, youtube videó itt: https://www.youtube.com/watch?v=7H5pYCw4ET4

Már csak ez az egy játék miatt megéri a Vita. (Alapból ezmiatt is vettem, veszek állandóan. Nem tudok elszakadni tőle. :DD )

(#7494) LeventeV válasza boost (#7493) üzenetére


LeventeV
senior tag

+1
Nem csak Vitara a legjobb, hanem összességében az egyik legjobb játék.

(#7495) boost válasza LeventeV (#7494) üzenetére


boost
addikt

Kb egy hete, mikor bejelentették, hogy 2016 nyarára csúszik a Persona 5, akkor döntöttem el, hogy kell ismét egy Persona 4 Golden konzol.

(#7496) csab2


csab2
veterán

Hali! Ha formázom a Vitát, az a beállított fiókot is törli nem?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7497) boost válasza csab2 (#7496) üzenetére


boost
addikt

igen

(#7498) csab2 válasza boost (#7497) üzenetére


csab2
veterán

Akkor az hogyan lehet, hogy az eladott Vitán a kolléga vett ingyenes cuccokat és mindről én kaptam e-mail értesítést? :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7499) LeventeV válasza csab2 (#7498) üzenetére


LeventeV
senior tag

Vita beállításaiban kell deaktiválni az accountot. Ha ez nem megvalósítható (már nem férsz hozzáa konzolhoz), akkor a Sony lehetővé teszi, hogy félévente egyszer böngészőből deaktiváld az accountodat az összes eszközödön. Ezután a még meglévő konzolokon újra be kell jelentkezni.

(#7500) xridergabo


xridergabo
csendes tag

Elég jelszót változtatni az accounton és kilépteti elvileg.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.