Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27901) buvez válasza Cr@c@ (#27897) üzenetére


buvez
tag

Lassan már nem ebbe a topicba vág:D

Nos, frissíteni akartam a directx9.0c-t, de már a legfrissebb van fent, tehát nem ez a gond.
A képet azért szúrtam be, hogy lásd marad memória játék alatt is.

Véletlenül nem Intelhez vagy szokva? :)
Ezt a magonként 1.6ghz-et nem értem. A procim magonként megy 3,2ghz-et:

A feszkót ne nézd, rosszul mutatja.

Az "fsb", mint olyan AMD-nél már nem játszik, inkább külső órajel. Már annak sincs jelentősége, hogy miként állítom be a ram frekijét(szinkron-aszinkron). Az "fsb" változása zavaró lehet, de szerintem ez a C1E energiagazdálkodás miatt lehet. (Egyébként végig nézted a táblázatot? Az elején csak a minimum értékek látszanak) Mikor az "fsb" frekije változik az viszi magával a procit, ramot, Ht linket és az északi híd órajelét :K
Igen, játék közben mértem és ezért változik, ahol nem volt szükség kraftra ott lejjebb vett a frekiből, de ez lenne a lényege az energiagazdálkodásnak :R Ha megfigyeled a max értékeket, akkor látható, hogy nincs ezzel gond ;)
A swapot azért kiprobálom.
Köszönöm, hogy segíteni probálsz :R
Még mindig nem tudom miért van az, hogy eltűnnek néha fák. Attka is írta, neki Ati kártyája van, nekem meg nvidia. Lehet valami optimalizációs hiba a driverben is esetleg?

Attka85: Nálad nincs véletlenül valami optimalizácó bekapcsolva driverben?

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27902) Routeres94 válasza buvez (#27901) üzenetére


Routeres94
csendes tag

Hát nem tudom segít e valamit de hátha.

Két gépen futattjuk itthon a Level-R-t. Az egyik gépben egy Ati HD4670, a másikban egy nVidia 9600GSO dolgozik. Mindkét VGA kari 1GB memóriával rendelkezik. (Egyik videokártya vezérlőpultjába sem lett belenyúlva.) Mindkét gépben 2GB RAM van, mindkét gépen 64 bites Win7 fut és mindkét gépben kétmagos processzor van. Az előbbiben Intel, az utóbbiban AMD. Mindkét gépen maximális beállításokon, szaggatás és textúra (vagy bármilyen más grafikai) hiba nélkül fut a játék.

Szerintem mélyebben van a hiba elásva. (Csak az "AMD szar az Intel jobb" és ennek ellentetje elkerülése érdekében)

Steam nick: Routeres

(#27903) buvez válasza Routeres94 (#27902) üzenetére


buvez
tag

akkor még a 32 bites win xp-vel lehet gond talán? :F

ugyanezt a jelenséget megcsinálta mikor más konfigom volt, csak az op.rendszer maradt.
(más konfig alatt a gyengébb amd procit+ a lapot és 7600 gt-t értem)

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27904) Attka85


Attka85
tag

nemértemm... Van netem, semmi gondom, gondoltam felnézek, ez kb 8 órakor volt, de azóta semmi... nem is frissít, semmit nem csinál a kliens... pedig mondom netem jól pörög, semmi gond, még tubés vidiket is könnyedén viszi... akkor most gondolom szervergondok vannak, mert ha leállás van, akkor is legalább a loginig beenged és lefrissít, de most SEMMI!!! Íme:

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27905) Attka85 válasza Attka85 (#27904) üzenetére


Attka85
tag

na itt a hivatalos gamigo válasz: szétdurrant a szerverpark hardveresen...loool :

Szóval több hardvert is cseréltek a szerverekben és nem tudnak garantálni semmit sem, most kéne már jónak lennie a cuccnak, de nem tutira...akkor most valószínű hogy minimum 40%-os bónusz várható... :))

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27906) Gaz 78 válasza Attka85 (#27904) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ugyanez van nálam is!Azt hittem,hogy a szolgáltatóm nem ad netet de ezek szerint nem a mi készülékünkben van a hiba!!!!

(#27907) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Még mindig nem megy a szerver?
Akkor nagyon nagy kaki van.

PSN: Xbox:

(#27908) Gaz 78 válasza SylarHUN (#27907) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

jelentem,be tudok lépni a játékba de aztán jön a piros üzenet,miszerint 6 perc mulva szerver shutdown lesz...
letelik,majd kilépek és vissza.... Megint benn vagyok és megint jön a 6 perces üzenet...
Szóval valami nem stimmel ...még!

(#27909) tomkatomi válasza buvez (#27903) üzenetére


tomkatomi
tag

Nem az oprendszerrel van a probléma. A fák hiánya nálam is jelentkezik(XP/VISTA/WIN7...32/64bit, mindegy), de véletlenszerűen. Van, hogy egy héten egyszer, van, hogy egy hónapig sem. Csak az LR-ben jelentkezett a hiba, már akkor is, amikor a PT is ugyanazon a verzión ment.

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#27910) buvez válasza tomkatomi (#27909) üzenetére


buvez
tag

Ezt én is csak a levelr-ben vettem észre, meg a camera néha önállóan mozog, az is élvezetes tud lenni verseny közben :) Valóban véletlenszerű nálam is, csak kíváncsi voltam másnál is előfordul-e és nem-e az én gépemben van a hiba.

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27911) Cr@c@ válasza tomkatomi (#27909) üzenetére


Cr@c@
csendes tag

Lassan tanácstalan leszek mert nekem soha nem volt ilyen gondom a fák eltünésével kapcsolatban.Sem a régi sem az új konfigomon.

A régi konfigom : P4 AMD Athlon Thunderb 1.8Ghz,2G ram,Ati Radeon 9550/x1050 SGE 128m,az alaplap ASUS A7N8X-X

Az új konfigom : P4 Intel Celeron 3.2Ghz,1G ram,Gigabyte Radeon X600/X550 128m,alaplap FOXCON 915P7AD-8KS

és ti ennél jobb gépeken tapasztaltok hibákat...talán azért pukkant szét a server talán most megszünik.

[ Szerkesztve ]

(#27912) Routeres94 válasza Cr@c@ (#27911) üzenetére


Routeres94
csendes tag

Szerény véleményem szerint, annyi a probléma, hogy a Level-R hemzseg a bugoktól/glitchektől (ettől még jó játék, nyugi!) lásd például verseny közben randomba ráközelít a kamera a kocsira, kanyarban meg visszaáll és még temérdek apróság van, leginkább a versenyek végén az elszámolásnál és a többi és a többi.
Nem kell megijedni, ez van, együtt kell élni vele, bár a drága Gamigo igazán többet foltozgathatna...

Steam nick: Routeres

(#27913) laszlohu


laszlohu
addikt

Ma jön egy új patch. Pozitív.
Kiváncsi leszek mit javítanak ( De lehet, hogy csak a Fun autók miatt ).

(#27914) kekeeci válasza laszlohu (#27913) üzenetére


kekeeci
senior tag

Milyen Fun autók?? :F

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27915) kekeeci válasza kekeeci (#27914) üzenetére


kekeeci
senior tag

Megtaláltam :C

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27916) Cr@c@ válasza kekeeci (#27914) üzenetére


Cr@c@
csendes tag

Valószinü hogy a Golf kocsi,a Bobcat és a Targonca nemtom mert felmentem most 18:00 kor és már server shut down van!

(#27917) buvez válasza Routeres94 (#27912) üzenetére


buvez
tag

Úgy látszik akkor ezzel kell együtt élnem :P
Valakinél van hiba, valakinél nincs. :C

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27918) Cr@c@


Cr@c@
csendes tag

Hello srácok azokhoz szólnék akik a grafikus problémákkal küzdenek,áthámoztam pár angol forumot LevelR-ben!A probléma okát okozhatja,nem Softveres hanem Hardveres hiba!Azaz több esetben bizonyos "grafikus"feladatok elvégzésekor a videokártya kritikus hömérsékletet ér el,tehát megkell probálni vagy agresziveben hüteni a gép elemeit vagy kompromiszumot kötni és bizonyos látvány elemeket elhagyni hogy a Hardverek ne legyenek váratlan tulterhelésben.Mert!Mivel a játékban elöfordulhat ha utolsó vagy és sok autó elöted van a Grafikus kártya jobban megvan terhelve mintha első lennél és nem kell autokat megjelenitenie a videokártyának.Még kutatok tovább ha bármit találok megosztom,ha valakinek megoldotta ez a megoldás a gondot,kérem szóljon lehet másnak is ez a gond!Köszönöm.

(#27919) buvez válasza Cr@c@ (#27918) üzenetére


buvez
tag

van benne ráció, bár az utolsó frissítés óta más hiba is jelentkezik :D

köszönet a fáradozásodért! :R

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27920) SylarHUN válasza Cr@c@ (#27918) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Az biztos, hogy főzi a vga-t az LR.
Nekem előzőleg egy HD3870 Toxic-om volt és amikor LR-t játszottam mindig üvöltött a ventilátora, ugyan ez volt az elötte használt x1900xt-vel is a bajom. Ami nagyon furi, hogy más játékoknál nem volt velük ilyen bajom csak a PT illetve LR-el.
A mostani n250gt és a n450gts- kártyáimnál ilyen gondom nincs.

PSN: Xbox:

(#27921) Gaz 78 válasza SylarHUN (#27920) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Frissít a LevelR.

(#27922) kekeeci válasza Gaz 78 (#27921) üzenetére


kekeeci
senior tag

Már megint, tegnap is frissített :Y

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27923) tomkatomi válasza Cr@c@ (#27918) üzenetére


tomkatomi
tag

Köszi a fáradozásodat, bár engem nem igazán érdekel a probléma. Mint említettem, az ugyanolyan verziójú PT-vel, amíg ment, nem volt probléma. Kártya-gép már a harmadik frissítésen esett át azóta...A fák hiánya már a futam elejétől jelen van, nem futam közben jön elő...Felbontás/részletesség butítása ugyanúgy nem segít, ráadásul ha még az árnyékolást is leveszi az ember, akkor a nem látszó fák látszó árnyékai sem segítenek :D
De azért kösz még1x

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#27924) laszlohu válasza kekeeci (#27922) üzenetére


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Szerintem Gaz 78 tegnap nem játszott, azért frissít nála ma, de legtöbbünknél tegnap frissített, ma nem.

[ Szerkesztve ]

(#27925) Gaz 78 válasza laszlohu (#27924) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

De voltam csak mindíg kidobott szerver shutdown miatt,de a login elött nem frissített akkor :(
....aztán tegnap lefrissítette a játékot a rendszer...

(#27926) kekeeci


kekeeci
senior tag

Nem értek valamit - azt írják a fórumon, hogy 7 és 14 napos FUN CAR-okat lehet nyerni az eventeken - de már hetek óta nincsenek eventek. Akkor hogy is van ez?? :F

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27927) laszlohu válasza kekeeci (#27926) üzenetére


laszlohu
addikt

Ki mondta, hogy nincsenek event - ök, vannak,
csak Event calendar nincs.

A honlapon látható, hogy mikor vannak.

(#27928) Routeres94


Routeres94
csendes tag

Sziasztok!

Megosztanék valatek néhány észrevételt.
Csak nekem tűnt fel, hogy kevesebben vannak a játékban, vagy másnak is szembetűnő a különbség? Mert néztem úgy kb 10 perce, meg tegnap este is és arra a következtetésre jutottam, hogy sokkal kevesebb játékos/szoba van. Továbbá csak az Arcade/Sim, TA és Sumo szobák élnek, Explorer, Drift, Battle (kihagytam valamit?) kihaltak. A meglévő szobákban vagy 20 percig dumálnak a friccek (és ugye aki játszani szeretne, az megunja és kilép), vagy jelszóval vannak védve. Végül, de nem utolsó sorban, ha nincs BMW-d akkor el vagy veszve. Jóformán csak M3 GTR-rel tolják, vagy az új Skyline-nal, nagyon kevés olyan szoba van, ahol olyanok játszanak, akik nem vesznek kreditet. Panama, Hairpoon (PT-n rengeteget toltuk a Wangant velük) és a kicsik majdhogynem mind eltűntek.

Nem akarok vészjósló lenni, de minden adott ahhoz, hogy ez is a PT nyomdokaiba lépjen az örök virtuális versenypályákon.

Steam nick: Routeres

(#27929) noblem1983


noblem1983
senior tag

Az utolsó frissítés/szerver leállás óta nem játszottam túl sokat de ma elkezdtem és már 2-szer meghalt a játék "game működése leállt" problémával.Eddig nem nagyon találkoztam ilyen problémával.Win7 Sp1 x64-en használom.

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#27930) Routeres94


Routeres94
csendes tag

Üdv!

Új járgány várható Lexon Blaze néven.
Az utóbbi két autó (az Akira és Yamata) meg még ez is, a játékban valaha szerepelt autók RP-s változatai. Szóval mégsem új, csak átnevezett/márkajelzésétől mecsupaszított...

Akit érdekel: [link]

Steam nick: Routeres

(#27931) laszlohu válasza Routeres94 (#27930) üzenetére


laszlohu
addikt

Üdv!

Amikor volt Event calendar, sokan voltak, amióta kikapcsolták sokkal kevesebben vannak.

(#27932) Bekő Tóni válasza kekeeci (#27926) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Sziasztok!

kekeeci, most, hogy nincs event calendar, eventek alatt az Eventlerek által szervezett versenyeket értik. A szervező a global channelen mindig kiírja előre (van hogy kezdés előtt csak 10 perccel). De mivel ezeket a üzeneteket hamar kifloodolják a chatelők, a játékot 5 Gigás chatprogramként használó szerelmespárok - érdemes esténként rendszeres szűrni a szoba listát az eventekre -ha érdekelnek.

A lényeg: bemész egy ilyenre, és igyekszel megnyerni vagy első háromban végezni. Van hogy azt se kell, mert minden résztvevő kap valamit. Olyan is van, hogy senki nem kap semmit, ha komolytalan volt a társaság a versenyhez, vagy ha szó sincs jutalomról (pl. fun-event, spontanevent).

Végén megkérnek hogy maradj még egy kicsit, ekkor a villogó szirénás felkörmöli a noteszébe a résztvevők nevét, az eredményt. Na, ennek alapján aztán valaki napokkal később bedobja a nyereményedet a Giftboxodba.

Üdv: Tóni aka BiggerThanYours :))

[ Szerkesztve ]

(#27933) laszlohu válasza noblem1983 (#27929) üzenetére


laszlohu
addikt

A gamer működése leállt megoldása elvileg,
Létre kell hozni egy új indítóikont, futtatás rendszergazdaként,
de nálam csak kilépéskor jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

(#27934) kekeeci válasza Bekő Tóni (#27932) üzenetére


kekeeci
senior tag

Kösz! :R

Más - Routeres94-nek: nem teljesen értek egyet veled, tényleg kevesebb a szoba, stb, viszont a két új autóra túlnyomórészt 4-es szintű szobákban szedtem össze az RP-t.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27935) kekeeci


kekeeci
senior tag

Behalt az egész gamigo?? :Y
Semmi nem érhető el :F

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27936) noblem1983


noblem1983
senior tag

Én is menni akartam 60-as TA-t de még jó,hogy AFK volt az szoba inas.Aztán meg behalt tényleg minden.

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#27937) Cr@c@ válasza noblem1983 (#27936) üzenetére


Cr@c@
csendes tag

A honlap szerint teljes szerver shot down történt hajnali 2 és 4 óra közötig,mostmár van de nem tudják garantálni a server stabilitását utána sem....hát ez nem valami fényes a Német precizitásnak!

[ Szerkesztve ]

(#27938) Routeres94


Routeres94
csendes tag

Üdv az uraknak!

Böngésztem a Heat Online honlapját és érdekes dolgokat találtam: [link]
[link]

Steam nick: Routeres

(#27939) Attka85


Attka85
tag

sziasztok! Nem vagyok sajna, 1 hete meghalt az alaplapom, a hétvégére leszek már talán! Addig is jó versenyeket, sok győzelmet kívánok!! Égjen a gumi!!! :DDD

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27940) korbi. válasza Attka85 (#27939) üzenetére


korbi.
csendes tag

Attka pm. ment

(#27941) Pörp


Pörp
senior tag

Sziasztok!

Van mód arra, hogy a játékon belül bekpacsoljam a vsync-et? Régen PT-ztem, de akkor xp-m volt, ott lehetett driver-ből eröltetni, viszont mint megtudtam win7 alatt ez nem megy...

(#27942) buvez válasza Pörp (#27941) üzenetére


buvez
tag

Én nem tudtam jobb élsimítást se ráeröltetni driverből még xp alatt sem

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#27943) Attka85 válasza korbi. (#27940) üzenetére


Attka85
tag

nem kaptam semmit, valahol elveszhetett :N
Amúgy megújult a gépem félig-meddig: DD3 ram, HD5800 Ati , meg új táp és ház plusz alaplap lett beszerezve, ennek fele muszájból, fele meg ha már lúd legyen kövér alapon :DD

[ Szerkesztve ]

Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

(#27944) Gaz 78 válasza Pörp (#27941) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nem vesztesz semmit!Ha be lehetne kapcsolni akkor csak a videokártyád memóriáját terhelnéd viszonylag feleslegesen.Ugyanis a Vizuális Szinkronizálás nem más mint,hogy a pillanatnyilag látható kép mellé kiszámol 3 következő becsült képet,amely a látványt nem befolyásolja igazából!

(#27945) Routeres94 válasza Gaz 78 (#27944) üzenetére


Routeres94
csendes tag

Annyiban helyesbítenék, hogy Vertikális Szinkronizálás a neve. Akkor érdemes bekapcsolni (ez esetben erőltetni), hogy ha zavar, ha a "kép ketté akar szakadni". Egy csöppet visszaveszi a teljesítményt, ez való igaz, de nem vészes.

Steam nick: Routeres

(#27946) kekeeci


kekeeci
senior tag

Akit érdekel ez a vsync dolog, annak:
Mikor használjunk VSync-et?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#27947) quadroracer


quadroracer
tag

Az IP-banrol egy uj hir, akit erdekel (EN):

http://www.invictus.hu/news/ip-ban-rebel-alliance

PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

(#27948) PaJa1 válasza quadroracer (#27947) üzenetére


PaJa1
őstag

Ejnyeee elég későn.
Bár ez szerintem minket nem nagyon érint, ha jól sejtem most ezzel csak a keleti verziók nyílnak meg?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27949) laszlohu válasza quadroracer (#27947) üzenetére


laszlohu
addikt

Sziasztok

Kérdés : a Magyarok IP bannolva lesznek a Heat játékban?

(#27950) PaJa1 válasza laszlohu (#27949) üzenetére


PaJa1
őstag

Invictus Ltd. has decided to free Level-R and its look-alike variants from the chains of the IP Ban.
Szerintem a Hít az hasonszőrű, úgyhogy nem lesz ip ban ott sem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.